Jump to content
Adi

Votati primarul

Recommended Posts

Nick-ul (in joc) : Mr.Dennis

Factiunea din care faceti parte : Civil

Level (minim lvl 3) : 20

Primarul pe care il votati : sRs

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Dintre cei men?iona?i mai sus , el este un player foarte vechi , a crescut pe Linkmania ca vârst? ?i experien?? , a?a c? are votul meu .

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Lee

Factiunea din care faceti parte : Biroul Federal de Investigatii

Level (minim lvl 3) : 9

Primarul pe care il votati : sRs

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Il votez pe sRs pentru ce este foarte vechi pe server , are o experienta foarte mare de joc si este capabil pentru functia de primar.

Succes sRs !!

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc): Zergyu

Factiunea din care faceti parte: HITMAN

Level (minim lvl 3): 14

Primarul pe care il votati: sRs

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte): Eu il aleg pe sRs ca primar deoarece merita aceasta functie si a dat dovada de-a lungul timpului ca este un om capabil si devotat oricarei functii pe care o are, nu degeaba a fost si lider la o factiune printre cele mai purtenice de pe server, daca nu chiar cea mai puternica: HITMAN + da dovada de maturitate. Este un player foarte vechi al acestui server. Mult succes sRs! :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : RemiX

Factiunea din care faceti parte : Civil

Level (minim lvl 3) : 7

Primarul pe care il votati : sRs

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : este un player vechi pe LinkMania , activ , de gasca , glumet , si cred ca am facut cea mai buna alegere , succes!

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : HawX

Factiunea din care faceti parte : DNB

Level (minim lvl 3) : 7

Primarul pe care il votati : sRs

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : este activ, vechi si a dovedit de multe ori ca face cu cap ceea ce face. Bafta !

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Aghinitei_Alexandru

Factiunea din care faceti parte : Civil

Level (minim lvl 3) : 3

Primarul pe care il votati : sRs

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) :Deoarece este un membreu mai vechi,stie ce face,este capabil de a fi primar si ajuta playerii.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Ingerul_Decazut

Factiunea din care faceti parte : -

Level (minim lvl 3) : 17

Primarul pe care il votati : sRs

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) :Faptul ca a fost lider la Agentia Hitman spune totul.Nu ar fi ajuns lider acolo daca nu era un om serios si cu capul pe umeri.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Madalin

Factiunea din care faceti parte : Scoala

Level (minim lvl 3) : 12

Primarul pe care il votati : sRs

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Un player vechi pe LinkMania , are experienta , este un om serios , a mai fost lider si Hitman si este capabil sa fie primar . Are votul meu .

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : MrDexter

Factiunea din care faceti parte : Da Nang Boys

Level (minim lvl 3) : 5

Primarul pe care il votati : sRs

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : A ajutat mult aceasta comunitate, este un player vechi, are experienta, si-a facut treaba pe oriunde a fost. Este un om de treaba, serios si cu capul pe umeri. Cred ca va face o treaba buna ca primar!

Link to comment
Share on other sites

Nick: EleMeNt

Factiunea din care faceti parte: Mafia

Level: 11

Primarul pe care il votati: sRs

Motivul pentru care il votati: Este un jucator foarte activ, capabil care cred eu ca se va descurca fara probleme.El a mai fost GM pe acest server si cred eu ca ar merita o sansa si ca primar.Cat despre ceilalti candidati, eu zic ca si sMokeR si Stefan meritau in aceeasi masura sa fie primari, dar acum nu mai conteaza pentru primarul e ca si ales..

Link to comment
Share on other sites

Nick: [uSB]Attobyte

Factiunea din care faceti parte: DNB

Level: 9

Primarul pe care il votati: sRs

Motivul pentru care il votati: Un player activ care isi face treaba si cred ca o sa faca treaba buna ca primar+ ca a mai fost game master, merita sa fie primar.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) :Vanessa

Factiunea din care faceti parte :Medics

Level (minim lvl 3) :7

Primarul pe care il votati :sRs

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) :In primul rand are o vechime pe server , si in al doilea rand el este cel mai potrivit pentru functia asta ..

