Jump to content
lego_kid

Aplicatii Yakuza

Recommended Posts

Informatii despre caracter:

• Nickname:yAk

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV):LS

• De cand jucati SA-MP pe linkmania:Jukam si inainte de wipe deci,cam de 1 an jumate

• Sex:male

• Varsta in game:14

• Level :8

• Factiuni precedente:Politicieni si recent DNB

• Ultima factiune:DNB

• Link catre demisie:http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=408520&st=75

• Job secundar:dak a mai ramas,arms dealer

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara:1

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor:Pt ca e o mafie unita si puternica

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune:kill,mats,drugs

• In ce interval oral jucati:de dimineatza pana searaa

• Nick-uri anterioare: -

• Sunteti un om de echipa:da

• Biografia:yAk sa nascut intrun mic cartier din LS,unde saracia era mare,intro duminica,mai spre seara,yAk si cu prietenul lui au mers la magazin sa cumpere paine.Cand sau intors din 2 masini sau dat jos 8 membrii the mafia,ei au incercat sa fuga,yAk a reusit sa se adaposteasca putin,dar prietenul lui a fost impuscat si a murit,de dupa colt,au aparut 2 membrii Triade,care au macelarit membrii the mafia,membrii triade au luat o masina si lau dus pe prietenul lui yAk la spital,el a murit deja.yAk a promis casi va razbuna prietenul,La inceput a intrat in DNB,dupa 2 spatamani petrecute acolo sia dat demisia pt ca visul lui cel mare era Triadele,a demisionat din DNB si a aplicat acum triade,el spera sa fie acceptat si sa treaca testele.

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume:Baias Razvan

• Varsta reala:12

• Orasul de provenienta:Baia Mare

• Stiti ce este Skype?: Da

• Stiti sa folositi Skype?: Da

• Aveti un cont pe Skype?:Am avut dar am uitat parola

• Detineti un microfon functionabil?:Da

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu): Da

Link to comment
Share on other sites

Guest NeeDCoCa

Informatii despre caracter:

• Nickname: CRoNoS

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV): SF

• De cand jucati SA-MP pe linkmania:1-2 ani

• Sex:Masculin

• Varsta in game:19

• Level : 8

• Factiuni precedente: Grove

• Ultima factiune: Grove

• Link catre demisie: -

• Job secundar: CarJacker

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara: 3

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor: Cunosc majoritatea membrilor iar din cate stiu liderul este n.1

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune: arme,droguri,treburi ilegale,war'uri,blocaje,kill'uri

• In ce interval oral jucati: cam toata ziua joc

• Nick-uri anterioare:HighClass

• Sunteti un om de echipa: da mai ales cand am prietenii langa mine

• Biografia: Cronos sa nascut in SF unde traieste impreuna cu familia sa,tatal sau este mr.flok un mafiot renumit care apartine de Triade iar mama sa a fost ucisa in urma unui schimb de focuri cu rivala The Mafia,Cronos ajuns la varsta de 19 ani,a incercat sa o ia pe urmele tatalui sau el vrand sa isi ajute tatal rapeste un membru din the mafia si il leaga, ii arata tatalui sau aceasta fapta iar dupa aceea , dimineata tatal mr.flok ii intinde un eagle si ii spune sa isi ia un pix si o foaie si sa scrie un CV sal depuna la factiunea Triade unde Cronos va putea sa-i fie alaturi tatalui sau ,acum asteapta raspunsul lui Casio :X daca va fi acceptat !!

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume:Pop Sergiu

• Varsta reala:18

• Orasul de provenienta:Baia Mare

• Stiti ce este Skype?:da

• Stiti sa folositi Skype?:da

• Aveti un cont pe Skype?:da

• Detineti un microfon functionabil?:da

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu): da

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

• Nickname: sMokeR

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV): LS

• De cand jucati SA-MP pe linkmania: 2 ani si 5 luni

• Sex: Masculin

• Varsta in game: 17

• Level : 12

• Factiuni precedente: Scoala, F.B.I, NG, PD

• Ultima factiune: PD

• Link catre demisie: --

• Job secundar: Detectiv

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara: 6 (lider NG)

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor: Am petrecut o mare parte din timpul meu de pe acest server in triads si stiu ceea ce poate aceasta mafie, este una dintre cele mai bune factiuni ale serverului.

