Jump to content
lego_kid

Raporteaza un membru al Agentiei Hitman

Recommended Posts

Nick: EloMetin

Level: 7

Numele membrului pe care il reclam: LoLz0r

Dovezi: 43527014968577276265.png

O scurta descriere: deci de o saptamana hitmani ne omora si ne omora fara numar pe mine mixtape thc si alti din ust si acm am dovada dc tot ne omoara.

LoLz0r - nu esti in Agentia Hitman !

Link to comment
Share on other sites

Nick:Alex_Cristea

Level: 16

Numele membrului pe care il reclam: TheOne

Dovezi: 1 2 3... 1 2 3 4

O scurta descriere: Stau la cai si vine TheOne asta si ma omoara in SILENT mod la cai cand is 5 politisti langa el.

Ma omoara fara contract(e imposibil ca cineva sa imi puna un contract unu dupa altu').

Link to comment
Share on other sites

Nick:Alex_Cristea

Level: 16

Numele membrului pe care il reclam: TheOne

Dovezi: 1 2 3... 1 2 3 4

O scurta descriere: Stau la cai si vine TheOne asta si ma omoara in SILENT mod la cai cand is 5 politisti langa el.

Ma omoara fara contract(e imposibil ca cineva sa imi puna un contract unu dupa altu').

Poftim http://www.linkmania...howtopic=408586 si nu mai vana, apartii acelei liste "fo eva". Bye

Link to comment
Share on other sites

Nick:Alex_Cristea

Level: 16

Numele membrului pe care il reclam: TheOne

Dovezi: 1 2 3... 1 2 3 4

O scurta descriere: Stau la cai si vine TheOne asta si ma omoara in SILENT mod la cai cand is 5 politisti langa el.

Ma omoara fara contract(e imposibil ca cineva sa imi puna un contract unu dupa altu').

Poftim http://www.linkmania...howtopic=408586 si nu mai vana, apartii acelei liste "fo eva". Bye

Si unde scrie ca daca sunt pe blacklist trebuie sa ma omori asa?

Saca is pe blacklist ma omori pe afara cand nu te vede nimeni.

Link to comment
Share on other sites

Nick:Alex_Cristea

Level: 16

Numele membrului pe care il reclam: TheOne

Dovezi: 1 2 3... 1 2 3 4

O scurta descriere: Stau la cai si vine TheOne asta si ma omoara in SILENT mod la cai cand is 5 politisti langa el.

Ma omoara fara contract(e imposibil ca cineva sa imi puna un contract unu dupa altu').

Poftim http://www.linkmania...howtopic=408586 si nu mai vana, apartii acelei liste "fo eva". Bye

Si unde scrie ca daca sunt pe blacklist trebuie sa ma omori asa?

Saca is pe blacklist ma omori pe afara cand nu te vede nimeni.

Tu ai impresia ca atunci cand ai luat BlackList ai luat degeaba? sau ca ai vreun drept/pretentie? Nu decizi tu cum actionam noi asupra BlackList-ului.

#Asteapta decizia liderului, fara a mai posta.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Casio

Level: 17

Numele membrului pe care il reclam: DizzzY

Dovezi: 2hmedsh.png

O scurta descriere: Este a 2 a oara cand ma omoara aiurea. As dorii sa aflu si eu motivul sau sa vad un contract ceva!

PS: Postez pentru Casio, are suspend.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Casio

Level: 17

Numele membrului pe care il reclam: DizzzY

Dovezi: 2hmedsh.png

O scurta descriere: Este a 2 a oara cand ma omoara aiurea. As dorii sa aflu si eu motivul sau sa vad un contract ceva!

PS: Postez pentru Casio, are suspend.

Te rog eu frumos "Casio" numai plange, ti-am spus imi esti simpatic si imi place sa te omor. :gun:

2e50guu.png - Primul contract, cand de altfel mai intrebat pe /w daca aveam contract pe tine... . Avand in vedere ca ai dorit sa intrii in aceasta factiune, ar trb sa stii ca un hitmen nu are voie sa dezvaluie nici-un fel de informatie nimanui.

24pz445.png - Al doilea conrtact pe tine.

esupeh.png - Dus la capat.

Good luck data viitoare. Am vrut arat si la restu ceea ce le-am spus mai demult, ca esti un vanator si ca ai face orice sa dai pe oricine jos din factiunea asta.

Nu ti-a mers tura asta, good luck tura viitoare. :boohoo:

Link to comment
Share on other sites

Nick:Alex_Cristea

Level: 16

Numele membrului pe care il reclam: TheOne

Dovezi: 1 2 3... 1 2 3 4

O scurta descriere: Stau la cai si vine TheOne asta si ma omoara in SILENT mod la cai cand is 5 politisti langa el.

Ma omoara fara contract(e imposibil ca cineva sa imi puna un contract unu dupa altu').

