Jump to content
lego_kid

Raporteaza un membru al Agentiei Hitman

Recommended Posts

Martor imi este colinzink si in plus cine mai are skin ca acela? Si de ce nu mai apare nimeni pe radar pe langa mine? Eu tot vreau o poza in care sa vad daca ai avut contract pe mine.

Scuze ca intervin, dar putea sa fie oricare din membrii agentiei hitman + ca avem skinuri aleatorii din orice factiune.

Ca sa adaug... alecs este rank 3 , deci are acces la comanda /disguise, poate avea ce skin vrea el.

Atata timp cat nu i se vede numele nu ai nici-un drept sa ceri informatii despre un posibil contract sau nu, puteai fi si martor.

Link to comment
Share on other sites

Nick: heineken.

Level: 20

Numele membrului pe care il reclam: LoVeLess

Dovezi: http://postimage.org/image/6cqtcdiuf/

http://postimage.org/image/4csr4pqaz/

O scurta descriere: M-am dus sa il i-au pe Point pentru ca avea w3, vine Loveless si incepe sa traga in Point. Masina de politie explodeaza si Point moare. In modul acesta isi face un hitman contractul?

# Nu e prima data cand face in modul acesta contractul.Nu cred ca ar fi venit sa traga in point si in masina doar asa ca nu are ce face.

Edited by heineken.
Link to comment
Share on other sites

Nick: T.Michael

Level: 17

Numele membrului pe care il reclam: alecs

Dovezi: G3m3k.jpg

3HEAW.png

O scurta descriere: Eram in sectie , da dovada de nesimtire intr'o oarecare masura si ma omoara. Doresc o poza in care sa arate ca a avut contract pe mine.

T.Michael astea sunt dovezi ? alecs nu primeste nimic

Nick: heineken.

Level: 20

Numele membrului pe care il reclam: LoVeLess

Dovezi: http://postimage.org/image/6cqtcdiuf/

http://postimage.org/image/4csr4pqaz/

O scurta descriere: M-am dus sa il i-au pe Point pentru ca avea w3, vine Loveless si incepe sa traga in Point. Masina de politie explodeaza si Point moare. In modul acesta isi face un hitman contractul?

# Nu e prima data cand face in modul acesta contractul.Nu cred ca ar fi venit sa traga in point si in masina doar asa ca nu are ce face.

LoVeLess - primeste un avertisment

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest Seven Souls

Nick: heineken.

Level: 20

Numele membrului pe care il reclam: LoVeLess

Dovezi: http://postimage.org/image/6cqtcdiuf/

http://postimage.org/image/4csr4pqaz/

O scurta descriere: M-am dus sa il i-au pe Point pentru ca avea w3, vine Loveless si incepe sa traga in Point. Masina de politie explodeaza si Point moare. In modul acesta isi face un hitman contractul?

# Nu e prima data cand face in modul acesta contractul.Nu cred ca ar fi venit sa traga in point si in masina doar asa ca nu are ce face.

Nush cum imi demonstrezi tu mie ca eu am avut contract pe point? S-au ca las fi omorat eu, gandeste inainte sa faci un post aiurea. Eu acum as putea zice ca nu am avut nici un contract nimic sa scap mai repede, dar stai sa iti zic cum a fost faza: eu aveam contract pe Point, am mers dupa el cat am mers, si cand ajung aproape de el, veniti voi care ii ziceti daca se preda, eu ii scazusem din viata pana sa veniti voi. El a zis ca se preda , urcat in masina, eu am vrut sa trag in el sa -l omor, dar din cauza ca avea viata putina a murit singur, contractul nepunandu-se, asa ca nu mai aveam de ce sa omor martorii, daca mi se pune contractul fi sigur ca omoram toti martori.

Poza aceasta e facuta dupa ce mi-ai zis ca imi faci post, brb bla bla bla . In poza se vede clar, ca point dupa ce a intrat in inchisoare a dat q, si demonstreaza ca eu inca aveam contract deci contractul nu se facuse atunci cand point a murit. - http://imageshack.us/photo/my-images/842/gtasa2011110214510762.png/

PS: la postul tau urmator 850 hp la masina nu vad niceieri ca aveai, si ce public 2 martori, ii omoram imediat, dar daca nu l-am omorat eu pe point, atunci nu aveam de ce sa va omor..

Link to comment
Share on other sites

Nick: heineken.

Level: 20

Numele membrului pe care il reclam: LoVeLess

Dovezi: http://postimage.org/image/6cqtcdiuf/

http://postimage.org/image/4csr4pqaz/

O scurta descriere: M-am dus sa il i-au pe Point pentru ca avea w3, vine Loveless si incepe sa traga in Point. Masina de politie explodeaza si Point moare. In modul acesta isi face un hitman contractul?