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune: War, materiale si arme

• In ce interval oral jucati: Cand am timp, tinand cont ca detin o functie in staff-ul counter-strike.

• Nick-uri anterioare: --

• Sunteti un om de echipa: Da

• Biografia: sMokeR s-a nascut in Los Santos intr`o familie care era formata dinmama sa, tatal sau si cei doi frati mai mari. La varsta de 10 ani sMokeR a dorit sa mearga si el la scoala ca restul copiilor, dar parintii nu l`au lasat din cauza neajunsurilor materiale, astfel sMokeR a crescut impreuna cu familia sa numa din salariul tatalui pana la varsta de 15ani. La acea varsta i`a fost oferit un loc de munca pe care l`a acceptat imediat pentru a`si putea ajuta familia cu tot ce ii sta in putinta.Nu s`a vaitat la nimeni ca ii este greu pentru ca stia ca nu are incotro, dar la varsta de 18ani a primit o veste tragica, cum ca tatal sau a fost ucis la locul de munca de catre un gang ce purta numele de "Ballas". Din acel moment a jurat ca va cauta o cale prin care sa se poata razbuna. Mergand trist si suparat pe strada observa in fata lui un bar ce se numea "Ten Green Bottles". Intra in aceasta si se aseaza la masa dupa care vine un domn inalt care il intreaba care este motivul starii lui. Dupa o scurta descriere acest domn inalt isi da imediat seama despre cine este vorba. Dupa o scurta conversatie ii acorda sansa de i se alatura gangului Groove Street pentru a-si putea razbuna tatal. La scurt timp dupa alaturarea sa in acest gang intra in puscarie pentru o crima asupra unui membru din gangul ce-i asasinase tatal. La varsta de 25ani este eliberat pentru buna purtare si munca in folosul comunitatii si decide sa-si faca o facultate si sa se angajeze la cel mai mare departament de investigatii, doar asa isi putea razbuna in totalitate tatal, arestandui pe cei ce l-au facut sa treaca prin acea drama. Dupa cativa ani de facultate este angajat de catre cei din "Biroul Federal De Investigatii" si usor usor reuseste sa-i aresteze pe toti ce-i implicati cu multi ani in ura la uciderea propriului tata. La scurt timp este ales general al armatei unde-si petrece un scurt timp din viata deoarece este demis din cauza unor probleme din trecut, dar el dorind sa ramana aproape de politie isi depune un cv catre departamentul de politie Los Santos unde este acceptat. Dupa cateva luni acesta isi depune demisia. Asa a ajuns ca in ziua de astazi sa-si doreasca sa revina la fosta sa familie, aceasta fiind The Triads.

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume: George Cristi

• Varsta reala: 17

• Orasul de provenienta: Constanta

• Stiti ce este Skype?: Da

• Stiti sa folositi Skype?: Da

• Aveti un cont pe Skype?: Da

• Detineti un microfon functionabil?: Da

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu): Da

Link to comment
Share on other sites

nformatii despre caracter:

• Nickname:LilJohn

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV):LS

• De cand jucati SA-MP pe linkmania:Cam de 3 saptamani

• Sex:masculin

• Varsta in game:20

• Level :8

• Factiuni precedente:Ballas

• Ultima factiune:Ballas

• Link catre demisie:-

• Job secundar:Hot de masini

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara:rank 1

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor:Deoarece este o factiune puternica , ordonata si lucreaza in echipa

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune:arme/droguri,war-uri si ilegalitati

• In ce interval oral jucati:8-18,21-2

• Nick-uri anterioare:-

• Sunteti un om de echipa:Da

• Biografia:LilJohn s-a nascut pe data de 01 aprilie la spitatul Caritas din Los Santos.LilJohn traia impreuna cu familia la periferia orasului intr`o casa urata, pe cale sa cada. Tatal lui LilJohn era taximetrist din care castiga putini bani din cauza numarului redus de clienti. Mama sa era casnica deoarece mai avea un copil de 4 ani. La 12 ani LilJohn a lucrat pentru prima oara, la negru, fiind vanzator de ziare. In ziua in care LilJohn a facut 16 ani a auzit o veste foarte urata pentru el si familia lui, tatal sau decedase intr`un accident de masina in timpul serviciului. Cand LilJohn era la munca, mama si fratele lui erau acasa, atunci, 3 criminali au intrat peste ei in casa si i-au omorit. LilJohn ramanand singur a trait din cersit pana cand s-a hotarat sa-si lase CV-ul la baza renumitei mafie The triads.

