Jump to content
lego_kid

Aplicatii Yakuza

Recommended Posts

• Nickname: Sarpe

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV): LS

• De cand jucati SA-MP pe linkmania: 2 ani

• Sex: Masculin

• Varsta in game: 18

• Level: 8

• Factiuni precedente: DNB

• Ultima factiune: DNB

• Link catre demisie: -

• Job secundar: Car Jacker

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara: 3

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor: Deoarece Dupa parerea mea este cea` mai tare mafie !

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune: arme si droguri

• In ce interval oral jucati: 11:00-17:00 si 23:00-3:00

• Nick-uri anterioare: CrusHER_

• Sunteti un om de echipa: Da

• Biografia: Pericolele pentru Sarpe nu vin doar din interior. Intors in Los Santos, dupa ce a fost izgonit din San Fiero, Sarpe, fiul lui Accent si prieten bun al lui Mr.Razvy, spera sa faca aici multi bani ca sa-si rascumpere locul in “Familie” si de aceea decide ca afacerile lui Jie sunt cel mai bun mijloc de a face rost de banii de care are nevoie. In incercarea de a-si ajuta tatal,iar acum spera sa fie acceptat pentru a face mai multi bani si pentru asi rescumpara locul in "Familie" dar mai intai vrea sa inceapa cu ceva afaceri mai usoare acum o sa vedem daca va fi acceptat

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume: Iulian

• Varsta reala: 18

• Orasul de provenienta: Bucuresti

• Stiti ce este Skype?: Da

• Stiti sa folositi Skype?: Da

• Aveti un cont pe Skype?: Da

• Detineti un microfon functionabil?: Da

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu): Da

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Sarpe

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV): LS

• De cand jucati SA-MP pe linkmania: 2 ani

• Sex: Masculin

• Varsta in game: 18

• Level: 8

• Factiuni precedente: DNB

• Ultima factiune: DNB

• Link catre demisie: -

• Job secundar: Car Jacker

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara: 3

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor: Deoarece Dupa parerea mea este cea` mai tare mafie !

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune: arme si droguri

• In ce interval oral jucati: 11:00-17:00 si 23:00-3:00

• Nick-uri anterioare: CrusHER_

• Sunteti un om de echipa: Da

• Biografia: Pericolele pentru Sarpe nu vin doar din interior. Intors in Los Santos, dupa ce a fost izgonit din San Fiero, Sarpe, fiul lui Accent si prieten bun al lui Mr.Razvy, spera sa faca aici multi bani ca sa-si rascumpere locul in “Familie” si de aceea decide ca afacerile lui Jie sunt cel mai bun mijloc de a face rost de banii de care are nevoie. In incercarea de a-si ajuta tatal,iar acum spera sa fie acceptat pentru a face mai multi bani si pentru asi rescumpara locul in "Familie" dar mai intai vrea sa inceapa cu ceva afaceri mai usoare acum o sa vedem daca va fi acceptat

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume: Iulian

• Varsta reala: 18

• Orasul de provenienta: Bucuresti

• Stiti ce este Skype?: Da

• Stiti sa folositi Skype?: Da

• Aveti un cont pe Skype?: Da

• Detineti un microfon functionabil?: Da

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu): Da

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: bibeLOW

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV): LS

• De cand jucati SA-MP pe linkmania: 1 an

• Sex: Masculin

• Varsta in game: 18

• Level: 9

• Factiuni precedente: Grove

• Ultima factiune: Grove

• Link catre demisie: -

• Job secundar: Car Jacker

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara: 2

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor: Este ce`a mai serioasa si puternica mafie!

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune: arme si droguri

• In ce interval oral jucati: Seara

• Nick-uri anterioare: -

• Sunteti un om de echipa: Da

• Biografia: Bibelow sa nascut in LS tatal lui era "DON" in sicilia mare mafiot era cunoscut peste tot. bibelow nu stia cu ce se ocupa tatal sau la 14 ani tatal a fost asasinat de 3 oameni iar el a decis sa duca afecerile mai departe si sa isi razbune tatal. iar acum vea sa isi gaseasca un loc in mafie pentru as razbuna tatal avundul partener pe sarpe a decis sa apeleze la el . BibeLow, partenerul din umbr? al lui Sarpe , î?i face apari?ia pentru a se stabili în Triade împreun? cu prietenul lui . Este carismatic, influent ?i r?zbun?tor. Trecutul lui este cutremurator , r?mâne ascuns ?i nimeni nu b?nuie?te motivele care l-au determinat s? se reîntoarc? în LS. Acum BibeLow nu este dispus s? piard?, chiar dac? trebuie s? sacrifice o lume întreag?.

