Jump to content
lego_kid

Raporteaza un membru al Departamentului de politie

Recommended Posts

Nick:MostKiller

Level:7

Numele membrului pe care il reclam:Skybrax

Dovezi: http://postimage.org/image/rlva0nz5j/

O scurta descriere: Deci mam intors de la get si mergeam spre deliver si aproape sa ies de pe pod am primit w 10 bun.. Skibrax mia dat clear apoi w 2 pt omor si nu am omorat pe nimeni si apoi dupa ce ma intorc ma duc la get ca faceam mats sa fac niste bani mia confiscat 2 k mats si 20 de pachete si am zis ca ma predau ma ddus la sectie acolo am stat sa vad ceva si apoi ma impuscat ....... dovezi mai sus ca am luat w 10 pe degeaba

Link to comment
Share on other sites

Nick:MostKiller

Level:7

Numele membrului pe care il reclam:Skybrax

Dovezi: http://postimage.org/image/rlva0nz5j/

O scurta descriere: Deci mam intors de la get si mergeam spre deliver si aproape sa ies de pe pod am primit w 10 bun.. Skibrax mia dat clear apoi w 2 pt omor si nu am omorat pe nimeni si apoi dupa ce ma intorc ma duc la get ca faceam mats sa fac niste bani mia confiscat 2 k mats si 20 de pachete si am zis ca ma predau ma ddus la sectie acolo am stat sa vad ceva si apoi ma impuscat ....... dovezi mai sus ca am luat w 10 pe degeaba

Iei wanted 10 doar cand omori pe cineva, nu iti da scriptul asa aiurea :)). De ce minti ca nu ai omorat pe nimeni? In poza ta este un LSV in spatele tau, sa nu-mi spui ca nu ai omorat pe nimeni :)).

Cand am ajuns la sectie ti-am zis sa intri in sectie, dar tu n-ai vrut si ai inceput sa ma ameninti si sa nu cooperezi. Nu stau dupa tine sa dai materialele la x sau la y.

81gpU.png

GdXdV.png

Link to comment
Share on other sites

Guest Allen

Nick: Allen

Level: 17

Numele membrului pe care il reclam: Skybrax

Dovezi: Dovezi

O scurta descriere: Aveam wanted 2. vine skybrax ma incatuseaza si il intreb daca imi tine mats, el accept si dupa ce m-a arestat imi cer mats-ul inapoi.Acesta spune ca nu le mai are ca si-a dat take singur. Eu cred ca ss spun mai multe.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Allen

Level: 17

Numele membrului pe care il reclam: Skybrax

Dovezi: Dovezi

O scurta descriere: Aveam wanted 2. vine skybrax ma incatuseaza si il intreb daca imi tine mats, el accept si dupa ce m-a arestat imi cer mats-ul inapoi.Acesta spune ca nu le mai are ca si-a dat take singur. Eu cred ca ss spun mai multe.

Ti-am spus ca le-am confiscat: su1WL.png

Chiar credeai ca imi risc eu functia sa ii tin materialele unui vanator ca tine? :))

Link to comment
Share on other sites

Guest Allen

Nick: Allen

Level: 17

Numele membrului pe care il reclam: Skybrax

Dovezi: Dovezi

O scurta descriere: Aveam wanted 2. vine skybrax ma incatuseaza si il intreb daca imi tine mats, el accept si dupa ce m-a arestat imi cer mats-ul inapoi.Acesta spune ca nu le mai are ca si-a dat take singur. Eu cred ca ss spun mai multe.

Ti-am spus ca le-am confiscat: su1WL.png

Chiar credeai ca imi risc eu functia sa ii tin materialele unui vanator ca tine? :))

in pozele mele,culmea si in ale tale apare cum tu le-ai acceptatsi t-ai dat /take tie nu mie. deci mai bine taceai din gura,din punctul meu de vedere nu stiu cum ai ajuns la rank 2 in pd. si nu sunt un vanator, daca te intereseaza asta este primul meu post care il fac cuiva de cant timp joc. Eu nu vreau sa ma cert cu tine in acest topic , astept decizia unui lider.Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Nick: El3mEnT