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume:Coman Daniel

• Varsta reala:16

• Orasul de provenienta:Tulcea

• Stiti ce este Skype?:Da

• Stiti sa folositi Skype?:Da

• Aveti un cont pe Skype?:Da

• Detineti un microfon functionabil?:Da

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu):Da

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

• Nickname: Alexus

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV): Los Santos

• De cand jucati SA-MP pe linkmania: 1 luna

• Sex: Masculin

• Varsta in game: 14

• Level : 9

• Factiuni precedente: SMURD

• Ultima factiune: SMURD

• Link catre demisie: -

• Job secundar: Car Jacker

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara: 4

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor: Deoarece este o factiune puternica, cu membri tari si cumsecade.

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune:arme/droguri,war-uri si ilegalitati

• In ce interval oral jucati: 8 ore

• Nick-uri anterioare: -

• Sunteti un om de echipa: Da

• Biografia: Alexus s-a nascut intr-un oras numit Los Santos. Tatal lui era taximetrist si mama lui vanzatoare la un magazin. La varsta de 10 ani Alexus si'a facut prieteni care se drogau in fiecare zi. In una din zile parintii prieteniilor i'au prins droganduse, dar prietenii lui Alexus au dat vina pe el ca i'a fortat sa se drogheze. Intr-o zii cu ploaie si tunete Alexus a mers rapid pana la magazin sa cumpere alimente, dupa ce s-a intors acasa de la cumparaturi parintii lui erau ucisi, lasand un biletel pe care scria ca parintii fostiilor prieteni i'au omorat. Parintii fostiilor prieteni i'au luat casa din care au facut loc de joaca pentru fostii prieteni. In fiecare zii Alexus cersea cativa banuti pentru mancare cand dintr-o data a venit un membru din renumita mafie Triads spunandu'i daca vrea sa vina la ei in mafie. Dupa multi ani Alexus a invatat stiluri de lupta si cum sa traga cu armele si si'a jurat ca ii va omora pe parintii prieteniilor si pe fostii prieteni pentru a'si razbuna moartea parintiilor.

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume: Roman Alex

• Varsta reala: 14

• Orasul de provenienta: Baia Mare

• Stiti ce este Skype?: Da

• Stiti sa folositi Skype?: Da

• Aveti un cont pe Skype?: Da

• Detineti un microfon functionabil?: Da

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu): Da

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

• Nickname: kEnTz0r

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV): LS

• De cand jucati SA-MP pe linkmania: 3 saptamani si ceva:D

• Sex: Masculin

• Varsta in game: 16

• Level : 12

• Factiuni precedente: TRIADS :D

• Ultima factiune:SMURD,TRIADS :D

• Link catre demisie: ----//-----

• Job secundar: -

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara: 1

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor: imi place foarte mult factiune cat si echipa xD

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune: trafic de arme,droguri , si multe alte lucruri illegale :X

• In ce interval oral jucati: 11 dim pana pe la 11-12 seara

• Nick-uri anterioare: none

• Sunteti un om de echipa: Parerea mea este ca sunt xD ><

• Biografia:

keNTz0r s`a nascut in orasul Los Santos , a avut o copilarie cam dificila deoarece tatul lui a fost un mafiot renumit si avea foarte multi rivali , intr`o zi cand el avea doar 8 ani au intrat niste barbati in casa omorandu`i familia chiar sub ochii lui , vazand aceste lucruri s`a jurat sa se razbune si sa castige respectul pe care l`a avut tatal lui in oras , si s`a decis sa intre in renumita mafie numita THE TRIADS , pentru a ajunge la niste performante la trasul cu arma si lupta corp la corp s`a antrenat din greu timp de 8 ani .

Odata ajuns la varsta de 16 ani a vorbit cu, capul mafiei sa intre in aceasta mafie , atunci a dat niste teste si le`a trecut , odata intrand in mafie a inceput sa omoare rivalii si sa castige putin cate putin din respectul tatalui sau .

Intr`o zi satul de atatea razboaie cu rivalii s`a hotarat sa treaca de partea legii , insa nu a reusit deoarece eram intr`un fel tinut de aceasta mafie, sa spunem ca o iubea , si s`a decis sa se reintoarca in aceasta grupare criminala cu foarte mare succes !!, si sa ajute la orice pentru a face aceasta mafie cea mai puternica din cele 3 orase numite Los Santos , San fiero si Las Venturas . !!!

