Jump to content
lego_kid

Aplicatii Yakuza

Recommended Posts

Model aplicatie:

Informatii despre caracter:

• Nickname: ShOoK

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV): LS

• De cand jucati SA-MP pe linkmania:3ani

• Sex:masculin

• Varsta in game:18

• Level : 15

• Factiuni precedente:-

• Ultima factiune:-

• Link catre demisie:-

• Job secundar: Detectiv

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara: -

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor:Este o mafie organizata,serioasa cu 2 lideri capabili.

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune: Crime,jafuri,rapiri,etc

• In ce interval oral jucati: 09-013 ; 19-23..

• Nick-uri anterioare:-

• Sunteti un om de echipa: Da.

• Biografia: ShOoK locuiesti intr-un oras de la marginea Los Santos-ului.Parintii mei au fost ucisi de mafia Las Vegas-ului.Bunicii mei mau crescut de la varsta de 3 ani dupa moartea parintilor mei.La 10 ani crescand si imi dadusem seama de ce se intamplase am ajuns in taxi incercand sa-mi fac un viitor mai bun si sa uit de trecut sinistrul pe care l-am avut.La 16 ani vreau sa intru intr-o mafie incercand sa-mi razbun parintii si sa-i ajut pe bunicii mei care mai ajutat atatia ani.Acum incerc sa ma razbun pe mafia impreuna cu The Triads si sa facem din aceasta mafia un cap peste toate gangurile din oras

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume: Cristian

• Varsta reala: 17

• Orasul de provenienta: Bucuresti

• Stiti ce este Skype?: Da

• Stiti sa folositi Skype?: Da

• Aveti un cont pe Skype?: Da

• Detineti un microfon functionabil?: Da

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu): DA

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

• Nickname: Mr.Razvy

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV): Los Santos

• De cand jucati SA-MP pe linkmania: 2 ani

• Sex: Masculin

• Varsta in game: 20 ani

• Level : 13

• Factiuni precedente: Grove Street

• Ultima factiune: Grove Street

• Link catre demisie: -

• Job secundar: -

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara: 2 [Grove Street]

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor: Pentru ca este o factiune organizata cu 2 lider de exceptie

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune: Se ocupa cu trafic de droguri, arme , femei ... cate si mai cate

• In ce interval oral jucati: 12:00 17,18:00

• Nick-uri anterioare: Aizeron

• Sunteti un om de echipa: Da

• Biografia: Mr.Razvy a avut o copilarie foarte frumoasa plina de fericire .Nu a dus lipsa de nimic datorita faptului ca familia lui a avut un buget marisor si nu ii lipsea nimic . Totul era colorat in viata lui pana a ajuns la liceu . Aici Razvy intra intr-un anturaj neadecvat lui si datorita acestui fapt este oblicat sa isi omoare familia . Uitand trecutul , uitand tot ce il leaga de familie o face cu sange rece . Acesti mafioti care l-au pus sa faca asta sunt omorati si ei de Ravzy ,dar cel care este in varful acestei dezastre este de negasit . Razvy doreste sa intre in Triads rivalii acelei mafii pentru as razbuna trecutul .

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume: Razvan

• Varsta reala: 18 ani

• Orasul de provenienta: Baia Mare

• Stiti ce este Skype?: Da

• Stiti sa folositi Skype?: Da

• Aveti un cont pe Skype?: Da

• Detineti un microfon functionabil?: Da

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu): Da

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

• Nickname: TayLorrrr

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV): Los Santos

• De cand jucati SA-MP pe linkmania: iarna 2009

• Sex: Masculin

• Varsta in game: 21

• Level : 13

• Factiuni precedente: Ballas, FBI

• Ultima factiune: FBI

• Link catre demisie: -

• Job secundar: Detectiv

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara: 2

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor: Este o factiune organizata cu niste membri maturi.

