Jump to content
lego_kid

Raporteaza un membru al Agentiei Hitman

Recommended Posts

Nick: Daniels

Level: 3

Numele membrului pe care il reclam: ironiC.

Dovezi: gK6w0.jpg

pAmPQ.jpg

P643t.jpg

O scurta descriere: Buuun,eram la cai si asteptam pe Cuda,si vine ironiC. si incepe sa ma atace aiurea..

Inteleg ca sunteti Hitmani si aveti tot felu' de arme (mp5,m4,deagle,rifle,sniper,etc),dar nu trebuie sa abuzati de ele.Stiu ca ironiC. are o mentalitate mai redusa,dar nici chiar asa...

Link to comment
Share on other sites

Simple_ ai vazut si in poza ta cand a zis defragus sa ne duci la o masina....dupa aia ai zis jos si m-am dat jos cand sa plec m-ai omorat.....nu asa se face...eu stiu ca fara contract nu ai voie sa omori pe nimeni...dar in fine ...asteapta decizia liderului fara a mai posta ;)

Link to comment
Share on other sites

Nick: Daniels

Level: 3

Numele membrului pe care il reclam: ironiC.

Dovezi: gK6w0.jpg

pAmPQ.jpg

P643t.jpg

O scurta descriere: Buuun,eram la cai si asteptam pe Cuda,si vine ironiC. si incepe sa ma atace aiurea..

Inteleg ca sunteti Hitmani si aveti tot felu' de arme (mp5,m4,deagle,rifle,sniper,etc),dar nu trebuie sa abuzati de ele.Stiu ca ironiC. are o mentalitate mai redusa,dar nici chiar asa...

In primul rand eu am venit la cai linistit sa bag un bilet cu hp full iar tu ai inceput sa dai cu motoru peste mn.Eu te-am atacat in scopul de a ma apara sa nu ma omori conform regulamentului.

PS:Asteapta decizia lui kidzeen fara a mai posta.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Daniels

Level: 3

Numele membrului pe care il reclam: ironiC.

Dovezi: gK6w0.jpg

pAmPQ.jpg

P643t.jpg

O scurta descriere: Buuun,eram la cai si asteptam pe Cuda,si vine ironiC. si incepe sa ma atace aiurea..

Inteleg ca sunteti Hitmani si aveti tot felu' de arme (mp5,m4,deagle,rifle,sniper,etc),dar nu trebuie sa abuzati de ele.Stiu ca ironiC. are o mentalitate mai redusa,dar nici chiar asa...

In primul rand eu am venit la cai linistit sa bag un bilet cu hp full iar tu ai inceput sa dai cu motoru peste mn.Eu te-am atacat in scopul de a ma apara sa nu ma omori conform regulamentului.

PS:Asteapta decizia lui kidzeen fara a mai posta.

Copilas,stiu ca traim in Romania,dar nu trebuie sa minti in halul asta...halal de educatie ai mai primit ...

Link to comment
Share on other sites

Nick: black.angel

Level: 4

Numele membrului pe care il reclam: Simple_

Dovezi:

View post on imgur.com

O scurta descriere: eram pe masina lui si mi-a zis sa ma dau jos si pana la urma m-am dat jos si m-a omorat fara contract.

Am rezolvat problema in game.

Nick: AlexDZC

Level: 12

Numele membrului pe care il reclam: Derrek

Dovezi: 1 - http://www.picz.ro/show-image.php?id=aac8a46b9e21559b834561bcfbe49cde , 2 - http://www.picz.ro/show-image.php?id=24ad50bd8765a4106f58c7baf919585a 3 - http://www.picz.ro/show-image.php?id=1b9a06150bbacd57d33e2293dfade925

O scurta descriere: Era event la 10 sticle iar Derrek ma tot vana cu knife si tragea cu shotgun si deagle in mine ... iar dupa ma omorat dupa cum se vede in poze .

Eu cred ca situatia a fost altfel,la fel cum se vede si in pozele lui cu cateva minute mai devreme.

Derrek primeste un avertisment verbal.