# Nu e prima data cand face in modul acesta contractul.Nu cred ca ar fi venit sa traga in point si in masina doar asa ca nu are ce face.

Nush cum imi demonstrezi tu mie ca eu am avut contract pe point? S-au ca las fi omorat eu, gandeste inainte sa faci un post aiurea. Eu acum as putea zice ca nu am avut nici un contract nimic sa scap mai repede, dar stai sa iti zic cum a fost faza: eu aveam contract pe Point, am mers dupa el cat am mers, si cand ajung aproape de el, veniti voi care ii ziceti daca se preda, eu ii scazusem din viata pana sa veniti voi. El a zis ca se preda , urcat in masina, eu am vrut sa trag in el sa -l omor, dar din cauza ca avea viata putina a murit singur, contractul nepunandu-se, asa ca nu mai aveam de ce sa omor martorii, daca mi se pune contractul fi sigur ca omoram toti martori.

Poza aceasta e facuta dupa ce mi-ai zis ca imi faci post, brb bla bla bla . In poza se vede clar, ca point dupa ce a intrat in inchisoare a dat q, si demonstreaza ca eu inca aveam contract deci contractul nu se facuse atunci cand point a murit. - http://imageshack.us/photo/my-images/842/gtasa2011110214510762.png/

Si masina mea de la 850 hp, cum a reusit sa bubuie? Ai recunoscut chiar tu ca ai venit in public si ai tras in noi ca sa iti faci contractul. Decizia a fost luata.

Link to comment
Share on other sites

Am spus ca revin cu niste dovezi. Aceasta este conversatia noastra. Nu cred ca poate veni cineva sa ma omoare cu cutitul in 40 secunde si eu sa nu il vad. El s'a pus in anim si cand am vrut sa plec m'a omorat.

O poza cu jucatorii din acel moment :

Nimeni in afara de alecs si found_cluj nu puteam avea acel skin deoarece : civilii nu pot avea acel skin si nu apartine niciunei factiuni , Berky era la jail . iar Delete si Colinzink au rank 1.

P.S : Ma scuzi ca vin atat de tarziu cu aceste poze dar imi picase netul de dimineata X(

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Mai Carmen Hara , ceea ce nu intelegi tu este ca mitasik vrea poze in care eu te-as fi omorat... nu poze cu skinul meu

# de unde stiu eu ca tu nu mai aveai 1 hp cand eu am intrat dupa 2min in sectie si tu ai murit instantaneu

## Mita a luat deja o degizie, dar daca insisti asteapt'o si pe a 2 a

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Am spus ca revin cu niste dovezi. Aceasta este conversatia noastra. Nu cred ca poate veni cineva sa ma omoare cu cutitul in 40 secunde si eu sa nu il vad. El s'a pus in anim si cand am vrut sa plec m'a omorat.

O poza cu jucatorii din acel moment :

Nimeni in afara de alecs si found_cluj nu puteam avea acel skin deoarece : civilii nu pot avea acel skin si nu apartine niciunei factiuni , Berky era la jail . iar Delete si Colinzink au rank 1.

P.S : Ma scuzi ca vin atat de tarziu cu aceste poze dar imi picase netul de dimineata X(

Omule tu ce nu intelegi ca cei din factiunea hitman de la rank 3, pot sa aibe ORICE skin dp server, mai putin de cops, din ala n-am vazut. Putea sa aibe ORICE skin. Eu zic ca vii cu dovezi neconcludente si incerci sa dai jos pe cineva. Mie mi se pare cam vanatoare.

Link to comment
Share on other sites

Dizzzy .. nu intelegi. Eu stiu ce s'a intamplat acolo si stie si el. Nu incerc sa mint aici si nici vanator nu sunt. Spune'mi te rog cine mai avea acces la acel skin in momentul acela in afara de el si de found_cluj la acel skin? Politistii nu aveau rank (Berky era la jail , iar ceilalti doi au rank 1) si civilii (inclusiv gangurile si mafiile) nu au de unde sa aiba acel skin. Nu aveam cum sa imi pun un coleg sa imi faca asa ceva deoarece nu mai iesea skinul in poza si : berky la jail , delete afk si colinzink era la pariuri.