• Nume/Prenume: Dani

• Varsta reala: 20

• Orasul de provenienta: Cluj

• Stiti ce este Skype?: Da

• Stiti sa folositi Skype?: Da

• Aveti un cont pe Skype?: Da

• Detineti un microfon functionabil?: Da

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu): Da

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

• Nickname: Lea

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV): LS

• De cand jucati SA-MP pe linkmania: Aproape 2 ani.

• Sex: Feminin.

• Varsta in game: 17.

• Level: 11.

• Factiuni precedente: UST, PD, SMURD.

• Ultima factiune: SMURD.

• Link catre demisie: -

• Job secundar: Car Jacker.

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara: 3.

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor: Este o veche 'dragoste' a mea. Imi place factiunea, a fost organizata tot timpul si seriosa.

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune: Cu traficul de arme si de droguri.

• In ce interval oral jucati: 11:00 - 23:00. (depinde)

• Nick-uri anterioare: -

• Sunteti un om de echipa: Desigur.

• Biografia: Lea s-a nascut acum 17 ani, intr-un mic orasel numit Los Santos. Acolo, ea a locuit impreuna cu parintii sai putin timp din viata sa, deoarece, dupa scurt timp de la nasterea sa acestia au murit intr-un tragic accident de masina. Aceasta, de mica a invatat sa aiba singura grija de ea si sa isi castige existenta din putinul avut. Cativa ani mai tarziu, dupa incercarea a atatora job-uri, aceasta se gandeste sa isi depuna cv-ul pentru factiunea ‘Underground Street Tuning’ cu speranta ca va fii acceptata si asa, putand invata noi lucruri. Dupa o lunga sedere aici, aceasta paraseste factiunea crezand ca incercand altceva va fii mai bine. Fiind spus si facut, este acceptata in factiunea 'Police Departament', insa din mai multe motive aceasta paraseste intr-un final factiunea. Luand-o pe un nou drum, speranta ei ramane aceasta factiune.

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume: Ioana.

• Varsta reala: 17 ani.

• Orasul de provenienta: Jud. B-N; -

• Stiti ce este Skype?: Da

• Stiti sa folositi Skype?: Da

• Aveti un cont pe Skype?: Da

• Detineti un microfon functionabil?: Da

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu): Da

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

• Nickname:Crusade.

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV):LS.

• De cand jucati SA-MP pe linkmania:De 2 ani.(Dar am avut periode lungi de inactivitate, am avut ceva probleme cu calculatorul)

• Sex:M.

• Varsta in game:20

• Level :9

• Factiuni precedente:-

• Ultima factiune:-

• Link catre demisie:-

• Job secundar:Car-Jacker.

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara:-

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor:Aici cred eu ca imi este locu si ca ma voi simti cel mai bine.

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune:Cu traficul de arme si droguri

• In ce interval oral jucati:Nu am un interval oral la care intru, dar in fiecare zi joc minim 4 ore.

• Nick-uri anterioare:-

• Sunteti un om de echipa:Da, mereu mi-a placut munca in echipa.

• Biografia:Crusade s-a nascut in Los-Santos, intr-o familie care ii pute-au mentine un trai decent si sa-i asigure aproape toate poftele.Totul era frumos, pana intr-o zi cand parinti lui au decis sa se desparta pentru ca asa nu se mai putea, a ramas cu mama lui de la varsta de 3 ani.Mama lui s-a straduit din greu sa ii mentina un trai decent si sa-i asigure o educatie buna, muncind zi si noapte.Ajuns la varsta de maturitate, observand ce se intampla in jur, a inceput sa sparga masini cu cativa tovarasi buni si sa le vanda la negru,timp de vreo 5-6 luni a scos bani multi din treaba asta,dar intr-o zi cand incerc-au sa fure o masina,ii prinsese politia pe toti,parinti lui au incercat din greu sa isi scoata fiul de la inchisoare, dar fara nici un rezultat.Dupa 2 ani cand a iesit din inchisoare s-a apucat de vandut droguri, facea multi bani si isi vedea un vitor stralucit, dar intr-o zi auzise ca si pe cel mai smecher dealer il prinses politia cu marfa la el.Ajuns la o varsta de maturitate , a decis sa faca dreptate in viata lui si sa traiasca o viata cinstita, si-a despus cv-ul la politie, dar avand un cazier incarcat din treburile pe care le-a facut inainte nu a avut nici o sansa, iar acum a aplicat la triads ,sperand ca v-a fi acceptat, aceasta fiind dorinta lui de cand era mic sa ajuns un mafiot respectat.

