Jump to content
Perpripiu

Votati Primarul Sesiunea Aprilie 2012

Recommended Posts

Nick-ul (in joc) :TayLorrrr

Factiunea din care faceti parte :Civil

Level (minim lvl 3) :25

Primarul pe care il votati :FlaviusCR7

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) :L-am votat pe Flavius deoarece este activ,impunator si stie sa conduca o factiune.Ajuta playerii si este foarte de treaba.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Ethernul

Factiunea din care faceti parte : PD

Level (minim lvl 3) : 17

Primarul pe care il votati : The_Game

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) :L-am votat pe The_Game deaoarce este un mebru foarte vechi.A fost lider si la Grove este activ si dscurcaret,si i place sa ajute playerii.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) :RoBerTzIcHa

Factiunea din care faceti parte :FBI

Level (minim lvl 3) :21

Primarul pe care il votati :FlaviusCR7

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) :Il votez pe Flavius deoarece este un player vechi si matur.Mi se pare cel mai capabil pentru aceasta functie dintre cei de mai sus.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) :Wapo

Factiunea din care faceti parte :TheTriads

Level (minim lvl 3) :13

Primarul pe care il votati : FlaviusCR7

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) :Deoarece este activ, serios, intelegator si are si experienta. In opinia mea ar fi foarte bun ca primar.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Anndrei

Factiunea din care faceti parte : PD

Level (minim lvl 3) : 19

Primarul pe care il votati : The_Game

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un jucator activ,serios,capabil si are capacitatile unui lider foarte bun.Organizeaza event-uri frumoase si ajuta foarte mult playerii de level mai mic.

Link to comment
Share on other sites

[b ]Nick-ul (in joc) : Deejayk8

Factiunea din care faceti parte : The Mafia

Level (minim lvl 3) : 27 (parca)

Primarul pe care il votati : Nae

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Il votez pe Nae deoarece am lucrat mult cu el, stiu cum se descurca ( bine ), este sociabil si comunicativ. Este un candidat care mertita functia de primar.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : ExTrEm

Factiunea din care faceti parte : Triade

Level (minim lvl 3) : 38

Primarul pe care il votati : FlaviusCR7

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Un jucator care a stiut intotdeauna cum poti ajunge cunoscut pe server , nu te remarca nimeni daca schimbi factiuniile ca pe ciorapi , asa am facut si eu si mi-a iesit , este de felicitat si cred ca merita o sansa la primarie..

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : MusicOn

Factiunea din care faceti parte : SFR

Level (minim lvl 3) : 10

Primarul pe care il votati : The_Game

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un mmebru vechi a comunitatii si a dovedit pe timpul cand era lider groove ca merita si este capabil de o asemenea functie + ca este foarte de gasca;)

Link to comment
Share on other sites

Guest LastKiss

Nick-ul (in joc) : Skynnnet

Factiunea din care faceti parte : PD

Level (minim lvl 3) : 24

Primarul pe care il votati : FlaviusCR7

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Un jucator care a stiut intotdeauna cum poti ajunge cunoscut pe server si un prieten foarte bun.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : _QuaTro_

Factiunea din care faceti parte : F.B.I.

Level (minim lvl 3) : 11

Primarul pe care il votati : MrrN(Marian)

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un player foarte vechi in comunitate,are experienta,a fost si admin si din asta rezulta ca este foarte capabil pentru o functie.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Cnawp

Factiunea din care faceti parte : Grove St.

Level (minim lvl 3) : 22

Primarul pe care il votati : FlaviusCR7

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Il am coleg de ceva timp ( ~3luni) si am vazut ca este prietenos , stie jocul, este activ si are experienta.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : fLuEnCe

Factiunea din care faceti parte : Hitman

Level (minim lvl 3) : 15

Primarul pe care il votati : The_Game

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : A mai fost Game Master, stie cum e cu organizarea unei factiuni si din punctul meu de vedere se descurca bine.

Succes The Game :-* !

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : robybu

Factiunea din care faceti parte : Civil

Level (minim lvl 3) : 19

Primarul pe care il votati : The_Game

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : e capabil si merita din plin functia, plus ca a mai avut lider la Grove si s-a descurcat

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : TinKode

Factiunea din care faceti parte :-

Level (minim lvl 3) :5

Primarul pe care il votati : The_Game

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un player vechi , un om serios cu foarte multa experienta, cel mai capabil pentru o asemenea functie.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : LoVeLess

Factiunea din care faceti parte : The Mafia

Level (minim lvl 3) : 31

Primarul pe care il votati : The_Game

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Joaca de mult timp, este foarte activ, a facut treaba buna cand a fost lider, chiar foarte buna, stie sa se descurce ca si gm. E mai r0b0t el asa , dar merge:))

Link to comment
Share on other sites



  • Nick-ul (in joc) : Kearse
  • Factiunea din care faceti parte : Civil
  • Level (minim lvl 3) : 15
  • Primarul pe care il votati : FlaviusCR7
  • Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un jucator destul vechi in comunitate si activ. Joaca de mult timp si merita cel mai mult sa fie primar. Este prietenos si cuminte, nu l-am vazut sa aiba abateri de la regulament

Link to comment
Share on other sites

Guest Ionut

Nick-ul (in joc) : Ionut

Factiunea din care faceti parte : Police Departament

Level (minim lvl 3) : 37

Primarul pe care il votati : The_Game

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un player activ,capabil,vechi,serios si cred ca o sa faca treaba buna ca primar.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : sn00py94

Factiunea din care faceti parte : civil

Level (minim lvl 3) : 7

Primarul pe care il votati : Nae

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : vechi in comunitate , activ , priceput , ajuta playerii , serios , fost lider taxi . experimentat in domeniul respectiv . stie sa organizeze o factiune , si s-ar descurca foarte bine ca primar.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Anubis

Factiunea din care faceti parte : Civil

Level (minim lvl 3) : 8

Primarul pe care il votati : The_Game

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este descurcaret, este foarte activ.. este foarte vechi in comunitate , e serios, dupa cum l-am cunoscut ajuta foarte mult playerii.. si mi se pare cel mai potrivit pentru aceasta functie din cei care candideaza si cred ca se descurca foarte bine cu aceasta functie.

Succes The_Game !

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : 2Fast4You

Factiunea din care faceti parte : None

Level (minim lvl 3) : 13

Primarul pe care il votati : FlaviusCR7

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : A aratat in nenumarate randuri pe vremea cand eram aliati ca stie sa se descurce ca un lider adevarat.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : sOuNdy

Factiunea din care faceti parte : Civil

Level (minim lvl 3) : 10

Primarul pe care il votati : The_Game

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este activ, vechi in comunitate, isi face treaba, serios, descurcaret si este cel mai capabil pentru aceasta functie zic eu.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) :Tzon

Factiunea din care faceti parte :Civil (deocamdata)

Level (minim lvl 3) :8

Primarul pe care il votati :The_Game

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) :e foarte activ pe server , e de treaba , iti raspunde la /w nu ca altii , te ajuta cand ai nevoie ,descurcaret si cred ca e capabil sa fie primar

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...