Jump to content
Perpripiu

Votati Primarul Sesiunea Mai 2012. Turul 2

Recommended Posts

Dupa analiza profunda si asupra cererilor de candidatura am hotarat ca urmatorii candidati merg mai departe spre faza de votare :

Lolz0r

T.Michael

AnNdrei

Veti vota dupa urmatorul model:

Nick-ul (in joc) :

Factiunea din care faceti parte :

Level (minim lvl 3) :

Primarul pe care il votati :

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) :

Important !!!

Cea mai mica urma de frauda sau tentativa de frauda, poate duce la descalificarea din aceasta sesiunea. (include /w, bani, etc.)

Fiecare candidat sa isi aleaga un reporter pentru reclama, nu prea se vede bine cand aceelasi reporter face reclama la toti.

Fiecare candidat poate sa isi faca singur reclama prin atat prin news, cat si prin /ad la Cnn Lv.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Sayid

Factiunea din care faceti parte : DNB

Level (minim lvl 3) : 29

Primarul pe care il votati : Lolz0r

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Player vechi in comunitate, glumet si serios cand trebuie, merita o a doua sansa.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Calypso

Factiunea din care faceti parte : Hitman

Level (minim lvl 3) : 30

Primarul pe care il votati : T.Michael

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Are spirit de echipa, este foarte bun, este un bun conducator, este unul dintre cei mai buni prieteni si stiu sigur ca se va descurca cu aceasta functie. Merita pe deplin!

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) :SunShine

Factiunea din care faceti parte :Grove Street

Level (minim lvl 3) :15

Primarul pe care il votati :T.Michael

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) :E un om capabil care stie sa ia o decizie cum trebuie. Ii asculta pe cei din factiune si e THE BEST!

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : LoVeLess

Factiunea din care faceti parte : Civil

Level (minim lvl 3) : 32

Primarul pe care il votati : Anndrei

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : E foarte vechi pe server, merita pe deplin o astfel de functie, nu a avut nici o funcite pana acum, si chiar si-ar face bine treaba.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : NoH

Factiunea din care faceti parte : DNB

Level (minim lvl 3) : 12

Primarul pe care il votati : LoLz0r

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Un player activ , vechi in comunitate , care merita aceasta functie ! Bafta lolz0r sper sa castigi aceasta competitie ! :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Hkr

Factiunea din care faceti parte : Civil

Level (minim lvl 3) : 36

Primarul pe care il votati :Lolz0r

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Vechi si activ in comuniatate , a mai fost primar si stie cum sta treaba . Are multe titluri la activ

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Tudose

Factiunea din care faceti parte : The Mafia

Level (minim lvl 3) : 9

Primarul pe care il votati : Lolz0r

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Foarte activ si vechi in comunitate, a mai fost GM si site cum merge treaba, ii plac manelele, deci, are votul meu ! :)

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : BAdu

Factiunea din care faceti parte : UST

Level (minim lvl 3) : 14

Primarul pe care il votati : AnNdrei

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Player despre care nu mai stiu nimic, dar are un N mare in nume. Baiat bun, precupet... stie el ce face

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Erick

Factiunea din care faceti parte : Departamentul de politie

Level (minim lvl 3) : 20

Primarul pe care il votati : T.Michael

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Prin toate factiunile prin care a fost, a aratat de ce este in stare, adica de faptul ca stie sa coordoneze. Nu este increzut, este activ, stie cand e de gluma si cand trebuie sa ia treaba in serios.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) :Pityc

Factiunea din care faceti parte :Armata

Level (minim lvl 3) :25

Primarul pe care il votati :T.Michael

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) :Este vechi in comunitate,mi-a fost si superior in NG si stiu ca ia decizii corecte si gandeste matur.

Link to comment
Share on other sites

Guest Al1n..

Nick-ul (in joc) :al1n..

