Jump to content
Perpripiu

Votati primarul Sesiunea Februarie 2012

Recommended Posts

Dupa analiza profunda si asupra cererilor de candidatura am hotarat ca urmatorii candidati merg mai departe spre faza de votare :

An00by

Juan

Veti vota dupa urmatorul model:

Nick-ul (in joc) :

Factiunea din care faceti parte :

Level (minim lvl 3) :

Primarul pe care il votati :

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) :

Important !!!

Cea mai mica urma de frauda sau tentativa de frauda, poate duce la descalificarea din aceasta sesiunea. (include /w, bani, etc.)

Fiecare candidat sa isi aleaga un reporter pentru reclama, nu prea se vede bine cand aceelasi reporter face reclama la toti.

Fiecare candidat poate sa isi faca singur reclama prin atat prin news, cat si prin /ad la Cnn Lv.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : KenVelo

Factiunea din care faceti parte : PD

Level (minim lvl 3) : 10

Primarul pe care il votati : An00bY

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este cel mai vechi dintre candidati in aceasta comunitate, este un player care a avut admin si nu oricine poate obtine aceasta functie. Este un jucator capabil, cu simtul umorului si este foarte activ!

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc): The StaR

Factiunea din care faceti parte: Civil

Level (minim lvl 3): 33

Primarul pe care il votati: An00bY

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte): Este un player vechi in comunitate, a avut si admin si cred ca se va descurca foarte bine in functia de primar

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) :RydeR

Factiunea din care faceti parte : CiviL

Level (minim lvl 3) : 21

Primarul pe care il votati : An00bY

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este cel mai vechi dintre candidati, isi vede de treaba lui , este serios si se va descurca cu bine in functia de primar.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : LoLz0r

Factiunea din care faceti parte : Ballas

Level (minim lvl 3) : 44

Primarul pe care il votati : An00bY

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Membru vechi al comunitatii, s-a descurcat ca admin nu vad de ce nu s-ar descurca si ca primar.Dupa parerea mea este cel mai capabil si potrivit pentru aceasta functie.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : RickRoss

Factiunea din care faceti parte : Civil

Level (minim lvl 3) : 5

Primarul pe care il votati : Juan

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Il votez pentru ca merita, pentru ca si el este un membru vechi al comunitatii , este foarte activ, foarte matur, sa descurcat cu functia de leader de ce sa nu se descurce si ca primar.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Alyyn7

Factiunea din care faceti parte : Hitman

Level (minim lvl 3) : 30

Primarul pe care il votati : Juan

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : el merita sa fie primar, este mult mai capabil decat an00by si mult mai matur. A demonstrat ca poate face treaba buna si sper sa faca la fel in postura de primar. Succese!

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : found_cluj

Factiunea din care faceti parte : SMURD

Level (minim lvl 3) : 20

Primarul pe care il votati : an00by

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) :E vechi,a fost lider/admin ,etc...toata lumea stie trecutu lui pe acest server...e capabil,serios,stie de gluma ..

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc): Senzo

Factiunea din care faceti parte: N/A

Level (minim lvl 3): 23

Primarul pe care il votati: An00bY

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte): An00by a dovedit in nenumarate randuri ca merita o functie , amabil , caterincos uneori.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Berky

Factiunea din care faceti parte : Hitman

Level (minim lvl 3) : 34

Primarul pe care il votati : Juan

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Juan mi-se pare mult mai capabil , serios si bun fata de an00by , imi dau seama ce poate sa faca , an00by a mai avut o sansa si a dat cu piciorul peste ea :-j , forta Juan .

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : bl4ck_f@lc0n

Factiunea din care faceti parte : UST

Level (minim lvl 3) : 30

Primarul pe care il votati : An00by

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este player vechi in comunitate ,cred ca va face o treaba buna

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) :gun360

Factiunea din care faceti parte :DNB

Level (minim lvl 3) :7

Primarul pe care il votati :An00by

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) :Are experienta , a dovedit asta prin functiile pe care le-a mai detinut pe server.E prietenos cu toata lumea. O fire glumeata, dar care insa poate sa fie si serioasa.Este activ deci se poate ocupa de toate promisiunile pe care le-a facut.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : KENN

Factiunea din care faceti parte : SMURD

Level (minim lvl 3) : 10

Primarul pe care il votati: An00bY

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte): Modul in care An00bY s-a afirmat pana acuma pe server este unul care trebuie luat in considerare, este un player vechi, stie exact ce trebuie sa faca in momentul in care primeste o functie, iar creativitatea sa il va ajuta foarte mult in indeplinirea cu succes a acestei functii ..

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : El3mEnT

Factiunea din care faceti parte : The Mafia

Level (minim lvl 3) : 17

Primarul pe care il votati : An00bY

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Il cunosc dinainte de wipe, stie ce inseamna sa fi lider, si stiu de ce e in stare.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul : Smiley

Factiunea din care faceti parte : Police Department

Level : 24

Primarul pe care il votati : Juan

Motivul pentru care il votati : Este capabil, activ si glumet. Imi pun baza in el, sunt sigur ca o sa faca o treaba buna daca o sa ajunga primar. Succes !

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Lynx

Factiunea din care faceti parte : Civil

Level (minim lvl 3) : 18

Primarul pe care il votati : an00by

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Deoarece are experienta mai mare si este un jucator mai vechi decat Juan si are mai multa experienta ca si lider.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul: Ryan

Factiunea din care faceti parte: FBI

Level: 21

Primarul pe care il votati: Juan

Motivul pentru care il votati: Am decis sa acord votul meu lui Juan pentru ca in primul rand, este un jucator vechi, a mai avut aceasta functie si nu a dezamagit, este un player capabil cu care poti sa te intelegi, nu va ezita sa-ti acorde ajutorul daca ai nevoie, si pot sa continui asa.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Clifford

Factiunea din care faceti parte : Civil

Level (minim lvl 3) : 28

Primarul pe care il votati : An00bY

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un player vechi care a avut functie in game si cred ca merita sa arate ce poate . Este activ si are un comportament adecvat

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc): Jalol

Factiunea din care faceti parte: Police Departament

Level (minim lvl 3): 16

Primarul pe care il votati: An00bY

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte): Este activ,ii indruma de fiecare data pe cei de level mic,este vechi si merita functia de primar :whistle:

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : alecs

Factiunea din care faceti parte : Civil

Level (minim lvl 3) : 18

Primarul pe care il votati : Juan

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : De treaba este un baiat care stie ce face si stie ce vor toti jucatorii de pe server...

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Sami

Factiunea din care faceti parte : Civili

Level (minim lvl 3) : 18

Primarul pe care il votati : An00bY

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Dupa parerea mea, merita sa primeasca el functia de primar pentru ca este destul de activ, este si glumet si s-ar descurca de minune, a mai fost si Admin si GM, are o experienta mare in domeniu si este vechi in comunitate.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : CioCio

Factiunea din care faceti parte : Scoala

Level (minim lvl 3) : 23

Primarul pe care il votati : An00by

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : An00by este omul cel mai ideal si competent.Este vechi in comunitate,a avut si admin si ajuta mereu playerii cu level mai mic !! :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Madal1n

Factiunea din care faceti parte : UST

Level (minim lvl 3) : 8

Primarul pe care il votati : An00bY

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Il cunosc de foarte mult timp , e foarte activ , cu capul pe umeri si va face fata cu brio acestei functii

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...