In fine. Nu mai zic nimic. Atat de multa nesimtire nu stiu de unde :|

P.S: Carmen Hara sa ii spui altcuiva nu mie.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Bai prietenash ... hai sa vorbim pe limba ta ca vad ca esti turc... ceea ce nu intelegi tu este ca eu NU am negat ca eram eu acolo daca citesti bine o sa observi ca am scris "mi se vede o parte din corp" dar probabil ca esti atat de nervos incat nu ai citit ceea ce am scris eu . Eu vreau sa imi dovedesti UNDE te-am omorat.. .POZA in care te-am omorat eu ... A.. Si cu nesimtirea ... asa suntem noi astia mai intregi la minte... nesimtiti... Masoarati cuvintele ca s-ar putea sa fi sanctionat pentru dovada ta de smecher intre 4 pereti

Link to comment
Share on other sites

Nick: lady_d

Level: 3

Numele membrului pe care il reclam: Cristian

Dovezi: 1 / 2 / 3 / 4

O scurta descriere: Veniseram din BaySide la pariuri, Cristian era acolo cu inca 3 politisti, A incercat sa imi fure bullet-ul iar eu i l-am luat si am inceput sa fug el se urcasera pe masina si a inceput sa traga fara motiv ...

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Ziegler

Nick: Skybrax

Level: 11

Numele membrului pe care il reclam: TorQue

Dovezi: http://imageshack.us/photo/my-images/528/samp016nl.png/

O scurta descriere: Eram cu monster truck la pariuri, iar TorQue s-a urcat in el, i-am dat /eject dupa care a inceput sa traga in mine pana am murit. Cand am afirmat pe /whisper ca m-a omorat fara contract, a raspuns cu subinteles ca nu avea contract pe mine.

#Nu vreau ca reclamatia asta sa arate a vanatoare. Daca e asa, atunci imi cer scuze dar mie nu imi convine ca el sa ma omoare cand are chef...

  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Nick: Skybrax

Level: 11

Numele membrului pe care il reclam: TorQue

Dovezi: http://imageshack.us/photo/my-images/528/samp016nl.png/

O scurta descriere: Eram cu monster truck la pariuri, iar TorQue s-a urcat in el, i-am dat /eject dupa care a inceput sa traga in mine pana am murit. Cand am afirmat pe /whisper ca m-a omorat fara contract, a raspuns cu subinteles ca nu avea contract pe mine.

#Nu vreau ca reclamatia asta sa arate a vanatoare. Daca e asa, atunci imi cer scuze dar mie nu imi convine ca el sa ma omoare cand are chef...

Am raspuns ca nu te-am omorat, unde vezi tu ca te-am omorat eu?

Link to comment
Share on other sites

Nick: lady_d

Level: 3

Numele membrului pe care il reclam: Cristian

Dovezi: 1 / 2 / 3 / 4

O scurta descriere: Veniseram din BaySide la pariuri, Cristian era acolo cu inca 3 politisti, A incercat sa imi fure bullet-ul iar eu i l-am luat si am inceput sa fug el se urcasera pe masina si a inceput sa traga fara motiv ...

Cristian - nu primeste nimic, eu nu vad in nici o poza ca a tras in tine, nici macar nu ai hp-ul modificat

Nick: Skybrax

Level: 11

Numele membrului pe care il reclam: TorQue

Dovezi: http://imageshack.us/photo/my-images/528/samp016nl.png/

O scurta descriere: Eram cu monster truck la pariuri, iar TorQue s-a urcat in el, i-am dat /eject dupa care a inceput sa traga in mine pana am murit. Cand am afirmat pe /whisper ca m-a omorat fara contract, a raspuns cu subinteles ca nu avea contract pe mine.

#Nu vreau ca reclamatia asta sa arate a vanatoare. Daca e asa, atunci imi cer scuze dar mie nu imi convine ca el sa ma omoare cand are chef...

TorQue - nu primeste nimic, astea nu sunt dovezi

Link to comment
Share on other sites

Cetateanul in cauza alecs nu trebuie sa iti dovedeasca nimic... pentru ca am fost atacat de tine pana sa ies de la pariuri am "re" intrat in pariuri si ti-am dat o lama..simplu .. probabil ca asta ai vanat... nu mai este nevoie de nici'un reply din partea ta , asteapta decizia liderului

P.S - Chiar daca am avut contract nu vad nici'un martor in poza ta

Link to comment
Share on other sites

Nick: shp4nky

Level: 21

Numele membrului pe care il reclam: alecs

Dovezi: Dovada + Poza cu persoanele care se aflau inauntru

O scurta descriere: Eram la pariuri iar cetateanul in cauza ma omoara.As dori sa vad poza cu contractul + pozele cu martorii omorati.

