Jump to content
Perpripiu

Votati primarul Sesiunea Mai 2012

Recommended Posts

Dupa analiza profunda si asupra cererilor de candidatura am hotarat ca urmatorii candidati merg mai departe spre faza de votare :

FlaviusCR7

Sayid

Smoker

Madalyn

Veti vota dupa urmatorul model:

Nick-ul (in joc) :

Factiunea din care faceti parte :

Level (minim lvl 3) :

Primarul pe care il votati :

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) :

Important !!!

Cea mai mica urma de frauda sau tentativa de frauda, poate duce la descalificarea din aceasta sesiunea. (include /w, bani, etc.)

Fiecare candidat sa isi aleaga un reporter pentru reclama, nu prea se vede bine cand aceelasi reporter face reclama la toti.

Fiecare candidat poate sa isi faca singur reclama prin atat prin news, cat si prin /ad la Cnn Lv.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : D3v1L

Factiunea din care faceti parte : Hitman

Level (minim lvl 3) : 23

Primarul pe care il votati : Smoker

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : In primul rand, vreau sa plece mai repede din Hitman, e prea nub. In al 2-lea rand, merita sa fie primar, deoarece este activ, vechi, serios .

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Otz3larul

Factiunea din care faceti parte : Hitman Agency

Level (minim lvl 3) : 13

Primarul pe care il votati : sMoKeR

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Il cunosc de multa vreme, e un player activ, glumet si serios atunci cand e nevoie. E cam singurul de pe lista de candidati care merita aceasta functie.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Flippy

Factiunea din care faceti parte : F.B.I.

Level (minim lvl 3) : 23

Primarul pe care il votati : FlaviusCR7

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Ma inteleg bine cu el si e de treaba si poate sa ia orice lucru aproape in gluma dar are unele momente cand e serios rau si nu e de bine :>

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : The_Game

Factiunea din care faceti parte : Politicieni

Level (minim lvl 3) : 27

Primarul pe care il votati : Sayid

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : A fost lider Police Department multa vreme,s-a descurcat de minune,este un baiat de treaba,competent si matur,care cu siguranta va face o treaba foarte buna ca primar.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : kidzeen

Factiunea din care faceti parte : Hitman Agency

Level (minim lvl 3) : 11

Primarul pe care il votati : sMoKeR

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Are o vechime destul de mare pe linkmania,ar fi in stare sa conduca primaria,sa aibe grija de cetateni,sa rezolve problemele si dupa cum promite...va face schimbari pe plan financiar.Este un player activ si cred ca se va descurca cu noua functie.Succes

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : El3mEnT

Factiunea din care faceti parte : DNB

Level (minim lvl 3) : 24

Primarul pe care il votati : Sayid

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Mi-a fost lider la PD si stie sa se descurce in postura de GM. Eu unul cred ca e potrivit pentru a fii noul Primar.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Cretu

Factiunea din care faceti parte : Grove Street

Level (minim lvl 3) : 20 (668/84)

Primarul pe care il votati : FlaviusCR7

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un baiat cu capu' pe umeri,gandeste de 2 ori inainte sa zica ceva,ii place sa ajute playerii si consider ca va fi un primar bun.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Jalol

Factiunea din care faceti parte : FBI

Level (minim lvl 3) : 20

Primarul pe care il votati : sMoKeR

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un baiat cu capul pe umeri,intelegator si mereu l-am vazut ca indruma playerii cu level mic. Bafta :)

Link to comment
Share on other sites

]Nick-ul (in joc) : ByTza

Factiunea din care faceti parte : FBI

Level (minim lvl 3) : 24

Primarul pe care il votati : FlaviusCR7

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un player vechi , activ cu capul pe umeri , merita o sansa , succes !

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Sorin_Nache

Factiunea din care faceti parte : SMURD

Level (minim lvl 3) : 6

Primarul pe care il votati : sMoKeR

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un player vechi,stie cum sta treaba. Sigur o sa faca o treaba buna din pozitia de primar si o sa aduca serverului un aer mai bun :) .

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) :StreSs.

Factiunea din care faceti parte :Civil.

Level (minim lvl 3) :7.

Primarul pe care il votati :sMokeR.