Level: 26

Numele membrului pe care il reclam: BoBiTza

Dovezi: pWNal.png

NqcjJ.png

olgJm.png

O scurta descriere: Eram la cai cu un coleg din factiune si el a venit sa intrebe pe careva daca se preda, pana aici totul ok, dupa a tras colegul meu in masina de pd in care era un balas, cu suspectul. A bubuit masina, si bobitza a venit la mine si deodata mi-a dat wanted 3 pt civ kill. Pot sa stiu si eu dc dai wanted aiurea. Ai dovada ca eu am fost cel care a tras ? Ai dat pur si simplu wanted ca eu eram acolo, nici nu erai curios sa ma asculti ce vroiam sa iti zic dupa ce mi-ai dat wanted , mai omorat ca nu stai tu sa astepti dupa mine. Sa vad cum te aperi. Nu castig eu nimic ca ti-am facut post sau sa te vanez in nici un caz, dar nesimtirea lasa de dorit, am vrut sa fiu baiat bun si sa ma asculti, dar mi-ai dat wanted si nu ai stat la dispute. Acum sper sa se ia masuri.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Hawx

Level: 21

Numele membrului pe care il reclam: Laurentiu.

Dovezi: 1 2

O scurta descriere: vine la wanted 4 si imi cere sa ma predau intre 3 mafioti.

Cand am venit eu tu erai in banca , te-am intrebat daca te predai si tu ai fugit la prietenii tai.

Oricum , ce fapta am comis ?

Te-am omorat sau altceva?

Dupa ce am vorbit si ati spus ca sunt rambo am plecat si am venit cu intariri ( Denim ) iar tu te-ai predat iar la sectie unde la celule mi-ai dat knife , ai primit wanted si ai fost omorat.

Aici fugi

Aici fugi

Aici ai iesit afara

Aici i-ai chemat repede.

Aici am plecat si am cerut intariri.

Aici am venit cu Denim

Aici ai zis ca te predai si te-ai urcat in masina

Aici mi-ai dat lama

Iar aici ai primit wanted si ai fost omorat.

#Nu inteleg de ce ai mai facut post daca pana la urma s-a terminat cu bine.

Link to comment
Share on other sites

Nick: El3mEnT

Level: 26

Numele membrului pe care il reclam: BoBiTza

Dovezi: pWNal.png

NqcjJ.png

olgJm.png

O scurta descriere: Eram la cai cu un coleg din factiune si el a venit sa intrebe pe careva daca se preda, pana aici totul ok, dupa a tras colegul meu in masina de pd in care era un balas, cu suspectul. A bubuit masina, si bobitza a venit la mine si deodata mi-a dat wanted 3 pt civ kill. Pot sa stiu si eu dc dai wanted aiurea. Ai dovada ca eu am fost cel care a tras ? Ai dat pur si simplu wanted ca eu eram acolo, nici nu erai curios sa ma asculti ce vroiam sa iti zic dupa ce mi-ai dat wanted , mai omorat ca nu stai tu sa astepti dupa mine. Sa vad cum te aperi. Nu castig eu nimic ca ti-am facut post sau sa te vanez in nici un caz, dar nesimtirea lasa de dorit, am vrut sa fiu baiat bun si sa ma asculti, dar mi-ai dat wanted si nu ai stat la dispute. Acum sper sa se ia masuri.

Auzi Nimeni nu te face nesimtit Dar asta esti dupa ce ca Minti ca nerusinatu mai si ai curaju sa postezi?

Aseara chiar Florin zicea las sa ma posteze pe mine.

Deci suntem 2 de fata si u zici ca mint?

Pai era ovidiu700 in masina sa-l arestez si vi si-l omori in fata noastra? si zici ca nu tu ai tras?

Si In poza asta tot tu nu tragi in altii asai?

http://postimage.org/image/jqod9ahe9/

Asa ca pentru ce ai facut vei primi rasplata

Link to comment
Share on other sites

Pot sa stiu unde arata ca trag in masina voastra asta era cu 2 minute inainte sa intre la voi in masina, cand a intrat colegul meu a tras in masina voastra eu am stat si ma uitam, dupa cand a luat foc voi ati coborat la mine si mi-ai dat wanted 3. Pot sa stiu unde arata ca eu l-am omorat deci chiar vreau sa vad partea in care trageam eu in masina voastra si a luat foc, ba chiar l-am omorat si pe ovidiu ? Tie ti se pare ca vezi in pozele mele omor premeditat, crima ceva ? Tu chiar crezi ca ma agitam eu atata daca stiam ca eu l-am omorat ?

