Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

IceMan

OFICIAL ONLINE!

Recommended Posts

Tipic linkmania.Una ziceti alta faceti.Nici bine nu s-a deschis serveru,dabea face 24 de ore si deja sunt cops fomisti.sNs se apuca sa ceara licente de pescuit pe la fish si sa dea amenzi si nici macar nu s-au pus preturile pe forum =)) .La "scoala" scrie minim level 8 si se intra cu level 2.Scrieti levelul care trebuie pentru inceput,nu cel pt viitor.

Tipic Cosmin. Daca citeai topicul potrivit, iti dadeai seama ca NU iti trebuie level 8.

Citind forumul poti afla informatii, inainte sa arunci cu noroi.

Eu am citit topicul cu cerinte,ce ai vrea sa citesc?topicul cu lista de membrii,preturile licentelor sau ce?Si de ce raspunzi doar la o intrebare din 2(acum 3 ca am dat edit)?La faza ca se cere licenta de fish cand nici macar nu sunt stabilite preturile licentelor de ce nu raspunzi?Asa se face tot timpul,se ocoleste adevarul.

Ce adevar ? Licente de fish nu au decat 3-4 oameni pe server si ei fac parte din factiunea "Scoala". Te rog citeste ce a scris NightWishMaster si memoreaza bine.

Link to comment
Share on other sites

Tipic linkmania.Una ziceti alta faceti.Nici bine nu s-a deschis serveru,dabea face 24 de ore si deja sunt cops fomisti.sNs se apuca sa ceara licente de pescuit pe la fish si sa dea amenzi si nici macar nu s-au pus preturile pe forum =)) .La "scoala" scrie minim level 8 si se intra cu level 2.Scrieti levelul care trebuie pentru inceput,nu cel pt viitor.

Tipic Cosmin. Daca citeai topicul potrivit, iti dadeai seama ca NU iti trebuie level 8.

Citind forumul poti afla informatii, inainte sa arunci cu noroi.

Eu am citit topicul cu cerinte,ce ai vrea sa citesc?topicul cu lista de membrii,preturile licentelor sau ce?Si de ce raspunzi doar la o intrebare din 2(acum 3 ca am dat edit)?La faza ca se cere licenta de fish cand nici macar nu sunt stabilite preturile licentelor de ce nu raspunzi?Asa se face tot timpul,se ocoleste adevarul.

Ce adevar ? Licente de fish nu au decat 3-4 oameni pe server si ei fac parte din factiunea "Scoala". Te rog citeste ce a scris NightWishMaster si memoreaza bine.

Adevarul ca se cere licenta de fish cand preturile licentelor nici nu au fost stabilite.

Link to comment
Share on other sites

Tipic linkmania.Una ziceti alta faceti.Nici bine nu s-a deschis serveru,dabea face 24 de ore si deja sunt cops fomisti.sNs se apuca sa ceara licente de pescuit pe la fish si sa dea amenzi si nici macar nu s-au pus preturile pe forum =)) .La "scoala" scrie minim level 8 si se intra cu level 2.Scrieti levelul care trebuie pentru inceput,nu cel pt viitor.

Tipic Cosmin. Daca citeai topicul potrivit, iti dadeai seama ca NU iti trebuie level 8.

Citind forumul poti afla informatii, inainte sa arunci cu noroi.

Eu am citit topicul cu cerinte,ce ai vrea sa citesc?topicul cu lista de membrii,preturile licentelor sau ce?Si de ce raspunzi doar la o intrebare din 2(acum 3 ca am dat edit)?La faza ca se cere licenta de fish cand nici macar nu sunt stabilite preturile licentelor de ce nu raspunzi?Asa se face tot timpul,se ocoleste adevarul.

EDIT:Fecheta-PRIN PREZENTA

Probabil ca forumul dedicat anunturilor legate de factiuni - cam ala ar trebui sa-l citesti.

Tu crezi ca eu am timp sa ma uit ce se intampla cu fiecare factiune si fiecare jucator in parte de ma intrebi pe mine ? Daca da, te inseli amarnic.

Link to comment
Share on other sites

Tipic linkmania.Una ziceti alta faceti.Nici bine nu s-a deschis serveru,dabea face 24 de ore si deja sunt cops fomisti.sNs se apuca sa ceara licente de pescuit pe la fish si sa dea amenzi si nici macar nu s-au pus preturile pe forum =)) .La "scoala" scrie minim level 8 si se intra cu level 2.Scrieti levelul care trebuie pentru inceput,nu cel pt viitor.

Tipic Cosmin. Daca citeai topicul potrivit, iti dadeai seama ca NU iti trebuie level 8.

Citind forumul poti afla informatii, inainte sa arunci cu noroi.

