Jump to content
Adi

Vreau sa-mi deschid un club

Recommended Posts

Nume club: Master Shotgun Club

Nickul meu: Lolecs

Level:24

De ce vreau sa-mi deschid club: Pentru distractie si pentru a avea o activitate in plus pe langa ce-a de pe server

Descriere club: Acest club consta in duele 1 vs 1 cu shotgun.

Regulament:

1. Respectarea tuturor membriilor din acest club indiferent din ce factiune provin.

2. Conflictele se rezolva prin trimiterea unui pm leaderului pe forum.

3. Cine nu o sa vina la meeteng si nu va anunta primeste cate un advertisment iar la 3 acumulate vor vii demisi.

4. Daca leaderul nu este on membrii clubului vor asculta de co-leader.

Meeting-uri: O sa organizez un meeteng pe saptamana , ziua o stabileste leaderul consultandu-se cu co-leaderul.

Unde vor avea loc? Locul il stabileste leaderul punand o poza cu locatia pe forum.

Inscrieri

• Nick:

• Level (minim 2):

• Factiune:

• De ce doresc sa ma alatur clubului:

• Esti de acord sa respecti regulamentul (Da/Nu) ? :

Membrii:

Lolecs - Lider

Cateva benificii :

- Cei ajunsi in finala vor primi un premiu ce consta in bani

- Distractie

- Experianta

- Prieteni noi

Link to comment
Share on other sites

Guest Legenddary

mCOUc.png

" Rap-ul este un gen muzical ce apartine muzicii culturale Hip-Hop, ap?rut la începutul anilor '70 în SUA. Popular, etimonul acestui cuvânt este abrevierea structurii engleze?ti rhythm and poetry. Defapt rap-ul este un stil de viata, adoptat de cei ce recunosc realitatea a?a cum este ?i nu privesc lumea printr-o pereche de ochelari roz. Se diferentiaza de celelalte stiluri de muzic? prin modul direct de exprimare, in acelasi timp clar si necenzurat. Dea lungul anilor s-a format o ideologie complet gre?it? despre raperi, precum c? ei ar fi vinova?i de toate crimele ?i conflictele stradale, defapt ei sunt o comunitate pa?nic? care nu atât cât particip? la aceste f?r?delegi, ci le descrie."

Rap Battle Club sau [RBC] este singurul club de muzica Rap de pe comunitatea Linkmania, implicit de pe server-ul Linkmania's SA:MP Lands. Aceasta idee mi-a venit cu mult timp in urma, mai exact in timpul unei vizite la cinema cand am avut ocazia sa urmaresc filmul "8 Mile". In acest club vor intra toti doritorii de muzica Rap si nu numai!

SlTMw.png

- Membrii acestui club nu au voie sa se injure (decat in confruntari), sa se omoare fara motiv sau sa discrimineze,in caz contrar vor fi demisi.

- Membrii acestui club sunt obligati sa nu vina cu arme la meeting-uri.

- Membrii acestui club trebuie sa respecte decizile liderului sau ale co-liderului in timpul meeting-urilor.

- Membrii acestui club sunt obligati sa respecte decizia co-liderului in cazul in care liderul nu poate participa la meeting-uri.

- Membrii acestui club, in special rivalii, sunt obligati sa se comporte exemplar in timpul meeting-urilor

1BF49.png

- Trebuie sa ai minim level 2.

- Trebuie sa detii minimile cunostiinte despre rap.

- Trebuie sa iti respecti colegii si implicit liderul si co-liderul

- Trebuie sa ai un comportament exemplar.

uPGbC.png

Nick:

Level:

De ce vrei sa intri in acest club? (minim 10 cuvinte):

VAAGw.png

Vor fi minim 3 meetinguri pe saptamana anuntate cu o zi inaintea lor. Meeting-urile vor dura 40 de minute! Un meeting va fi format din 3 etape a cate 12 minute. Prima etapa consta intr-un concurs de recunoastere a compozitorului (Voi scrie 2 versuri dintr-o melodie iar acestia trebuie sa zica cine este compozitorul/cine o canta). A doua etapa consta intr-un concurs de recunoastere a unui vers (Voi scrie 3 cuvinte din 4, iar acestia trebuie sa zica al 4-lea cuvant). Ultima etapa consta in creativitatea membrilor (Voi zice un cuvant iar acestia trebuie sa-l includa intr-unul din 2 versuri create de ei).