Scuze ca intervin, dar se vede clar ca incerci sa vanezi, pentru ca din cate vad eu din pozele tale, tu ai incercat sa omori chiar pe cineva, ti se vede wantedu. Daca l-ai atacat din greseala sau intentionat este problema ta, dar daca ataci un hitman, acela este indreptatit sa te calce pe cap, oriunde te prinde.

Link to comment
Share on other sites

Cetateanul in cauza alecs nu trebuie sa iti dovedeasca nimic... pentru ca am fost atacat de tine pana sa ies de la pariuri am "re" intrat in pariuri si ti-am dat o lama..simplu .. probabil ca asta ai vanat... nu mai este nevoie de nici'un reply din partea ta , asteapta decizia liderului

P.S - Chiar daca am avut contract nu vad nici'un martor in poza ta

Ai fost atacat de mine deoarece stateai aiurea la intrare de nu puteam sa ies,de aceea te-am atacat de 2 ori cu lama ca daca scoteam deagle-ul erau pagube mai mari si ma postai la blacklist.Chiar daca esti asa de sensibil si te infurii din 2 lame,nu era cazul sa ma omori.

"Chiar daca am avut contract nu vad nici'un martor in poza ta" - De ce crezi ca am pus poza aceasta -> a2rvx3.png ( Vreau sa lamuresc un lucru si acela e faptul ca acea poza am facut-o pentru activitate deoarece liderul meu imi cere activitatea saptamanala si am folosit-o in plangere deoarece am considerat ca imi poate fi de folos)

&DJDizzzY daca taceai,filozof ramaneai.Wanted-ul se trage de la acel membru The Mafia care era intins pe jos si mi-a zis "Nablet" deci te rog nu te mai baga aiurea.

Ultimul meu reply aici,sa lasam liderul sa decida.

Link to comment
Share on other sites

Burscule nu te mai agita, intre prima poza si a 2 a sunt 2min si diferenta:-? pana atunci puteau pleca toti de la pariuri

Ai fost atacat de mine deoarece stateai aiurea la intrare de nu puteam sa ies

nu stiu de ce ai mai facut plangerea...

P.S o sa cer sa fi adaugat pe blacklist pentru vanatoare...

Link to comment
Share on other sites

Burscule nu te mai agita, intre prima poza si a 2 a sunt 2min si diferenta:-? pana atunci puteau pleca toti de la pariuri

Ai fost atacat de mine deoarece stateai aiurea la intrare de nu puteam sa ies

nu stiu de ce ai mai facut plangerea...

P.S o sa cer sa fi adaugat pe blacklist pentru vanatoare...

Ai fost atacat cu knife,nu te-am omorat(nici macar nu ti-am scazut hp-ul considerabil) deci acesta nu este un motiv sa ma omori fara contract.

Daca orice plangere facuta impotriva unui membru hitman este vanatoare(dupa cum tu sustii) asta ar insemna ca voi sa fiti asasini dupa bunul plac nu platiti.Si ca sa ma adaugi pe blacklist ai nevoie si de niste dovezi ceea ce cred ca tu nu ai.

Si da,sunt facute pozele intr-un interval de aproximativ 2 minute dar uita-te,te rog,la chat si vezi ca cu 3 secunde inainte sa ma omori un medic a scris ceva pe chat deci exista cel putin un martor la contract(aa,am uitat,tu nu ai avut contract).

Si nu in ultimul rand,te rog sa nu mai folosesti apelative dinastea gen "Bursucule" ca nu ne tragem de sireturi.

Link to comment
Share on other sites

Nu suntem femei sa ne tragem de par...deci ne tragem de sireturi... sustii in continuare ca m-ai ATACAT deci nu conteaza cum m-ai atacat unde si la ce ora... m-ai atacat te-am omorat ...

Buna poanta,trebuie sa o notez sa nu o uit.

Daca din 2 lovituri cu lama consideri ca te-am atacat daca trageam cu deagle-ul inseamna ca te macelaream sau cum?

Am si eu o rugaminte,nu mai posta ca deja am facut destul +1 aici si intervin moderatorii.Si,in plus,vad ca ma cert singur ca nu esti capabil sa aduci argumente palpabile in favoarea ta.

Sa lasam liderul sa decida.

Link to comment
Share on other sites

Eu nu stiu dc mai postezi, ai recunoscut singur ca m-ai atacat am avut toate motivele sa te omor ... Hai sa nu mai postam ca deja o dam in telenovela si o sa ajungem sa avem mai multe episoade decat "Tanar si nelinistit" ... Chiar nu stiu de ce mai incerci sa ma scoti vinovat cand tu ai recunoscut singur ca m-ai atacat... Ultimul meu post aici pe tema asta

# Eu o consider gluma nu "poanta"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...