Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

IceMan

OFICIAL ONLINE!

Recommended Posts

Bravo , si felicitari tuturor scripterilor care au muncit pentru a pune din nou serverul pe picioare ! 10x , Acum se misca perfect , nu mai sunt probleme de ping si asa mai departe. Felicitari inca odata

Ti se pare ca se misca perfect. E un delay cat China, daca n-ai observat.

Problema ta este probabil Romtelecomul. Daca tu ai probleme in retea nu inseamna ca altora nu le merge perfect (eu spre exemplu n-am intampinat nici o problema).

Salut , IceMan , si eu am Romtelecom , uneori merge mai greu dar alteori mai bine , ne recomanzi niste setari pentru a merge mai bine ?

Link to comment
Share on other sites

done

ps. celor care ati facut bani in prostie cu lozul ... v-am resetat la 100.000$

Si acel loz v-a mai fi introdus? Sau modificarea e definitiva?

va mai fi introdus cu mici-mari modificari :)

ceva noutati despre server/ :tiphat: au trecut 3 hr :crazy:

Link to comment
Share on other sites

ceva noutati despre server/ :tiphat: au trecut 3 hr :crazy:

Daca tu nu ai somn sau alte ocupatii, nu inseamna ca ceilalti nu au ce face. Daca s-a zis ca va reveni, asteapta. E asa greu?

Link to comment
Share on other sites

ceva noutati despre server/ :tiphat: au trecut 3 hr :crazy:

Daca tu nu ai somn sau alte ocupatii, nu inseamna ca ceilalti nu au ce face. Daca s-a zis ca va reveni, asteapta. E asa greu?

ok asteptam ... cand se trezeste IceMan sau e la pc se aprinde serv :))

Link to comment
Share on other sites

1. Hostul nu "pica", problema a fost din gm.

2. La ora 7 dimineata cam slabe sanse sa fie un admin online sa anunte ... puteti observa si singuri ca serverul este picat in cazul in care n-are cine sa anunte (oricum, in afara de mine, ceilalti din staff nu au de unde sa stie motivele pentru care serverul este offline).

3. Imi cer scuze ca imi permit sa am o viata si nu stau 24/7 langa server, in conditiile in care nu ma plateste nimeni pentru asta.

Link to comment
Share on other sites

Guest Yorker.

old times :x..link mania Lands ...sunteti cei mai tari baieti :* .Toata lumea a asteptat momentul acesta

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...