Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

#Mircea

San Andreas Stuff

Recommended Posts

salut , are cineva un skin de ghost rider ? ( ca cel din film )

am descarcat si eu modul, insa , nu stiu cum sa scot doar skinul din el, daca are cineva vre'o idee, rog sa ma ajute

P.S. la multi ani, si un an nou fericit !

Link to comment
Share on other sites

Gasesti o gramada de skinuri de triads pe paginile anterioare ,cautati inainte

Caut si eu un skin inlocuitor pentru acesta.Este cel de UST rank2+ si vreau sa il inlocuiesc cu un skin de curse.Ceva de genu cum sunt cei de nascar sau ceva de genu.Dar nu stiu cum sa il inlocuiesc si nu prea gasesc ce vreau.

Nu merge linkul

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Ai pe paginile anterioare ,defapt ai chiar pe pagina asta ,dar nici nu te-ai deranjat sa cauti,cu 3 posturi mai sus ai skinuri Triads

# De acest topic nu se mai prea ocupa nimeni ,postati in cel al lui kennny ,Grand Theft Auto SA ModPack

Link to comment
Share on other sites

Aveti cumva un skin pentru PCJ 600? Am mare-mare nevoie. Imi cer scuze daca a mai fost postat, dar din cate m-am uitat eu pe paginiile anterioare, nu am gasit nimic... :dontknow:

Incerca aici sau aici .

#Redenumeste fisierele ".txd " si ".dff " cu pcj.txd si pcj.dff pentru a le baga pe PCJ-600 .

Link to comment
Share on other sites

As dori sa gasesc un mod de oblivion sa se vada realistic de tot cat se poated e realistic si sa scrieti si tutorialul pls MS mult!!!

Modul este pentru : Grafica.

Inlocuieste in game : -

Scurta descriere : Acest mod este mai exact un mod pentru imbunatatirea graficii san andreasului.

Link download : click

Poze (1-2 poze) : click

ATENTIE : recomand playerilor celor cu -1.5 gb ram sa nu foloseasca acest mod deoarece le va ingreuna jocul

Link to comment
Share on other sites

Niste skinuri pentru Cheetah? Thx:P

Incearca asta sau asta .

Inlocuiesti fisierele ".txd" si ".dff" cu "cheetah.txd" si "cheetah.dff" apoi le bagi prin Spark sau GTA 3 Crazy IMG Editor .

Iar Sebb incearca aici sau aici .

Faci la fel cu i-am spus lui DepSide , inlocuiesti fisierele ".txd" si ".dff" cu "admiral.txd" si "admiral.dff" si le bagi prin Spark sau GTA 3 Crazy IMG Editor .

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...