Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

IceMan

OFICIAL ONLINE!

Recommended Posts

Am inteles ..speram ca se vor rezolva anumite bug-uri si v-a fi mai bine oricum eu sunt multumit si vreau sa-i multumesc staff-ului ca am onoarea sa joc pe acest server :) ! Aviz amatorilor va recomand sa respectati regulamentul si sa jucati Fair-Play , multumiti administratorilor ca nu e regulamentul mai drastic decat e acum :);) !

Link to comment
Share on other sites

Pentru unii utilizatori RDS serverul nu merge,cand incearca sa se conecteze le apare faza cu 'Ati fost banat' . Acel player nu a fost banat cu adevarat. Ce ar trebui sa faca sa ii mearga si lui serverul?

Link to comment
Share on other sites

Cam asta ar fi problema.

Restart conexiune - incercat

De virusi nu se pune problema

Internetul functioneaza perfect.. doar Linkmania nu functioneaza website-ul si serverul de Sa:Mp

http://img838.imageshack.us/img838/8871/pingp.png

Link to comment
Share on other sites

Pentru unii utilizatori RDS serverul nu merge,cand incearca sa se conecteze le apare faza cu 'Ati fost banat' . Acel player nu a fost banat cu adevarat. Ce ar trebui sa faca sa ii mearga si lui serverul?

Inainte era de la lag, acum nu cred ca se mai pune problema de asa ceva, chiar nu stiu care ar fi problema

Link to comment
Share on other sites

Guest Malboro

Mie nu imi merge serverul de parca s-ar fi dat restart....este asa cam de 1 ora.:( :comp1: :banghead:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...