Jump to content
Perpripiu

Votati Primarul Sesiunea Martie 2012

Recommended Posts

Nick-ul (in joc) : ToxiComan

Factiunea din care faceti parte : Medic

Level (minim lvl 3) : 8

Primarul pe care il votati : CloHard

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : este un player foare capabil ,cu multi prieteni si eu consider ca este cel mai potrivit pentru functia de primar

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : MusiC

Factiunea din care faceti parte : Civil

Level (minim lvl 3) : 15

Primarul pe care il votati : Zozo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte): este vechi in comunitate,are destula experienta pentru acest post,de treaba si cred ca dintre toti care vor postul de primar,el este cel mai capabil

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : T.Michael

Factiunea din care faceti parte : Armata

Level (minim lvl 3) : 20

Primarul pe care il votati : Robertzicha

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Un membru vechi al F.B.I care imi inspira incredere si pe care intotdeauna m'am putut baza. Este serios dar in acelasi timp are si simtul umorului.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : RedForce

Factiunea din care faceti parte : Underground Street Tunning

Level (minim lvl 3) : 9

Primarul pe care il votati : Zozo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte): Nu prea am avut tangente cu el, dar din cate am vazut este foarte activ si lumea se intelege foarte bine cu el, asa ca il votez si eu. :P

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Legendd

Factiunea din care faceti parte : Civil

Level (minim lvl 3) : 10

Primarul pe care il votati : Zozo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Un membru vechi si capabil si este foarte activ se intelege bine

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) :Alin97

Factiunea din care faceti parte :FBI

Level (minim lvl 3) :13

Primarul pe care il votati :StefaNN

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) :Este un om capabil pentru aceasta functie sper sa faca viata mai buna .Te sustin sper sa fii votat ca primar !!

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : found_cluj

Factiunea din care faceti parte : Civil

Level (minim lvl 3) : 21

Primarul pe care il votati : Robertzicha

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : E amuzant,de treaba,ajuta la nevoie,e destul de matur,si cred ca dintre toti candidatii el e cel mai potrivit pentru aceasta functie.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Jalol

Factiunea din care faceti parte : Civil

Level (minim lvl 3) : 18

Primarul pe care il votati : Zozo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este de treaba,activ,intelegator si ajuta playerii de level mic.

Vreti mici , bere si carnati ? Pe Zozo sa il votati !

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : FashionVictim

Factiunea din care faceti parte : Armata

Level (minim lvl 3) : 9

Primarul pe care il votati : Zozo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un membru vechi al comunitatii , il cunosc de foarte mult timp si sunt sigur ca se va descurca ca Primar :*

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : _QuaTro_

Factiunea din care faceti parte : Biroul Federal de Investigatii

Level (minim lvl 3) : 10

Primarul pe care il votati : Zozo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un membru vechi al acestui server,il cunosc personal si consider ca a acumulat destule cunostinte despre acest server si ca ar merita aceasta functie.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Ryth

Factiunea din care faceti parte : Smurd

Level (minim lvl 3) : 4

Primarul pe care il votati : Zozo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) :Este un membru vechi, il cunosc de pe server, cred ca e cel mai potrivit dintre candidati pentru aceasta functie .

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc): Tudose

Factiunea din care faceti parte: FBI

Level (minim lvl 3): 9

Primarul pe care il votati: Robertzicha

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte): Este un player activ, capabil si isi va face treaba foarte bine cum a facut-o si in FBI.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Bogdan

Factiunea din care faceti parte : FBI

Level (minim lvl 3) : 17

Primarul pe care il votati : Robertzicha

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un baiat de treaba, nu cauta cearta si se intelege bine cu toti. Cred ca este potrivit pentru functie. Succes !

