Jump to content
lego_kid

Raporteaza un membru al Agentiei Hitman

Recommended Posts

ce limbaj decent ai...daca eram in locul lui kidzeen nu ma uitam la un player de 2 bani si il dadeam afara din aceasta factiune, ultimul post, sper ca si al tau, bafta.

Din punctul meu de vedere la un player ca tine este un limbaJ foarte decent .Ce ti se pare tie ca eu am vb urat aici ? Am vb in limita bunului simt.

# Si player`u asta asa de "2 bani" care zici tu valoreaza de 1000 de ori mai mult ca tine :)

# # Player de 2 bani esti tu pana al urma nu eu :)) deaia nu mai esti lider la pd(sau unde erai).... de VALOROS ce esti.. / cu asta am inchiat`o

Link to comment
Share on other sites

Nick: cossy

Level: 11

Numele membrului pe care il reclam: LolzOr, Meleagru, Dottore, accwelle., Hazard

Dovezi: 25pijup.jpg

970ifb.jpg

O scurta descriere: Ok, sunt contracte, ataca cate unul, nimic iesit din comun. Am omorat cu Kunio si pitikkku insa 1-2 care atacau si dupa aia LolzOr imi da mesaj ca vin 10 peste noi cu toate armele din dotare. Care-i scopul factiunii asteia pana la urma? Sunt prea overpowered, nu se vad pe harta, au orice arma, chiar si bomba, lol, nu primesc wanted, lol si te ataca cand ti-e lumea mai draga. Pentru asta intru si eu 1 ora pe saptamana? Sa ma intampine niste copii de 14 ani cu m4 sa ma omoare? Deja e nesimtire. Inteleg ca vremurile s-au schimbat, oamenii si playerii nu mai sunt aceiasi, insa e o lipsa de respect iesita din comun in acest moment pe server.

Sanatate!

Link to comment
Share on other sites

Hai nu mai face pe victima ca tu o da in nesimtire. Vii si ne ataci cand suntem singuri cu cate 2 - 3 oameni , ripostam , dar murim deoarece este o situatie de 1 vs 3 , si dupa vii si faci pe victima pe forum? Nu ti'e putin jena ?

Poftim si poze ca nu te'am atacat degeaba:

3HmhJ.jpg

8De31.jpg

tdhIM.jpg

Daca tot esti smar2 , fii pana la capat si nu veni pe forum ca sa ne vanezi :))

P.S: Mai am niste poze in care ma ataca cu gasca de smar2 , dar trebuie sa le caut printre alte 8000 de poze. In caz ca este nevoie le voi posta.

Link to comment
Share on other sites

Serios? Nu mai spune :(.Nu mai vrei 100k? Ca tot te rugai de mine sa-ti dau bani cand erai Triads, nu aveai bani sa pui la cai si plangeai la mine sa-ti dau, iar eu ca prostul iti dadeam.Ai ajus sa-mi faci post, felicitari :-*.Asta nu mai conteaza.

On Topic:

Aici tragi in mine fara sa-ti fac nimic, nu este prima oara cand faci asta, tu si prietenii tai pitikkku, Kunio si psihopat cand intra.

FARA SA TE ATACAM, tu ma dai jos din masina.

Fara sa te atac tu incepi sa dai in mine cu pumnii si picioarele :).

Dupa cum ai zis mai sus, o ora pe saptamana intrii sa vanezi.Nu intrii sa te distrezi.Iti dau mesaj ca vin cu 10 membrii ca-s smar2 cum sunteti si voi.Insa noi atacam cu cap, atacam cand suntem atacati :).Te atacam cand iti e lumea mai draga?Poate si tu ma ataci pe mine fara sa-ti fac nimic cand mi-e lumea mai draga.Sa specific ca faci DM excesiv?Am stat intr-o seara cu psihopatu' sa depanam amintiri ca deeh...nu joc de ieri si povestea cum voi intrati numai la kill.Eu nu am facut poza ca nu-s genul, dar tu ai facut cand am zis ca vin cu 10 membrii dupa tine.Chiar daca am venit cu 10 membrii dupa tine, te-am atacat fara motiv?Am tras inainte ca tu sa dai in mine?Nu cred.Unul pentru toti si toti pentru unul.Cum adica "Pentru asta intru si eu 1 ora pe saptamana?" :))?Intrii sa omori un player pana ii sar capacele cu speranta ca te va injura si ii faci si lui un post.Daca esti vechi trebuie sa fii si respectat?Respectul se castiga.Si eu sunt destul de vechi zic eu, 3 ani si ceva, dar nu plang pe forum sa ma respecte lumea.