Eu am citit topicul cu cerinte,ce ai vrea sa citesc?topicul cu lista de membrii,preturile licentelor sau ce?Si de ce raspunzi doar la o intrebare din 2(acum 3 ca am dat edit)?La faza ca se cere licenta de fish cand nici macar nu sunt stabilite preturile licentelor de ce nu raspunzi?Asa se face tot timpul,se ocoleste adevarul.

Ce adevar ? Licente de fish nu au decat 3-4 oameni pe server si ei fac parte din factiunea "Scoala". Te rog citeste ce a scris NightWishMaster si memoreaza bine.

Adevarul ca se cere licenta de fish cand preturile licentelor nici nu au fost stabilite.

Tu citesti ce scriem noi aici sau ne batem capul degeaba? In plus de asta , nimeni nu are rank de dat licente , deci te rog , fi mai atent inainte sa faci afirmatii false.

Link to comment
Share on other sites

Tipic linkmania.Una ziceti alta faceti.Nici bine nu s-a deschis serveru,dabea face 24 de ore si deja sunt cops fomisti.sNs se apuca sa ceara licente de pescuit pe la fish si sa dea amenzi si nici macar nu s-au pus preturile pe forum =)) .La "scoala" scrie minim level 8 si se intra cu level 2.Scrieti levelul care trebuie pentru inceput,nu cel pt viitor.

Tipic Cosmin. Daca citeai topicul potrivit, iti dadeai seama ca NU iti trebuie level 8.

Citind forumul poti afla informatii, inainte sa arunci cu noroi.

Eu am citit topicul cu cerinte,ce ai vrea sa citesc?topicul cu lista de membrii,preturile licentelor sau ce?Si de ce raspunzi doar la o intrebare din 2(acum 3 ca am dat edit)?La faza ca se cere licenta de fish cand nici macar nu sunt stabilite preturile licentelor de ce nu raspunzi?Asa se face tot timpul,se ocoleste adevarul.

Ce adevar ? Licente de fish nu au decat 3-4 oameni pe server si ei fac parte din factiunea "Scoala". Te rog citeste ce a scris NightWishMaster si memoreaza bine.

Adevarul ca se cere licenta de fish cand preturile licentelor nici nu au fost stabilite.

Tu citesti ce scriem noi aici sau ne batem capul degeaba? In plus de asta , nimeni nu are rank de dat licente , deci te rog , fi mai atent inainte sa faci afirmatii false.

Da citesc,ASTA E FAZA.NICI NU ARE CINE SA DEA LICENTA DE FISH SI EA ESTE CERUTA DE POLITISTII FOMISTI!!Dupa ce ca singura sursa de bani este fish nici pe aia nu lasati lumea sa o exploateze

Link to comment
Share on other sites

Guest Ionut

Mai termina ma,in loc sa zici ms ca a dat drumu la svr oficial mai faci si gura,se vede ca nu iti pasa de lm ai intrat 2 minute si te plangi atata.Parca ai avea 2 ani.

Edit:Adi,nu le-a facut sns nimic dar daca ei stau si dau la peste de fata cu politia,el ce sa zica?Dati linistiti fara licente?

Link to comment
Share on other sites

Mai termina ma,in loc sa zici ms ca a dat drumu la svr oficial mai faci si gura,se vede ca nu iti pasa de lm ai intrat 2 minute si te plangi atata.Parca ai avea 2 ani.

Edit:Adi,nu le-a facut sns nimic dar daca ei stau si dau la peste de fata cu politia,el ce sa zica?Dati linistiti fara licente?

Ma,eram langa el cand dadea amenzi.Si ce vrei sa faca lumea?Asta e singura sursa de venit,nici macar nu are cine sa dea licenta,preturile nici nu au fost stabilite dar ei cer licenta.

P.S. Ma dezamagesti,ai ajuns un mare pu.....

Ultimul post aici.

Link to comment
Share on other sites

De cate ori e nevoie sa ma repet ca sa-ti intre bine-n cap?

Vad ca singurul tau interes aici este sa faci scandal, pe ce drept nu stiu, insa daca vei continua te pot asigura ca primesti suspend.

Link to comment
Share on other sites

Dupa cum ati observat se fac foarte greu banii iar cu pescuitul se pare ca e singura modelitate prin care poti face ... macar acum 1-2 nivele sa ne lase fara licente totusi e inceputu inteleg ca e foamea mare dupa bani, vrem doar putina intelegere din partea adminilor si celor din PD :)

Link to comment
Share on other sites

1 singur lucru zic cunoscatorilor care au jucat si pe vechiul mod.

pescuit fara licenta -> wanted lvl 2

iti dau amenda , nu platesti -> neplata amenda w2 tot acolo ajungem , nu va dau 500$ ca sunt eu fomist , in loc sa faceti scandal intrebati nu mai tipati . este minim 500 $ maxim 10.000$ , preferati 10.000 ?