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune: Waruri, vanzari de arme/droguri

• In ce interval oral jucati: 12:00 - 00:00

• Nick-uri anterioare: Clifford

• Sunteti un om de echipa: Da

• Biografia:

TayLorrrr s`a nascut intr`un mic orasel numit Bay Side . Acolo traia intr`o familie foarte saraca. Parintii lui incercau din rasputeri sa`i ofere lui TayLorrrr un trai cat mai bun, dar munca nu le respecta aceasta cerinta. Pana la urma tatal lui se decide sa se angajeze pentru niste gangsteri, iar mama lui sa aiba grija de el. Cu timpul tatal lui a reusit sa faca bani pentru a se muta cu familia in Los Santos. Acolo TayLorrrr si`a facut o gramada de prieteni bogati care stiau cum e viata de cartier. Cu timpul TayLorrrr invata sa`i placa si lui aceasta viata . Crescand, a tot auzit de un gang foarte puternic numit Ballas, dar nu credea ca va avea sanse si a incercat diferite ganguri/mafii pentru ca sa`si intareasca puterile. Acolo a stat foarte mult timp pana cand a inceput sa`i displaca viata de mafiot/gangster si s`a alaturat fortelor de ordine . Si`a facut o reputatie buna, dar el nu credea ca o sa`i mearga aici, si si`a dat demisia .A tot auzit de o mafie The Triads din San Fierro care inainte era foarte renumita. Acum TayLorrrr asteapta raspunsul liderului .

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume: Lary Gabi

• Varsta reala: 15 ani

• Orasul de provenienta: Nasaud

• Stiti ce este Skype?: Da

• Stiti sa folositi Skype?: Da

• Aveti un cont pe Skype?: Da

• Detineti un microfon functionabil?: Da

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu): Da

Link to comment
Share on other sites

• Nickname:Don_Antonio

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV):Ls

• De cand jucati SA-MP pe linkmania:1an jumate

• Sex:Masculin

• Varsta in game:18

• Level :10

• Factiuni precedente:Dnb,Scoala,mafia

• Ultima factiune:Mafia

• Link catre demisie:-

• Job secundar:Cj

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara:Scoala 2

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor:Pentru ca este o factiune Organizata si cu membrii de nota 10

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune:war, trafic de ame si droguri

• In ce interval oral jucati:dimineata intre 11-15 si seara intre 12-3

• Nick-uri anterioare:Don_antonio

• Sunteti un om de echipa:Da

• Biografia:Don_Antonio sa nascut la periferia orasului Los santos,acolo si-a trait jumate din viata. La varsta de 17 ani el a fost nevoit sa isi produca proprii sai bani,asa a fost obligat sa faca tot felul de joburi ilegale.Cu timpul El a reusit sa isi faca un nume prin lumea interlopilor .El se apucase de jefuit masini,asa el si-a facut probleme cu politia si cu anumiti colegi din bransa sa .Dupa un timp el a hotarat sa isi ia viata in propriile sale maini,si sa isi incerce norocul in lume,asa ajuns in san fieroo.Acolo el a auzit,de o grupare mafiota numita the Triads fascinat de cele auzite ,el a dorit sa isi incerce norocul Pentru a intra in aceea grupare.

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume:Antonio Gabriel

• Varsta reala:18

• Orasul de provenienta: Targoviste

• Stiti ce este Skype?:da

• Stiti sa folositi Skype?:da

• Aveti un cont pe Skype?:da

• Detineti un microfon functionabil?:da

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu):da

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

• Nickname: JaLoL

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV): Los Santos

• De cand jucati SA-MP pe linkmania: 1 an jumate

• Sex: Masculin

• Varsta in game: 18

• Level : 8

• Factiuni precedente: Medici

• Ultima factiune: Medici

• Link catre demisie: -

• Job secundar: Detectiv

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara: 3

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor: Este o factiune unita si membrii sunt foarte intelegatori.

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune: Waruri,droguri,materiale.

• In ce interval oral jucati: 11:00-00:00

• Nick-uri anterioare: -

• Sunteti un om de echipa: Da

• Biografia:

JaLoL era un baiat bun si linistit.El locuia in Los Santos impreuna cu mama si tatal lui.Tatal lui era Taximetrist unu dintre cei mai buni,el era intelegator si bun la suflet,Iar mama lui JaLoL lucra la alimentara de dimineata pana seara.Intr-o zi, JaLoL a primit o veste foarte rea,Tatal lui a fost atacat de banda Ballas ,o Banda foarte rea si fara suflet. Ei omoara pe oricine care le sta in cale.Atunci JaLoL sa hotarat sa se razbune pe Ballas si aliantele sale San Fiero Rifa si TheMafia.El sa decis sa intre in TheTriads cea mai buna Mafia din San Fierro si cu cele mai bune Aliante,Street Grove si Da Nang Boys.JaLoL a mers duminica la baza din sf TheTriads si a vorbit cu liderul acestei mafii ,Jie. El a zis ca trebuie sa treaca niste teste.Acum JaLoL asteapta un telefon de la Jie sa-i dea raspunsul.