Link to comment
Share on other sites

Te rog frumos nu mai posta asteapta si parerea lui Florin Care a fost martor si chiar el te-a omorat

Nici u nu te crezi ce zici ma?

Ovidiu700 este Ballas iar u esti Vagos Cum vrei sa faci crima? si nu nu ne-ai bubuit masina doar l-ai omorat pe Ovidiu cand era in masina noastra sa-l ducem sectie

++ oke nui nimic verificam logurile

Link to comment
Share on other sites

Pai normal daca e balas, aparea la mine in chat ca am ucis membrul balas ovidiu... Dar cum nu apare nimic de unde sa il fi omorat eu ? In poza pusa de tine aparea doar ca trageam mai devreme, acolo puteai doar sa imi dai civ atack, dar civ kill ? de unde si pana unde, chiar log admini sa verifice chat log sa vada. In + daca nu ai observat eu aveam alt skin, iar colegul alt skin. Nu cred ca puteai sa ne incurci, acum serios...

Link to comment
Share on other sites

Nick: El3mEnT

Level: 26

Numele membrului pe care il reclam: BoBiTza

Dovezi: pWNal.png

NqcjJ.png

olgJm.png

O scurta descriere: Eram la cai cu un coleg din factiune si el a venit sa intrebe pe careva daca se preda, pana aici totul ok, dupa a tras colegul meu in masina de pd in care era un balas, cu suspectul. A bubuit masina, si bobitza a venit la mine si deodata mi-a dat wanted 3 pt civ kill. Pot sa stiu si eu dc dai wanted aiurea. Ai dovada ca eu am fost cel care a tras ? Ai dat pur si simplu wanted ca eu eram acolo, nici nu erai curios sa ma asculti ce vroiam sa iti zic dupa ce mi-ai dat wanted , mai omorat ca nu stai tu sa astepti dupa mine. Sa vad cum te aperi. Nu castig eu nimic ca ti-am facut post sau sa te vanez in nici un caz, dar nesimtirea lasa de dorit, am vrut sa fiu baiat bun si sa ma asculti, dar mi-ai dat wanted si nu ai stat la dispute. Acum sper sa se ia masuri.

El3ment cred ca ar fi cazul sa lasam minciunile .. Se vede clar si din screenshot-ul lui bobitza ca tu aveai chef de omorat si te-am vazut chiar eu cand trageai in ballas, nu stiu daca tu l-ai omorat sigur, dar ai tras in el + ca ai mai omorat de pe acolo, deci wanted-ul era bine meritat dupa parerea mea. Ai fost omorat pt ca ai fost somat si nu te-ai predat(macar sa te fi urcat in masina).

Va rog sa numai postati, asteptati decizia unuia dintre lideri, in caz contrar trecem la pedepse. Multumesc

Link to comment
Share on other sites

Nick: Hawx

Level: 21

Numele membrului pe care il reclam: Laurentiu.

Dovezi: 1 2

O scurta descriere: vine la wanted 4 si imi cere sa ma predau intre 3 mafioti.

Cand am venit eu tu erai in banca , te-am intrebat daca te predai si tu ai fugit la prietenii tai.

Oricum , ce fapta am comis ?

Te-am omorat sau altceva?

Dupa ce am vorbit si ati spus ca sunt rambo am plecat si am venit cu intariri ( Denim ) iar tu te-ai predat iar la sectie unde la celule mi-ai dat knife , ai primit wanted si ai fost omorat.

Aici fugi

Aici fugi

Aici ai iesit afara

Aici i-ai chemat repede.

Aici am plecat si am cerut intariri.

Aici am venit cu Denim

Aici ai zis ca te predai si te-ai urcat in masina

Aici mi-ai dat lama

Iar aici ai primit wanted si ai fost omorat.

