Jump to content
Adi

Votati primarul

Recommended Posts

Nick-ul (in joc) : Madalyn

Factiunea din care faceti parte : SFR

Level (minim lvl 3) : 6

Primarul pe care il votati : sRs

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Il cunosc de multa vreme si e printre putinii playeri cu bun simt!Are votul meu!!!

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) :Amarok

Factiunea din care faceti parte :

Level (minim lvl 3) :9

Primarul pe care il votati : Jones

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : In primul rand el este cat de cat matur,are un nickname normal dintre toti cei din lista candidatilor si este un player cuminte,la locul lui si nu a suparat pe nimeni.Nu as fi putut sa il votez pe srs deoarece are 12 ani si cel putin mie nu-mi inspira incredere,nici pe smoker care desi are un asemenea nick,el nu fumeaza iar pe restu nu prea i-am vazut asa ca nu ma pronunt :-s .Deci,votul meu merge catre Jones.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Heineken.

Factiunea din care faceti parte : Civil

Level (minim lvl 3) : 18

Primarul pe care il votati : sRs

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : O persoana de nota 10. Mereu de treaba ,capabil, stie sa asculte si sa respecte. Ceilalti candidati nu mi se pare capabili pentru aceasta funtie. As fi vrut sa il votez pe Stefan dar momentan nu cred ca ar putea sa conduca primaria chiar daca a fost Primar pe vechiul mod. Srs merita votul meu .

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Lea

Factiunea din care faceti parte : PD.

Level (minim lvl 3) : 12.

Primarul pe care il votati : sRs.

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este cel mai perfect candidat pentru functia de primar, deoarece este unul dintre cei mai activi playeri, iar de-a lungul timpului a demonstrat ce poate sa faca si chiar mai merita o a doua sansa.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Panait.

Factiunea din care faceti parte : civil

Level (minim lvl 3) : 4

Primarul pe care il votati : sRs

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un player bun organizator si respectat si respectabil!! Joaca pe acest server de mult... Ai votul meu!!;) bafta ca primar!!!!

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : found_cluj

Factiunea din care faceti parte : civil

Level (minim lvl 3) : 3

Primarul pe care il votati : sRs

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un player de treaba/activ/isi face treaba/matur . :nanana:

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Juan

Factiunea din care faceti parte : Scoala

Level (minim lvl 3) : 13

Primarul pe care il votati : sRs

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Il votez pe sRs pentru ca mi se pare un baiat capabil, a mai demonstrat-o. Am incredere in el, personal nu-l cunosc, dar din ce l-am cunoscut pana acum in game si pe forum, mi-a facut o impresie excelenta, am numai cuvinte de lauda despre el, e un baiat cu bun simt si mult caracter. Daca va fi ales ca primar, garantez ca se va descurca foarte bine.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Alyyn7

Factiunea din care faceti parte : The Mafia

Level (minim lvl 3) : 7

Primarul pe care il votati : sRs

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Votez sRs deoarece este cel mai capabil dintre toti cei de mai sus,este un membru vechi al comunitatii si cred ca se va descurca.

Link to comment
Share on other sites

Guest CristiaNNNN

Nick-ul (in joc) : pErRy

Factiunea din care faceti parte : Armata

Level (minim lvl 3) : 8

Primarul pe care il votati : sRs

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Pai din cate am observat sRs este un jucator activ , de treaba face multe eventuri isi ajuta colegii si prietenii si cred ca se va descurca .

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Chase

Factiunea din care faceti parte : Civil

Level (minim lvl 3) : 3

Primarul pe care il votati : sRs

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un jucator foarte activ si experimentat si e un baiat de treaba.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : RuLLzZs

Factiunea din care faceti parte : SFR

Level (minim lvl 3) : 7

Primarul pe care il votati : Draco

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un tip foarte de treaba si activ,cred ca va putea ajuta pe multa lume

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Westiee

Factiunea din care faceti parte : Civil .

Level (minim lvl 3) : 10

Primarul pe care il votati : sRs

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Un player vechi , activ si cel mai capabil pentru aceasta functie .

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Maryus

Factiunea din care faceti parte : F.B.I

Level (minim lvl 3) : 19

Primarul pe care il votati : sRs

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un player vechi , activ , serios , capabil . ajuta playerii de level mic cu tot ce poate si va face o treaba buna..mi se pare cel mai capabil din toata lista .

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Mugur

Factiunea din care faceti parte : Civil

Level (minim lvl 3) : 10

Primarul pe care il votati : sRs

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Dintre cei men?iona?i mai sus , el este un player foarte vechi , a crescut pe Linkmania ca vârst? ?i experien?? , a?a c? are votul meu

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...