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume: Eugen

• Varsta reala: 16

• Orasul de provenienta: Slanic Prahova

• Stiti ce este Skype?: Da

• Stiti sa folositi Skype?:Da

• Aveti un cont pe Skype?:Da , dar nu intru pe el daca o sa fie nevoie pentru factiune o sa intru

• Detineti un microfon functionabil?: Nu

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu): Da

Link to comment
Share on other sites

nu am voie sa ma bag dar totusi, acest lucru se intreaba cu un PM pe forum sau /w in joc,

aici ai voie sa postezi decat aplicatia si singurul care poate da reply este LIDERU LIDERILOR, BOSS`UL BOSS`ILOR => Casio :bananadance2:

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

• Nickname: Alexus

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV): Los Santos

• De cand jucati SA-MP pe linkmania: 1 luna

• Sex: Masculin

• Varsta in game: 14

• Level : 9

• Factiuni precedente: SMURD

• Ultima factiune: SMURD

• Link catre demisie: -

• Job secundar: Car Jacker

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara: 4

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor: Este o factiune serioasa cu membri tari si am prieteni acolo :D

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune: trafic de arme,droguri , si multe alte lucruri illegale .

• In ce interval oral jucati: Nu am un interval orar stabil dar stau in fiecare zi pe server.

• Nick-uri anterioare: -

• Sunteti un om de echipa: Da, sunt.

• Biografia: Alexus s-a nascut intr-un oras numit Los Santos. Tatal lui era taximetrist si mama lui vanzatoare la un magazin. La varsta de 10 ani Alexus si'a facut prieteni care se drogau in fiecare zi. In una din zile parintii prieteniilor i'au prins droganduse, dar prietenii lui Alexus au dat vina pe el ca i'a fortat sa se drogheze. Intr-o zii cu ploaie si tunete Alexus a mers rapid pana la magazin sa cumpere alimente, dupa ce s-a intors acasa de la cumparaturi parintii lui erau ucisi, lasand un biletel pe care scria ca parintii fostiilor prieteni i'au omorat. Parintii fostiilor prieteni i'au luat casa din care au facut loc de joaca pentru fostii prieteni. In fiecare zii Alexus cersea cativa banuti pentru mancare cand dintr-o data a venit un membru din renumita mafie "The Triads" spunandu'i daca vrea sa vina la ei in mafie. Dupa multi ani Alexus a invatat stiluri de lupta si cum sa traga cu armele si si'a jurat ca ii va omora pe parintii prieteniilor si pe fostii prieteni pentru a'si razbuna moartea parintiilor.

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume: Roman Alex

• Varsta reala: 14

• Orasul de provenienta: Baia Mare

• Stiti ce este Skype?: Da

• Stiti sa folositi Skype?:Da

• Aveti un cont pe Skype?:Da

• Detineti un microfon functionabil?: Da

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu): Da

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: 73rM1n470r

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV): SF - ( fac mats mai rpd )

• De cand jucati SA-MP pe linkmania: 2 ani jumate

• Sex: Masculin

• Varsta in game: 24

• Level : 10

• Factiuni precedente: SFR , School

• Ultima factiune: School

• Link catre demisie: -

• Job secundar: Arms Dealer

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara: 3

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor: Mi sa recomandat sa intru si mi se pare o factiune bine pusa la punct .

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune: trafic de arme si droguri

• In ce interval oral jucati: 8-9 ore pe zi nu am interval fix

• Nick-uri anterioare: iMaGe ------- AleXoNNNe

• Sunteti un om de echipa: Da

• Biografia:73rM1n470r s-a nascut in maternitatea din Los Santos . Parintii lui erau niste oameni de rand , nici saraci , nici prea bogati . Pe la varsta de 11-12 ani 73rM1n470r s-a imprietenit cu 2-3 Ballasi , si asa a inceput viata lui de cartier . 73rM1n470r a intrat in Ballas , a iesit pe motiv necunoscut si prin nevoia lui de a cunoaste toate gagurile a inceput sa le ia la rand : DNB apoi SFR apoi Grove Street . Plictisit de aceasta "viata de cartier" s-a gandit sa incerce ceva legal si asa si-a propus sa devina instructor si asa a fost . Dupa un timp in School 73rM1n470r si-a dat seama ca viata lui nu are nici o legatura cu "viata legala" si sa decis sa intre in Triade unde are cativa prieteni si stie ca e o factiune super organizata .