Link to comment
Share on other sites

Nume club: Civil Club ( CC )

Nickul meu: EvidenT.

Level: (minim 3) : 5

De ce vreau sa-mi deschid club: Pentru ceva nou, multi civili vor sa intre intro factiune de la lvl 1 - 2 !

Descriere club: (regulament, model de aplicare, cu ce se ocupa, cand se fac sedinte samd)

Unde vor avea loc intrunirile?

In LS ( Spawn Civil )

Ori ( Verona Beach )

Cu ce se ocupa clubul?

In aceast club ai instruim pentru diferite factiuni, de la lvl 3 ( Consilieri ) , lvl 4 ( Medici ) , si mai departe ...

Clubul se ocupa cu distractia pe server.

La fiecare intrunire v-om stabili tactici de lupta, v-om invata regulament-ul si cum se procedeaza la diferite factiuni !

La fiecare meeting se vor organiza diferite event-uri in cadrul clubului !

Castigatorii eventurilor vor castiga o suma de bani !

Playeri vor primi si prime de : ( 20.000$ )

Regulament:

Sunteti obligati sa va respectati colegii !

Cei ce nu pot ajunge la intruniri sunt obligati sa posteze pe forum, in caz contrar vor fi sanctionati cu cate un avertisment, iar la acumularea a doua avertismente ve-ti fi demisi.

Este strict interzis injuriile intre membrii clubului.

Puteti face parte din mai multe cluburi, dar sunteti obligati sa ajungeti la fiecare intrunire.

Se vor adauga pe parcurs noi reguli daca este necesar.

Nerespectarea regulilor duce din start la demitere.

Noi reguli vor fi adaugate pe parcurs !

Model de inscriere:

Nick in joc:

Nick pe forum:

Level (minim 2):

Ce va atrage la acest club?:

Taxa de intrare in club 1.000$

Link to comment
Share on other sites

Guest Legenddary

mCOUc.png

" Rap-ul este un gen muzical ce apartine muzicii culturale Hip-Hop, ap?rut la începutul anilor '70 în SUA. Popular, etimonul acestui cuvânt este abrevierea structurii engleze?ti rhythm and poetry. Defapt rap-ul este un stil de viata, adoptat de cei ce recunosc realitatea a?a cum este ?i nu privesc lumea printr-o pereche de ochelari roz. Se diferentiaza de celelalte stiluri de muzic? prin modul direct de exprimare, in acelasi timp clar si necenzurat. Dea lungul anilor s-a format o ideologie complet gre?it? despre raperi, precum c? ei ar fi vinova?i de toate crimele ?i conflictele stradale, defapt ei sunt o comunitate pa?nic? care nu atât cât particip? la aceste f?r?delegi, ci le descrie."

Rap Battle Club sau [RBC] este singurul club de muzica Rap de pe comunitatea Linkmania, implicit de pe server-ul Linkmania's SA:MP Lands. Aceasta idee mi-a venit cu mult timp in urma, mai exact in timpul unei vizite la cinema cand am avut ocazia sa urmaresc filmul "8 Mile". In acest club vor intra toti doritorii de muzica Rap si nu numai!

SlTMw.png

- Membrii acestui club nu au voie sa se injure (decat in confruntari), sa se omoare fara motiv sau sa discrimineze,in caz contrar vor fi demisi.

- Membrii acestui club sunt obligati sa nu vina cu arme la meeting-uri.

- Membrii acestui club trebuie sa respecte decizile liderului sau ale co-liderului in timpul meeting-urilor.

- Membrii acestui club sunt obligati sa respecte decizia co-liderului in cazul in care liderul nu poate participa la meeting-uri.

