Jump to content
Perpripiu

Votati Primarul Sesiunea Martie 2012

Recommended Posts

Dupa analiza profunda si asupra cererilor de candidatura am hotarat ca urmatorii candidati merg mai departe spre faza de votare :

Zozo

StefaNN

Clohard

Robertzicha

Veti vota dupa urmatorul model:

Nick-ul (in joc) :

Factiunea din care faceti parte :

Level (minim lvl 3) :

Primarul pe care il votati :

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) :

Important !!!

Cea mai mica urma de frauda sau tentativa de frauda, poate duce la descalificarea din aceasta sesiunea. (include /w, bani, etc.)

Fiecare candidat sa isi aleaga un reporter pentru reclama, nu prea se vede bine cand aceelasi reporter face reclama la toti.

Fiecare candidat poate sa isi faca singur reclama prin atat prin news, cat si prin /ad la Cnn Lv.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : ShaKaLoo

Factiunea din care faceti parte : Triads

Level (minim lvl 3) : 21

Primarul pe care il votati : Robertzicha

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este cel mai vechi dintre candidati in aceasta comunitate, este un player care a avut admin si nu oricine poate obtine aceasta functie. Este un jucator capabil, cu simtul umorului si este foarte activ!

Edited by Guest
Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc): lioN.

Factiunea din care faceti parte: -

Level (minim lvl 3): 9

Candidatul pe care il votati: Zozo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte): Este vechi in comunitate, glumet, te poti increde in el + experienta. Nu cred ca va dezamagi :)

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : The_Game

Factiunea din care faceti parte : Police Department

Level (minim lvl 3) : 20

Primarul pe care il votati : Zozo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Jucator vechi,activ,cu capul pe umeri care sigur va face o treaba excelenta ca primar.

Link to comment
Share on other sites

Guest Jordan21

Nick-ul (in joc) : Andreidef

Factiunea din care faceti parte : Triade

Level (minim lvl 3) : 25

Primarul pe care il votati : CloHard

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : este un player foare capabil ,cu multi prieteni si eu consider ca este cel mai potrivit pentru functia de primar

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Chase

Factiunea din care faceti parte : LF

Level (minim lvl 3) : 12

Primarul pe care il votati : CloHard

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un jucator foarte activ, cu experienta mare si care poate face o treaba foarte buna ca primar.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Fantoma

Factiunea din care faceti parte : FBI

Level (minim lvl 3) : 33

Primarul pe care il votati : Zozo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Il cunosc de foarte mult timp si stiu ce ii poate capul.Este destul de vechi si cred ca e timpul sa aibe si el o functie pe server , a fost rank 5 in PD lider DIAS si din cate am inteles a facut treaba buna acolo.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) :GamYng

Factiunea din care faceti parte :Civil

Level (minim lvl 3) :7

Primarul pe care il votati :Robertzicha

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) :Este un player serios,activ si sincer.Printe care are si bunul simnt.Dupa cate am vazut si playeri se intelege cu el.Este de treaba.Sunt foarte sigur ca va fi capabil pt aceasta functie!

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Madal1n

Factiunea din care faceti parte : UST

Level (minim lvl 3) : 13

Primarul pe care il votati : Zozo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Din toti cei precizati mai sus cred ca este singurul capabil de aceasta functie , e foarte vechi in comunitate si stie cum merg treburile .

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) :fannntasy

Factiunea din care faceti parte : F.B.I

Level (minim lvl 3) : 20

Primarul pe care il votati : Zozo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este foarte vechi in comunitate si cred ca ar merita si el o sansa, a fost rank 5 in Police Departament si lider la SWAT, organiza foarte bine factiunea in lipsa liderilor..si este cu capul pe umeri !

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : sMokeR

Factiunea din care faceti parte : Civil

Level (minim lvl 3) : 16

Primarul pe care il votati : Zozo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Un player vechi,capabil,glumet,serios si pe langa toate astea si foarte activ. Are o experienta mare si cred ca e singurul ce se va descurca cu adevarat bine in calitate de primar.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : kvL

Factiunea din care faceti parte : Triads

Level (minim lvl 3) : 26

Primarul pe care il votati : CloHard

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un player destul vechi in comunitate, pe unde a fost si-a facut treaba bine . Te ajuta la nevoie si are simtul umorului. Merita functia de primar al LS .