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume: Alex Solei

• Varsta reala: 15

• Orasul de provenienta: Bucuresti

• Stiti ce este Skype?: Da

• Stiti sa folositi Skype?:Da

• Aveti un cont pe Skype?:Da

• Detineti un microfon functionabil?: Da

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu): Da

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: 73rM1n470r

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV): SF - ( fac mats mai rpd )

• De cand jucati SA-MP pe linkmania: 2 ani jumate

• Sex: Masculin

• Varsta in game: 24

• Level : 10

• Factiuni precedente: SFR , School

• Ultima factiune: School

• Link catre demisie: -

• Job secundar: Arms Dealer

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara: 3

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor: Mi sa recomandat sa intru si mi se pare o factiune bine pusa la punct .

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune: trafic de arme si droguri

• In ce interval oral jucati: 8-9 ore pe zi nu am interval fix

• Nick-uri anterioare: iMaGe ------- AleXoNNNe

• Sunteti un om de echipa: Da

• Biografia:73rM1n470r s-a nascut in maternitatea din Los Santos . Parintii lui erau niste oameni de rand , nici saraci , nici prea bogati . Pe la varsta de 11-12 ani 73rM1n470r s-a imprietenit cu 2-3 Ballasi , si asa a inceput viata lui de cartier . 73rM1n470r a intrat in Ballas , a iesit pe motiv necunoscut si prin nevoia lui de a cunoaste toate gagurile a inceput sa le ia la rand : DNB apoi SFR apoi Grove Street . Plictisit de aceasta "viata de cartier" s-a gandit sa incerce ceva legal si asa si-a propus sa devina instructor si asa a fost . Dupa un timp in School 73rM1n470r si-a dat seama ca viata lui nu are nici o legatura cu "viata legala" si sa decis sa intre in Triade unde are cativa prieteni si stie ca e o factiune super organizata .

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume: Alex Solei

• Varsta reala: 15

• Orasul de provenienta: Bucuresti

• Stiti ce este Skype?: Da

• Stiti sa folositi Skype?:Da

• Aveti un cont pe Skype?:Da

• Detineti un microfon functionabil?: Da

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu): Da

respins - 3 zile nu ai voie sa postezi (evidenta)

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

• Nickname: Hornetz

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV): LS

• De cand jucati SA-MP pe linkmania: 2 ani

• Sex: M

• Varsta in game: 18

• Level : 10

• Factiuni precedente: SMURD

• Ultima factiune: SMURD

• Link catre demisie: Demis!

• Job secundar: Car Jaker

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara: 3

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor: O factiune serioasa

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune: trafic de arme si droguri

• In ce interval oral jucati: 10-17

• Nick-uri anterioare:---

• Sunteti un om de echipa: Da

• Biografia: Hornetz s`a nascut in orasul Los Santos , a avut o copilarie cam dificila deoarece tatul lui a fost un mafiot renumit si avea foarte multi rivali , intr`o zi cand el avea doar 8 ani au intrat niste barbati in casa omorandu`i familia chiar sub ochii lui , vazand aceste lucruri s`a jurat sa se razbune si sa castige respectul pe care l`a avut tatal lui in oras , si s`a decis sa intre in renumita mafie numita THE TRIADS , pentru a ajunge la niste performante la trasul cu arma si lupta corp la corp s`a antrenat din greu timp de 8 ani .

Odata ajuns la varsta de 16 ani a vorbit cu, capul mafiei sa intre in aceasta mafie , atunci a dat niste teste si le`a trecut , odata intrand in mafie a inceput sa omoare rivalii si sa castige putin cate putin din respectul tatalui sau .

Intr`o zi satul de atatea razboaie cu rivalii s`a hotarat sa treaca de partea legii , insa nu a reusit deoarece eram intr`un fel tinut de aceasta mafie, sa spunem ca o iubea , si s`a decis sa se reintoarca in aceasta grupare criminala cu foarte mare succes !!, si sa ajute la orice pentru a face aceasta mafie cea mai puternica din cele 3 orase numite Los Santos , San fiero si Las Venturas . !!!