- Membrii acestui club, in special rivalii, sunt obligati sa se comporte exemplar in timpul meeting-urilor

1BF49.png

- Trebuie sa ai minim level 2.

- Trebuie sa detii minimile cunostiinte despre rap.

- Trebuie sa iti respecti colegii si implicit liderul si co-liderul

- Trebuie sa ai un comportament exemplar.

uPGbC.png

Nick:

Level:

De ce vrei sa intri in acest club? (minim 10 cuvinte):

VAAGw.png

Vor fi minim 3 meetinguri pe saptamana anuntate cu o zi inaintea lor. Meeting-urile vor dura 40 de minute! Un meeting va fi format din 3 etape a cate 12 minute. Prima etapa consta intr-un concurs de recunoastere a compozitorului (Voi scrie 2 versuri dintr-o melodie iar acestia trebuie sa zica cine este compozitorul/cine o canta). A doua etapa consta intr-un concurs de recunoastere a unui vers (Voi scrie 3 cuvinte din 4, iar acestia trebuie sa zica al 4-lea cuvant). Ultima etapa consta in creativitatea membrilor (Voi zice un cuvant iar acestia trebuie sa-l includa intr-unul din 2 versuri create de ei).

Link to comment
Share on other sites

Guest Valentin™



  1. Nume club: LinkMania NFS Club
  2. Nickul meu: Valentinho
  3. Level (minim 3): 3
  4. De ce vreau sa-mi deschid club: Pentru a imi face prieteni noi si pentru a ne distra impreuna.
  5. Descriere club: (regulament, model de aplicare, cu ce se ocupa, cand se fac sedinte samd):
  6. • In ce consta acest club? Acest club se va desfasura prin organizarea de curse cu masini si showroom-uri. Ne vom strange cel putin o data pe saptamana la un meeting, vom avea un irc prin care sa putem discuta probleme / sugestii / discutii legate de acest club. Castigatorii vor primii si un premiu. Vor fi postate poze de la fiecare meeting organizat.

  7. Regulament
  8. • Puteti fi in orice factiune cand aplicati.
  9. • Puteti fi si in mai multe cluburi, dar sunteti obligati sa veniti la intruniri.
  10. • Esti obligat sa-ti respecti colegii indiferent de vechime.
  11. • Nu aveti voi sa va atacati intre voi.
  12. • Nu aveti voie sa folositi un limbaj vulgar.
  13. • Ascultati de lider si de co-lider.
  14. • Daca lipsiti la doua intruniri consecutiv sunteti exclusi din club.

  15. Inscrieri
  16. • Nick:
  17. • Level (minim 2):
  18. • Factiune:
  19. • De ce doresc sa ma alatur clubului:
  20. • Sunt un om care tine la onoare si fair play : Da/Nu
Link to comment
Share on other sites

Guest Legenddary

Nume club : [ SC ] Stunter's Club

Nickul meu : s1Nk. ( k3NzZor )

Level : 10

De ce vreau sa-mi deschid club : Deoarece vreau sa readuc o ramura a divertismentului acestui server pe picioare :) si vreau sa ma distrez alaturi de alti playeri facand stunturi :)

Descriere club :

Acest club se ocupa cu stunt-uri si curse atat cu motoare cat si cu masini . Vom face meeting-uri, concursuri, etc.

Unde ne vom strange ?

Ne vom strange acolo unde voi anunta eu pe forum .

Cand se vor face meeting-uri ?

Se va face un meeting o singura data pe saptamana, la sfarsitul ei, intr-o vineri, sambata sau duminica.La fiecare meeting , castigatorul / castigatorii vor fi premiati. Acest premiu consta in bani , deocamdata nu prea mult deoarece foarte mult nu imi pot permite .

Regulament :

1. La fiecare sedinta, membrii trebuie sa se prezinte in locul specificat de lider pe forum, atunci cand acesta anunta sedinta.