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Clifford

Factiunea din care faceti parte : Grove Street

Level (minim lvl 3) : 27

Primarul pe care il votati : CloHard

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un player foarte activ si are o vechime pe server. Are un comportament adecvat si cred ca merita sa aiba si el aceasta functie .

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Ares

Factiunea din care faceti parte : Instructori

Level (minim lvl 3) : 24

Primarul pe care il votati : Robertzicha

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Player vechi, serios, cu capul pe umeri, stie sa organizeze o factiune si e tot timpul dispus sa ajute la nevoie

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : FullSpeed

Factiunea din care faceti parte : PD

Level (minim lvl 3) : 38

Primarul pe care il votati : Zozo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Il votez deoarece mi-a facut o impresie buna,consider ca este mai capabil decat concurentii lui si vreau ca el sa fie la conducere :)

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : HkR

Factiunea din care faceti parte : PD

Level (minim lvl 3) : 34

Primarul pe care il votati : Zozo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Player destul de activ + are ceva vechime pe server . Stie sa organizeze o factiune si nu schimba factiuniile ca pe soseste

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Maluco

Factiunea din care faceti parte : Ballas

Level (minim lvl 3) : 7

Primarul pe care il votati : Zozo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) :Este un baiat de treaba,activ,vechi si cred ca se va descurca pentru o luna primar

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : NoH

Factiunea din care faceti parte : PD

Level (minim lvl 3) : 12

Primarul pe care il votati : Robertzicha

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Il stiu de ceva vreme si cred ca ar fi primarul cel mai potrivit pentru acest server si mai este pe deasupra si un player foarte vechi. :)

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : JusT.Me

Factiunea din care faceti parte : PD

Level (minim lvl 3) : 19

Primarul pe care il votati : Robertzicha

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : mi se pare foarte activ si este foarte vechi pus ca are si rank 5 f.b.i si organizeaza bine io zik ca merita o sansa .

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Berky

Factiunea din care faceti parte : Hitman

Level (minim lvl 3) : 36

Primarul pe care il votati : Zozo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Merita si el o sansa pentru a dovedi ce poata sa faca , mi-se pare un player care se descurca , capabil si el merita votul meu .

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Minym@L

Factiunea din care faceti parte : PD

Level (minim lvl 3) : 8

Primarul pe care il votati : Robertzicha

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Merita aceasta functie deoarece esti un membru foarte activ.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul: Mico

Factiunea din care faceti parte: UST

Level: 24

Primarul pe care il votati: Zozo

Motivul pentru care il votati: Il consider apt pentru aceasta functie deoarece in cei aproape trei ani de cand este un membru al comunitatii a dat dovada de aptitudinile necesare, de o minte deschisa si un simt al umorului bine dezvoltat. Este echilibrat si ambitios si ocaza asta ar fi una perfecta pentru a se afirma si a dovedi tuturor, in ciuda faptului ca il considera copilaros, stie sa fie si serios. ( am facut si rima :bananadance2: )

Link to comment
Share on other sites

Guest LastKiss

Nick-ul (in joc) : Skynnnet

Factiunea din care faceti parte : SFR

Level (minim lvl 3) : 24

Primarul pe care il votati : Robertzicha

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Merita aceasta functie deoarece esti un membru foarte activ.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : kiszeN

Factiunea din care faceti parte : Civil

Level (minim lvl 3) : 20

Primarul pe care il votati : Zozo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Din candidati mi se pare cel mai potrivit pentru aceasta functie, vechi in comunitate , fara antecedente majore .

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Dinero

Factiunea din care faceti parte : Triads

Level (minim lvl 3) : 14

Primarul pe care il votati : Robertzicha

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : in primul rand este un player vechi, multi zic ca va fi bine cu el primar si in al 2 lea rand merita si in al 3 lea il sustin , si sper sa fi acceptat ca primar

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...