Jump to content
Radu-retired

Aplicatii Bikers!

Recommended Posts

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: StPierre

• Level: 23

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: SMURD - 5, Ballas - rank 3 , F.B.I - rank 3

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: 5 Smurd

• Nickname-uri precedente: Mert

• Poza cu /stats: http://postimage.org/image/xygcmk6px/

Informatii din viata reala:

• Nume: Olteanu Mert [ Real Life , dubla cetatenie etc .. ]

• Varsta: 16

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Alexandria

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 6/h

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? (aici trebuie sa convingeti liderul)* : Pentru ca este una dintre cele mai frumoase , puternica si organizate factiuni cu un lider si membrii capabili .

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: None .

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: shp4nky

• Level: 23

• Sex: M

• Factiuni precedente: FBI,Hitman,DNB,Grove,PD

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: Rank 6-FBI

• Nickname-uri precedente: -

• Poza cu /stats: 2njc2gh.png

Informatii din viata reala:

• Nume: Iulian

• Varsta: 18

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Braila

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 3-4

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? (aici trebuie sa convingeti liderul)* : Doresc sa intru in aceasta factiune deoarece este una noua si vreau sa am parte de ceva actiune alaturi de membrii acesteia.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: xYz

• Level: 6

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: SMURD, S.I

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: 1

• Nickname-uri precedente: Arkey

• Poza cu /stats: http://img833.imageshack.us/img833/2060/samp018cls.png

Informatii din viata reala:

• Nume: Alex (a.K.a Andu)

• Varsta: 15

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Braila

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 4-6 ore Intervalul 15/16:00 - 22:00

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? (aici trebuie sa convingeti liderul)* : Bikers a fost factiunea mea preferata in primul rand datorita vehiculelor care sunt mult mai agile (freeway) si datorita faptului ca mereu bikers a fost o factiune unita

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: aLeXuTzU28

• Level: 7

• Sex: M

• Factiuni precedente: -

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: 1 la SMURD

• Nickname-uri precedente: -

• Poza cu /stats:

View post on imgur.com

• Nume: Alex

• Varsta: 14

• Sexul: M

• Orasul in care locuiti: Vulcan

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?: 4-5 ore in timpul saptamanii si 6-7 ore in weekend.

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? (aici trebuie sa convingeti liderul)* :Aceata factiune este forate serioasa si unita, Lider capabil, in aceasta factiune glumele si prostiile nu isi au rostul.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: NU injur.

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: xYz

• Level: 6

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: SMURD, S.I

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: 1

• Nickname-uri precedente: Arkey

• Poza cu /stats: http://img833.imageshack.us/img833/2060/samp018cls.png

Informatii din viata reala:

• Nume: Alex (a.K.a Andu)

• Varsta: 15

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Braila

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 4-6 ore Intervalul 15/16:00 - 22:00

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? (aici trebuie sa convingeti liderul)* : Bikers a fost factiunea mea preferata in primul rand datorita vehiculelor care sunt mult mai agile (freeway) si datorita faptului ca mereu bikers a fost o factiune unita

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

retrag

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Azman

• Level: 6

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: Politicieni,

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: 2

• Nickname-uri precedente: ;-

• Poza cu /stats: Click

• Nume: Azman

• Varsta: 14

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Constana

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? In cursul saptamani 5/6 iar in wekend 7/8

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? (aici trebuie sa convingeti liderul)* : Este o factiune reusita si cu un lider pe masura, imi doresc sa fac parte din acceasta factiune si sa nu ratez sansa de a fi membru

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Imi place sa lucrez in echipa si sa ajut

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: Refl3xx

• Level: 9

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: The Triads , Ballas

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: 1

• Nickname-uri precedente: nu am

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/262/samp001nt.png/

Informatii din viata reala:

• Nume: Tasca Tiberiu

• Varsta: 13

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Tg.Neamt

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 4-5 ore

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? (aici trebuie sa convingeti liderul)* : Ca sa ajut factiunea.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: nu am.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: LaZoE

• Level: 18

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: S.M.U.R.D, Mafia, UST, F.B.I, PD

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: 5 (S.M.U.R.D)

• Nickname-uri precedente: -

• Poza cu /stats: gZ10l.jpg

Informatii din viata reala:

• Nume: Catalin

• Varsta: 18

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Alexandria

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? Nu am un orar stabil.

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? (aici trebuie sa convingeti liderul)* : Doresc sa devin membru Bikers deoarace este una din factiunile mele preferate si sa ajut cu tot ce pot.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: mc9

• Level: 17

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: Scoala, Triads, NG, F.B.I ,

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: 5 (Triads)

• Nickname-uri precedente: DarkStar

• Poza cu /stats: 5WVys.jpg

Informatii din viata reala:

• Nume: Ionut

• Varsta: 18

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Bucuresti

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 5+, nu am un orar stabil.

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?: Doresc sa devin membru Bikers deoarace este una din factiunile mele preferate si sa ajut cu tot ce pot.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Fight

• Level: 13

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: FBI,Triads,SFR,UST,Instructors,

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: 3

• Nickname-uri precedente: --

• Poza cu /stats: SOgCC.png

• Nume: Florin

• Varsta: 17

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Alexandria

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 4/5 ore pe zi.