#In poza lui Dottore se vede ce ai scris tu "cossy spune: Ia sa vedem daca am tras in astia.".Aici te refereai la noi, se vede clar ca ai ceva cu hitmanii si din descrierea ta."Au bombe, M4, nu fac wanted bla bla bla."

Edited by LoLz0r
Link to comment
Share on other sites

N-are rost sa comentez alea cu vanat si restul, lol. Scuza-ma ca te-am dat jos din masina si ti-am dat 2 picioare, bun motiv sa se dea startul gloantelor. Erati 5-6 cu m4-ul in mana dupa noi 3, v-am incins cu piciorul bikerului? :))

Link to comment
Share on other sites

Am fost la tine sa vad daca mai tragi.Tu DM faci mai mult pe Hitman.Esti obisnuit sa mori si din celelalte intamplari, nu era nevoie sa faci post sa-ti demonstrezi vanatoarea.Da, ai dreptate 2-3 picioare.Noi 2-3 gloante.Nu noi te-am pus sa tragi aiurea in Hitman.Tu puteai evita acest contact daca nu te opreai la noi sa ma dai jos si sa incepi sa dai in mine.Asta ma refer la conflictul actual.La celelalte n-ai mai facut post, probabi nu erai atat de revoltat si pasionate de a-mi face post mie si colegilor mei.Nu-ti accept scuzele atat eu cat si colegii mei.

#In a 2-a poza postata de tine se vede in chat cum mi-ai zis sa venim ca acum aveti si voi arme, iar cand ti-am zis cati membrii suntem si ca folosim armele din dotare te-ai suparat si ne-ai facut post :).Deci tu ne provoci sa venim sa tragem ca aveti si voi arme si dupa faceti post.Felicitari.Ti-ai stricat reputatia de jucator vechi cum te numesti tu.Ti-ai calcat orgoliul in picioare.

Hai mai bine sa-l lasam pe kidzeen sa posteze ca te-ai facut deja de ras.Mare smar2, ne chemi sa venim la lupta ca aveti arme si faci post dupa =)).

Link to comment
Share on other sites

Nick: Sayid

Level: 30

Numele membrului pe care il reclam: RydeR

Dovezi:

View post on imgur.com
- album

O scurta descriere: Eram la voi in spawn, cand m-a vazut s-a urcat pe acoperis si a inceput sa traga in mine fara motiv.

# Ce frumos minti :X ,de ce nu zici exact cum a fost ,zici doar partea care iti convineeeeeee

Zic eu cum a fost treaba (cap coada) nu dora sfarstiul care l`ai zis tu . Erai in spawn la mn (hitman) cu un sultan tunat cu mai un player care avea un jester, bune si frumoase.La un momentdat se incordau am2 ,cerculete ,vrajeli etc.Ii las in pcace sa isi vada de " distratia " lor ,deodata ma calca cu masina ,nui zic/fac nimica zic eu o fi din greseala ma calca a`2`a oara la fel si dupa ma mai calca odata si pana la urma am inceput sa trag in el.Daca eu am fost baiat cu tine si te-am lasat sa iti vezi de trb pana ai inceput sa ma calci cu masina ,normal ca am inceput sa trag in tine ,doar nu vroiai sa iti aduc flori :hug:

# Kidzeen stie ce fel de om sunt ,care nu fac probleme aiurea ,daca ele ma cauta eu nu le refuz :)

# # Nu mai posta si asteapta decizia lui kidzeen

Uite ce frumos mint in continuare :

View post on imgur.com
, chiar tu ai spus-o cu gura ta ca nu ai vrut sa ma omori ci sa-mi scazi putin hp`ul, nu ma intereseaza scuzele tale ci corectitudinea, sa fim seriosi..gresesti odata, gresesti a doua oara, daca mai gresesti si a treia oara o dai in bulangeala.

ce limbaj decent ai...daca eram in locul lui kidzeen nu ma uitam la un player de 2 bani si il dadeam afara din aceasta factiune, ultimul post, sper ca si al tau, bafta.

Din punctul meu de vedere la un player ca tine este un limbaJ foarte decent .Ce ti se pare tie ca eu am vb urat aici ? Am vb in limita bunului simt.

# Si player`u asta asa de "2 bani" care zici tu valoreaza de 1000 de ori mai mult ca tine :)

# # Player de 2 bani esti tu pana al urma nu eu :)) deaia nu mai esti lider la pd(sau unde erai).... de VALOROS ce esti.. / cu asta am inchiat`o

Scuza-ma, dar eu fata de tine am un limbaj foarte adecvat nu ca pe maidan cum esti tu, sa nu dau numere..Am fost lider la PD intr-adevar, for haters kiss my... am spus-o si o mai repet daca e nevoie, sa ajungi tu unde am ajuns eu intr-un timp foarte scurt si pe urma te las sa arunci cu pietre dupa mine,nu ma intereseaza cum vorbeste lumea despre mine :)) si nu mai fii marlan ca acum nu te mai scoti.

