Jump to content
Radu-retired

Demisii

Recommended Posts

Nick:[smOkeRs]MaLboRo

Rank:1(11 zile in bikers)

Motivul demisiei: Sincer in bikers imi place cel mai mult, dar nu stau ca prostu ca toti membri noi sa ma ia peste picior, cand vreau sa ii ajut sa imi fure motorul si sa ma lase singur cu grove...Cyrax tocmai ce a intrat azi , fugea de niste grove, eu aveam mute . Nu puteam sa ii zic sa se opreasca sa ma ia si pe mine, eu eram cu motoru am venit spre el sa il iau cu G sa fugim de grove aia ,fiindca eram doar 2, eu nu aveam eagle. El , era mai smecher ca era de 20 min in factiune si imi fura Freeway-u dupa care ma lasa singur cu 3 grove, eu fara arma. Gici ai fost un leader foarte bun , glumet , tot ce vrei tu ;p . O sa aplic cand o sa mai golesti din astia , vreau sa discutam ceva inainte sa ma demiti ms .

Uite aici si o dovada, cu 3 grove in spate el imi fura motorul , nu puteam sa il rog sa ma ia cu G, eu l`am rugat sa vina sa il iau cu G, era logic defapt ca am lasat freewayul cu mine sofer langa el el m`a dat jos si af ugit

View post on imgur.com
Link to comment
Share on other sites

Nick: Aspec

Rank: 1

Motivul demisiei: din cauza unor noi veniti care nu stiu sa se poarte civilizat si nu ai spirit de echipa.Multumesc de sansa Gicisan,imi cer scuze celor care le-am gresit cu ceva,ati fost niste colegi extraordinari.Sper sa ma intorc daca mai imi oferiti sansa,dar nu cu astfel de membri.

Link to comment
Share on other sites

Guest Marco™

Nick : bRoky

Rank : 1

Motivul demisiei : Nu ma pot adapta factiunii si aliantei . Simt ca nu sunt vrut aici imi pare rau...

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfy21

Nick: w0lfy.

Rank: 2

Motivul demisiei: nu prea imi place ca a plecat gicisan si nu cred ca imi va place fara el

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfy21

Nick: w0lfy.

Rank: 2

Motivul demisiei: nu prea imi place ca a plecat gicisan si nu cred ca imi va place fara el

retrag nu va parasesc

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...