Jump to content
Radu-retired

Demisii

Recommended Posts

Nick: Smoke16

Rank: 1

Motivul demisiei: Mi-a facut placere sa stau in aceasta factiune poate ma voi intoarce vreau sa intru in alt gang sa experimentez.

KiD , colegi ati fost de nota 10 tinetio tot asa veti ajunge sus ;).

Link to comment
Share on other sites

Nick: Gronkh

Rank: 1

Motivul demisiei: Mi-am dat silinta, am activat pe cat de mult am putut dar nu am cu cine, sunt mai mereu singurul online si daca suntem 2 sau 3 rar se intampla sa si vina la kill. Pe langa ca sunt singurul online niciodata nu se gaseste fuel in freewayurile din spawn, imi pare rau ca ies, imi place extrem de mult factiunea, cat si felul de a fii al liderului... Dar sa joci singur intr-un gang e de-a dreptul absurd si strigator la cer. Imi pare rau ca ies atat de repede, mi-as fi dorit sa fac 'pui multi aici'.

Link to comment
Share on other sites

Nick: LaZoE

Rank: 1

Motivul demisiei: Nu ai cu cine, prea putini membri si cam multa inactivitate...nu poti face mare lucru in 2 membri on pe zi... Imi pare rau, Bafta.

Retrag demisia ! Am purtat o discutie cu Persanu in joc si mi-a explicat cum sta treaba, m-a convins sa am rabdare si sa privesc lucrurile altfel. Multumesc frumos.

# Scuze pentru ca am dat "reply" dar nu mai merge functia "EDIT".

Link to comment
Share on other sites

Nick: [blackAnGeeLL]

Rank: 1

Motivul demisiei: multumesc pt aceasta sansa a fost foarte frumos in bikers vreau sa incerc o factiune noua si in plus is de 3 sapt in fac si nu am primit rank 2 si am fost destul de activ in fine bft va multumesc pt aceasta sansa.Ati fost niste colegi si lideri minuntati respect kid,gicisan

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...