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume: Andrei Viorel

• Varsta reala: 16 ani

• Orasul de provenienta: Bucuresti

• Stiti ce este Skype?: Da

• Stiti sa folositi Skype?: Da

• Aveti un cont pe Skype?: Da

• Detineti un microfon functionabil?: Da

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu): Da

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

• Nickname: dannnutz

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV): LS

• De cand jucati SA-MP pe linkmania: 2 luni si ceva

• Sex: masculin

• Varsta in game: 18

• Level : 8

• Factiuni precedente: -

• Ultima factiune: -

• Link catre demisie: -

• Job secundar: CarJacker

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara: -

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor: Deoarece sunt o factiune unita cu membri si lideri capabili

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune: Cu lupta contra mafiei si cu traficul de arme si droguri

• In ce interval oral jucati: 10-14....15-18...19-22

• Nick-uri anterioare: -

• Sunteti un om de echipa: da

• Biografia: Dannnutz s-a nascut la un spital din Los Santos.El traia intr-o familie foarte bogata.Tatal sau era politist, iar mama sa era avocat.

Intr-o zi, pe cand se intorcea de la scoala, dannnutz si-a gassit ambii parinti intr-o balta de sange.

De atunci a trait cu bunicii sai. Intr-o zi , dannnutz a aflat cine i-a asasinat parintii.Erau cei din MAFIA.

Ne avand bani s-a hotarat sa isi ia jobul de CarJacker si sa vanda masini la macara ca sa poata castiga proprii sai bani.

Cand a mai crescut, stiind ce au facut cei din MAFIA, s-a hotarat sa se alature celor din TRIADS.A aflat ca luptau contra mafiei si ca sunt o factiune unita cu membri si lider capabil.Si-a depus CV-ul la ei si acum ramane de vazut daca va fi acceptat de catre lider

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume: Dumitrache Dan

• Varsta reala: 16

• Orasul de provenienta: Bucuresti

• Stiti ce este Skype?: da

• Stiti sa folositi Skype?: da

• Aveti un cont pe Skype?: da

• Detineti un microfon functionabil?: da

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu): DA

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

• Nickname: Westiee

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV): Las Venturas .

• De cand jucati SA-MP pe linkmania: 2-3 ani .

• Sex: Masculin .

• Varsta in game: 17

• Level : 10

• Factiuni precedente: Da Nang Boy`s .

• Ultima factiune: Da Nang Boy`s .

• Link catre demisie:

• Job secundar: Car Jacker

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara: 3 ( Observer )

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor: Este cea mai buna mafie .

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune: Trafic de arme / droguri / persoane

• In ce interval oral jucati: Depinde ...

• Nick-uri anterioare: CranK .

• Sunteti un om de echipa: Da .

• Biografia:

Intr`o zi Westiee a iesit sa se plimbe prin parc. Cum mergea Westiee prin parc a vazut o masina cu San Fiero Rifa care urmarea un membru din triad eu cum l`am vazut pe membru acela din triad am incercat sa il ajut pana cei din triad sa vin o alta masina cu cum eram eu si cu acel membru triad ma chinueam sa omor unu din acei San Fiero Rifa si in cele din urma am reusit sa`l omor pe acel membru din San Fiero Rifa, si dupa ce l`am omorat atunci au aparut o masina cu alti membri din triad si cu Jie in frunte si pana la urma au reusit sa ai omore pe cei 4 membri din San Fiero Rifar ,iar atunci Jie lideru i`a propus o afacere lui Westiee care era sa se alature si el la in mafia lui pentru a`l ajuta in lupta contra Ballas,San Fiero Rifa si The Mafia

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume: Condruz Narcis

• Varsta reala: 15

• Orasul de provenienta: Braila

• Stiti ce este Skype?: Da

• Stiti sa folositi Skype?: Da

• Aveti un cont pe Skype?: Da

• Detineti un microfon functionabil?: Da

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu): Da

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

• Nickname: Kile

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV): Los Santos.

