Jump to content
Guest Sifon

A murit tatal lui Emil Boc.

Recommended Posts

Doliu în familia premierului Emil Boc. Ioan Boc, tatal prim-ministrului, a murit marti la Spitalul Clinic de Recuperare din Cluj-Napoca. Premierul Emil Boc va pleca imediat la Cluj-Napoca farra mai participa la sedinta de Guvern convocata pentru aceasta seara, la ora 20:00.

Tatal lui Emil Boc a suferit un accident vascular în urma cu aproximativ doua saptamâni.

"Starea pacientului Ioan Boc este stabila, în conformitate cu vârsta de 87 de ani si cu patologia cardiaca a acestuia. A fost internat înca de marti si va ramâne internat cât timp este nevoie. A fost vizitat vineri la spital de catre premierul Emil Boc", declara, la acea data, directorul Spitalului Clinic de Recuperare din Cluj Napoca, Sanda Patrichi.

Tatal lui Emil Boc avea 87 de ani si a mai suferit doua comotii cerebrale.

Se pare ca Dumnezeu e sus si mai loveste , acuma piticul nu mai petrece la sprit cu chioru la Snagov si sa rada de alti , mai bine crapa fiusu era o bucurie mare , si el si cu chioru impreuna.

EU LE DORESC SA CRAPE TOTI ACUMA DE ANU NOU, SAI VAD PE TOTI LA 3 METRI SUB PAMANT !!

Sursa : http://www.antena3.ro/romania/a-murit-tatal-lui-emil-boc-ioan-boc-avea-87-de-ani-si-suferise-recent-un-accident-vascular-149404.html

Io: suspend permanent pentru jigniri repetate. Same ip - link.

Edited by Drops
info
  • Upvote 1
  • Downvote 3
Link to comment

Cum sa fii asa de indiferent si sa doresti moartea cuiva.Sifon,ai o problema cu capul?Avea 87 de ani,stai calm,nu cred ca este nicio mana a lui Dumnezeu,este pur si simplu varsta inaintata.

dumnezeu sa-l odihneasca ,ce pot sa pun altceva.

Ba ma lasi cu asaceva, astia trebuie impuscati ca Ceausescu is mai rai ca ala de 100 de ori defapt is aceiasi comunisti din inainte de 89 , au falimentat tara si ei se imbogatesc pe zi ce trece din banii prostilor (adica noi) esti prea mic sa intelegi ...

http://imageshack.us/photo/my-images/715/basescupreafericit.jpg/

Basescu acu sa razi la inmormantarea lu Boc Satana

ROMANI ASCULTATI SI TREZITI-VA ODATA !! :

:roflag: :roflag: :roflag:

Link to comment

Sal'tare.

Domnu' Sifon e dreptul dumnevoastra sa criticati pe cine considerati ca merita.

Eu, oricat de suparat as fi, niciodata n-as putea sa doresc moartea cuiva.

Bunul Dumnezeu sa-l odihneasca!

Acum, e a doua oara cand va vad "defiland" pe forum cu poza aia de la avatar.

Putea sa fie adresata oricui, dar eu tot nu accept sa afisati cuvinte triviale.

Azi, v-am lasat in semnatura mesaj ca am scos-o. Dumneavoastra mi-ati aratat ce nu va pasa si ati pus-o inapoi.

Mi se pare aiurea sa ne "jucam" asa si uite cum facem:

- scot iar poza;

- iei matali suspend pe forum 3 zile & warn level up;

- daca va mai exista un next time va asigur ca luam in calcul si "trecutul".

Sarbatori fericite.

Cu stima,

Io, Drops

  • Upvote 2
Link to comment
Guest Christina Aguilera

Dumnezeu i-a dat o palma la acest animal pe nume Emil Boc in pragu sarbatoriilor , poate isi va da seama ca furand tara si lasand batranii ,copii sa moara cu zilele nu e bine, Dumnezeu e sus si vede,pana va iesi populatia in strada sa le deie in cap, le va da Dumnezeu !

  • Upvote 1
Link to comment
Guest Christina Aguilera

Sincer, cine mai e si asta? Si daca a murit ce? De parca politicienii dau 2 bani cand altii mor. Nu mai postati stiri care nu intereseaza pe nimeni, de aia nu mai pot eu ca a murit. Unu minus, lots to go.

Cui crezi cai pare rau ca a murit asta? daca era om i zicea ba fiu prost nu-ti bate joc de oameni dar aschia nu sare departe de trunchi. Sa aratat ca Dumnezeu e sus si i-a dat o palma la comunistu asta de la UTC Cluj Emil Boc de sarbatorii , e cel mai naspa moment de sarbatori sa-ti moara parintii poate se va trezi ,dar m-a indoiesc daca comunistu asta de Boc are inima in el si se va schimba pana nu va muri el pe strada . Citeste ce scrie in primu reply ca nu-i pare rau la initiator.

Link to comment

Nu este deloc interesanta stirea, odata si odata toti murim. Dumnezeu sa-l odihneasca in pace, condoleante familiei Boc.

Eu nu stiu ce aveti cu Boc, unii din voi care ati comentat pe aici nu aveti treaba cu politica. Daca vecinu de scara nu-l suporta, gata, e o persoana negativa. Si ca fapt divers, Boc a incercat sa repare gaura din bugetul de stat pe care a lasat-o Tariceanu (poate unii stiati, poate nu). Romania a avut o crestere economica de 1,7 %, iar in viitorul an, va fi de cel putin 2,7 %, conform estimarilor ( Boc are si el meritul lui )

Vedeti-va de treaba voastra, subiectul este despre moartea unui om, mai lasati dusmania asta, macar acum de sarbatori

  • Upvote 1
Link to comment
Guest Christina Aguilera

Nu este deloc interesanta stirea, odata si odata toti murim. Dumnezeu sa-l odihneasca in pace, condoleante familiei Boc.

