Jump to content
Guest Sifon

A murit tatal lui Emil Boc.

Recommended Posts

Dumnezeu sa-l ierte..

Majoritatea dintre voi care doresc moartea celor de pe la televizor habar nu aveti pe ce lume traiti.. dar ziceti si voi ce auziti pe-acasa sau ce zice lumea peste tot.. fenomenul de turma.

Aveti grija ce doriti, cui doriti.

Esti si tu vreun securist? =)) ma p** pe voi ma , auzi aveti grija ce doriti si cui doriti =)) asta deja e amenintare drept urmare ca securisti lucreaza si acuma ca pe vreamea dictatorului Ceausescu, acu lucreaza pentru fosti comunisti : Basescu , Boc pana la urma ve-ti ajunge si voi la Targoviste .

Io: suspend permanent - link.

Edited by Drops
info&cenzurat
Link to comment

Dumnezeu sa-l ierte..

Majoritatea dintre voi care doresc moartea celor de pe la televizor habar nu aveti pe ce lume traiti.. dar ziceti si voi ce auziti pe-acasa sau ce zice lumea peste tot.. fenomenul de turma.

Aveti grija ce doriti, cui doriti.

Esti si tu vreun securist? =)) ma pis pe voi ma , auzi aveti grija ce doriti si cui doriti =)) asta deja e amenintare drept urmare ca securisti lucreaza si acuma ca pe vreamea dictatorului Ceausescu, acu lucreaza pentru fosti comunisti : Basescu , Boc pana la urma ve-ti ajunge si voi la Targoviste .

ma, intr-un fel ai si tu dreptatea ta, te inteleg, ai si tu o varsta (ca ziceai ca ai o slujba bine platita etc.) si prespun ca stii politica si ce cacaturi face fi-su lu' asta, dar astia se refera la toti pustii corditi de 12-13 ani care vin aici sa faca +1 sa zica ca boc ne-a distrus tara ca au auzit si ei la parintii lor anumite chestii; lasa-i in pace, iti inteleg frustrarile, nu trebuie nici tu acum sa te dai in spectacol sa ii injuri de toti mortii

Edited by spanky
Link to comment

Fara suparare, dar asta e stire? Imi pare rau pentru om, sa se odinheasca in pace, dar asa ar trebui sa scriem stiri despre fiecare om care moare. Sau ma insel?

Mai important era o stire cu Bob Anderson, unul dintre interpretii lui Darth Vader.

RIP

  • Upvote 2
Link to comment

Doamne, mi`ai luat dansatorul preferat, pe Michael Jackson, mi`ai luat cantaretul preferat, Kart Cobain te anunt ca prim-ministrul meu preferat pe Emil Boc.

Se scrie Kurt .. Kurt Cobain! Apoi te plangi intr-aiurea; cu Boc, fara Boc, intr-o situatie mai buna nu vom fi oricum.

Link to comment

Nu inteleg deloc stirea asta, atata propaganda pt. tatal prim-ministrului. E om si el , nu cred ca apar zilnic stiri cand mor parintii a unor oameni mai putini cunoscuti decat iubitul nostru prim-ministru ,dar cum noua ne place sa fim limba in cur normal ca facem orice stire pt toti oamenii mondeni.

@ Si astia atotstiutori , ce tot spuneti ca altii aud de la lume sau cu efectele voastre de turma ... spuneti-mi si mie ce a facut asa de nobil Boc incat il vedeti ca pe un supererou (poate si mai si) . Nu a facut nimica, tara e tot in c*c*t (scuzati-mi expresia) , uitati-va cati copii incep deja sa fie inchisi pt. ca-si doresc o viata mai buna si prefera varianta mai usoara,mai vand un gram de vise, una,alta si ajung sa faca puscarie , nu spun ca asta din cauza lui Boc, dar din cauza tuturor parlamentariilor ce conduc X6-uri, Q7-uri si tot asa... "Sacu" a fost golit de burtosii aia imputiti , care freaca fete tinere si se distreaza si cei tineri isi duc veacul pe la munca si acasa pt. ca n-au un ban sa iasa prin oras .

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...