Jump to content
Perpripiu

Votati primarul Sesiunea Februarie 2012

Recommended Posts

Nick-ul (in joc) : Maryus

Factiunea din care faceti parte : F.B.I

Level (minim lvl 3) : 35

Primarul pe care il votati : Juan

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Din punctul meu de vedere mi se pare cel mai potrivit pe acest post . Este vechi in comunitate , activ , cu capul pe umeri si nu se pierde cu firea . Oricand ii ceri ajutor nu iti intoarce spatele si te poti baza pe el .

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : StefaNN

Factiunea din care faceti parte : F.B.I.

Level (minim lvl 3) : 14

Primarul pe care il votati : Juan

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Un player vechi in comunitate,matur si cu experienta.El merita sa fie primarul!

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Sayid

Factiunea din care faceti parte : PD

Level (minim lvl 3) : 23

Primarul pe care il votati : An00bY

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un player vechi in comunitate, a ajutat aceasta comunitate. Te ajuta la nevoie, e cu capul pe umeri si are simtul umorului. Merita functia de primar .

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : LaZoE

Factiunea din care faceti parte : F.B.I

Level (minim lvl 3) : 16

Primarul pe care il votati : Juan

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Eu cred ca Juan ar merita aceasta functie deoarece este un player vechi , capabil si cred ca stie ce are de facut . A mai fost primar si s-a descurcat destul de bine .

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : sMokeR

Factiunea din care faceti parte : Civil

Level (minim lvl 3) : 15

Primarul pe care il votati : An00bY

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Un player vechi al comunitatii, matur, activ, glumet si cu destula experienta pentru a putea detine functia de primar. Orice player i-ar cere ajutorul el mereu il va ajuta, niciodata nu se da la o parte. El merita sa fie viitorul primar al orasului Los Santos.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Madalyn

Factiunea din care faceti parte : Armata

Level (minim lvl 3) : 21

Primarul pe care il votati : An00bY

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Pai ... un player vechi , cu capul pe umeri , si merita aceasta functie macar pentru o luna . :tiphat: .

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : ShaKaLoo

Factiunea din care faceti parte : UST

Level (minim lvl 3) : 20

Primarul pe care il votati : Juan

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Juan mi-se pare capabil de aceasta functie , o merita din plin , Votati Juan ! :readthis:

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : HkR

Factiunea din care faceti parte : Grove

Level (minim lvl 3) : 32

Primarul pe care il votati : An00by

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Un player capabil , care a mai facut parte din staff si stie cum sta treaba . E vechi in comunitate si merita

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...