#Nu inteleg de ce ai mai facut post daca pana la urma s-a terminat cu bine.

Ok, sa zicem ca am fugit [ desi daca ma predau trebuie sa ies din banca, lol o_O ] . La w4 ce cauti?

Link to comment
Share on other sites

Nick: Hawx

Level: 21

Numele membrului pe care il reclam: Laurentiu.

Dovezi: 1 2

O scurta descriere: vine la wanted 4 si imi cere sa ma predau intre 3 mafioti.

Cand am venit eu tu erai in banca , te-am intrebat daca te predai si tu ai fugit la prietenii tai.

Oricum , ce fapta am comis ?

Te-am omorat sau altceva?

Dupa ce am vorbit si ati spus ca sunt rambo am plecat si am venit cu intariri ( Denim ) iar tu te-ai predat iar la sectie unde la celule mi-ai dat knife , ai primit wanted si ai fost omorat.

Aici fugi

Aici fugi

Aici ai iesit afara

Aici i-ai chemat repede.

Aici am plecat si am cerut intariri.

Aici am venit cu Denim

Aici ai zis ca te predai si te-ai urcat in masina

Aici mi-ai dat lama

Iar aici ai primit wanted si ai fost omorat.

#Nu inteleg de ce ai mai facut post daca pana la urma s-a terminat cu bine.

Ok, sa zicem ca am fugit [ desi daca ma predau trebuie sa ies din banca, lol o_O ] . La w4 ce cauti?

Am cerut voie la fbi daca pot actiona la tine ca esti pe aproape iar ei mi-au dat acordul.Altceva?

Link to comment
Share on other sites

Numele meu în joc: AlexandruMRF

Numele EXACT celui pe care îl reclam: Skybrax

Screenshot-uri: http://www.picz.ro/show-image.php?id=bf111136f946a58a48e8ee6ace4dda1d / http://www.picz.ro/show-image.php?id=40f8813cec405243709be014b7391063

Descriere a situa?iei (pentru cazurile în care plângerea necesit? o descriere, dac? e vorba de limbaj se în?elege din screenshot-uri): Avem wanted 1 si se vede din poze ce a facut acest baietas Skybrax cum face Abuz in functie . Dupa ce mia dat wanted 3 ma omorat iam spus ca il postez si a venit la inchisoare si mia luat permisul de conducere .

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau): -

Martori: -

Link to comment
Share on other sites

Licenta de condus:

- refuzul de a opri la somatia unui ofiter

- fugar cu wanted

- folosire nos, se suspenda pe loc.

- participare la curse ilegale, se suspenda pe loc.

- folosirea Dumperului in oras - suspendarea permisului 3 zile

Dupa ce te-am alergat tot aeroportul ca sa ma apropii de tine ca sa dau somatia, sa ma asigur ca o vezi, ma mai alergi si prin LS.

Te-am somat de 3 ori.

http://postimage.org/image/hu6xuhvo3/

http://postimage.org/image/as908as2b/

Ai deja level 5, ar trebui sa stii aceste lucruri. Pentru somatie nu mai ai drept de predare.

Link to comment
Share on other sites

Dupa ce mi.am reparat masina , Am spus ca ma predau si nu ai luat in considerare nimic si mai omorat. Iar dupa ce tiam trimis mesaj ca te postez ai venit la inchisoare de oftica si miai luat permiu recunoaste ca nu e asa :)

O poza in care spui ca te predai, ai ?

Link to comment
Share on other sites

Dupa ce mi.am reparat masina , Am spus ca ma predau si nu ai luat in considerare nimic si mai omorat. Iar dupa ce tiam trimis mesaj ca te postez ai venit la inchisoare de oftica si miai luat permiu recunoaste ca nu e asa :)

Cand am inceput sa trag in ai zis "Ce ai frate" apoi ai coborat si ai fugit spre fostul Get, apoi cand ai ramas cu putin HP, ai zis ca te predai. Dupa ce fugi tot orasul ce drept de predare mai vrei? http://postimage.org/image/rlap3os5n/

Inainte sa faci o plangere e indicat sa arunci o privire pe regulament si pe lista gradelor de urmarire: http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=410976

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...