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume: Nita Adrian

• Varsta reala: 17

• Orasul de provenienta: Valcea

• Stiti ce este Skype?: Da

• Stiti sa folositi Skype?: Da

• Aveti un cont pe Skype?: Da

• Detineti un microfon functionabil?: Da

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu): Da

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

• Nickname: Hornetz

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV): LS

• De cand jucati SA-MP pe linkmania: 2 ani

• Sex: M

• Varsta in game: 18

• Level : 10

• Factiuni precedente: SMURD

• Ultima factiune: SMURD

• Link catre demisie: Demis!

• Job secundar: Car Jaker

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara: 3

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor: O factiune serioasa

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune: trafic de arme si droguri

• In ce interval oral jucati: 10-17

• Nick-uri anterioare:---

• Sunteti un om de echipa: Da

• Biografia: Hornetz s`a nascut in orasul Los Santos , a avut o copilarie cam dificila deoarece tatul lui a fost un mafiot renumit si avea foarte multi rivali , intr`o zi cand el avea doar 8 ani au intrat niste barbati in casa omorandu`i familia chiar sub ochii lui , vazand aceste lucruri s`a jurat sa se razbune si sa castige respectul pe care l`a avut tatal lui in oras , si s`a decis sa intre in renumita mafie numita THE TRIADS , pentru a ajunge la niste performante la trasul cu arma si lupta corp la corp s`a antrenat din greu timp de 8 ani .

Odata ajuns la varsta de 16 ani a vorbit cu, capul mafiei sa intre in aceasta mafie , atunci a dat niste teste si le`a trecut , odata intrand in mafie a inceput sa omoare rivalii si sa castige putin cate putin din respectul tatalui sau .

Intr`o zi satul de atatea razboaie cu rivalii s`a hotarat sa treaca de partea legii , insa nu a reusit deoarece eram intr`un fel tinut de aceasta mafie, sa spunem ca o iubea , si s`a decis sa se reintoarca in aceasta grupare criminala cu foarte mare succes !!, si sa ajute la orice pentru a face aceasta mafie cea mai puternica din cele 3 orase numite Los Santos , San fiero si Las Venturas . !!!

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume: Nita Adrian

• Varsta reala: 17

• Orasul de provenienta: Valcea

• Stiti ce este Skype?: Da

• Stiti sa folositi Skype?: Da

• Aveti un cont pe Skype?: Da

• Detineti un microfon functionabil?: Da

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu): Da

respins (evidenta)

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

• Nickname: gory

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV): LS

• De cand jucati SA-MP pe linkmania: 2 ani

• Sex: M

• Varsta in game: 18

• Level : 10

• Factiuni precedente: PD

• Ultima factiune: PD

• Link catre demisie: Demis!

• Job secundar: Detective

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara: 1

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor: O factiune serioasa

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune: trafic de arme si droguri

• In ce interval oral jucati: all day all night WTF

• Nick-uri anterioare:---

• Sunteti un om de echipa: Da

• Biografia:Gory sa nascut in LS tatal lui era "DON" in sicilia mare mafiot era cunoscut peste tot. Gory nu stia cu ce se ocupa tatal sau la 14 ani tatal a fost asasinat de 3 oameni iar el a decis sa nu duca afecerile mai departe ca sa nu iti piarda viata la fel ca tatal sau. iar acum vea sa isi gaseasca un loc in Triad's pentru as razbuna tatal avundul partener pe bibeLOW a decis sa apeleze la el . Bibelow, partenerul din umbra al lui Gory , îsi face aparitia pentru a se stabili în NG împreuna cu prietenul lui . Este carismatic, influent si razbunator. Trecutul lui este cutremurator , ramâne ascuns si nimeni nu banuieste motivele care l-au determinat sa se reîntoarca în LS. Acum Gory nu este dispus sa piarda, chiar daca trebuie sa sacrifice o lume întreaga.

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume: Iulian

• Varsta reala: 17

• Orasul de provenienta: BM

• Stiti ce este Skype?: Da

• Stiti sa folositi Skype?: Da

• Aveti un cont pe Skype?: Da

• Detineti un microfon functionabil?: Da

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu): Da

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

• Nickname: gory

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV): LS

• De cand jucati SA-MP pe linkmania: 2 ani

• Sex: M

• Varsta in game: 18

• Level : 10

• Factiuni precedente: PD

• Ultima factiune: PD

• Link catre demisie: Demis!