Factiunea din care faceti parte :NG

Level (minim lvl 3) :13

Primarul pe care il votati :T.Michael

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) :Este un player cu capul pe umeri si merita sa fie primar

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Ombladon

Factiunea din care faceti parte : NG

Level (minim lvl 3) : 10

Primarul pe care il votati : T.Michael

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : baiat istet , isi face bine treaba , este foarte vechi , stie foarte bine sa conduca o factiune

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) :K1ndl3r

Factiunea din care faceti parte :Grove Street

Level (minim lvl 3) :8

Primarul pe care il votati :T.Michael

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un om capabil care stie sa coordoneze oameni , care este vechi , parerea mea este ca T.Michael ar fi un primar model pentru toti cei care au fost pana acum.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Panther

Factiunea din care faceti parte : Hitman

Level (minim lvl 3) : 40

Primarul pe care il votati : Lolz0r

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Pai sunt multe cuvinte de lauda pe care pot sa le spun despre Lolz0r, este un om cu care poti discuta multe chestii , inainte sa faca ceva intai gandeste , este matur in gandire si cred ca indeplineste toate conditile pentru functia de primar .

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Teo_730

Factiunea din care faceti parte : School Instructors

Level (minim lvl 3) : 29

Primarul pe care il votati : T.Michael

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : De cand l-am cunoscut a dat dovada ca este foarte competent si se descurca in orice situatie. In toate factiunile in care a fost a facut o treaba excelenta. Are spirit de lider, a tinul locul acestuia de multe ori in factiunile unde a fost rank 5. Sunt sigur ca se va descurca de minune daca va fi ales in acesta functie.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Gusty

Factiunea din care faceti parte : DNB

Level (minim lvl 3) : 15

Primarul pe care il votati : LoLz0r

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Un player vechi in comunitate,activ, cred ca este cel mai bun pentru aceasta functie.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : alecs

Factiunea din care faceti parte : Hitman

Level (minim lvl 3) : 22

Primarul pe care il votati : Lolz0r

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Are o reputatie pe acest server , a fost / este votat de multe ori cel mai activ player , eu cred ca de asta are nevoie server'u acum de gm activi...si cand a avut lider a facut o treaba buna ...VOTATI LOLZ0R

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : aKaRy

Factiunea din care faceti parte : ballas

Level (minim lvl 3) : 17

Primarul pe care il votati : AnNdrei

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Player vechi in comunitate, glumet si serios cand trebuie, merita o a doua sansa.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Flippy

Factiunea din care faceti parte : F.B.I

Level (minim lvl 3) : 23

Primarul pe care il votati : T.Michael

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este foarte competent a dat dovada si in NG cat timp a fost si merita acesta postura de Primar.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) :aurica18

Factiunea din care faceti parte : ballas

Level (minim lvl 3) : 14

Primarul pe care il votati : AnNdrei

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Baiat de trb si cu capul pe umeri merita o sansa sa dovedeasca ce poate

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : The_Game

Factiunea din care faceti parte : Politicieni

Level (minim lvl 3) : 27

Primarul pe care il votati : AnNdrei

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un jucator vechi,care stie sa tina de o factiune si sa o organizeze oricand.A detinut ranguri mari in factiuni si mereu si-a facut treaba.Toti de pe lista sunt competenti,dar eu il aleg pe el.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : sMokeR

Factiunea din care faceti parte : Hitman

Level (minim lvl 3) : 18

Primarul pe care il votati : LoLz0r

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este cel mai vechi player dintre candidati, capabil, glumet atunci cand e cazu, un om cu capul pe umeri si nu in ultimul rand un inrait ascultator de manele. Votati LoLz0r meserie pentru primarie !

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Juan

Factiunea din care faceti parte : Civil

Level (minim lvl 3) : 28

Primarul pe care il votati : Lolz0r

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Il votez deoarece merita din nou o sansa, nu ca primar, ci ca lider stabil al unei factiuni (este parerea mea) pentru ca isi dedica mare parte din timpul liber jucand aici, pe LinkMania. A mai avut lider si nu a dezamagit, era activ si factiunea a carei lider era, domina prin numarul membrilor capatati datorita activitatii mari a lui. La fel poate face si la primarie, poate imi bate recordul de consilieri on 33m1nvs.jpg

// merita o sansa la lider nu la primar?! nu se va lua in considerare votul asta. 33m1nvs.jpg

Edited by BAdu
Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Smiley

Factiunea din care faceti parte : Departamentul de politie

Level : 24

Primarul pe care il votati : Lolz0r

Motivul pentru care il votati: Este cel mai vechi dintre cei alesi, a detinut functia de GM si sunt sigur ca o sa faca o treaba minunata si la primarie.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...