Va plangeti dar deja in 2 zile sunt care au 100k saracutii de ei nu ?

am primit aprobare nu am facut de capul meu .

o zi buna

@ cosmin tu esti desteptul de pe server care fugea de controale nu ? de asta faci scandal ca est non rp ?

Link to comment
Share on other sites

1 singur lucru zic cunoscatorilor care au jucat si pe vechiul mod.

pescuit fara licenta -> wanted lvl 2

iti dau amenda , nu platesti -> neplata amenda w2 tot acolo ajungem , nu va dau 500$ ca sunt eu fomist , in loc sa faceti scandal intrebati nu mai tipati . este minim 500 $ maxim 10.000$ , preferati 10.000 ?

Va plangeti dar deja in 2 zile sunt care au 100k saracutii de ei nu ?

am primit aprobare nu am facut de capul meu .

o zi buna

@ cosmin tu esti desteptul de pe server care fugea de controale nu ? de asta faci scandal ca est non rp ?

Nu am fugit de controale pana acum,non rpist nu sunt.Ma confunzi.

Am o intrebare,pana se rezolva actualul sistem de fuel nu se poate pune cel vechi?Acum masinile consuma 1 litru/sec

Si P.S 10k in 2 zile nu este mult , 6k ii primesti de la inceput.

Link to comment
Share on other sites

Ceea ce se intampla in momentul de fata pe server mai mult ca sigur era previzibil... se pare ca regula "Cel mai bun supravietuieste isi are locul aici" .Desigur ca la inceput exista o perioada mai grea ,dar asta era previzibil ,lipsa masinilor si a locurilor de munca se intampla oricum (logic cand jumatate de server sunt NR si jumatate taxi care intre timp a fost scos , deci majoritatea sunt NR si altii pescari..) dar bug-ul cu benzina si faptul ca unele chestii nu functioneaza au agravat situatia.Daca functiona bowling , taxi , carjacker , arms dealer ar fi mai mult decat OK pentru inceput.Cum ar trebui sa aiba cei din gang arme fara mats... caci doar Contrabandistii se ocupa cu asta si in momentul asta factiunea nu este in functiune...Daca o sa continuam asa nu o sa facem nimik.... o sa fi cativa care vor reusi sa 'supravietuiasca" si sa intre in factiuni mai bune... dar mai multe nu se vor intampla .Asta a fost parerea mea , acum fiecare cu parerea lui .

Tin sa mentionez ca ideea cu acest mod este foarte buna , dar daca te gandesti la vechiul GF cu aceste reguli , adica jucatorii sa isi aiba deja locul lor si sa fie organizati,pana atunci nu putem decat sa asteptam.

Link to comment
Share on other sites

Ceea ce se intampla in momentul de fata pe server mai mult ca sigur era previzibil... se pare ca regula "Cel mai bun supravietuieste isi are locul aici" .Desigur ca la inceput exista o perioada mai grea ,dar asta era previzibil ,lipsa masinilor si a locurilor de munca se intampla oricum (logic cand jumatate de server sunt NR si jumatate taxi care intre timp a fost scos , deci majoritatea sunt NR si altii pescari..) dar bug-ul cu benzina si faptul ca unele chestii nu functioneaza au agravat situatia.Daca functiona bowling , taxi , carjacker , arms dealer ar fi mai mult decat OK pentru inceput.Cum ar trebui sa aiba cei din gang arme fara mats... caci doar Contrabandistii se ocupa cu asta si in momentul asta factiunea nu este in functiune...Daca o sa continuam asa nu o sa facem nimik.... o sa fi cativa care vor reusi sa 'supravietuiasca" si sa intre in factiuni mai bune... dar mai multe nu se vor intampla .Asta a fost parerea mea , acum fiecare cu parerea lui .

Tin sa mentionez ca ideea cu acest mod este foarte buna , dar daca te gandesti la vechiul GF cu aceste reguli , adica jucatorii sa isi aiba deja locul lor si sa fie organizati,pana atunci nu putem decat sa asteptam.

Taxiul a fost scos (cel putin asa cred si eu) pt ca se faceau o gramada de bani din el. Tu iti faci un cont principal, un prieten bun de-al tau unul secundar. Tu fiind taximetrist ii pui prietenului tau un tarif mai mare, ca doar are acei 5000$ de la inceput. Dupa, prietenul tau isi mai face un cont si tot asa. Rolurile se pot schimba, nu ? :) Ajungi in 5 minute sa castigi 5000$ fara efort.

Asa, cu pescuitul, cu vandutul masinilor iti ia ceva timp sa castigi banii aia. Bineinteles ca cel mai bun castiga, ca de asta se joaca. Fiecare dupa posibilitatile reale (stat la calculator pana tarziu, fara scoala, fara serviciu, timp liber, etc.) Pt restul, exista MasterCard !

Am facut si eu ceva RP, dar n-am destui bani pt level .. ma bucur cel putin ca am intalnit o gramada de prieteni.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...