• De cand jucati SA-MP pe linkmania: 2-3 ani .

• Sex: Masculin .

• Varsta in game: 17

• Level : 11

• Factiuni precedente: Grove Street.

• Ultima factiune: Grove Street .

• Link catre demisie: -

• Job secundar: Arms Dealer :)

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara: 1, nu am stat prea mult timp .

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor: In momentu' de fata, e mafia cea mai bine organizata.

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune: Trafic de arme, droguri.

• In ce interval oral jucati: 12:00 / Dupa 00 - 1, 2.

• Nick-uri anterioare: EmoneL , PiCa.

• Sunteti un om de echipa: Da .

• Biografia: Kile s-a nascut in apropierea orasul New York pe cand parinitii lui erau patronii unui important restaurant . In primiii ani din viata petrecea mult timp impreuna cu varul sau , neavand frati sau surori . Amandoi erau niste copii plini de viata , premianti la scoala , si chiar daca in ciuda faptului ca restaurantul era vizitat de multe ori de mafiile ruse si italieni nu le era frica de nimic. Intr-o zi cand se intorceau de la scoala si de duceau la restaurantul parintiilor lui Kile , cei doi aud sirenele masinilor politiei si ale ambulantelor care se duceau spre cartierul unde se afla restaurantul. Cei doi copii au simtit in acea zi pentru prima data sentimentul de frica . Cand au ajuns la restaurant au ramas amandoi socati pe viata , restaurantul fusese ars din temelii cu tot cu parintii lor inauntru . Din acea zi , cei doi copii au luat-o pe drumuri diferite . Kile cautand razbunarea prin fapte ilegale si ucideri in masa a mafiotilor rusi si a celor italieni(nestiind cine i`a omorat familia) , iar verisorul lui devenind un politist care nu ierta nici o fapta ilegala . Kile nedorind sa fie pe cont propriu s-a dus la "Liderii" familiei The triads pentru a devenii unul dintre ei .

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume: Kile.

• Varsta reala: 17

• Orasul de provenienta: Drobeta Turnu-Severin.

• Stiti ce este Skype?: Da

• Stiti sa folositi Skype?: Da

• Aveti un cont pe Skype?: Da

• Detineti un microfon functionabil?: Nu :)

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu): Da

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

• Nickname: Balo

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV): LS

• De cand jucati SA-MP pe linkmania:1 an

• Sex:masculin

• Varsta in game:18

• Level : 10

• Factiuni precedente:Grove

• Ultima factiune:Grove

• Link catre demisie: http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=408381&st=75

• Job secundar: CJ

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara: 1

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor:Este o mafie organizata,serioasa cu 2 lideri capabili.

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune: Crime,jafuri,rapiri,arme.etc

• In ce interval oral jucati: 12-2(noaptea)

• Nick-uri anterioare:Soft,Dako

• Sunteti un om de echipa: Da.

• Biografia:Balo s-a nascut in orasul LosSantos intr-o familie modesta.Tatal sau era mecanic,iar mama sa vanzatoare.La varsta de 5 ani si-a pierdut tatal zdrobit de o masina in timp ce incerca sa o repare.Urmatorii ani au fost groaznici pentru Balo iar pierderea tatalui il afectase foarte mult.Vazand ca familiei ii merge mai greu fara tatal sau,la 17 ani Balo a furat o masina pe care a vandut-o pe bani putini pentru ca familia sa aiba ce manca.Timpul trecea iar furtul de masini era din ce in ce mai riscant.La varsta de 19 ani sa hotarat sa inceapa traficul cu arme si materiale in grove street sfatuit de un prieten pe nume SlowLy. La varsta de 20 ani mama lui a suferit un accident in drum spre casa.Dupa mai multe operatii suferite a decedat,Balo ramanand singur.Era foarte suparat din cauza mortii mamei sale si asa si-a inceput viata de vagabond.S-a alaturat celor din Greove Street pentru o perioada ,omorand rivalii si castigand bani.Dupa o vreme frumoasa petrecuta alaturi de membrii gangului,Balo pleaca in San Fierro pentru o perioada scurta nestiind nimeni de el.Intors in Los Santos Balo doreste sa se alature Triads pentru a fi respectat si a-si face prieteni noi.