Nick: HateLord

Level: 17

Numele membrului pe care il reclam: ironic.

Dovezi:

O scurta descriere: As dorii sa vad si eu contractul si eventual sa-mi explice ce intelege el prin silentios. Ma omoara un hit la 30 min, e imposibil sa am atatea contracte.

Ai primit poza cu contractul.Caz rezolvat!

Nick: Daniels

Level: 3

Numele membrului pe care il reclam: ironiC.

Dovezi: gK6w0.jpg

pAmPQ.jpg

P643t.jpg

O scurta descriere: Buuun,eram la cai si asteptam pe Cuda,si vine ironiC. si incepe sa ma atace aiurea..

Inteleg ca sunteti Hitmani si aveti tot felu' de arme (mp5,m4,deagle,rifle,sniper,etc),dar nu trebuie sa abuzati de ele.Stiu ca ironiC. are o mentalitate mai redusa,dar nici chiar asa...

ironiC primeste un avertisment pentru atac nemotivat si lipsa de dovezi pentru autoaparare.

Am primit aceasta poza cRLZt.png ,situatia se schimba,primeste doar o urecheala sa fie mai atent pe viitor.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Radu

Level: 18

Numele membrului pe care il reclam: Skanee

Dovezi: WahRJ.pngDMVay.jpgoiy2E.png

O scurta descriere: Am vrut sa merg la cai sat si sa ma nu inconjor am trecut cu masina prin spawn hitman. M-a vazut Skanee si a inceput sa traga in mine, mi se pare corect din moment ce am fost in spawn la voi. M-am dus prin spate pana la drum si mi-am continuat drumul spre Cai. Skanee ma urmarit si nu s-a lasat pana ma omorat si ma omorat in afara spawn-ului.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Radu

Level: 18

Numele membrului pe care il reclam: Skanee

Dovezi: WahRJ.pngDMVay.jpgoiy2E.png

O scurta descriere: Am vrut sa merg la cai sat si sa ma nu inconjor am trecut cu masina prin spawn hitman. M-a vazut Skanee si a inceput sa traga in mine, mi se pare corect din moment ce am fost in spawn la voi. M-am dus prin spate pana la drum si mi-am continuat drumul spre Cai. Skanee ma urmarit si nu s-a lasat pana ma omorat si ma omorat in afara spawn-ului.

Iti dau eu testele ma stai chill .

CV24z.jpg

Vezi ce se intampla cand vrei sa faci rau cuiva?

Ti s-a facut pe plac,skanee a adus dovada(acea poza cu contract) si nu primeste nimic,in schimb tie iti recomand sa nu mai aplici la hitman pe o perioada nedeterminata.

Aaa da si inca ceva, asta e poza pe care ai modificat-o intre timp dar am fost mai rapid decat tine p0wC9.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nick: Green

Level: 12

Numele membrului pe care il reclam: ilegal

Dovezi: sa_mp_005.png

O scurta descriere: A omorat un cop printre alti 4-5, vreau sa vad si eu poza cu contractul, si chiar daca ai avea contract nu il faci printre atatia politisti ca martori.

Link to comment
Share on other sites

Nu te supara, e trb ta ? L-am omorat pe pityc, nu pe tine, el nu s-a suparat, ce trb ai tu cu asta? de unde stii ca nu mi-a dat pm sa-l omor ? Esti vanator.

In pozele puse de tine nu reiese ca eu l-as fi omorat dar nu sunt ca tine, care m-ai atacat si minteai ca n-ai facut nimic, recunosc, l-am omorat dar asta din motivul ca mereu trage in mine 4 fun, i-am spus sa numai faca glume din astea pentru ca nu-mi plac, crezand ca el a tras, l-am omorat sa se invete minte, Pityc a incercat sa te apere si tu profiti de bunatatea lui.

Cer black-list pentru vanatoare, din moment ce pityc nu are nicio problema tu de ce ai ? cu ce te-a deranjat pe tine acest lucru si de ce vorbesti in numele lui ? In regulament scrie ca avem voie sa atacam doar daca suntem atacati si din moment ce pityc a spus ca el a tras in mine. eu m-am aparat, imi zici cu ce am gresit ?