2. Cine nu vine la meeting, primeste avertisment. Daca anunta pe forum ca nu poate ajunge, nu esti nici o problema.

3. Membrii nu au voie sa se jigneasca intre ei.

4. La meeting-uri, membrii nu au voie sa se omoare/atace, chiar daca sunt rivali.

5. Daca 2 membri din club se cearta, sau nu respecta regulamentul, nu vor posta problemele lor pe forum, ci imi vor da mie pe PM detalii + poze doveditoare.

6. Cand un membru acumuleaza 2 avertismente, acesta va fi demis din club.

7. Daca un membru are un avertisment, ca sa scape de el, trebuie sa castige la meeting, sau sa se prezinte la 2 sedinte consecutiv.

8. Numarul maxim de membri in club va fi de 20.

Model de inscrieri :

Nick :

Level :

Factiune :

De ce doriti sa va alaturati acestui club ? :

Link to comment
Share on other sites

Nume club: Street ART

Nickul meu: NuTTzeL

Level: (minim 3)14

De ce vreau sa-mi deschid club:

Vreau sa imi redeschid fostul meu club ''Street ART'' deoarece din cate am vazut nu prea se mai deschid cluburi de curse, showroom etc.Playeri au uitat sa se distreze. Acum or sa aiba ocazia .

Descriere club: (regulament, model de aplicare, cu ce se ocupa, cand se fac sedinte samd)

Regulament :

1.Nu este permis limbajul vulgar.

2.Trebui sa dam dovada de Faire-Play in ce facem.

3.Respectati regulamentul clubului cat si cel al server-ului.

4.Trebui sa anuntati cand lipsiti de la un meeting.La 2 avertismente demisi.

5.Ascultati de Leader si de co-leader.

6.Trebui sa detineti minim Level 4.

Cu ce se ocupa acest club ?

Cu eventuri de genul curse 1 versus 1 , Showroom, Last car standing etc.

Model de cerere :

Nick :

Level :

Factiune :

Va place sa stati la volanul unei masini tunate ?

Cand se va face sedintele :

De doua ori pe samptamana.

Sunt tarzii ?

Sedintele nu vor trece niciodata peste ora 21:00

Cu ce ma aleg daca intru in acest club ?

1) Distractie

2) Experienta in condus.

3) Niste banuti in buzunar.

Link to comment
Share on other sites

Nume club: [KC] Kart Club

Nickul meu: iloverap08

Level: 3

De ce vreau sa-mi deschid club: Deoarece pe server este plictiseala, monotonie. Vreau sa mai disting putin atmosfera. Inainte de wipe am fost unul dintre detinatorii acestui club si mi-a placut foarte mult, as vrea sa-l redeschid.

Descriere club:

[KC] Kart Club

Descriere:

Clubul organizeaza curse/intalniri/evenimente. Locurile unde ne vom intalni vor fi anuntate cu cateva zile inainte in acest topic. Clubul este non-profit, nu se dau si nici nu se iau bani.

Regulament:

1. Level minim 3.

2. Puteti fi in orice factiune cand aplicati.

3. Fara atacuri intre membri.

4. Puteti fi si in mai multe cluburi, cu conditia sa va prezentati la intalniri.

5. Cine nu asculta de Leader sau Co-Leader va fi demis.

6. Cine lipseste la o sedinta fara sa anunte va primi warn.

7. La 2 warnuri (2 sedinte) veti fi dati afara din club.

Model de inscriere in club:

• Nick:

• Level:

• Factiune:

Link to comment
Share on other sites

Nume club: LinkMania Olympic Club

Nickul meu: Mr.vLN

Level (minim 3): 3

De ce vreau sa-mi deschid club: Pentru a imi face prieteni noi si pentru a ne distra impreuna.

Descriere club: (regulament, model de aplicare, cu ce se ocupa, cand se fac sedinte samd):

• In ce consta acest club? : Acest club se va desfasura prin organizarea de maratoane si concursuri de inot. Ne vom strange cel putin o data pe saptamana la un meeting, vom avea un irc prin care sa putem discuta probleme / sugestii / discutii legate de acest club. Castigatorii vor primii si un premiu. Vor fi postate poze de la fiecare meeting organizat.