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume: Vali

• Varsta reala: 18

• Orasul de provenienta: Onesti,Bacau

• Stiti ce este Skype?: Da

• Stiti sa folositi Skype?: Da

• Aveti un cont pe Skype?: Da(inactiv)

• Detineti un microfon functionabil?: Da

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu): Da

Link to comment
Share on other sites

• Nickname:Nutzu

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV):LS

• De cand jucati SA-MP pe linkmania:2 -3 ani

• Sex:Masculin

• Varsta in game:18

• Level :8

• Factiuni precedente:Smurd-rank3

• Ultima factiune:Smurd

• Link catre demisie:-

• Job secundar:Detectiv il voi schimba cu arms dealer

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara:3

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor:Este frumoasa factiune, imi place sa ma impusc cu rivali si sa fac wanted

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune:Droguri,arme, activitati ilegale

• In ce interval oral jucati:Dimineata, la pranz si seara

• Nick-uri anterioare:-

• Sunteti un om de echipa:Da, o sa vedeti, aveti incredere in mn :tiphat:

• Biografia:Nutzu s-a nascut intr-o casa amarata din apropierea garei diin SF.Parintilor Find saraci, cerseau.Copilul a inceput sa invete cu greul de mic pentru a strange banii.La majorat parintii lui imbatrnisera deja.Copilul De cand e Mic nu a avut nici o bucurie, nu si-a facut ziuna de nastere niciodata.Acum S-a gandiit sa iti caute un job sa faca bani sa ii cheme prieteni la ziua lui.Si-a gasit Jobul de Detectiv,cauta suspectii apoi le spunea politistilor unde se ascundeau. Si asa a facut Nutzu bani pana la varsta de 20 de ani.A chemat pe toti prietenilor la ziua de nastere, dupa ziua de nastere un hot din DNB ii luase toti banii .Dupa 2 zile dupa ce a stat pe ganduri s-a gandit sa aplice la The Triads pentru a ucide acel rival a ales Triads pentru ca e cea mai smechera factiune nu a vrut sa intre in Mafia sau Grove.A invatat regulamentul apoi a aplicat pe forum. Acum Nutzu asteapta raspunsul Liderilor.

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume:Nutu ionut

• Varsta reala:14

• Orasul de provenienta:Plosca

• Stiti ce este Skype?:Da

• Stiti sa folositi Skype?:nu

• Aveti un cont pe Skype?:nu

• Detineti un microfon functionabil?:Nu

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu):Da

Link to comment
Share on other sites

Guest ro-kinder

• Nickname:FpS

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV):LS

• De cand jucati SA-MP pe linkmania:1 an jumatate

• Sex:Masculin

• Varsta in game:17

• Level :10

• Factiuni precedente:PD,GROOVE

• Ultima factiune:Groove

• Link catre demisie:-

• Job secundar:Car Jacker

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara:3

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor:Triadul este o factiune cu oameni responsabili,lideri capabili,o factiune activa.

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune:Arme,Taxa protectie,etc

• In ce interval oral jucati:11:00/14:00 / 21:00 / 04/05:00

• Nick-uri anterioare:-

• Sunteti un om de echipa:Da

• Biografia:FpS a activat pentru prima data pe server in primavara anului 2010 .A inceput sa munceasca cinstit ca taximetrist,apoi si-a dat demisia si a facut parte din Groove Street o buna perioada de timp.Dupa un timp s-a alaturat legii si a facut parte din PD / FBI cam 3 luni de zile .In prezent este civil si se ocupa cu furtul masinilor.Ar vrea sa faca parte din factiunea Triads deoarece este foarte activa , are oameni de incredere,responsabili si vrea sa incerce experiente noi . Mentionez ca FpS este un om cu spirit de echipa.

• Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume:Popovici Alexandru

• Varsta reala:17

• Orasul de provenienta:Suceava

• Stiti ce este Skype?:Da

• Stiti sa folositi Skype?:Da

• Aveti un cont pe Skype?:Da

• Detineti un microfon functionabil?:Da

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu):Da

Link to comment
Share on other sites

Guest dandel

• Nickname:dandel

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV):LS

• De cand jucati SA-MP pe linkmania:1 an

• Sex:Masculin

• Varsta in game:17

• Level :8

• Factiuni precedente: -

• Ultima factiune:-

• Link catre demisie:-

• Job secundar:Car Jacker

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara:-

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor:Triadul este o factiune respectata si cu oameni capabili sa o conduca.

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune:Arme,Taxa protectie,etc

• In ce interval oral jucati:15:00 - 18:00 dar mai mult seara 22:00 - 3:00.

• Nick-uri anterioare:-

• Sunteti un om de echipa:Da

• Biografia:dandel provine dintr-o familie bogata , tatal sau avand o firma foarte importanta in Los Santos iar mama sa era avocata. dandel era unicul fiu al familiei iar parintii ii ofereau tot ce isi dorea si nu ii lipsea nimic. Intr-o zii cand dandel se intoarse acasa de la joaca , si-a gasit parintii asasinati de catre ballas a ramas inspaimantat de cele vazute . Fiindca numai avea nici o ruda , o familie din vecini a hotarat sa il adopte , sa aiba grija de el , sa ii ofere o educatie serioasa si sa il poarte in scoala . Devenind major , dandel iubindusi parintii foarte mult nu a avut decat un singur vis , sa ii prinda pe cei din ballas si sa le ofere aceeasi soarta ce au facut-o si ei parintilor lui . De aceea s-a hotarat sa aplice in Triade pentru a-si indeplinii visul. Dandel asteapta raspunsul liderilor .

• Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume:Ionut

• Varsta reala:17

• Orasul de provenienta:Suceava

• Stiti ce este Skype?:Da

• Stiti sa folositi Skype?:Da

• Aveti un cont pe Skype?:Da

• Detineti un microfon functionabil?:Da

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu):Da

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

• Nickname: Bedezeu

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV): LS

• De cand jucati SA-MP pe linkmania:1 an si jumate

• Sex: masculin

• Varsta in game: 21

• Level : 15

• Factiuni precedente: Armata

• Ultima factiune: Armata

• Link catre demisie:

• Job secundar: CJ

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara: 6

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor: Mafia nr 1.

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune: Infractiuni, taxa protectie, warr-uri etc

• In ce interval oral jucati: 10:00 - 20:00

• Nick-uri anterioare:

• Sunteti un om de echipa: Da.

• Biografia: Bedezeu s-a nascut in orasul Los Santos intr-o familie saraca.Mama lui era casnica si tatal era Boxer , el vroia sa faca bani pt ca fiul lui sa ajunga ceva si sa nu duca viata care a avut'o el.Cand Bedezeu avea 15 ani venind de la scoala gaseste casa in flacari alaturi de parintii lui care erau morti .Afla ca in ziua aceea un grup de Grove intrase in casa si ca ii omorase parintii pt banii care ii aveau , din acea zii el si-a jurat razbunare pe cei din Grove .La varsta de 16 ani el a inceput sa fie traficant de arme si isi facuse un nume pt a putea supravietuii.Cand a implinit 19 ani un mare cap al mafiei il invita sa se alature lor pt a distruge toti dusmanii care le stau in cale.Satul de atatea crime si de atatea ilegalitati el ajuta politia pt a prinde organizatiile corupte din Las Venturas.Insa vede ca in politie se intampla mai multe ilegalitati si vrea sa scape.Acum el vrea sa intre unde se pricepe cel mai bine si sa se razbune pe toti cei care i-au facut rau.

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume: Vali

• Varsta reala: 21

• Orasul de provenienta: Ramnicu Sarat

• Stiti ce este Skype?: Da

• Stiti sa folositi Skype?: Da

• Aveti un cont pe Skype?: Da

• Detineti un microfon functionabil?: Da

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu): Da

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

• Nickname: McQueen

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV): LS

• De cand jucati SA-MP pe linkmania: 2 ani+

• Sex: Masculin

• Varsta in game: 17

• Level : 10

• Factiuni precedente: Armata

• Ultima factiune: Armata

• Link catre demisie: -

• Job secundar: Car Jacker

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara: 2

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor: V-am vazut organizati si greu de prins. As vrea sa incerc si aceasta viata de mafiot.