Link to comment
Share on other sites

Nick: cossy

Level: 11

Numele membrului pe care il reclam: LolzOr, Meleagru, Dottore, accwelle., Hazard

Dovezi: 25pijup.jpg

970ifb.jpg

O scurta descriere: Ok, sunt contracte, ataca cate unul, nimic iesit din comun. Am omorat cu Kunio si pitikkku insa 1-2 care atacau si dupa aia LolzOr imi da mesaj ca vin 10 peste noi cu toate armele din dotare. Care-i scopul factiunii asteia pana la urma? Sunt prea overpowered, nu se vad pe harta, au orice arma, chiar si bomba, lol, nu primesc wanted, lol si te ataca cand ti-e lumea mai draga. Pentru asta intru si eu 1 ora pe saptamana? Sa ma intampine niste copii de 14 ani cu m4 sa ma omoare? Deja e nesimtire. Inteleg ca vremurile s-au schimbat, oamenii si playerii nu mai sunt aceiasi, insa e o lipsa de respect iesita din comun in acest moment pe server.

Sanatate!

View post on imgur.com

Tot copii de 14-15 ani sunt de vina pentru limbajul tau si al amicilor tai.Daca tot intri odata pe saptamana,incearca sa nu te mai dai mare si tare,ai avut admin acum 1 an+ dar s-au dus timpurile astea.

#Sayd si ryder.Nu trebuie sa va contraziceti in atatea posturi,atat timp cat kidzeen nu a cerut momentan alte detalii.

Link to comment
Share on other sites

Nick: cossy

Level: 11

Numele membrului pe care il reclam: LolzOr, Meleagru, Dottore, accwelle., Hazard

Dovezi: 25pijup.jpg

970ifb.jpg

O scurta descriere: Ok, sunt contracte, ataca cate unul, nimic iesit din comun. Am omorat cu Kunio si pitikkku insa 1-2 care atacau si dupa aia LolzOr imi da mesaj ca vin 10 peste noi cu toate armele din dotare. Care-i scopul factiunii asteia pana la urma? Sunt prea overpowered, nu se vad pe harta, au orice arma, chiar si bomba, lol, nu primesc wanted, lol si te ataca cand ti-e lumea mai draga. Pentru asta intru si eu 1 ora pe saptamana? Sa ma intampine niste copii de 14 ani cu m4 sa ma omoare? Deja e nesimtire. Inteleg ca vremurile s-au schimbat, oamenii si playerii nu mai sunt aceiasi, insa e o lipsa de respect iesita din comun in acest moment pe server.

Sanatate!

3. Hitmanii au voie sa atace doar daca sunt atacati pentru autoaparare sau daca au contract, in caz contrar vor primii avertisment/rank down in functie de gravitate.

Hitmanii care au actionat in afara regulamentului , vreau sa vad poze cand sunteti atacati de cossy cu ARME , altfel cu totii ve-ti fi demisi din factiune.

Hitman ce a ajuns mai nou ? Gang ? Va razbunati cu totii pe 2 indivizi care va omoara ?

Link to comment
Share on other sites

Analizand situatia din nou am ajuns la urmatoarele concluzii .

Lolz0r, Meleagru, Dottore, accwelle., Hazard , se vede clar ca voi ati iesit la kill cu armele din duty , v-ati dus acolo sa ii provocati pe cossy si pitikk . Se vede clar ca Lolz0r ii spune lu cossy : mai sunteti smard2 acum ? , si cossy scrie sa vedem pe cine nu am omorat de aici ( de unde rezulta ca nu v-a atacat nimeni din gasca lui ) Iar apoi , voi hitmanii va apucati sa trageti in ei fara contracte , fara sillent kill fara nimic .

Agentia Hitman nu este un gang . Aveti cele mai mare avantaje posibile . Nu luati wanted la kill , nu apareti pe harta, aveti arme ieftine .

Lolz0r, Meleagru, Dottore, accwelle., Hazard - demisi

Link to comment
Share on other sites

Nick: Sayid

Level: 30

Numele membrului pe care il reclam: RydeR

Dovezi:

View post on imgur.com
- album

O scurta descriere: Eram la voi in spawn, cand m-a vazut s-a urcat pe acoperis si a inceput sa traga in mine fara motiv.

Problema cu spawn este ceva mai delicata,baza este acea bucata de pe map unde noi,hitmanii suntem spawnati si pe unde suntem liberi sa facem ce vrem.