1BF49.png

- Trebuie sa ai minim level 2.

- Trebuie sa iti respecti colegii si implicit liderul si co-liderul

- Trebuie sa ai un comportament exemplar.

SlTMw.png

• Puteti fi in orice factiune cand aplicati.

• Puteti fi si in mai multe cluburi, dar sunteti obligati sa veniti la intruniri.

• Esti obligat sa-ti respecti colegii indiferent de vechime.

• Nu aveti voi sa va atacati intre voi.

• Nu aveti voie sa folositi un limbaj vulgar.

• Ascultati de lider si de co-lider.

• Daca lipsiti la doua intruniri consecutiv sunteti exclusi din club.

uPGbC.png

• Nick:

• Level (minim 2):

• Varsta:

• Factiune:

• De ce doresc sa ma alatur clubului:

• Sunt un om care tine la onoare si fair play : Da/Nu

®M-a rugat sa postez pentru el.

®Daca acest club va fi acceptat,dupa fiecare sedinta vor fi postate poze ca sa se poata observa activitatea mea cat si a membrilor.

®O zi buna :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Nume club: LinkMania Drifters

Nickul meu: Daniels

Level: 7

De ce vreau sa-mi deschid club: Salutare,doresc sa deschid acest club,deoarece sunt pasionat pt. drifting si cred ca printre jucatori,mai sunt si ei.

Descriere club:

LinkMania Drifters

pqQSU.png

Descriere:

Noi ne ocupam cu driftingul.Ne intalnim in fiecare saptamana la meeting si sedinta.Sedintele se vor tine in orasul Las Venturas,mai precis pe langa antena.La fiecare sedinta,voi face eventuri in cadrul clubului unde puteti participa.

Sfaturi pentru cei sa se alature in acest club.

Primul sfat,ceea mai buna masina de folosita pentru drifturi este Elegy.

Pentru drifturi mai superbe,folositi nos,dar pe riscul vostru (va fi foarte greu la inceput pana va invatati sa folositi nos-ul in driftinguri,dar va puteti obisnui oriunde pe serverul LinkMania unde nu va gasesc politistii)

Nu trebuie sa aveti nici viteza mica,nici prea mare cand doriti sa faceti un drift.

Regulamentul acestui club.

Nivelul necesar de a intra in clubul nostru este de level 3.

Cine va absenta la sedinta va fi avertisat,iar la a doua abatere va fi demis din club.

Respectati membri clubului atat cat si la sedinte / meetinguri atat cat si in afara lor.

Sa aveti permis de conducere.

Sa nu aveti plangeri / banuri / warnuri pentru limbaj.

Sa fiti fair-play,nu avem nevoie de oameni care nu stiu sa fie fair-play.

Model de aplicatie:

• Numele caracterului in joc:

• Nivelul caracterului:

• Factiunea din care faceti parte:

• Am citit regulamentul si sunt deacord cu regulile?:

# La fiecare sedinta,voi face poze si o sa le postez cat si aici,si o sa dau PM lui Mihnea / Florin sa vada activitatea acestui club.

## Multumesc frumos !

Edited by Guest
Link to comment
Share on other sites

Nume club: FunnYJokeSRacerS

Nickul meu:Mih@y.

Level: (minim 3) am lvl 6 si prietenul meu 12

De ce vreau sa-mi deschid club: Vreau sa-mi fac prieteni noi sa ne distram si altele !!

Descriere club: (regulament, model de aplicare, cu ce se ocupa, cand se fac sedinte samd):

Regulament

• Puteti fi in orice factiune cand aplicati.

• Esti obligat sa-ti respecti colegii indiferent de vechime.

• Nu aveti voi sa va atacati intre voi.

• Nu aveti voie sa folositi un limbaj vulgar.

• Ascultati de lider si de co-lider.

• Daca lipsiti la doua intruniri consecutiv sunteti exclusi din club.

