Jump to content
Perpripiu

Votati Primarul Sesiunea Mai 2012. Turul 2

Recommended Posts

Nick-ul (in joc) : whyMe.

Factiunea din care faceti parte : Civil

Level (minim lvl 3) : 3

Primarul pe care il votati : AnNdrei

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Am auzit ca joaca de foarte mult timp, si ca este foarte intelegator cu playerii, ii ajuta pe toti care au nevoie, deci dupa mine merita votul meu.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Mike.

Factiunea din care faceti parte : Departamentul de Politie

Level (minim lvl 3) : 15

Primarul pe care il votati : T.Michael

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este baiat bun , descurcaret, a facut treaba buna peste tot pe unde a calcat si sunt ferm convins ca o va face si in functia de primar.De asemenea este activ si pentru mine un prieten pe care l-am cunoscut pe server si pe care as putea sa ma bazez oricand.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : MureAlex

Factiunea din care faceti parte : -

Level (minim lvl 3) : 5

Primarul pe care il votati : AnNdrei

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Pt ca este un player activ , de treaba , se implica , ajuta playerii , este vechi in joc si chiar merita sa iasa primar si sa ma faca consilierul lui local B-)

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) :Dam1an

Factiunea din care faceti parte :Politicieni

Level (minim lvl 3) :7

Primarul pe care il votati :Lolz0r

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Il votez pe Lolz0r deoarece este cel mai vechi dintre candidati,este activ pe server si sunt sigur ca va face o treaba foarte buna ca primar.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Madal1n

Factiunea din care faceti parte : Police Department

Level (minim lvl 3) : 14

Primarul pe care il votati : T.Michael

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Il cunosc demult , a avut rank 5 in armata , Lolz0r a mai avut o functie pe server .. cred ca mai merita si altii .

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Bytza

Factiunea din care faceti parte : F.B.I

Level (minim lvl 3) : 25

Primarul pe care il votati : T.Michael

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : A facut o treaba foarte buna peste tot , de aperciat e faptul ca a avut rank 5 in Armata , unde ca sa ajungi la acel rank trebuie sa tragi de tine cu bune cu rele . Nu a avut functie , are experienta pe server si merita si el aceasta sansa . Am fost colegi in Grove Street , si stiu ca respecta regulamentul intern a-l oricarei factiuni din care face parte.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Madalyn

Factiunea din care faceti parte : Civil

Level (minim lvl 3) : 23

Primarul pe care il votati : T.Michael

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Un player activ care stie sa se remarce . A dovedit ca e apt stand in Scoala pana la Rank 5 si in Armata tot pana la Rank 5 . Merita si el o sansa , nu doar playerii cu vechime :) .

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : El3mEnT

Factiunea din care faceti parte : UST

Level (minim lvl 3) : 24

Primarul pe care il votati : T.Michael

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Stie sa coordoneze o factiune, a avut rank 5 in ng mult timp si s-a descurcat foarte bine, de aceea banuiesc ca ar fii foarte bun si ca primar.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : dannnutz

Factiunea din care faceti parte : FBI

Level (minim lvl 3) : 27

Primarul pe care il votati : AnNdrei

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Player vechi in comunitate, serios si cred ca ar merita functia de primar.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : SmartAss

Factiunea din care faceti parte : Ballas

Level (minim lvl 3) : 19

Primarul pe care il votati : AnNdrei

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Stiu ce ii poate pielea , iar din acest motiv vreau sa il votez .

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Colinzink

Factiunea din care faceti parte : PD

Level (minim lvl 3) : 24

Primarul pe care il votati : LoLz0r

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Un player activ , vechi in comunitate , care merita aceasta functie ! Bafta lolz0r sper sa castigi aceasta competitie !

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Alyyn7

Factiunea din care faceti parte : Hitman

Level (minim lvl 3) : 32

Primarul pe care il votati : Anndrei

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : il votez pe el deoarece sunt sigur ca ar face fata,este activ,faca eventuri destul de frumoase si stie cum sa vorbeasca.

Link to comment
Share on other sites

Guest Advent

Nick-ul (in joc) : sKeT

Factiunea din care faceti parte : Civil

Level (minim lvl 3) : 10

Primarul pe care il votati : LoLz0r

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Un player activ , vechi in comunitate , care merita aceasta functie !