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune: Taxe de protectie, trafic de arme, droguri, exterminarea dusmanilor

• In ce interval oral jucati: 15:00 - 20:00

• Nick-uri anterioare: -

• Sunteti un om de echipa: Da.

• Biografia: McQueen s-a nascut intr-o familie fericita de pescari, la marginea orasului San Fierro. Acesta invatase foarte bine tainele pescuitului dar, intr-o zi sumbra, un vas cu deseuri s-a scufundat in ocean. Nemaiputand sa pescuiasca, membri familiei lui au inceput sa cerseasca prin toate colturile orasului. Din cauza foametei, certurile se tineau lant. Intr-o zi ploioasa, McQueen n-a mai suportat sa auda cum membri familiei sale se cearta si s-a urcat in primul microbuz catre orasul Los Santos. Odata ajuns aici, s-a imprietenit cu o banda de hoti de masini, iar banii au inceput sa vina de te-miri-unde. Cand liderul bandei a fost prins de armata, a inceput sa se intrebe cine sunt acei oameni si cu ce se ocupa. Curiozitatea l-a facut sa se intereseze despre aceasta organizatie si a obtinut cateva informatii de la fosti prieteni. A doua zi, nedormind gandindu-se la armata, s-a urcat in primul autobuz catre LV sa-l caute pe General. McQueen i-a spus ca ar dori foarte mult sa faca parte din armata. Generalul, punandu-l la o serie de teste, McQueen a trecut testele cu brio. McQueen si-a servit tara aproape 2 ani. Dupa 2 ani, patruland prin San Fiero, se intalneste cu un membru al Triadelor, LoLz0r. Acestia, vorbind aproape 30 de minute, au ajuns sa vorbeasca despre mai multe, si, venind vorba despre job-uri, Sucre ii povesteste lui McQueen despre Triade, acesta a ramas surprins. Dupa 2 saptamani se gandeste si il cauta pe LoLz0r, acesta i-a spus unele informatii, despre viata de mafiot si cum e sa fii un mafiot. McQueen se gandeste si se hotaraste sa depuna CV-ul, iar acum asteapta cu nerabdarea raspunsul liderilor mafiei.

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume: Gabi

• Varsta reala: 17

• Orasul de provenienta: Bucuresti

• Stiti ce este Skype?: Da

• Stiti sa folositi Skype?: Da

• Aveti un cont pe Skype?: Da

• Detineti un microfon functionabil?: Da

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu): Da

Link to comment
Share on other sites

Guest Alexandrw

Informatii despre caracter:

• Nickname: Izzet

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV): L0s SanT0s

• De cand jucati SA-MP pe linkmania: din 2009

• Sex: MaLe

• Varsta in game: 16

• Level : 8 spre 9

• Factiuni precedente: DnB / Groove !

• Ultima factiune: Groove

• Link catre demisie: - http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=408381&st=100

• Job secundar: Arms Dealer

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara: 1

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor: Este o factiune organizata cu niste membri maturi. Si este cea mai buna mafie !

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune: Waruri, vanzari de arme/droguri !

• In ce interval oral jucati: 07:00 sau 08:00 --->> 20:00 sau 22:00

• Nick-uri anterioare: None

• Sunteti un om de echipa: Da ,Imi place sa lucrez in echipa. Sunt un om serios si mandru de ceea ce sunt:)

• Biografia: Izzet s-a nascut in orasul Los Santos la data de 12 martie 1996 avand greutatea de 3.6 Kg si inaltimea de 52 centimetri. El locuia impreuna cu parintii sai in renumitul cartier Vinewood intr-o casuta linistita. Tatal sau era un mafiot renumit si era mereu in pericol deoarece putea fi omorat. Intr-o zi, in timp ce el impreuna cu tatal sau se jucau cu un pistol de-al lui, o masina plina cu membrii de-ai mafiei "The Mafia" navaleste spre cei doi si incepe sa traga cu arma spre ei. Baiatul impreuna cu tatal sau au fugit cat au putut insa un mafiot a reusit sa il impuste pe tatal sau. Medicii au incercat sa il resusciteze insa nu au reusit. De atunci Izzet si-a propus sa intre in The Triads pentru a-si razbuna tatal, iar acum este inde-ajuns de mare pentru a ajunge in aceasta mafie . Cu respect ptr lideri ! :tiphat:

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume: Izzet Alexandru

• Varsta reala: 16 ani

• Orasul de provenienta: TuLcea

• Stiti ce este Skype?: Da

• Stiti sa folositi Skype?: Da

• Aveti un cont pe Skype?: Da

• Detineti un microfon functionabil?: Da

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu): Da , dinainte sa postez !