Cateva poze: Ma ataci fara motiv, Pityc te apara spunand ca el a tras, Pityc recunoaste ca nu el a tras, Recunoaste ca tu ai tras, ma roaga sa nu-ti fac post, Limbajul tau Recunoaste si T_boy ca tu ai tras

Tu tragi in oameni fara motiv si mai ai tupeu sa-mi faci mie post ? Pityc mi-a zis ca merita si ca isi cere scuze,deci te rog numai vorbi in numele lui dupa cate a incercat sa faca pentru tine. Il rog si pe pityc sa posteze.

Link to comment
Share on other sites

Baietii nu e cazu sa va certati din cauza mea.Nu e frumos sa va razbunati unu pe altu si sa va vanati in speranta ca va fi pedepsit unu din voi si ca va castiga careva.Da intradevar nu eu am tras in tine ci Green,dar si tu ai gresit ca m-ai omorat degeaba.Eu am trecut cu vederea ca asa imi e firea.De asemenea si Green a gresit ca a postat in numele meu.Baietii,eu incerc sa va fac prieteni sa va impac si voi mai rau va "bateti"?Va rog frumos sa va impacati ca nu e frumos sa fim certati.Sa fim toti prieteni ca e doar un joc,ne jucam in armonie,nu ne jucam ca sa ne facem dusmani.

#Edit:Chiar daca am zis ca eu te-am omorat din cate vezi in poze mai multi am spus "Eu te-am omorat" pentru ca era o gluma.Eu defapt nu am tras in tine ti-am spus si cine a tras deci din asta rezulta ca da ai tras aiurea in mine dar nu am facut post si nici nu vreau sa fac pentru ca suntem prieteni si las eu de la mine.

O seara buna!

Link to comment
Share on other sites

Deci in primul rand eu nu am nimic cu el, nici nu-l cunosc dar nu-mi plac gesturile lui, el e PD si trage in mine fara motiv, si nu te-am omorat degeaba, te-am omorat pentru ca ai zis ca tu ai tras si cum am zis mai sus, m-am saturat de glumele astea de prost gust, eu nu i-am facut post pentru a ma razbuna, i-am spus sa-mi dea rearest si el m-a luat peste picior, am incercat sa ma inteleg cu el dar nu se poate cu oamenii ca el + ca nu vad rostul postului lui, nu are poze facute de el, nici macar nu vorbeste in numele lui, vorbeste in numele tau.

Link to comment
Share on other sites

Nick: iNuke

Level: 5

Numele membrului pe care il reclam: ReDDoGs

Dovezi: http://imageshack.us/photo/my-images/6/samp001vp.png/ , http://imageshack.us/photo/my-images/411/samp002dn.png/

O scurta descriere: Prima data mergeam cu truck sa livrez marfa, si m-a omorat. Nu am facut screenshot am zis ca poate era plictisit. Pe urma ma tot urmarea si ma omora fara sa-i fac ceva ...

Link to comment
Share on other sites

Nick: iNuke

Level: 5

Numele membrului pe care il reclam: ReDDoGs

Dovezi: http://imageshack.us/photo/my-images/6/samp001vp.png/ , http://imageshack.us/photo/my-images/411/samp002dn.png/

O scurta descriere: Prima data mergeam cu truck sa livrez marfa, si m-a omorat. Nu am facut screenshot am zis ca poate era plictisit. Pe urma ma tot urmarea si ma omora fara sa-i fac ceva ...

Nu te-am omorat ca nu aveam ce face sau ca ma plictiseam. Aveam contract pe tine. Prima data cand ai vrut sa duci marfa a bubuit masina si eram departe de tine si nu s-a pus. A doua oara te-am prins pe langa spawn Hitman si mi-am facut contractul : http://postimage.org/image/5gze08zet/ .