Eu nu stiu ce aveti cu Boc, unii din voi care ati comentat pe aici nu aveti treaba cu politica. Daca vecinu de scara nu-l suporta, gata, e o persoana negativa. Si ca fapt divers, Boc a incercat sa repare gaura din bugetul de stat pe care a lasat-o Tariceanu (poate unii stiati, poate nu). Romania a avut o crestere economica de 1,7 %, iar in viitorul an, va fi de cel putin 2,7 %, conform estimarilor ( Boc are si el meritul lui )

Vedeti-va de treaba voastra, subiectul este despre moartea unui om, mai lasati dusmania asta, macar acum, de sarbatori

Dute ba dracu de Basist imputit , si Basescu si Boc si Iliescu sunt toti aceiasi comunisti dinainte de 89 , care ne conduc acuma si ne fura in fiecare zi , nu ma i-au dupa niciun vecin vad realitatea prostule, mars si lingeti stapanii in continuare comunist imputit

Io: suspend permanent pentru jigniri repetate. Same ip - link.

Edited by Drops
info
Link to comment

Dute ba dracu de Basist imputit , si Basescu si Boc si Iliescu sunt toti aceiasi comunisti dinainte de 89 , care ne conduc acuma si ne fura in fiecare zi , nu ma i-au dupa niciun vecin vad realitatea prostule, mars si lingeti stapanii in continuare comunist imputit

Poti sa ai un limbaj decent? Nu suntem la tine pe tarla unde pazesti oile, suntem pe un forum. Du-te la munca daca nu-ti convine traiul, poate ar fi trebuit sa stai pe un fotoliu si sa iti ploua in casa cu bani. Uite ca nu se poate, nu suntem in filme. Nu e vina lui Boc ca nu te duci tu la scoala (se vede ca nu te duci, te cam trage limba romana de urechi).

Hai ca nu vreau sa intru in polemici cu nimeni, de sarbatori ar trebui sa fim mai buni, lasati rautatea asta, a murit, asta e, rest in peace ...

Link to comment
Guest Christina Aguilera

Dute ba dracu de Basist imputit , si Basescu si Boc si Iliescu sunt toti aceiasi comunisti dinainte de 89 , care ne conduc acuma si ne fura in fiecare zi , nu ma i-au dupa niciun vecin vad realitatea prostule, mars si lingeti stapanii in continuare comunist imputit

Poti sa ai un limbaj decent? Nu suntem la tine pe tarla unde pazesti oile, suntem pe un forum. Du-te la munca daca nu-ti convine traiul, poate ar fi trebuit sa stai pe un fotoliu si sa iti ploua in casa cu bani. Uite ca nu se poate, nu suntem in filme. Nu e vina lui Boc ca nu te duci tu la scoala (se vede ca nu te duci, te cam trage limba romana de urechi).

Hai ca nu vreau sa intru in polemici cu nimeni, de sarbatori ar trebui sa fim mai buni, lasati rautatea asta, a murit, asta e, rest in peace ...

Mars ma **** care esti, eu sunt la lucru si nu mor de foame, am salariu mare dar tara asta este condusa de comunisti si hoti care tu i lingi in ***, primesti ceva bani sa lingi ? sau mata cu tactu sunt si ei niste hoti ? doar hotii nu-si scot ochii unu altuia , vedeate-as si pe tine mort langa Boc

Pauza 3 zile ca sa-ti pui in ordine rezolutiile pentru urmatorul an.

Edited by Forbidden
Link to comment

Mars ma sclavule care esti, eu sunt la lucru si nu mor de foame, am salariu mare dar tara asta este condusa de comunisti si hoti care tu i lingi in cur , primesti ceva bani sa lingi ? sau mata cu tactu sunt si ei niste hoti ? doar hotii nu-si scot ochii unu altuia , vedeate-as si pe tine mort langa Boc

vedea-te-as in mana cu o carte de gramatica =)

Voi vreti numai stiri interesante, mai trageti aer in piept copii...in fond, a fost si el om ;]

rest in peace

  • Upvote 1
Link to comment

"te uita cum ninge decembre" daca ai deschis ochii ieri sa stii ca pana acum doar de comunisti am fost condusi.

Toti au facut parte din acelasi sistem, iar cei care vor veni dupa astia tot comunisti vor fi.

Asta una la mana.

A 2-a sa stii ca daca faci spume pe aici lui Boc i se rupe. Poti sa scrii pana maine pe forum ca nu asa rezolvi treaba.

Daca tot de lauzi ca ai salariul mare, Boc conducand tara, nu vad de ce te plangi. Lasa-i pe restul, eventual cauta pe google "cine moare de grija altuia".

Iar ceilalti care se bucura la moartea unui om care nu le-a facut nimic e anormal. Fie el si tasu' lui Boc, care Boc ziceti ca e nu stiu cum, dar sursa voastra de informare e antena3, care e condusa de un jeg de om care si-a turnat familia la securitate.

  • Upvote 6
Link to comment

Hai ca nu vreau sa intru in polemici cu nimeni, de sarbatori ar trebui sa fim mai buni, lasati rautatea asta, a murit, asta e, rest in peace ...

de ce doar de sarbatori?, in restul anului nu se poate?

OT RIP, n`are tacsu nicio vina pt ce face ala micu`

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...