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : kidzeen

Factiunea din care faceti parte : Agentia Hitman

Level (minim lvl 3) : 11

Primarul pe care il votati : LoLz0r

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Votul meu merge bineinteles catre LoLz0r,un player capabil pentru o asemenea functie,a mai avut functia de GM si s-a descurcat timp de luni bune,este de treaba,sunt sigur ca nu o sa aibe probleme pe toata durata mandatului si stiu ca se va tine de promisiuni.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Andreis

Factiunea din care faceti parte : F.B.I

Level (minim lvl 3) : 11

Primarul pe care il votati : LoLz0r

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Lolz0r este un player care are multa experienta si este foarte vechi. Cred ca se va descurca foarte bine ca primar si de aceea il votez. Succes!

Link to comment
Share on other sites

Veti vota dupa urmatorul model:

Nick-ul (in joc) : Vipera2

Factiunea din care faceti parte : civil

Level (minim lvl 3) : 4

Primarul pe care il votati : T.Michael

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : am auzit ca avea rank 5 aproape in toate factiune a stat in ng pana la rank 6 si sia facut treaba deci eu cred ca merita o sansa .

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Rohan

Factiunea din care faceti parte : FBI

Level (minim lvl 3) : 16

Primarul pe care il votati : Lolz0r

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Player activ, cu multe realizari la 'portofoliu', baiat cu capul pe umeri, descurcaret si sunt sigur ca va face o treaba foarte buna ca si primar.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Smoke16

Factiunea din care faceti parte : Da Nang Boys

Level (minim lvl 3) : 12

Primarul pe care il votati : lolz0r

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : 1. E activ cel mai activ de pe server nu degeaba are lvl 49. 2. E un baiat de treaba cu multa vechime pe server si este capabil de a ajuta serverul si multi playeri de lvl mic. 3. Merita orice vot pentru ca stie bine sa conduca o factiune.

Link to comment
Share on other sites

Guest Mihai Razvan

Nick`ul ( in joc ) : Teddy.

Factiunea din care faceti parte : Hitman Agency.

Level ( minim Level 3 ) : 25.

Primarul pe care il votati : T.Michael.

Motivul pentru care il votati ( minim 20 de cuvinte) : Il votez pe T.Michael deoarece consider ca este un Player activ, serios si mai mult ca sigur se va descurca foarte bine ca primar.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Bogdan

Factiunea din care faceti parte : FBI

Level (minim lvl 3) : 24

Primarul pe care il votati : lolz0r

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este activ, este de treaba din cate am vazut, a mai fost gm si s-ar descurca bine si ca primar. Succes !

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Ca7al1n

Factiunea din care faceti parte : Civilian

Level (minim lvl 3) : 13

Primarul pe care il votati : T.Michael

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Un player vechi,serios,capabil.Un om excelent,fara banuri la activ.Nu se cearta niciodata cu nimeni,si care dupa parerea mea merita sa fie votat ca primar,si mai mult de atat ales in functie. :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) :Luger

Factiunea din care faceti parte :civil

Level (minim lvl 3) :12

Primarul pe care il votati :T.Michael

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) :Este cel mai vechi dintre cei alesi, a detinut functia de GM si sunt sigur ca o sa faca o treaba minunata si la primarie.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Hawx

Factiunea din care faceti parte : civil

Level (minim lvl 3) : 19

Primarul pe care il votati : Lolz0r

Motivul pentru care il votati : e activ, a mai avut lider, sunt sigur ca o sa se descurce. si e boss, jm3ch3r, barosan, sef

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Paul14

Factiunea din care faceti parte : UST

Level (minim lvl 3) : 15

Primarul pe care il votati : T.Michael

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un om respectuos am fost coleg cu el cand era in NG si cred ca va face o treaba buna la Primarie.

Link to comment
Share on other sites

ick-ul (in joc) : Lolecs

Factiunea din care faceti parte : Grove

Level (minim lvl 3) : 20

Primarul pe care il votati : T.Michael

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un player activ si stie bine ce are de facut , capabil de orce !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...