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Donie

Factiunea din care faceti parte : PD

Level (minim lvl 3) : 12

Primarul pe care il votati : sRs

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Dintre toti candidatii mi se pare cel mai in masura ca sa ocupe acest post. Este un player foarte vechi in comunitate , deci are experienta foarte mare , sens in care, votez sRs . Mult succes tuturor !

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Iuonak_Diaz

Factiunea din care faceti parte : SanFieroRifa

Level (minim lvl 3) : 5

Primarul pe care il votati : sRs

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Dintre cei mentionati mai sus este cel mai capabil sa primeasca aceasta functie.Este un player,vechi activ si capabil,merita votul meu.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Asazuky

Factiunea din care faceti parte : National Guard

Level (minim lvl 3) : 11

Primarul pe care il votati : sRs

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : sRs se afla printre playerii "veterani" al acestui server, este activ, cu siguranta isi va respecta promisiunile facute in cererea de candidatura si dupa parerea mea este cel mai capabil din lista de mai sus pentru functia de primar, de aceea merita votul meu. Multa bft sRs!

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Debbi

Factiunea din care faceti parte : Pd

Level (minim lvl 3) : 6

Primarul pe care il votati : sRs

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un player activ , capabil sa ocupe aceasta functie . Nu face diferente , stie sa se descurse in orice moment.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Edy

Factiunea din care faceti parte : pd

Level (minim lvl 3) : 9 sau 10

Primarul pe care il votati : sRs

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : cred ca o sa se descurce daca o sa fie primar, are experienta, o oarecare maturitate si e activ, lucru decisiv pentru mine in votarea lui. bafta

ps; sincer sa fiu, votul meu de fapt si de drept s-ar fi putut sa-l dau si lui jones, dar optez pentru srs de data asta, poate pe viitor

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : McQueen

Factiunea din care faceti parte : Armata

Level (minim lvl 3) : 9

Primarul pe care il votati : sRs

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : E vechi in comunitate, e capabil, in PD isi face treaba foarte bine, merita aceasta functie de primar, cred ca s-ar descurca. Are votul meu !

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : EricK

Factiunea din care faceti parte : San Fierro Rifa

Level (minim lvl 3) : 20

Primarul pe care il votati : sRs

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Il cunosc de 1 an si ceva, mereu a dat dovada ca este capabil, serios sa faca ceva. Merita pe deplin aceasta functie.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : CioCio

Factiunea din care faceti parte : Civil

Level (minim lvl 3) : 10

Primarul pe care il votati : sRs

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Daca se descurca ca lider D.I.A.S, sigur se va descurca in politica :)

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Jumper

Factiunea din care faceti parte : DNB

Level (minim lvl 3) : 7

Primarul pe care il votati : sRs

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Are capabilitati si aptitudini , deci eu il votez cu cea mai mare placere !

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : FullSpeed

Factiunea din care faceti parte : Grove Street

Level (minim lvl 3) : 19

Primarul pe care il votati : sRs

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Deoarece il vad mai capabil decat ceilalti canditati, il cunosc foarte bine , are o vechime pe acest server , este serios, capabil de aceasta functie si merita o sansa .

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Smiley

Factiunea din care faceti parte : Civilian

Level (minim lvl 3) : 12

Primarul pe care il votati : sRs

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Il votez pe sRs pentru ce este foarte vechi pe server , are experienta si este capabil , isi merita functia.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Aditza

Factiunea din care faceti parte : Civil

Level (minim lvl 3) : 8

Primarul pe care il votati : sRs

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Il votez deoarece este foarte vechi pe server si este si activ , ceea ce conteaza foarte mult la un primar . Este capabil sa ajute playerii si isi merita functia .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...