Jump to content
lego_kid

Raporteaza un membru al Agentiei Hitman

Recommended Posts

4. Hitmanii sa nu omoare direct in vazul tuturor (doar sunt Sillent Assasins).
de unde atatia martori?
6. Hitmanii sa omoare intotdeauna martorii, daca cineva l-a vazut cand si-a facut contractul.

Mai jos de ce n-ai citit

#Mitzu , ar fi bine sa pui pozele cand omori martorii sa-l linistesti ( in caz ca le ai ), acelasi lucru o sa-ti ceara si TRK si Alex

Link to comment
Share on other sites

Ai facut contractu de fata cu mine si un politist, in cel mai aglomerat loc pe server la momentu actual , in fata casei de pariuri.Toti care se duceau/veneau spre banca sau la pariuri te-au vazut. Il duceai la coltz, langa gunshop, in spatele casei de pariuri, d'aia esti hitman sa te descurci , nu sa-ti dau eu sfaturi.

#hasish, am citit hashish. chill

Link to comment
Share on other sites

Stii , cand am facut contractul erai doar tu si ionut acolo , mai era unul afk aproape de banca , in rest era pustiu :) la pariuri erau 6-7 persoane , erau in jur de 50 playeri pe sv :)

Am facut contractul si am omorat martorii , asta e important :)

- "de fata cu tine si un politist" , stia linistit , l'am omorat si pe el :)

Link to comment
Share on other sites

Mitzu - Mi-ai zis ca nu ai poza contractului,ca ai uitat sa faci poza sau ma rog,nu ai facut poze cand ai omorat martorii. Am vorbit cu Alexinho si am luat o decizie => DEMIS

Link to comment
Share on other sites

Lol , stai putin :| Ai vorbit cu alexinho ? El mia dat contractul :| Dupa ce sa chinuit el sa il faca mi la dat mie . Nu mi se pare o decizie corecta cea aleasa de voi .

Alexinho , asa sta treaba ? :| Credeam ca sunteti de treaba frate :)) omg ... Doar stii ca am avut contract :|

- stii .. factiunea asta am incercat sa o iau ca pe o familie .. sa dau impresie buna si sa va ajut cu ce si cand aveati nevoie ..

- din cauza unei poze .. sunt demis ? :|

- mr.dennis m'a injurat si a luat avertisment :)) eu am injurat un strain .. vorba vine :)) l'am jignit putin .. si ? iau rank down ..

... Mia parut bine sa va am drept colegi :( ..

Link to comment
Share on other sites

Una e sa jignesti pe cineva dinauntrul factiunii si alta e sa jignesti pe cineva din afara factiunii.Oricum,regulamentul o sa se schimbe cat mai curand,ca sa nu va mai aud ca faceti gura ca ala a primit avertisment si eu am luat rank down/uninvite.

Si n-ai inteles, nu conteaza dak a vazut alexinho,atata timp cat n-ai poza cand ti-ai facut contractu' si n-ai poze cand ai omorat martorii....n-am ce sa-ti fac. V-am zis la toate sedintele sa faceti poze cand omorati victima & martorii si sa le aveti acolo timp de o sapt,ca in caz ca va posteaza sa aveti dovada ca nu i-ati omorat degeaba.

Link to comment
Share on other sites

Una e sa jignesti pe cineva dinauntrul factiunii si alta e sa jignesti pe cineva din afara factiunii.Oricum,regulamentul o sa se schimbe cat mai curand,ca sa nu va mai aud ca faceti gura ca ala a primit avertisment si eu am luat rank down/uninvite.

Si n-ai inteles, nu conteaza dak a vazut alexinho,atata timp cat n-ai poza cand ti-ai facut contractu' si n-ai poze cand ai omorat martorii....n-am ce sa-ti fac. V-am zis la toate sedintele sa faceti poze cand omorati victima & martorii si sa le aveti acolo timp de o sapt,ca in caz ca va posteaza sa aveti dovada ca nu i-ati omorat degeaba.

ok , dar pentri limbaj intre membrii se da avertisment , nu ?

eu inca eram mebru cand kid , MARELE ADMIN m'a jgnit

http://imageshack.us/photo/my-images/718/samp003otn.png/

sa vedem :) el primeste avertisment ? sau .. e admin si :) el e mai "boss" ?

PS : 5 minute si nici un raspuns :)) te gandesti daca sa procedezi corect sau nu ?