• Job secundar: Detective

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara: 1

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor: O factiune serioasa

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune: trafic de arme si droguri

• In ce interval oral jucati: all day all night WTF

• Nick-uri anterioare:---

• Sunteti un om de echipa: Da

• Biografia:Gory sa nascut in LS tatal lui era "DON" in sicilia mare mafiot era cunoscut peste tot. Gory nu stia cu ce se ocupa tatal sau la 14 ani tatal a fost asasinat de 3 oameni iar el a decis sa nu duca afecerile mai departe ca sa nu iti piarda viata la fel ca tatal sau. iar acum vea sa isi gaseasca un loc in Triad's pentru as razbuna tatal avundul partener pe bibeLOW a decis sa apeleze la el . Bibelow, partenerul din umbra al lui Gory , îsi face aparitia pentru a se stabili în NG împreuna cu prietenul lui . Este carismatic, influent si razbunator. Trecutul lui este cutremurator , ramâne ascuns si nimeni nu banuieste motivele care l-au determinat sa se reîntoarca în LS. Acum Gory nu este dispus sa piarda, chiar daca trebuie sa sacrifice o lume întreaga.

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume: Iulian

• Varsta reala: 17

• Orasul de provenienta: BM

• Stiti ce este Skype?: Da

• Stiti sa folositi Skype?: Da

• Aveti un cont pe Skype?: Da

• Detineti un microfon functionabil?: Da

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu): Da

acceptat

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: 73rM1n470r

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV): SF - ( fac mats mai rpd )

• De cand jucati SA-MP pe linkmania: 2 ani jumate

• Sex: Masculin

• Varsta in game: 24

• Level : 10

• Factiuni precedente: SFR , School

• Ultima factiune: School

• Link catre demisie: -

• Job secundar: Arms Dealer

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara: 3

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor: Mi sa recomandat sa intru si mi se pare o factiune bine pusa la punct .

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune: trafic de arme si droguri

• In ce interval oral jucati: 8-9 ore pe zi nu am interval fix

• Nick-uri anterioare: iMaGe ------- AleXoNNNe

• Sunteti un om de echipa: Da

• Biografia:73rM1n470r s-a nascut in maternitatea din Los Santos . Parintii lui erau niste oameni de rand , nici saraci , nici prea bogati . Pe la varsta de 11-12 ani 73rM1n470r s-a imprietenit cu 2-3 Ballasi , si asa a inceput viata lui de cartier . 73rM1n470r a intrat in Ballas , a iesit pe motiv necunoscut si prin nevoia lui de a cunoaste toate gagurile a inceput sa le ia la rand : DNB apoi SFR apoi Grove Street . Plictisit de aceasta "viata de cartier" s-a gandit sa incerce ceva legal si asa si-a propus sa devina instructor si asa a fost . Dupa un timp in School 73rM1n470r si-a dat seama ca viata lui nu are nici o legatura cu "viata legala" si sa decis sa intre in Triade unde are cativa prieteni si stie ca e o factiune super organizata .

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume: Alex Solei

• Varsta reala: 15

• Orasul de provenienta: Bucuresti

• Stiti ce este Skype?: Da

• Stiti sa folositi Skype?:Da

• Aveti un cont pe Skype?:Da

• Detineti un microfon functionabil?: Da

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu): Da

P.S : S-au implinit 3 zile > 30 August 31 August 1 Septembrie ( am facut aplicatia pe 2 Septembire ora 00:26 )

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

• Nickname:zUrl0

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV):Ls

• De cand jucati SA-MP pe linkmania:Jumate de an

• Sex:M

• Varsta in game:31

• Level :8

• Factiuni precedente:Smurd

• Ultima factiune:Smurd

• Link catre demisie: http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=408425&st=50

• Job secundar:Reporter

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara:3

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor:Pentru ca doresc sa fac parte dintr-u gang puternic ca acesta

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune:Trafic de arme si droguri

• In ce interval oral jucati:Toata ziua

• Nick-uri anterioare:-

• Sunteti un om de echipa:Da > Intrebati-l pe alexus ;) :))cand eram cu el in smurd...

• Biografia:

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume:Cozma Gabriel

• Varsta reala:14

• Orasul de provenienta:Bucuresti

• Stiti ce este Skype?:Da

• Stiti sa folositi Skype?:Da

• Aveti un cont pe Skype?:Da

• Detineti un microfon functionabil?:Da

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu):Da

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...