Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

freezeR

[Rezolvat]Plangere Funky.

Recommended Posts

Numele meu în joc: sweet.girl

Numele EXACT celui pe care îl reclam: Funky

Screenshot-uri: Doar asta am facuto http://imageshack.us/photo/my-images/268/funw.png/

Descriere a situa?iei (pentru cazurile în care plângerea necesit? o descriere, dac? e vorba de limbaj se în?elege din screenshot-uri): Eram la gara Sf si erau acolo niste Lsv , aveau un infernus si eu i lam luat , cand am vrut sa plec cu infernusul lor funky a bubuit masina si ma omort si pe mine

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau): HkR

Martori: Robyca si BlueminT

Link to comment
Share on other sites

Am tras in masina un glont, ti-a luat foc si te-ai dat jos tarziu si ai murit.Nu am tras eu in tine.Element poate confirma asta.Uite aici o poza ca ai vrut sa te dai jos : http://img193.imageshack.us/img193/228/samp002rjx.png

Link to comment
Share on other sites

Postez in calitate de martor in favoarea lui Funky, am fost cu el acolo, eu am numele El3mEnT.

Deci in primul rand as vrea sa spun ca asta e vanatoare, deoarece timp de 15 minute eu am stat singur in gara sf, cu 3 sfr printre care si sweet.girl, ei pandindu-ma si nelasandu-ma sa pot iesi. In al doilea rand cand am chemat intaririle si au ajuns voi ati continuat sa stati, ba chiar ati furat si masinile si motoarele noastre. Funky venise cu un infernus alb care nu mai avea mult hp, si tot intra fiecare in el mergand putin si chiar busindul de celelalte masini si de pereti. Sweet cand l-a luat, funky a vrut sa traga un glont in roata sa faca pana pentru a nu putea pleca cu masina, nestind macar cat hp mai are si ca e in pericol de a bubuii, dar a tras in masina care i-a luat foc, se vedea si in poza cum dadea sa se arunce din masina sweet, dar findca nu a reusit a murit in ea si ghinionul lui funky a fost ca era langa masina, si a aratat ca el a omorato.

// editez in calitate de moderator. Data viitoare cand postezi de capul tau vei primi warn.

Link to comment
Share on other sites

Mai sunt situatii cand, daca iti dau un glont acum iar apoi sunt langa tine cand mori sa mi se puna le kill mie... Dovezile nu sunt grozave.. Adevarul este ca v-ati cam vanat amandoi in joc 1 a "castigat" celalalt "plange"... ata ete.. treceti peste...

Funky nu primeste nimic. Dar voi tine cont de asta in viitoarea plangere de kill in safe-zone.

Apropo sweet.girl, data viitoare pune titlu care trebuie la plangere. Ai modelul, respecta-l.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...