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Embra

Factiunea din care faceti parte : Civil

Level (minim lvl 3) : 17

Primarul pe care il votati : StefaNN

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Activ si eu cred ca e capabil sa coordoneze politicieni ,, si sa primeasca si el o sansa.. :>

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc): The StaR

Factiunea din care faceti parte: UST

Level (minim lvl 3): 34

Primarul pe care il votati: RoBeRtZiChA

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte): Este vechi in comunitate, glumet si foarte de treaba, cred ca merita din plin aceasta functie

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc): shifT_

Factiunea din care faceti parte: Hitman

Level (minim lvl 3): 22

Primarul pe care il votati: Zozo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte): Zozo este amuzant, membru vechi pe server, capabil, stam sub acelasi acoperis si stiu de ce-i in stare. O tine mereu intr-o distractie, dar stie sa fie serios cand e necesar + pe langa altele, se descurca foarte bine in a rezolva un conflict intre playeri, pentru ca ii pasa de comunitate.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Juan

Factiunea din care faceti parte : Politicieni

Level (minim lvl 3) : 27

Primarul pe care il votati : Zozo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Mi-a fost extraordinar de greu in a alege unde se indrepta votul meu, daca s-ar fi putut, l-as fi ales pe fiecare dintre candidati, cu StefaNN am fost coleg in FBI si mi-a lasat o impresie buna, cu Clohard am fost coleg in Mafia inainte de wipe si m-a impresionat prin spiritul sau organizatoric, Robertzicha de asemenea, mi-a fost coleg in FBI si mi-a lasat o impresie foarte buna, de cate ori am apelat la el m-a ajutat fara sa ezite, nu a spus niciodata nu sau nu pot si nu numai cand am fost colegi, si dupa ce nu am mai fost, chiar imi pare rau ca nu-i pot vota pe toti. Votul meu merge la Zozo pentru ca il cunosc de foarte mult timp si merita o sansa, merita sa fie in staff de mult, vreau sa vad ce poate pentru ca am mare incredere in el. Sper sa nu se supere ceilalti candidati, nu i-am putut vota pe toti desi fiecare ar fi meritat functia de primar. Succes celui care va prelua functia de primar

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : KenVelo

Factiunea din care faceti parte : Civil

Level (minim lvl 3) : 14

Primarul pe care il votati : Zozo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Un player vechi un comunitate, un player care stie ce inseamna respectul, este activ si merita din plin aceasta functie. Imi este prieten si stiu de ce este in stare, cu siguranta se va descurca!

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : heineken.

Factiunea din care faceti parte : Civil

Level (minim lvl 3) : 30

Primarul pe care il votati : Robertzicha

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Merita din plin aceasta functie deoarece este un player vechi care nu are abateri la regulament ca ceilalti. Este unicul din lista care este capabil de aceasta functie.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc): Claudell

Factiunea din care faceti parte: PD

Level (minim lvl 3): 11

Primarul pe care il votati: RoBeRtZiChA

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte): Este vechi in comunitate, glumet si foarte de treaba, cred ca merita din plin aceasta functie

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : ExTrEm

Factiunea din care faceti parte : The Triads

Level (minim lvl 3) : 38 ( rp de 39 :D )

Primarul pe care il votati : CloHard

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) :Eu il consider cel mai capabil din lista pentru ca lucrez cu el in Triads si ma ajuta cu sugestii , parerei , cred ca s-ar descurca ca primar.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc): JaGuAr

Factiunea din care faceti parte: F.B.I

Level (minim lvl 3): 35

Primarul pe care il votati: RoBeRtZiChA

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte): Un jucator care stie ce face, rank 5 in NG si in F.B.I demonstreaza ca e in stare sa fie un primar bun.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc): Bombonika.

Factiunea din care faceti parte: F.B.I

Level (minim lvl 3): 15

Primarul pe care il votati: RoBeRtZiChA

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte): Cred ca ar fi un bun primar , se descurca foarte bine si este capabil .

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Konica

Factiunea din care faceti parte : -

Level (minim lvl 3) : 17

Primarul pe care il votati : Zozo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte): E un player activ, capabil, vechi in comunitate, merita aceasta functie si sigur va face o treaba buna.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : CioCio

Factiunea din care faceti parte : Ballas

Level (minim lvl 3) : 25

Primarul pe care il votati : Zozo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte): Un player activ,cu vechime pe LM si cred si capabil pt functia de primar.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...