Tu ca membru al altei organizatii/factiuni ai intrat pe un teren privat si ai fost expus unor riscuri,in cazul de fata omorat.Ramane la alegerea noastra daca te lasam sa faci drifting prin baza sau nu,in caz contrar te poti plimba pe alt undeva ca e destul de mare harta.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Dedich

Level: 1

Numele membrului pe care il reclam: sOuNdy

Dovezi: http://postimage.org/gallery/65kb7gw/f0c035dd/

O scurta descriere: Ma omoara fara motiv :angry1:

#Daca avea contract pe mine vreau sa lase un reply cu poza ! !

Calma, erai martor cand l-am omorat pe iulian12, deci asta inseamna ca trebuie sa mori si tu nu?!

http://postimage.org/image/iqdmkz61z/

http://postimage.org/image/nj1q8j3hz/

Link to comment
Share on other sites

Guest Dedich

Pai am trecut linistit prin fata ta si te-am vazut deoadata ca-l omori pe iulian12,eu am vrut sa fiu amabil cu tine si sa te iau pe motor,dar tu ai tras si am zis ca-ti fac post,nu am mers nici 2 secunde si ai tras in mine pana m-ai omorat si Hitmanii omoara cand trebuie sa-si faca contractu,nu ? Nu sunt in gang ca sa faca DM excesis,cer demiterea lui cum a facut cRs cu Lolz0r,accwelle.,Meleagru,Hazard si Dottore.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Dedich

Level: 1

Numele membrului pe care il reclam: sOuNdy

Dovezi: http://postimage.org/gallery/65kb7gw/f0c035dd/

O scurta descriere: Ma omoara fara motiv :angry1:

#Daca avea contract pe mine vreau sa lase un reply cu poza ! !

Vezi ca aberezi si nu are nici-o legatura ce s-a intamplat acum cu ce s-a intamplat atunci.Regula spune asa,daca cineva te vede cand efectuezi contractul,se considera martor si trebuie eliminat cu orice pret.

Rezumat,soundy avea contract pe iulian,tu ai fost martor,amandoi ati murit.The end.

Link to comment
Share on other sites

Guest Al1n..

Nick: black.angel

Level: 4

Numele membrului pe care il reclam: Simple_

Dovezi:

View post on imgur.com

O scurta descriere: eram pe masina lui si mi-a zis sa ma dau jos si pana la urma m-am dat jos si m-a omorat fara contract.

Another hunter;)

Da intradevar te-am omorat,dupa ce ti-am zis de 10 ori sa te dai jos,martor e defragus,pe langa ma mai si ameninti dupa ca cika: ,,Post,,.

O zi buna! :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Nick: AlexDZC

Level: 12

Numele membrului pe care il reclam: Derrek

Dovezi: 1 - http://www.picz.ro/show-image.php?id=aac8a46b9e21559b834561bcfbe49cde , 2 - http://www.picz.ro/show-image.php?id=24ad50bd8765a4106f58c7baf919585a 3 - http://www.picz.ro/show-image.php?id=1b9a06150bbacd57d33e2293dfade925

O scurta descriere: Era event la 10 sticle iar Derrek ma tot vana cu knife si tragea cu shotgun si deagle in mine ... iar dupa ma omorat dupa cum se vede in poze .

Link to comment
Share on other sites

La pranz am facut cerere de Black list pentru tine ca omorai membrii Agentiei.Am vazut ca nu te potolesti,ai intrat la :22 la cai ,mi-ai tras un glont,mi-ai luat hp,si ai fugit,urat.La :25 asa s-a anuntat eventul,am fugit acolo,ai venit,si cand m-ai vazut ai venit cu knife la mine,vroiai sa-mi dai lama.Nu te-am lasat si te-am omorat inainte sa o faci tu.Sa nu mai zic ca ai facut si non fp,cand venisei sa ma ataci,te-am nimeri cu un glont de deagle,apoi ai fost sa iti reincarci HP la bar,se vede in poza ta.

O zi buna. :tiphat:

wkxZB.jpg

UdFGY.jpg

+ asta

#Mentionez ca nu am murit intre timp. :D

Link to comment
Share on other sites

Nick: HateLord

Level: 17

Numele membrului pe care il reclam: ironic.

Dovezi:

O scurta descriere: As dorii sa vad si eu contractul si eventual sa-mi explice ce intelege el prin silentios. Ma omoara un hit la 30 min, e imposibil sa am atatea contracte.

Link to comment
Share on other sites

Nick: HateLord

Level: 17

Numele membrului pe care il reclam: ironic.

Dovezi:

O scurta descriere: As dorii sa vad si eu contractul si eventual sa-mi explice ce intelege el prin silentios. Ma omoara un hit la 30 min, e imposibil sa am atatea contracte.

.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...