TheOne - nu primeste nimic, daca te-a omorat langa 5 politisit fi sigur ca a facut jail ! Ai blacklist permanent

Nick: Casio

Level: 17

Numele membrului pe care il reclam: DizzzY

Dovezi: 2hmedsh.png

O scurta descriere: Este a 2 a oara cand ma omoara aiurea. As dorii sa aflu si eu motivul sau sa vad un contract ceva!

PS: Postez pentru Casio, are suspend.

Dizzzy - nu primeste nimic

Link to comment
Share on other sites

Nick: LZR

Level: 2

Numele membrului pe care il reclam: DizzzY

Dovezi: http://imageshack.us/g/256/samp005qyu.png/

O scurta descriere: Eram la cai si vine DizzzY si zice " cine se ia de Konica ? " iar eu am zis la vrajeala " eu " iar incearca sa-mi dea lama dar eu am fugit, iam zis " termina " iar el ma omoara cu shotgun , apoi imi zice pe /w ca a avut contract... si o sa iau black list permanent , de cand membri Hitman fac contractele in vazul tuturor ?

4. Hitmanii sa nu omoare direct in vazul tuturor (doar sunt Sillent Assasin)

Dizzy a incalcat aceasta regula ! Ma omorat in vazul tutor , erau aproximativ 6-7 playeri la cai !

Edit: am pus un album deoarece nu pot sa le pun pe toate 3 poze deodata, neavand 5 posturi

Edited by QuinLanD
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nick: LZR

Level: 2

Numele membrului pe care il reclam: DizzzY

Dovezi: http://imageshack.us/g/256/samp005qyu.png/

O scurta descriere: Eram la cai si vine DizzzY si zice " cine se ia de Konica ? " iar eu am zis la vrajeala " eu " iar incearca sa-mi dea lama dar eu am fugit, iam zis " termina " iar el ma omoara cu shotgun , apoi imi zice pe /w ca a avut contract... si o sa iau black list permanent , de cand membri Hitman fac contractele in vazul tuturor ?

4. Hitmanii sa nu omoare direct in vazul tuturor (doar sunt Sillent Assasin)

Dizzy a incalcat aceasta regula ! Ma omorat in vazul tutor , erau aproximativ 6-7 playeri la cai !

Edit: am pus un album deoarece nu pot sa le pun pe toate 3 poze deodata, neavand 5 posturi

Mda... cine te-a pus sa te bagi in fata mea? defapt daca te uiti bine ... ma fugaream cu Draco si Dominic, ce treaba aveai tu acolo nu stiu?

Astept decizia liderului, iti dai seama ca n-am venit sa fac dm sau contract acolo avand in vedere ca erati 200...

Link to comment
Share on other sites

Postez in calitate de martor .. dizzzy se alerga cu dominic si draco pt ca faceau misto de Konica si a pus intrebarea ca sa zica aia eu si sa traga in ei .. se jucau intre ei si normal ca a aparut un vanator care sa zica eu si apoi sa fuga dupa dominic si draco .. normal ca ai fost nimerit . si in plus daca faceai misto de alt hitman , eu cred ca erai mort direct.

Link to comment
Share on other sites

Postez in calitate de martor .. dizzzy se alerga cu dominic si draco pt ca faceau misto de Konica si a pus intrebarea ca sa zica aia eu si sa traga in ei .. se jucau intre ei si normal ca a aparut un vanator care sa zica eu si apoi sa fuga dupa dominic si draco .. normal ca ai fost nimerit . si in plus daca faceai misto de alt hitman , eu cred ca erai mort direct.

Numai are rost sa zic nimic, ti-a raspuns cnawp la ce ti-am zis eu mai devreme.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Am dat 2 pumni de aparare. ... dc mintiti acuma? voi toti? dizzy nici nu era la cai cand " voi faceati misto de Knica " cum zice cnawp.... el nu putea sa imi dea 2-3 pumni, dc a incercat sa-mi dea lama + ma omorat cu shotgun ?

Astept decizia liderului fara a mai posta...

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Am dat 2 pumni de aparare. ... dc mintiti acuma? voi toti? dizzy nici nu era la cai cand " voi faceati misto de Knica " cum zice cnawp.... el nu putea sa imi dea 2-3 pumni, dc a incercat sa-mi dea lama + ma omorat cu shotgun ?

Astept decizia liderului fara a mai posta...

Eu te cred ca vrei sa faci "locuri" pentru altii, dar ce faci tu acum este vanatoare, ai grija next time in ce te bagi.

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Am dat 2 pumni de aparare. ... dc mintiti acuma? voi toti? dizzy nici nu era la cai cand " voi faceati misto de Knica " cum zice cnawp.... el nu putea sa imi dea 2-3 pumni, dc a incercat sa-mi dea lama + ma omorat cu shotgun ?

Astept decizia liderului fara a mai posta...