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

• Nickname: JaLoL

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV): Los Santos

• De cand jucati SA-MP pe linkmania: 1 an jumate

• Sex: Masculin

• Varsta in game: 18

• Level : 8

• Factiuni precedente: Medici,DNB

• Ultima factiune: DNB

• Link catre demisie: http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=408520&pid=5894850&st=75&#entry5894850

• Job secundar: Arms dealer

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara: 3

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor: Este o factiune unita si membrii sunt foarte intelegatori.

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune: Waruri,droguri,materiale.

• In ce interval oral jucati: 11:00-00:00

• Nick-uri anterioare: -

• Sunteti un om de echipa: Da

• Biografia:

JaLoL era un baiat bun si linistit.El locuia in Los Santos impreuna cu mama si tatal lui.Tatal lui era Taximetrist unu dintre cei mai buni,el era intelegator si bun la suflet,Iar mama lui JaLoL lucra la alimentara de dimineata pana seara.Intr-o zi, JaLoL a primit o veste foarte rea,Tatal lui a fost atacat de banda Ballas ,o Banda foarte rea si fara suflet. Ei omoara pe oricine care le sta in cale.Atunci JaLoL sa hotarat sa se razbune pe Ballas si aliantele sale San Fiero Rifa si TheMafia.El sa decis sa intre in TheTriads cea mai buna Mafia din San Fierro si cu cele mai bune Aliante,Street Grove si Da Nang Boys.JaLoL a mers duminica la baza din sf TheTriads si a vorbit cu liderul acestei mafii ,Jie. El a zis ca trebuie sa treaca niste teste.Acum JaLoL asteapta un telefon de la Jie sa-i dea raspunsul.

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume: Andrei Viorel

• Varsta reala: 16 ani

• Orasul de provenienta: Bucuresti

• Stiti ce este Skype?: Da

• Stiti sa folositi Skype?: Da

• Aveti un cont pe Skype?: Da

• Detineti un microfon functionabil?: Da

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu): Da

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

• Nickname: Negrea

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV): lx

• De cand jucati SA-MP pe linkmania: de mult timp

• Sex: M

• Varsta in game: 18

• Level : 8

• Factiuni precedente: DNB

• Ultima factiune: DNB

• Link catre demisie: http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=408520&st=50

• Job secundar: CarJacker

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara: 1

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor: Pentru ca e cea mai puternica mafie ! :X

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune: Mats , Drugs , War's , => POWER

• In ce interval oral jucati: 16-20 , 22- 04

• Nick-uri anterioare: BaD

• Sunteti un om de echipa: Da

• Biografia: Negrea s-a nascut in Ls a avut parinti foarte bogati cu multe afaceri ilegale. Tatal sau era un mare mafiot se ocupa cu droguri / arme / jafuri. Tatal sau ia promis ca niciodata nu o sa duca lipsa de nimic de aceea l-a luat si l-a prezentat lumi "bune". Apoi o foarte mare greutate l-a lovit pe Negrea, tatal sau a fost ucis de catre asociatii sai , Negrea ramanand pe strazi fara bani. Negrea a promis ca ii va razbuna moartea tatalui sau si ii va calca pe urme , ridicand un foarte mare imperiu al ilegalitatii ! Acesta fiind motivul pentru care vrea sa se inroleze in aceasta mafie!

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume: Negrea Alex

• Varsta reala: 18

• Orasul de provenienta: Cluj

• Stiti ce este Skype?: da

• Stiti sa folositi Skype?: da

• Aveti un cont pe Skype?: da

• Detineti un microfon functionabil?: da

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu): da

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...