Jump to content
Guest

Serban Huidu,implicat intr-un accident rutier.

Recommended Posts

Un grav accident de circula?ie s-a produs în aceast? dup?-amiaz? în Timi?ul de Sus, jude?ul Bra?ov, ?i se pare c? într-una dintre ma?inile implicate se afla ?erban Huidu.

serban-huidu_1_da5af4db8e.jpg

Potrivit Antena 3, dou? persoane au murit ?i una este încarcerat? dup? ce dou? ma?ini s-au lovit frontal.

Într-unul dintre autoturisme se afl? ?erban Huidu, nevasta ?i cei doi copii ai s?i, dar se pare c? nu au p??it nimic.

"Azi,în jurul orei 11.55, pe D.N.1,la km 149+150m, la ie?irea din Timi?ul de Sus, un bucure?tean de 35 ani, care conducea un autoturism tip jeep, dinspre Predeal spre Bra?ov, a p?truns pe contrasens ?i jeep-ul condus de el a intrat în coliziune cu un autoturism. Dacia Logan care circula din sens opus, condus de un bra?ovean de 65 ani. Accidentul s-a soldat cu decesul bra?ovenului de 65 ani, ?i a unei pasagere de 54 ani în autoturismul condus de el, precum ?i cu r?nirea altui pasager aflat în Logan, care a fost transportat la spital. Cercet?rile sunt continuate de poli?i?ti, pentru stabilirea împrejur?rilor exacte în care s-a produs accidentul", se arat? în comunicatul oficial al IPJ Bra?ov.

?tire în curs de actualizare

sursa: libertatea.ro

Link to comment

a p?truns pe contrasens
parca e blestemat.
Nu se numeste blestem sau ghinion , ci meltenism.

Am citit stirea pe un alt site unde se spunea ca a depasit si pe linie continua.

mare deptate avea Mircea Badea cand spunea ca Huidu "pute a prost" ..

cum spunea si 2dor, nu e vorba de ghinion, si-o face cu mana lui.

  • Downvote 4
Link to comment

mare deptate avea Mircea Badea cand spunea ca Huidu "pute a prost" ..

cum spunea si 2dor, nu e vorba de ghinion, si-o face cu mana lui.

Hai totusi sa nu-l includem pe bufonul de badea in asta...

@

Acel citat chiar ii apartine unui oficial? Adica totusi, ma asteptam ca promovarea examenului de bacalaureat la limba romana sa fie un criteriu in acceptarea unui individ pe acest post.

Cat despre accident... nu prea am ce sa zic - iar daca o fac, cel mai probabil o sa ziceti ca sunt fascist - asa ca stau calm in banca mea.

Link to comment

Merita sa infunde puscaria ca oricine altcineva. Din pacate cred ca o sa recurga la scuza cu "operatia suferita la cap" si e posibil sa scape. Se pare ca e si el doar un alt mascarici. Oricum ai incerca sa iei situatia, vina e a lui, el i-a ucis.

Deja se kk astia pe ei ca operatia l-a afectat bla bla. Desi nu e genul de cocalar prezent mereu in cluburi, e om insurat, cu copii acasa, tot tipul ala de baiat de bani gata e si asta, si o sa primeasca acelasi tratament ca toti, adica o sa scape.

am auzit ceva de genu 2 ani cu suspendare daca se dovedeste ca pomul luat in m..e l-a afectat acum.

Link to comment

am vazut la stiri.un inconstient merita inchis.a omorat 2 oameni nevinovati.

un inganfat si genu ala am masina puternica nus curios de altii 2 martori acu recent au spus la tv ca a avut viteza mare peste 100km/ora in serpentine si ca avea masina in fata si sa bagat la depasire a omorat 3 oameni si familii distruse dupa accident nici nu ia pasat ce sa intamplat cu cei din masina logan cica urla ca si-a distrus masina ....eu ca judecator ias da cel putin 25-30 ani puscarie dar din ce se aude poate nici nu va face puscarie ca cu banu in Ro rezolvi

  • Downvote 1
Link to comment

am vazut la stiri.un inconstient merita inchis.a omorat 2 oameni nevinovati.

un inganfat si genu ala am masina puternica nus curios de altii 2 martori acu recent au spus la tv ca a avut viteza mare peste 100km/ora in serpentine si ca avea masina in fata si sa bagat la depasire a omorat 3 oameni si familii distruse dupa accident nici nu ia pasat ce sa intamplat cu cei din masina logan cica urla ca si-a distrus masina ....eu ca judecator ias da cel putin 25-30 ani puscarie dar din ce se aude poate nici nu va face puscarie ca cu banu in Ro rezolvi

Invata te rog limba romana inainte sa postezi pentru ca nu am inteles nimic din ce ai scris. Poti sa folosesti si semne de punctuatie cand te exprimi. Intelegem mult mai usor. Multumim

on-topic : Cred ca va invoca problemele neurologice de care sufera si va scapa fara sa faca puscarie, poate va lua vreo pedeapsa cu suspendare dar nimic cu executare.

Link to comment

Inconstienta si graba a dus la o nenorocire , pacat ca nu a invatat din greseli , am inteles ca acum 6 ani tot acolo i-a fost luat carnetul. Pacat

Carnetul lui a fost suspendat cu 3-4 km mai departe.A mai avut un accident cu bicicleta sau cu motoru',si atunci l-a mai distrus cat de cat pe Serban

Link to comment

Ba da sa-i dea 10 ani de puscarie, chiar daca as fi preferat sa-i dea inchisoare pe viata, a luat 3 vieti, neatentia se plateste. Poate sa fie si Mafalda, de inchisoare nu scapa.

Scapa si de inchisoare, doar il cheama Huidu. In mod normal, dupa ce a patit el la ski, nu mai avea voie sa conduca deloc. A scapat de acel control, in care se lua decizia daca va mai conduce sau nu, asa scapa si de beleaua asta. Suntem in Romania, banii "aduc fericirea" unora.

Link to comment

Ba da sa-i dea 10 ani de puscarie, chiar daca as fi preferat sa-i dea inchisoare pe viata, a luat 3 vieti, neatentia se plateste. Poate sa fie si Mafalda, de inchisoare nu scapa.

Scapa si de inchisoare, doar il cheama Huidu. In mod normal, dupa ce a patit el la ski, nu mai avea voie sa conduca deloc. A scapat de acel control, in care se lua decizia daca va mai conduce sau nu, asa scapa si de beleaua asta. Suntem in Romania, banii "aduc fericirea" unora.

Se poate intampla oricui, sunt de plans cei decedati, mai ales cei decedati, dar incelasi timp, nu cred ca suntem in masura sa dam vreun fel de verdict. Lasati justitia sa-si faca treaba, si daca Huidu va fi gasit vinovat, sa plateasca. Oricum pedeapsa mai mare decat remuscarile cu care va trebui sa traiasca de acum inainte, nu cred ca exista...

Link to comment

S-a discutat la tv acest caz , din cate am auzit : Viteza mare ; Depasire inconstienta( aici inca exista dubii ) , nici nu sa sinchisit sa franeze .

V-a ajuta famiile celor decedati , frumos gest , dar nu mai poate readuce la viata pe cei 3 morti in accident .... daca stia bine ca avea probleme , de ce sa mai urcat la volan ?!

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...