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) :Este un player activ,vechi cu capul pe umeri care merita cu siguranta o sansa.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : filtzeR

Factiunea din care faceti parte : Grove St.

Level (minim lvl 3) : 24

Primarul pe care il votati : FlaviusCR7

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Un player cu capul pe umeri, un ajutor foarte bun, joaca de mult timp pe server si merita si el sa primeasca o sansa sa arate de ce este in stare. Bafta !

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : FullSpeed

Factiunea din care faceti parte : Civilian

Level (minim lvl 3) : 38

Primarul pe care il votati : sayid

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Un jucator destul de capabil pt. aceasta functie chiar daca a mai avut el functie si a fost dat afara ca un caine , dar merita sa fie primar . Bafta lui si celorlalti candidati la primarie . :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : ExTrEm

Factiunea din care faceti parte : The Triads

Level (minim lvl 3) : 40

Primarul pe care il votati : Sayid

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : A mai fost in staff si s-a descurcat foarte bine nu vad de ce nu s-ar descurca si acum la fel , cred ca isi va face treaba foarte bine ca primar si o sa fie toti multumiti de el.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : kennyyy

Factiunea din care faceti parte : Civil

Level (minim lvl 3) : 20

Primarul pe care il votati : sMokeR

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este cea mai buna solutie dintre toti candidatii, deoarece este un player cu o experienta foarte buna si o vechime foarte mare.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : vLN0994

Factiunea din care faceti parte : Civil

Level (minim lvl 3) : 20

Primarul pe care il votati : sMokeR

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este cel mai vechi si capabil player de pe lista candidatilor, un om cu capul pe umari care te ajuta mereu cand ii ceri ajutorul

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : AcidiX

Factiunea din care faceti parte : PD

Level (minim lvl 3) :25

Primarul pe care il votati : Sayid

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un player vechi,dur si a avut gm 6 luni, cred ca are toate cele necesare pentru functia de primar!!!

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : sRs

Factiunea din care faceti parte : Civil

Level (minim lvl 3) : 15

Primarul pe care il votati : Sayid

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un player foarte activ care a mai avut functie pe server si cred ca o sa se descurce foarte bine . Ajuta playerii newbie si are vechime .

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : GangXploR3

Factiunea din care faceti parte : Civil

Level (minim lvl 3) : 36

Primarul pe care il votati : sMoKeR

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un player vechi, cu experienta destula si cred ca merita sa fie in aceasta postura.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : KENN

Factiunea din care faceti parte : PD

Level (minim lvl 3) : 18

Primarul pe care il votati : Sayid

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este unul dintre player-i care se face remarcat intr-o scurta perioada de timp, fapt dovedit.Cat timp a fost lider, a dovedit multe calitati pe care un lider ar trebui sa le aibe si sunt ferm convins ca si din functia de "primar" va reusi sa-si impuna "proiectele" intr-un mod remarcabil.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : shifT_

Factiunea din care faceti parte : Hitman

Level (minim lvl 3) : 24

Primarul pe care il votati : sMokeR

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Vechi in comunitate, activ, serios cand e cazul, glumet, a mai avut o functie pe srv deci... stie cu ce se mananca.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : alecs

Factiunea din care faceti parte : Hitman

Level (minim lvl 3) : 21

Primarul pe care il votati : sMokeR

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : E matur ,stie ce face ,vechi,activ,a avut si el lider 2 saptamani acum are ocazia sa stea 1 luna ...are experienta

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : ScaRaMouche

Factiunea din care faceti parte : sfr

Level (minim lvl 3) : 32

Primarul pe care il votati : Smoker

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : este de treaba. cred ca merita functia de primar. am vazut ca ajuta playerii si pare a fi un om serios. (21 cuvinte :)) )

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : RedForce

Factiunea din care faceti parte: Hitman Agency

Level (minim lvl 3) : 16

Primarul pe care il votati : sMokeR

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte): Este unul dintre veteranii server-ului si din cate stiu a mai obtinut o functie in trecut dar i-a fost scoasa pe un motiv total banal. Desi nu ne intelegem prea bine in ultimul timp, sper sa iasa primar deoarece are o experienta buna si ar fi pacat sa nu i se acorde o sansa. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...