Inscrieri

• Nick:

• Level (minim 5):

• Varsta:

• Factiune:

• De ce doresc sa ma alatur clubului:

• Sunt un om care tine la onoare si fair play : Da/Nu

Membrii:

Mih@y. - Lider

the0d0r - Co-Lider

Cu Ce Se Ocupa Clubul:

Curse Infernus pe pod Bs ( nu neaparat infernus )

Mergem la bar

Glumim

Si multe altele!!

Sedinta va fi in fiecare SAMBATA !!

La fiecare sedinta voi posta :D !!

Link to comment
Share on other sites

Nume club: Master Shotgun Club

Nickul meu: Lolecs

Level:24

De ce vreau sa-mi deschid club: Pentru distractie si pentru a avea o activitate in plus pe langa ce-a de pe server

Descriere club:

Acest club consta in duele 1 vs 1 cu shotgun.

Regulament:

1. Respectarea tuturor membriilor din acest club indiferent din ce factiune provin.

2. Conflictele se rezolva prin trimiterea unui pm leaderului pe forum.

3. Cine nu o sa vina la meeteng si nu va anunta primeste cate un advertisment iar la 3 acumulate vor vii demisi.

4. Daca leaderul nu este on membrii clubului vor asculta de co-leader.

Meeting-uri: O sa organizez un meeteng pe saptamana , ziua o stabileste leaderul consultandu-se cu co-leaderul.

Unde vor avea loc? Locul il stabileste leaderul punand o poza cu locatia pe forum.

Inscrieri:

• Nick:

• Level (minim 3):

• Factiune:

• De ce doresc sa ma alatur clubului:

• Esti de acord sa respecti regulamentul (Da/Nu) ? :

Membrii:

Lolecs - Lider

-Cateva benificii :

- Prime

- Cei ajunsi in finala vor primi un premiu in plus ce consta in bani

- Distractie

- Experianta

- Prieteni noi

Link to comment
Share on other sites

Nume club: Skydiving Club

Nickul meu: iloverap08

Level: 6

De ce vreau sa-mi deschid club: Pentru a ne distra.

Descriere club:

Skydiving Club

club de parasutism

Descriere club

• Club pentru iubitorii de salt cu parasuta.

• Club pentru iubitorii de senzatii tari si adrenalina.

Meetinguri

• Ne vom intalni o data pe saptamana, de preferat pe Star Tower.

Irc Channel

• /irc join 1

• parola mi-o cereti in-game

Regulament:

• Minim level 4.

• Nu conteaza in ce factiune sunteti atunci cand aplicati.

• Fara atacuri intre membrii clubului.

• Daca nu ascultati de leader/co-leader sunteti avertizati, apoi demisi.

• Daca nu veniti la 2 intruniri consecutive sunteti demisi.

Inscrieri

• Nick:

• Level:

• Factiune:

• Rank:

• Stats:

Ce castig?

• Distractie

• Prieteni noi

• Premii in bani (pe viitor)

Membrii:

• 1. iloverap08 (Leader)

Link to comment
Share on other sites

Nume club: Funny Jokes Drifter

Nickul meu: Mih@y.

Level (minim 3): 7

De ce vreau sa-mi deschid club: Pentru a imi face prieteni noi si pentru a ne distra impreuna.Sa ne distram sa facem curse.

Descriere club: (regulament, model de aplicare, cu ce se ocupa, cand se fac sedinte samd): • Puteti fi in orice factiune cand aplicati.• Esti obligat sa-ti respecti colegii indiferent de vechime.• Nu aveti voi sa va atacati intre voi. • Nu aveti voie sa folositi un limbaj vulgar.• Ascultati de lider si de co-lider.• Daca lipsiti la doua intruniri consecutiv sunteti exclusi din club.

• In ce consta acest club? Acest club se va ocupa de curse pe pod BS si vom merge dupa aceea la un bar glumim ne distram si cam asta e :D si o sa mai adaug:D

Inscrieri

• Nick:

• Level (minim 4):

• Varsta:

• Factiune:

• De ce doresc sa ma alatur clubului:

• Sunt un om care tine la onoare si fair play : Da/Nu

Membrii:

Mih@y. - Lider

the0d0r - Co-Lider

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...