Jump to content
Perpripiu

Votati Primarul Sesiunea Aprilie 2012

Recommended Posts

Nick-ul (in joc) : KenVelo

Factiunea din care faceti parte : Civil

Level (minim lvl 3) : 14

Primarul pe care il votati : The_Game

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un player vechi in comunitate, activ si serios. A fost lider la Grove Street si s-a descurcat foarte bine, merita aceasta functie.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : wHere

Factiunea din care faceti parte : PD

Level (minim lvl 3) : 22

Primarul pe care il votati : The_Game

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : esti un player activ, serios, are experienta necesara pentru a fii primar, isi face bine treaba in orice circumstante

Link to comment
Share on other sites

Guest Al1n..

Nick-ul (in joc) :Al1n..

Factiunea din care faceti parte :Civil

Level (minim lvl 3) :7

Primarul pe care il votati :Nae

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) :Este un player bun care isi vede de treaba.Nu am avut nici o altercatie cu el si mi se pare potrivit pt aceasta functie

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : An00bY

Factiunea din care faceti parte : Triade, nu ca ar conta..

Level (minim lvl 3) : 18

PrimarulCandidatul pe care il votati : FlaviusCR7

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Il votez pentru simplul fapt ca este nevoie de "talente" noi ce ar trebui sa dovedeasca pentru viitor ca ar merita o functie oficiala. Din comportamentul lui am observat ca este un baiat cu cap, intelegator, dar a dat dovada si de activitate.

Pup ceilalti, nu am nimic cu voi, primul rand de la motiv spune tot.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : MiXtap

Factiunea din care faceti parte :Instructor

Level (minim lvl 3) : 23

Primarul pe care il votati : FlaviusCR7

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) :il votez pe flavius pentru ca il stiu de foarte mult timp, de cand eram eu lv2 si mi se pare un om capabil pentru aceasta functie pe de o parte se intelege cu toti membrii si are capacitatea de a intelege probleme altora si de a le rezolva

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) :Senzo-u

Factiunea din care faceti parte :Shivil

Level (minim lvl 3) : Douazeci si trei (23)

Primarul pe care il votati : The_game's

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) :Sincer , imi place fata lui , are bot de mercedes , si genti BBS ,si cand ii bagi un nos in fund zboara.Bravo.

warn up

Edited by anaxor
Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : dannnutz

Factiunea din care faceti parte : fbi

Level (minim lvl 3) : 25

Primarul pe care il votati : The_Game

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Activ, vechi in comunitate, a mai detinut o funcie de gm si consider ca e cel mai potrivit din cei 4 pentru aceasta functie.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Denim

Factiunea din care faceti parte : Agentia Hitman

Level (minim lvl 3) : 23

Primarul pe care il votati : The_Game

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este sociabil, serios si cred ca merita sa fie primar.Pentru ca il cunosc si este un tip care stie sa fie serios cand este cazul.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : T.Michael

Factiunea din care faceti parte : Grove

Level (minim lvl 3) : 20

Primarul pe care il votati : FlaviusCR7

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un player de incredere pe care te poti baza la greu. A demonstrat de'a lungul timpului ceea ce poate sa faca si consider ca este apt pentru aceasta functie.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : CristyTheKnight

Factiunea din care faceti parte :UST

Level (minim lvl 3) : 17

Primarul pe care il votati : FlaviusCR7

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : deoarece este foarte activ pe svr mi se pare ca a dobandit o experienta destul de mare si este omul potrivit sa ajute comunitatea ca primar avand capacitatea de a se intelege cu toti jucatorii.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : HEdy

Factiunea din care faceti parte : UST

Level (minim lvl 3) : 20

Primarul pe care il votati : The Game

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Un player de treaba, activ, cand avea GM la Grove ajuta mult playerii, facea eventuri calumea, tine la glume, bla bla bla... sper sa castige alegerile

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Boomslide

Factiunea din care faceti parte : F.B.I

Level (minim lvl 3) : 11

Primarul pe care il votati : The_Game

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este foarte de treaba, mereu m-a ajutat cand i-am cerut ajutorul,activ ,cu capul pe umeri si cred ca este cel mai potrivit pentru o asemenea functie dintre candidati :).