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume:Dani.

• Varsta reala:16.

• Orasul de provenienta:Alba-Iulia.

• Stiti ce este Skype?:Da.

• Stiti sa folositi Skype?:DA.

• Aveti un cont pe Skype?:Da.

• Detineti un microfon functionabil?:Da.

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu): Da.

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

• Nickname: Loc_Dogg

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV): LS

• De cand jucati SA-MP pe linkmania: De 2 ani si ceva

• Sex: M

• Varsta in game: 20

• Level : 10(rp de 11)

• Factiuni precedente: License Faction,DNB

• Ultima factiune: DNB

• Link catre demisie:

• Job secundar: CarJacker

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara: 5

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor: Imi place factiunea

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune: traficul de arme si droguri

• In ce interval oral jucati: nu am un interval orar anume(de obicei joc in jur de 4 ore pe zi)

• Nick-uri anterioare:-

• Sunteti un om de echipa: Da

• Biografia: Loc_Dogg s-a nascut in Los Santos,oras dominat de gastile de afro-americani.La 17 ani s-a mutat cu familia in San Fierro cautand o viata lipsita de pericole.Unchiul sau,un membru Triads l-a indrumat pe Loc sa se alature scolii de instructori unde credea el,va face bani destui cat sa aibe un trai decent.A stat cateva luni aici dupa care a fost demis din cauza inactivitatii.Dupa cateva saptamani Loc afla ca parintii sai au fost impuscati de un membru SFR care dorea sa-l intimideze pe unchiul sau.Trist si infuriat in acelasi timp Loc se antureaza cu golanii si incepe sa fure masini si sa vand arme.Isi face niste prieteni in gangul de vietnamezi Da Nang Boys pentru care lucreaza o perioada de timp dar cand unchiul sau observa ca lui Loc incepe sa ii placa acest stil de viata ii propune sa intre in Triads unde promite ca va reusi sa-si faca un nume

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume:Cristian

• Varsta reala: 17

• Orasul de provenienta: Alba Iulia

• Stiti ce este Skype?: Da

• Stiti sa folositi Skype?: Da

• Aveti un cont pe Skype?: Da

• Detineti un microfon functionabil?: Deocamdata nu

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu): da

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

• Nickname: Mitzu

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV): Los Santos

• De cand jucati SA-MP pe linkmania: Aproximativ 2 ani

• Sex: Masculin

• Varsta in game: 21 ani

• Level : 16

• Factiuni precedente: Smurd , FBI , Hitman Agency , DNB , Scoala

• Ultima factiune: Scoala

• Link catre demisie: -

• Job secundar: -

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara: 3 [ Hitman ]

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor: Deoarece atat liderii cat si membrii sunt de nota 10+ si fac o treaba foarte buna

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune: Se ocupa cu traficul de arme si traficul de droguri

• In ce interval oral jucati: 10:00 - 00:00

• Nick-uri anterioare: sCr3m

• Sunteti un om de echipa: Sigur ca da

• Biografia: Mitzu s-a nascut in urma cu 21 ani intr-un sat de la periferia orasului Los Santos. El traia impreuna cu parinti sai intro casuta . Tatal sau lucra printre vecini deoarece nu avea un loc stabil de munca iar mama sa muncea ca asistenta la spitalul din Los Santos. La varsta de 18 ani Mitzu si-a parasit familia si a plecat in Los Santos ca sa isi gaseasca un loc de munca. S-a angajat ca mecanic intr-un paint de pe langa VineWood, aici avea un salariu destul de bun, castiga in jur de 1000$/h. Dar aceasta munca nu era pentru el, el isi dorea ceva mai serios. Intr-o zi a intalnit un om cu un aspect asiatic, mai tarziu a aflat ca el facea parte dintr-o mafie numita "Triadele" asa ca a inceput sa il caute. Nu dupa mult timp l-a intalnit si la intrebat daca poate fii recrutat in familia lui, zis si facut acum Mitzu facea parte dintr-o mafie puternica punand stapanire pe orasul San Fiero. A fost nevoit sa omoare oamenii nevinovati in drumul lui catre succes .

