Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

IceMan

OFICIAL ONLINE!

Recommended Posts

Ceea ce spui tu m4x este total adevarat. In momentul de fata este o "foamete" sa zicem asa dar nah, ne bucuram ca ne-am reintalnit, noi, playerii din 2008-2009. Have fun!

Link to comment
Share on other sites

Bravo , si felicitari tuturor scripterilor care au muncit pentru a pune din nou serverul pe picioare ! 10x , Acum se misca perfect , nu mai sunt probleme de ping si asa mai departe. Felicitari inca odata

Link to comment
Share on other sites

Bravo , si felicitari tuturor scripterilor care au muncit pentru a pune din nou serverul pe picioare ! 10x , Acum se misca perfect , nu mai sunt probleme de ping si asa mai departe. Felicitari inca odata

Ti se pare ca se misca perfect. E un delay cat China, daca n-ai observat.

Link to comment
Share on other sites

Bravo , si felicitari tuturor scripterilor care au muncit pentru a pune din nou serverul pe picioare ! 10x , Acum se misca perfect , nu mai sunt probleme de ping si asa mai departe. Felicitari inca odata

Ti se pare ca se misca perfect. E un delay cat China, daca n-ai observat.

Problema ta este probabil Romtelecomul. Daca tu ai probleme in retea nu inseamna ca altora nu le merge perfect (eu spre exemplu n-am intampinat nici o problema).

Link to comment
Share on other sites

Guest JerryCo_

Felicitari si spream sa fie multi jucatori pe server + multa distractie (cum era inainte).

Link to comment
Share on other sites

Guest alex100

Jocul e super.Ma suparat ca nu am mai gasit jobul arms dealer si o faza cu trasu cu deagle-ul (nu putem sa ne miscam si cu tinta pusa-sa tragem. Dar oricum Jos Palaria :tiphat:

...Nu mai este cum era inainte akm parca a devenit RolePlay :|

Link to comment
Share on other sites

Jocul e super.Ma suparat ca nu am mai gasit jobul arms dealer si o faza cu trasu cu deagle-ul (nu putem sa ne miscam si cu tinta pusa-sa tragem. Dar oricum Jos Palaria :tiphat:

...Nu mai este cum era inainte akm parca a devenit RolePlay :|

Trebuie sa faci skill pentru a trage cu deagle si a te misca.

Link to comment
Share on other sites

Idem :)

Si la mine apare inchis dar la informatii pe aici .. nimic :) ma gandeam .. cand inchideti serverul .. sa anuntati si pe forum .. sa stim si noi daca e vreo problema de la pcurile noastre sau este o problema la voi ! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...