Jump to content
Perpripiu

Votati Primarul Sesiunea Aprilie 2012

Recommended Posts

Nick-ul (in joc) : GangXploR3

Factiunea din care faceti parte : Hitman

Level (minim lvl 3) : 35

Primarul pe care il votati : Nae

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un player vechi si matur , se descurca cu tot ce are de facut , consider ca merita o sansa.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : RedForce

Factiunea din care faceti parte : Hitman

Level (minim lvl 3) : 15

Primarul pe care il votati : Nae

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este unul dintre veteranii server-ului, il stiu de cand era lider Taxi si a fost si este foarte serios in tot ceea ce face si cred ca s-ar descurca de minune ca primar.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc): SpartaN16

Factiunea din care faceti parte: Grove Street

Level (minim lvl 3): 11

Primarul pe care il votati: FlaviusCR7

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte): Este un player foarte vechi, activ cu capul pe umeri.Stie ce face si nu ia decizii pripite.Merita o sansa dupa parerea mea pentru ca stiu ca nu va dezamagii.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : shifT_

Factiunea din care faceti parte : Hitman

Level (minim lvl 3) : 23

Primarul pe care il votati : The_Game

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Votul meu merge catre The_Game mi se pare cel mai capabili dintre toti candidatii, jucator vechi in aceasta comunitate, activ, se implica, merita o sansa. :)

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : PureMagic

Factiunea din care faceti parte : The Mafia

Level (minim lvl 3) : 18

Primarul pe care il votati : Nae

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Un player de elita, un om care reuseste tot ce vrea, stie sa organizeze o factiune, un bun conducator si un bun mentor.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Alyyn7

Factiunea din care faceti parte : Hitman

Level (minim lvl 3) : 31

Primarul pe care il votati : Nae

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Deoarece se dovedeste capabil, il cunosc de foarte mult timp,sunt sigur ca daca va primii functia va fi mai activ si se va descurca foarte bine in comparatie cu ceilalti candidati. E timpul pentru oameni noi la conducere, ceilalti au avut si s-au dovedit capabili sau nu,cu exceptia lui Flavius pe care nu il cunosc prea bine.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc): ZzooM

Factiunea din care faceti parte: The Mafia

Level (minim lvl 3): 14

Primarul pe care il votati: Nae

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte): Este vechi in comunitate, serios , care isi vede de treaba lui!Ar fi un primar de nota 10.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc): GoTeK

Factiunea din care faceti parte: Hitman

Level (minim lvl 3): 19

Primarul pe care il votati: New

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte):E un veteran al server-ului imi place atitudinea lui.E un player model si cred ca s-ar descurca foarte bine.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : RydeR

Factiunea din care faceti parte : Hitman :wub:

Level (minim lvl 3) : 25

Primarul pe care il votati : The_Game

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Player destul de vechi in comunitatea LinkMania si mi se pare cel mai potrivit pentru functia de primar dintre toti cei care candideaza.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) :vTz

Factiunea din care faceti parte :Ballas

Level (minim lvl 3) :13

Primarul pe care il votati :The_Game

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) :Este capabil de aceast post,un bun player,un bun prieten,sare in ajutorul oricarui player,are o prezenta de invidiat.El ar fi cel mai capabil de aceasta functie si spre deosebire de altii este foarte activ si se implica in tot ceea ce face.Multi il respecta dupa felul lui de a fi si de simplitatea pe care o poarta si o arata si pentru asta are un vot de la mine cu cea mai mare placere.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : sTyler

Factiunea din care faceti parte : FBI

Level (minim lvl 3) : 35

Primarul pe care il votati : Nae

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Il votez pentru ca este un player vechi, activ, capabil, matur si se implica in ceea ce face.Cred ca merita aceasta functie si nu cred ca ne va dezamagi.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : DeaNN

Factiunea din care faceti parte : Hitman

Level (minim lvl 3) : 20

Primarul pe care il votati : The_Game

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un player vechi, a fostl ider 6 luni, stie cum sta treaba, si nu vad altu' mai potrivit din lista de mai sus :|.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : White

Factiunea din care faceti parte : Grov'

Level (minim lvl 3) : 24

Primarul pe care il votati : The_Game

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Mi se pare cel mai capapil din lista cu cei care candideaza , este un player vechi , a detinut si o functie , merita .

