Jump to content
Krym

JOC - Rookies

Recommended Posts

Okay, nu stiu daca vi se va parea o idee stupida, dar eu am mai incercat asta pe un alt forum si a fost fun :). Este bazat pe un desen animat numit Drama Totala (I'll admit, I still watch it xD). Un concurs de 12 persoane, cu diferite probe, si in functie de cine face proba cel mai bine, castiga invincibilitate. Dupa fiecare proba, se va vota cine sa iasa afara. Tot asa pana mai raman doar 2, cand o sa dau o proba care va sugera castigatorul.

Facts..

~ Daca nu faci proba sau o faci cel mai prost, nu inseamna ca esti automat eliminat.

~ O proba poate suna gen: "Pe ce canal a fost difuzat filmul -name-?", ori "Desenati o imagine..", stuff.

~ Probele mi le trimiteti prin mesaje private, la fel si voturile.

~ S-ar putea sa fac pe echipe, cu capitani si chestii de genu'.

~ Alte reguli pot aparea pe parcurs.

Daca vi se pare o idee retarda, voi retrage tot ce am zis si o sa sterg pt totdeauna topicul *_*. Daca nu, give it a try si postati-va numele cu care vreti sa participati.. Si daca aveti nelamuriri.. erm, intrebati ;o

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Sal'tare.

Domnu' Krym bine ai venit pe forumul LinkMania!

De sters nu se sterge, sper sa ai tu timp suficient sa te implici ca acest concurs sa mearga.

Pe mine m-ai castigat deja: Drops.

Ai si +rep!

Sarbatori fericite.

Cu stima,

Io, Drops

L.E. adaug la titlu asa - coordoneaza Krym!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Salut, Drops. Mersi mult pentru ca imi sustii ideea si chiar participi! :) De mers sigur o sa mearga, daca sunt si ceilalti implicati, stai linistit. Nu e prima oara cand organizez un astfel de concurs.

Craciun fericit si tie! :D

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest Bernard George

Mda, asta este primul meu post pe acest forum. Vreau sa salut pe toata lumea, si sa ma inscriu in acest concurs care sper sa fie mai bun ca precedentele. ;)

Nume : Bernard

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Guest Ryuuzaki

Ideea suna bine,ma intreb daca te vei tine de treaba.

Cand va incepe concursul?Sau imediat ce ma bag imi dai proba?

in fine,iata-ma aici.

Nume:Ryuuzakiz

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Concurenti

Drops

Bernard

Puffz

Prietenash

Ryuuzakiz

Sony

Gwen

Paul

KenVelo

Macho Man

TDWT

Lahm

Pentru ca m-am gandit mai bine, veti juca concursul acesta pe echipe. Daca un membru dintr-o echipa face o proba cel mai bine, TOATA echipa sa castiga invincibilitate. :happy1:

Totul este ales la intamplare.

Prima echipa este formata din: KenVelo, Bernard, Drops, Gwen, Paul si Puffz.

A doua echipa este formata din: Lahm, Prietenash, TDWT, Ryuuzakiz, Macho Man, Sony.

Prima proba consta in alegerea unui nume pentru echipa voastra. Cel mai bun, original si poate chiar si amuzant nume castiga invincibilitate. Nu e greu.

Nu uitati ca numele de echipa le trimiteti INDIVIDUAL printr-un mesaj privat catre mine!

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...