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume: Mihai

• Varsta reala: 16 ani

• Orasul de provenienta: Braila

• Stiti ce este Skype?: Da

• Stiti sa folositi Skype?: Da

• Aveti un cont pe Skype?: Da

• Detineti un microfon functionabil?: Da

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu): Da

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

• Nickname: Mr.Razvy

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV): Los Santos

• De cand jucati SA-MP pe linkmania: 2 ani

• Sex: Masculin

• Varsta in game: 20 ani

• Level : 13

• Factiuni precedente: Grove Street

• Ultima factiune: Grove Street

• Link catre demisie: -

• Job secundar: -

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara: 2 [Grove Street]

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor: Pentru ca este o factiune organizata cu 2 lider de exceptie

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune: Se ocupa cu trafic de droguri, arme , femei ... cate si mai cate :P

• In ce interval oral jucati: 12:00 17,18:00

• Nick-uri anterioare: Aizeron

• Sunteti un om de echipa: Da

• Biografia: Mr.Razvy a avut o copilarie foarte frumoasa plina de fericire .Nu a dus lipsa de nimic datorita faptului ca familia lui a avut un buget marisor si nu ii lipsea nimic . Totul era colorat in viata lui pana a ajuns la liceu . Aici Razvy intra intr-un anturaj neadecvat lui si datorita acestui fapt este oblicat sa isi omoare familia . Uitand trecutul , uitand tot ce il leaga de familie o face cu sange rece . Acesti mafioti care l-au pus sa faca asta sunt omorati si ei de Ravzy ,dar cel care este in varful acestei dezastre este de negasit . Razvy doreste sa intre in Triads rivalii acelei mafii pentru as razbuna trecutul .

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume: Razvan

• Varsta reala: 18 ani

• Orasul de provenienta: Baia Mare

• Stiti ce este Skype?: Da

• Stiti sa folositi Skype?: Da

• Aveti un cont pe Skype?: Da

• Detineti un microfon functionabil?: Da

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu): Da

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: White

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV): Ls

• De cand jucati SA-MP pe linkmania: 2008

• Sex: M

• Varsta in game: 18

• Level : 10

• Factiuni precedente: DNB,Grove

• Ultima factiune: Dnb

• Link catre demisie:

• Job secundar: Arms dealer

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara: Rank 4 (Triads inainte de wipe )

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor: Vreau sa ma reintorc in triads ca pe vremuri :)

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune: arme,droguri etc.

• In ce interval oral jucati: nu stiu exact ,dar joc 5-6 ore pe zi

• Nick-uri anterioare: -

• Sunteti un om de echipa: Cred:)

• Biografia: White s-a nascut la periferia orasului San Fierro parintii acestuia erau gangsteri cunoscuti.Tatal sau facea parte din The Triads iar bunicul sau din Da Nang Boys.White a stat in casa parintilor pana la varsta de 16 ani cand a fost nevoit sa plece pe strazi din cauza problemelor pe care acestia le aveau.Se gandea mereu cum sa faca bani ,ca sa nu moara de foame . Anii au trecut iar White traia numai din ce fura.Intr-o zi in timp ce se afla pe strazile din Los Santos alaturi de tovarasii lui,White afla ca niste persoane i-au ucis parintii ,iar mai tarziu avea sa afle ca cei care le facuse rau parintilor sai erau membrii Ballas . Ramas cu imaginea parintilor in gand,White l-a intalnit pe Jie, liderul The Triads , care i-a promis lui White ca-i va gasi pe cei care le-au facut rau parintilor lui.

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume: Mario

• Varsta reala: 14

• Orasul de provenienta: Timisoara

• Stiti ce este Skype?: da

• Stiti sa folositi Skype?:

• Aveti un cont pe Skype?: da

• Detineti un microfon functionabil?: nu,mi s-a rupt.

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu): da

With respect,White

Link to comment
Share on other sites

Model aplicatie:

Informatii despre caracter:

• Nickname: ShOoK

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV): LS

• De cand jucati SA-MP pe linkmania:3ani

• Sex:masculin

• Varsta in game:18

• Level : 15

• Factiuni precedente:-

• Ultima factiune:-

• Link catre demisie:-

• Job secundar: Detectiv

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara: -

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor:Este o mafie organizata,serioasa cu 2 lideri capabili.

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune: Crime,jafuri,rapiri,etc

• In ce interval oral jucati: 09-013 ; 19-23..

• Nick-uri anterioare:-

• Sunteti un om de echipa: Da.

• Biografia: Shook este un tanar nascut in suburbiile orasului Los Santos .Tatal lui a fost un vestit mafiot , facand parte din mafia italiana . La varsta de 20 ani , acesta a fost cautat de catre liderii mafiei italiene pentru a recupera niste datorii de la tatal sau. Ne avand de unde sa ii restituie banii , Shook i-a intampinat pe acestia cu un refuz categoric. Dupa o luna mafia italiana ii cauta mama pe care o omoara .Dornic de razbunare , Shook hotaraste sa se alature mafiei Japoneze din Orasul San Fiero si isi muta domiciliul aici .

