Jump to content
Radu-retired

Demisii

Recommended Posts

Nick: Clifford

Rank: Hardrider

Motivul demisiei: Am ajuns si aici . Le multumesc lui Gici si Mihnea pentru sansa si alte chesti . Sper ca am facut treaba buna , dar m-am cam saturat de gang si as dori altceva sa incerc. Va multumesc inca o data pentru sansa .

Link to comment
Share on other sites

Nick: Clifford

Rank: Hardrider

Motivul demisiei: Am ajuns si aici . Le multumesc lui Gici si Mihnea pentru sansa si alte chesti . Sper ca am facut treaba buna , dar m-am cam saturat de gang si as dori altceva sa incerc. Va multumesc inca o data pentru sansa .

Demis

Link to comment
Share on other sites

Nick: Mr,Enzo

Rank: 1

Motivul demisiei: Iti multumesc pt sansa acordata,esti un lider capabil , dar nu am cu cine sa ma duc la war/kill decat eu on toata ziua ,bafta in continuare .+ca factiunea asta nu e de mine oricum multumesc :tiphat: si asi vrea sa ma duc in ballas alaturi de prieteni mey.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Mr,Enzo

Rank: 1

Motivul demisiei: Iti multumesc pt sansa acordata,esti un lider capabil , dar nu am cu cine sa ma duc la war/kill decat eu on toata ziua ,bafta in continuare .+ca factiunea asta nu e de mine oricum multumesc :tiphat: si asi vrea sa ma duc in ballas alaturi de prieteni mey.

Demis

Link to comment
Share on other sites

Nick:Sensual

Rank:1

Motivul demisiei:Mihnea imi pare rau,dar nu am cu cine merge la kill/mats.Membri suntem putini..daca ar avea membri si activi si capabili te-ai distra si ai merge kill/mats dar nu ai.Poate o sa revin in Bikers,Mihnea iti multumesc mult pentru sansa acordata.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...