Edited by Mitzu'
Link to comment
Share on other sites

Da , asa am zis, nu e asa sau ce? Cat mai luat cu zaharelu sa nu ii zic lu trk ca omori degeaba la pariuri? Accept orice fel de pedeapsa daca e .Cat mai rugat sa iti scot mute? nu o sa vezi asa ceva.

stai linistit , muteul meu trece :) dar odata cu el si tu :* ...

TRK , regulamentul este pentru toti

Cer sa fie sanctionat !!!

PS : nu am tras aiurea la pariuri :)

Link to comment
Share on other sites

Una e sa jignesti pe cineva dinauntrul factiunii si alta e sa jignesti pe cineva din afara factiunii.Oricum,regulamentul o sa se schimbe cat mai curand,ca sa nu va mai aud ca faceti gura ca ala a primit avertisment si eu am luat rank down/uninvite.

Si n-ai inteles, nu conteaza dak a vazut alexinho,atata timp cat n-ai poza cand ti-ai facut contractu' si n-ai poze cand ai omorat martorii....n-am ce sa-ti fac. V-am zis la toate sedintele sa faceti poze cand omorati victima & martorii si sa le aveti acolo timp de o sapt,ca in caz ca va posteaza sa aveti dovada ca nu i-ati omorat degeaba.

ok , dar pentri limbaj intre membrii se da avertisment , nu ?

eu inca eram mebru cand kid , MARELE ADMIN m'a jgnit

http://imageshack.us/photo/my-images/718/samp003otn.png/

sa vedem :) el primeste avertisment ? sau .. e admin si :) el e mai "boss" ?

PS : 5 minute si nici un raspuns :)) te gandesti daca sa procedezi corect sau nu ?

te-a jignit rau de tot cand te-a facut pupincurist , nu ? :)))

PUPINCURISTULE !

Link to comment
Share on other sites

Una e sa jignesti pe cineva dinauntrul factiunii si alta e sa jignesti pe cineva din afara factiunii.Oricum,regulamentul o sa se schimbe cat mai curand,ca sa nu va mai aud ca faceti gura ca ala a primit avertisment si eu am luat rank down/uninvite.

Si n-ai inteles, nu conteaza dak a vazut alexinho,atata timp cat n-ai poza cand ti-ai facut contractu' si n-ai poze cand ai omorat martorii....n-am ce sa-ti fac. V-am zis la toate sedintele sa faceti poze cand omorati victima & martorii si sa le aveti acolo timp de o sapt,ca in caz ca va posteaza sa aveti dovada ca nu i-ati omorat degeaba.

ok , dar pentri limbaj intre membrii se da avertisment , nu ?

eu inca eram mebru cand kid , MARELE ADMIN m'a jgnit

http://imageshack.us/photo/my-images/718/samp003otn.png/

sa vedem :) el primeste avertisment ? sau .. e admin si :) el e mai "boss" ?

PS : 5 minute si nici un raspuns :)) te gandesti daca sa procedezi corect sau nu ?

te-a jignit rau de tot cand te-a facut pupincurist , nu ? :)))

PUPINCURISTULE !

lol :|

inteleg :) sunteti colegi si tre sa sariti unul pentru celalalt :)

daca vine vorba asa :)) si voi sunteti pupincuristi .. mai ales kid :)

singura varianta pentru care a primit admin este asta :))

Link to comment
Share on other sites

PS : 5 minute si nici un raspuns :)) te gandesti daca sa procedezi corect sau nu ?

Sunt obligat sa-ti raspund instant? :blink: pot sa-ti raspund si diseara/maine/poimaine/etc.

KiD nu primeste nimic.

Sa nu mai vad un post de-al tau dupa mine

Link to comment
Share on other sites

Nick: shoarecs

Level: 9

Numele membrului pe care il reclam: Jones

Dovezi: wisgi1.png

O scurta descriere: Ma plimbam, a venit la mine si a inteput sa traga ca atacatul cu toate armele, numai silent nu a fost asta, apoi am reusit sa il omor cu pumnii si picioarele si a venit iar la mine ( stateam intr-un singur loc, putea fi silent ) si la fel a venit si a inceput sa traga cu tot arsenalul....

Ps : am vrut sa fac mai multe poze, dar cand apasam f8 ma scotea din joc si imi facea poza neagra, dar 1 poza a mers

Link to comment
Share on other sites

Nick: shoarecs

Level: 9

Numele membrului pe care il reclam: Jones

Dovezi: wisgi1.png

O scurta descriere: Ma plimbam, a venit la mine si a inteput sa traga ca atacatul cu toate armele, numai silent nu a fost asta, apoi am reusit sa il omor cu pumnii si picioarele si a venit iar la mine ( stateam intr-un singur loc, putea fi silent ) si la fel a venit si a inceput sa traga cu tot arsenalul....