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? (aici trebuie sa convingeti liderul)* : Este o factiune unita si cu lider demn de ea.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: --

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: cossy

• Level: 11

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: Yakuza, Bikers(lider)

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: 6

• Nickname-uri precedente: -

• Poza cu /stats: 60nJt.jpg

Informatii din viata reala:

• Nume: Cosmin Sandu

• Varsta: 20

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Ploiesti

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? Cate pot.

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? (aici trebuie sa convingeti liderul)*: Factiune interesanta.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: pitikkku

• Level: 7

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: Triads (dupa wipe). Inainte am fost prin toate factiunile.

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: Lider Hitman.

• Nickname-uri precedente: -

• Poza cu /stats: 20q16id.png

• Nume: Alex

• Varsta: 15 ani

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Oradea

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? Depinde, nu am un interval anume, cand am timp/chef.

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? (aici trebuie sa convingeti liderul)* : Pare ceea ce caut eu in acest moment.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: Piti.xD

• Level: 26

• Sex: F

• Factiuni precedente: Triads, FBI, NG, Ballas, Da Nang Boys

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: Triads, FBI - rank 3

• Nickname-uri precedente: -

• Poza cu /stats: Click

Informatii din viata reala:

• Nume: Andrada

• Varsta: 16

• Sexul: F

• Orasul in care locuiti: Cluj

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? Aproximativ 2-3 ore zilnic, joc intre 15:00 - 23:00

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? (aici trebuie sa convingeti liderul)* : Deoarece mi se pare o factiune foarte bine pusa la punct si vreau sa o ajut cat de mult posibil :cool2:

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: Gronkh

• Level: 6

• Sex: M.

• Factiuni precedente: ---

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: ---

• Nickname-uri precedente: ---

• Poza cu /stats: W8dJ6.jpg

Informatii din viata reala:

• Nume: Gronkh

• Varsta: 17

• Sexul: M.

• Orasul in care locuiti: Resita

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 14:00 - 24:00 (in jur de 6 ore pe zii, uneori mai mult iar alteori mai putin)

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? (aici trebuie sa convingeti liderul)* : Ideea de unicitate a acestei factiuni, din dorinta de a fii un gangster si pentru a ma distra

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Nu exista nici-o alta mentiune de precizat.

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname:okuris

• Level:9

• Sex:M

• Factiuni precedente:SMURD,UST

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank:2

• Nickname-uri precedente:-

• Poza cu /stats:aici

Informatii din viata reala:

• Nume:cata

• Varsta:17

• Sexul:M

• Orasul in care locuiti:Alexandria

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?4-5 luni-vineri 7-8sambata-duminica

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? (aici trebuie sa convingeti liderul)* :imi place sa distrug asfaltul cu rotile de la bicicleta.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:nu

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: thu2n

• Level: 12

• Sex: M

• Factiuni precedente: smurd , politicieni , dnb

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: smrd lvl 2

• Nickname-uri precedente: -

• Poza cu /stats: http://img526.images...5/samp007in.png

Informatii din viata reala:

• Nume: alex

• Varsta:19

• Sexul: M

• Orasul in care locuiti: tg.neamt

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 5-6 ore

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? (aici trebuie sa convingeti liderul)* : deoarece si eu fac parte dintrun club moto cautati pe google cavalerii cetati m.c.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: pai sunt de treaba si de gasca

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: Ar00N

• Level: 19

• Sex: M

• Factiuni precedente: UST , SFR , DNB , Mafia , Ballas , Grove

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: SMURD - rank 4

• Nickname-uri precedente:-

• Poza cu /stats: /y60wq4t5p/]/stats

Informatii din viata reala:

• Nume: Bobeiche Robert

• Varsta: 14

• Sexul: M

• Orasul in care locuiti: Drobeta Turnu Severin

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?: 2 - 3 ore Dimineata & 4 - 5 ore seara

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? (aici trebuie sa convingeti liderul)* : Pentru ca are un lider foarte capabil si pentru a ajuta factiunea sa se extinda

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Nimic

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: Ar00N

• Level: 19

• Sex: M

• Factiuni precedente: UST , SFR , DNB , Mafia , Ballas , Grove

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: SMURD - rank 4

• Nickname-uri precedente:-

• Poza cu /stats: /stats

Informatii din viata reala:

• Nume: Bobeiche Robert

• Varsta: 14

• Sexul: M

• Orasul in care locuiti: Drobeta Turnu Severin

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?: 2 - 3 ore Dimineata & 4 - 5 ore seara

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? (aici trebuie sa convingeti liderul)* : Pentru ca are un lider foarte capabil si pentru a ajuta factiunea sa se extinda

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Nimic

Retrag , voi fi c-am inactiv o perioada

// Te-am avertizat sa termini cu +1 dupa ce ai facut spam la cerere user-bar-uri si semnaturi. Acum faci +1 la aplicatii. DPA 7 zile.

Edited by BAdu
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...