Eu te cred ca vrei sa faci "locuri" pentru altii, dar ce faci tu acum este vanatoare, ai grija next time in ce te bagi.

Imi cer scuze pt al 2-lea post aici s-ar putea sa nu am dreptul la mai mult de 1 post dar trebuie precizat ca acest LZR este DOAR 1 cont secundar (are si un colt de level mai mare ). Problema e ca te-ai pus pe vanat de pe contul secundar , ca pe contul principal ( Sensey) nu te tin cele 2 globuri de sub burtica sa postezi lumea. Acolo iti place sa :* in :pottytrain2: pe toti . Ai vazut ca nu prea sunt locuri si ce ti-ai zis ? Lasa ca fac un cont secundar sa nu stie lumea cine sunt si ma descurc eu sa-i postez pe restu` . :hello:

ps : ca dovada , atitudinea ta din joc + http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=425608&st=0&p=6038149&#entry6038149

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Asa si daca sunt Sensey ce? Nu am dreptul la alt cont? nu inteleg dc te bagi tu aiurea in plangerea mea? erai cumva la locul faptei? erau doar Dominic, nici nu erai ON la ora aia , o sa cer un warn up pt tn ... nu iti vad rostul in aceasta plangere? si ce trb ai tu cu atitudinea mea? Daca mie mi sa parut ca a gresit ? dc nu asteptati decizia liderului ? dc tot mancati atata? Astept Decizia liderului ...

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Asa si daca sunt Sensey ce? Nu am dreptul la alt cont? nu inteleg dc te bagi tu aiurea in plangerea mea? erai cumva la locul faptei? erau doar Dominic, nici nu erai ON la ora aia , o sa cer un warn up pt tn ... nu iti vad rostul in aceasta plangere? si ce trb ai tu cu atitudinea mea? Daca mie mi sa parut ca a gresit ? dc nu asteptati decizia liderului ? dc tot mancati atata? Astept Decizia liderului ...

Ti-am zis ca nici macar contu de pe forum nu ti l-ai pastrat sa nu stie lumea cine esti .. uite ca acum stie si tocmai pt atitudinea ta . Eram on la ora aia te asigur pt ca glumeam cu DizzzY pe /f ca e cu Konica , se poate cauta in log . Nu cred ca ti s-a parut ca a gresit ci ti s-a parut ca trebuie sa faci sa para ca a gresit ... of , viata-i grea <3 . hai ca eu nu mai dau reply , sal.

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Asa si daca sunt Sensey ce? Nu am dreptul la alt cont? nu inteleg dc te bagi tu aiurea in plangerea mea? erai cumva la locul faptei? erau doar Dominic, nici nu erai ON la ora aia , o sa cer un warn up pt tn ... nu iti vad rostul in aceasta plangere? si ce trb ai tu cu atitudinea mea? Daca mie mi sa parut ca a gresit ? dc nu asteptati decizia liderului ? dc tot mancati atata? Astept Decizia liderului ...

Nuuuu, nu esti un vanator, nici nu se pune problema..., esti doar un codat infect, care n-are ce cauta pe server din punctul meu de vedere...

Nume in joc: LZR

Ip: dinamic

Data: 29 Octombrie 2011

Motivul reevaluarii: Eram la pariuri si pariam frumos, si deodata vad ca iau ban de la HkR pe motiv s0beit... recunosc am folosit foarte putin intr-un scop mic... va rog datimi o sansa... nu o sa mai folosesc s0beit.... fiti indulgenti va rog

Link catre plangere: In game

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=425870&pid=6043533&st=0&#entry6043533

Nu cauti decat sa dai jos pe cine poti odata cu tine...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nick: LZR

Level: 2

Numele membrului pe care il reclam: DizzzY

Dovezi: http://imageshack.us/g/256/samp005qyu.png/

O scurta descriere: Eram la cai si vine DizzzY si zice " cine se ia de Konica ? " iar eu am zis la vrajeala " eu " iar incearca sa-mi dea lama dar eu am fugit, iam zis " termina " iar el ma omoara cu shotgun , apoi imi zice pe /w ca a avut contract... si o sa iau black list permanent , de cand membri Hitman fac contractele in vazul tuturor ?

4. Hitmanii sa nu omoare direct in vazul tuturor (doar sunt Sillent Assasin)

Dizzy a incalcat aceasta regula ! Ma omorat in vazul tutor , erau aproximativ 6-7 playeri la cai !

Edit: am pus un album deoarece nu pot sa le pun pe toate 3 poze deodata, neavand 5 posturi

DizzzY - nu primeste nimic

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nick: T.Michael

Level: 17

Numele membrului pe care il reclam: alecs

Dovezi: G3m3k.jpg

3HEAW.png

O scurta descriere: Eram in sectie , da dovada de nesimtire intr'o oarecare masura si ma omoara. Doresc o poza in care sa arate ca a avut contract pe mine.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...