Ps : am vrut sa fac mai multe poze, dar cand apasam f8 ma scotea din joc si imi facea poza neagra, dar 1 poza a mers

Esti foarte sigur ca ai stat intr-un loc vad,pacat ca nu am stat cu mana pe f8 sa fac poze la cat ai fugit in cercuri si de cand nu avem voie sa omoram de aproape?

Link to comment
Share on other sites

Din cate stii ai spus sa asteptam decizia liderului,uite ca decizia lui a fost spusa,ce mai cauti aici? , daca nu este de ajuns o sa vorbesc si cu colegii care erau online cand am facut contractul,multumesc

Link to comment
Share on other sites

Jones nu primeste nimic. ( Data viitoare faci poza cu F8 cand faci contractul, nu imi arati chatlog, altfel iei avertisment. Sa va intre bine in cap, orice contract faceti poza )

# Daca sunt in fata ta inseamna ca trebuie sa te omor silent ? Cine ti-a spus tie asta?

Cand va dati zmei " Domne stii cat l-am alergat pe hitmanul ala ? " " Hahaha, te astept sa faci contractul " si alergati ore in sir stiind ca e contract pe voi ? Trebuie sa iti dau silent este? Atat timp cat nu am martori, si sunt doar eu cu tine am dreptul sa iti pun si un c4 sub tricou si sa-l detonez.

# Next time cer sanctiuni moderatorilor, la oricine are mai mult de 2 posturi la o reclamatie.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Ovidiu700

Level: 7

Numele membrului pe care il reclam: Woozie

Dovezi: http://img807.imageshack.us/img807/1542/samp609.png

http://img96.imageshack.us/img96/1571/samp606e.png

http://img717.imageshack.us/img717/7468/samp607t.png

http://img828.imageshack.us/img828/9893/samp608oj.png

O scurta descriere: Ma urmarea pana am ajuns la crane si de acolo a inceput sa traga in mine de fata cu inca 2 playeri pe care presupun ca nu i-a omorat pentru ca aveau si ei arme.Dupa ce m-a omorat a recunoscut pe /w ca a avut contract pe mine.Imi pare rau,dar nu cred ca asa ar trebui sa procedeze un hitman...

Link to comment
Share on other sites

Sa gandim logic erai atacat de un grove si am inceput sa trag si eu , acel grove sigur a crezut ca l-am ajutat deci am decis sa nu il omor . Vad ca tu ai fost mai preocupat sa faci poze decat sa te aperi => Vanator . Asteptam decizia unui lider .

Link to comment
Share on other sites

Nick: T_Boy

Level: 4

Numele membrului pe care il reclam: vLN0994

Dovezi: http://img36.imageshack.us/img36/2584/samp018mb.png

http://img832.imageshack.us/img832/1897/samp017tx.png

O scurta descriere: Ma plimbam alaturi de un prieten cu masina cand apare si pune o masina in fata mea. Coboara din masina si incepe sa traga in mine. Din cate stiu eu, un hitman trebuie sa fie Silent nu cum a fost el. Dar nu a reusit sa ma omoare atunci, eu am fugit cu prietenul meu, ne-a prins, a tras in masina noastra pana a luat foc, eu am sarit si am murit iar prietenul meu din cauza exploziei, ci nu pentru ca l-a omorat el.

4. Hitmanii sa nu omoare direct in vazul tuturor (doar sunt Sillent Assasins).

Link to comment
Share on other sites

Nick: T_Boy

Level: 4

Numele membrului pe care il reclam: vLN0994

Dovezi: http://img36.imageshack.us/img36/2584/samp018mb.png

http://img832.imageshack.us/img832/1897/samp017tx.png

O scurta descriere: Ma plimbam alaturi de un prieten cu masina cand apare si pune o masina in fata mea. Coboara din masina si incepe sa traga in mine. Din cate stiu eu, un hitman trebuie sa fie Silent nu cum a fost el.

4. Hitmanii sa nu omoare direct in vazul tuturor (doar sunt Sillent Assasins).

silent e cand am cu ce cand is numai cu mp5 deagle shotgun pot sa te iau de unde vreau eu si im primul rand nu stii ce am vrut sa fac ca tiai dat si quit ... atata am eu de zis ... macar daca teai fi uitat si la contractele indeplinite de colegi sa vezi ce fel au facut ei ...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...