Link to comment
Share on other sites

Nick: T_Best

Level: 1

Numele membrului pe care il reclam: Simple_

Dovezi:

View post on imgur.com

O scurta descriere: Imi fura motorul si dupa ma mituieste cu bani :|( acel motor este unul diferit decat primul pe care l-am avut eu ).

Link to comment
Share on other sites

Nick: T_Best

Level: 1

Numele membrului pe care il reclam: Simple_

Dovezi:

View post on imgur.com

O scurta descriere: Imi fura motorul si dupa ma mituieste cu bani :|( acel motor este unul diferit decat primul pe care l-am avut eu ).

1.In niciuna din pozele tale nu se vede cu adevarat ca iti fur motorul.Am dat cu masina in tine si credeam ca ai murit deaia vroiam sa il iau

2.Banii aceaia nu se cheama mita:))),te-am intrebat cat costa,ti-am dat 20k

3.Ce legatura are motorul cu aceasta plangere la factiune?=))

Asteapta decizia lui kidzeen fara a mai posta :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Nick: iNuke

Level: 5

Numele membrului pe care il reclam: ReDDoGs

Dovezi: http://imageshack.us/photo/my-images/6/samp001vp.png/ , http://imageshack.us/photo/my-images/411/samp002dn.png/

O scurta descriere: Prima data mergeam cu truck sa livrez marfa, si m-a omorat. Nu am facut screenshot am zis ca poate era plictisit. Pe urma ma tot urmarea si ma omora fara sa-i fac ceva ...

Reddogs nu primeste nimic.

Nick: T_Best

Level: 1

Numele membrului pe care il reclam: Simple_

Dovezi:

View post on imgur.com

O scurta descriere: Imi fura motorul si dupa ma mituieste cu bani :|( acel motor este unul diferit decat primul pe care l-am avut eu ).

Nu scrie nicaieri ca un membru hitman nu are voie sa fure nrg-ul cuiva sau masina,sau avionul s.a.m.d.Nu este de pedepsit,lucrul asta il poate face oricine,o astfel de actiune se lasa cu amenda,daca te prinde un politist,nimic mai mult.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Sylent

Level: 4

Numele membrului pe care il reclam: LoveLess

Dovezi:

O scurta descriere: Eram in primarie si imi da prin /w Loveless tu esti primaru? si ma cheama afara din primarie sa il ajut sa se faca ajutorul primarului....nu are voie sa faca asa ceva el sa ma cheme afara din primarie ca sa ma omoare.....chit ca am eu level mic da nu sunt prost asta sa stie am mai jucat si pe alte servere lider la hitman .....mai multe Cer sa se rezolve va rog frumos aceasta problema nu se face asa ceva. Multumesc anticipat!

Link to comment
Share on other sites

Nick: Sylent

Level: 4

Numele membrului pe care il reclam: LoveLess

Dovezi:

O scurta descriere: Eram in primarie si imi da prin /w Loveless tu esti primaru? si ma cheama afara din primarie sa il ajut sa se faca ajutorul primarului....nu are voie sa faca asa ceva el sa ma cheme afara din primarie ca sa ma omoare.....chit ca am eu level mic da nu sunt prost asta sa stie am mai jucat si pe alte servere lider la hitman .....mai multe Cer sa se rezolve va rog frumos aceasta problema nu se face asa ceva. Multumesc anticipat!

Dovezi insuficiente.

Anyway le-am reamintit si bagat in cap cum sta treaba cu astfel de faze,sper sa nu se mai intample.

Link to comment
Share on other sites

Ideea e in felul urmator,nu urmaresc sa promovez astfel de actiuni dar asta nu inseamna ca trec cu vederea.

In mare parte nu s-au dat date despre contract si ai primit si poza doveditoare,nu a actionat gresit dar nici bine.

Actul in sine era inducerea in eroare,cel aflat in cauza sa fie atras.Nu exista o regula de baza pentru asa ceva dar oricum nu le permit sa actioneze asa.

Am discutat cu loveless si cu restul agentilor despre asta si sper ca pe viitor sa nu se mai repete.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...