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Hardwell

Factiunea din care faceti parte : Hitman

Level (minim lvl 3) : 9

Primarul pe care il votati : The_Game

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un player activ, vechi in comunitate care a mai avut o functie si stie cum merge treaba.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul ( in joc ): Erick

Factiunea din care faceti parte: Armata

Level ( minim level 3 ): 20

Primarul pe care il votati: The_game

Motivul pentru care il votati ( Minim 20 de cuvinte ): Este singurul din lista candidatilor care merita cu adevarat aceasta functie. Este o oportunitate pentru el sa arate ca stie ce sa faca, ca este serios si se tine de treaba.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Mihai1200

Factiunea din care faceti parte : F.B.I

Level (minim lvl 3) : 13

Primarul pe care il votati : FlaviusCR7

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : il votez pe FlaviusCR7 pentru ca il stiu un player competent si de treaba si isi merita aceasta functie din plin

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Chase

Factiunea din care faceti parte : Instructori.

Level (minim lvl 3) : 14

Primarul pe care il votati : The_Game

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Are experienta, e vechi in comunitate, e activ si a mai fost in staff.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : MaRyUsS

Factiunea din care faceti parte : The Mafia

Level (minim lvl 3) :18

Primarul pe care il votati :Nae

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un player cu foarte mare experienta si foarte serios in tot ceea ce face !!!

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : KENN

Factiunea din care faceti parte : PD

Level (minim lvl 3) : 13

Primarul pe care il votati : The_Game

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Un player pe care-l cunosc de o buna perioada de vreme si care in perioada de inceput avea mici "probleme", iar modul in care le-a rezolvat m-a impresionat, acum fiind un player care poate duce o factiune in spate, sau doar o responsabilitate...

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : ScaRaMouche

Factiunea din care faceti parte : sfr

Level (minim lvl 3) : 29

Primarul pe care il votati : The_game

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : pentru ca merita. e activ, e de treaba si cel mai important: merita sa fie primar. as fi vrut si eu acest post, am candidat, insa mi-am dat sema ca the_game e mult mai bun. e si experimentat pentru ca a mai fost lider si nu am nici o indoiala ca nu va iesi primar. apreciez munca ta. bv the_game.

Link to comment
Share on other sites

Guest CristiaNNNN

Nick-ul (in joc) : Perry

Factiunea din care faceti parte : PD

Level (minim lvl 3) : 19

Primarul pe care il votati : The_Game

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Activ , vechi in comunitate , a mai avut GM , descurcaret , de treaba si cred ca nu se va descurca

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Dominic

Factiunea din care faceti parte : PD

Level (minim lvl 3) : 14

Primarul pe care il votati : Nae

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un player foarte vechi in comunitate , cu foarte multa experienta , serios si capabil de a ocupa aceasta functie.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc): The StaR

Factiunea din care faceti parte: Grove

Level (minim lvl 3): 35

Primarul pe care il votati: FlaviusCR7

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte): Este un player capabil,serios si foarte de treaba. Merita o sansa

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) :SkateRZ

Factiunea din care faceti parte :Fbi

Level (minim lvl 3) :26

Primarul pe care il votati :Nae

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) :Vechi in comunitate,descurcaret,serios.Cred ca ar merita aceasta functie

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc): Wiz

Factiunea din care faceti parte: Grove Street

Level (minim lvl 3): 6

Primarul pe care il votati: FlaviusCR7

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte): Este un tip cu capul pe umeri, stie de gluma dar este si serios atunci cand trebuie. Sunt sigur ca va face o treaba buna ca primar daca va castiga.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Sorin_Nache

Factiunea din care faceti parte : Smurd

Level (minim lvl 3) : 6

Primarul pe care il votati : Mrrn

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Mi se pare cel mai potrivit om pentru a ocupa aceasta functie, deoarece experienta si vechimea in aceasta comunitate il ajuta mult, avand atatea functii pe server !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...