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) :Kiddo

Factiunea din care faceti parte :Grove Street

Level (minim lvl 3) :21

Primarul pe care il votati :FlaviusCR7

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) :Capabil,serios,merita o sansa sa arate ce poate.Parerea mea este ca ar fii ideal sa fie ales ca primar in aceasta luna.

Flavius meserie pentru primarieee .OLEE :bananadance2:

:beer:

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : StPierre

Factiunea din care faceti parte : The Mafia

Level (minim lvl 3) : 23

Primarul pe care il votati : Nae

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Isi vede de treaba, stie sa organizeze bine, sare in ajutor oricarui player.Mi se pare cel mai capabil dintre toti candidati

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Paul_Pop

Factiunea din care faceti parte : Armata

Level (minim lvl 3) : 27

Primarul pe care il votati : The_Game

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) :Este un jucator foarte vechi al acestei comunitati,este experimentat,activ,a mai avut lider (Grove street :wub:) si a facut o treaba foarte buna.Cu siguranta va face si in primarie la fel. :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul : Smiley

Factiunea din care faceti parte : Departamentul de Politie

Level : 24

Primarul pe care il votati : The_Game

Motivul pentru care il votati : Votul meu merge catre The_Game, fiind un jucator activ, vechi si cu experienta. A mai avut lider si a dat dovada de competenta, si cu siguranta va face treaba buna si aici.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : heineken.

Factiunea din care faceti parte : Civil

Level (minim lvl 3) : 30

Primarul pe care il votati : Marian ( MrrN )

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Player vechi si cu mare experienta pe acest server si forum. Dintre toti candidati, este unicul care merita deoarece ceilalti au antecendente mici/mari. Bafta Marian.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Hawx

Factiunea din care faceti parte : civil

Level (minim lvl 3) : 19

Primarul pe care il votati : The_Game

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : A fost o alegere grea. The_Game merita cel mai mult pt ca e activ, de treaba, modest , a mai avut lider si nu a uitat de unde a plecat. :tiphat:

pwp

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : 4ezee

Factiunea din care faceti parte : PD

Level (minim lvl 3) : 16

Primarul pe care il votati : The_Game

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : A mai avut GM, activ, vechi in comunitate.Am fost colegi in PD, I know what this women can do. :D :x

Link to comment
Share on other sites

Guest Allen

Nick-ul (in joc) : Allen

Factiunea din care faceti parte : National Guard

Level (minim lvl 3) : 17

Primarul pe care il votati : FlaviusCR7

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Am ales sa il votez pe FlaviusCR7 deoarece mi se pare un player activ si cu capul pe umeri,in plus de asta cred ca merita aceasta functie.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Flippy

Factiunea din care faceti parte : UST

Level (minim lvl 3) : 14

Primarul pe care il votati : The_Game

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Il votez pe The_Game pentru ca este o persoana care respecta legea este stapan pe sine si este mereu activ si isi face mereu datoria. :)

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : ReyYko

Factiunea din care faceti parte : UST

Level (minim lvl 3) : 9

Primarul pe care il votati : The_Game

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) :Este un player activ foarte capabil , nu se comporta urat cu playerii incepatori , pur si simplu imi place acest jucator .

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : qZennN

Factiunea din care faceti parte : F.B.I

Level (minim lvl 3) : 10

Primarul pe care il votati : The_Game

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Stie ce vrea , e serios si competent .

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : YaHuu

Factiunea din care faceti parte : PD

Level (minim lvl 3) : 21

Primarul pe care il votati : The_Game

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : E de treaba , de gasca , are simtul umorului , are vechime in comunitate si experienta in acest domeniu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...