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume: Cristian

• Varsta reala: 17

• Orasul de provenienta: Bucuresti

• Stiti ce este Skype?: Da

• Stiti sa folositi Skype?: Da

• Aveti un cont pe Skype?: Da

• Detineti un microfon functionabil?: Da

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu): DA

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

• Nickname: TayLorrrr

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV): Los Santos

• De cand jucati SA-MP pe linkmania: iarna 2009

• Sex: Masculin

• Varsta in game: 21

• Level : 13

• Factiuni precedente: Ballas, FBI

• Ultima factiune: FBI

• Link catre demisie: -

• Job secundar: Detectiv

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara: 2

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor: Este o factiune organizata cu niste membri maturi.

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune: Waruri, vanzari de arme/droguri

• In ce interval oral jucati: 12:00 - 00:00

• Nick-uri anterioare: Clifford

• Sunteti un om de echipa: Da

• Biografia:

TayLorrrr s`a nascut intr`un mic orasel numit Bay Side . Acolo traia intr`o familie foarte saraca. Parintii lui incercau din rasputeri sa`i ofere lui TayLorrrr un trai cat mai bun, dar munca nu le respecta aceasta cerinta. Pana la urma tatal lui se decide sa se angajeze pentru niste gangsteri, iar mama lui sa aiba grija de el. Cu timpul tatal lui a reusit sa faca bani pentru a se muta cu familia in Los Santos. Acolo TayLorrrr si`a facut o gramada de prieteni bogati care stiau cum e viata de cartier. Cu timpul TayLorrrr invata sa`i placa si lui aceasta viata . Crescand, a tot auzit de un gang foarte puternic numit Ballas, dar nu credea ca va avea sanse si a incercat diferite ganguri/mafii pentru ca sa`si intareasca puterile. Acolo a stat foarte mult timp pana cand a inceput sa`i displaca viata de mafiot/gangster si s`a alaturat fortelor de ordine . Si`a facut o reputatie buna, dar el nu credea ca o sa`i mearga aici, si si`a dat demisia .A tot auzit de o mafie The Triads din San Fierro care inainte era foarte renumita. Acum TayLorrrr asteapta raspunsul liderului .

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume: Lary Gabi

• Varsta reala: 15 ani

• Orasul de provenienta: Nasaud

• Stiti ce este Skype?: Da

• Stiti sa folositi Skype?: Da

• Aveti un cont pe Skype?: Da

• Detineti un microfon functionabil?: Da

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu): Da

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Sucre

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV): LS

• De cand jucati SA-MP pe linkmania: 2 ani

• Sex: Masculin

• Varsta in game: 15

• Level: 15

• Factiuni precedente: Triads,Scoala

• Ultima factiune: Scoala

• Link catre demisie: http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=408508&pid=5877465&st=25&#entry5877465

• Job secundar: -

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara: 3

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor: Este o factiune organizata.

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune: arme si droguri.

• In ce interval oral jucati: 12:00 - 16:00 si 23:00 - 2:00

• Nick-uri anterioare: Sucre

• Sunteti un om de echipa: Da

• Biografia: Sucre s-a nascut in Los Santos,traindu-si viata impreuna cu bunicul si fratele sau mai mic.Parintii sai murind cand el avea numai 6 ani in urma unor atacuri intre gang-uri rivale.La varsta de 12 ani Sucre furase primul telefon...acest lucru i-a schimbat viata,el voia bani,masini,femei,vroia sa aiba putere si respect,insa fratele sau nu avea aceeasi inclinatie ca si el...el voia sa ajunga un politist de succes,asa ca a plecat in San Fierro sa-si faca un viitor.La 15 ani Sucre isi facuse prima prietena pe care a ajuns sa o iubesca foarte mult.Prietena sa era fica unui bogatas din Los Santos...dupa 2 ani...Sucre nu mai avea nici iubita.nici bani,casa..nu mai avea nimic.Sucre s-a gandit sa intre intr-un gang,pentru a face rost de bani,respect si putere,asa ca a intrat in SFR unde nu prea a avut succes nici de bani nici respect.Sucre a vrut sa priveasca sus,asa ca s-a dus in Triadele,unde a fost acceptat.In Triade se pare ca lucrurile nu stateau la fel ca in SFR...banii veneau ca pe banda si totul era perfect.Avea bani,case,masini si tot ce voia...dar era in zadar nu-si gasea fratele hoinar.A plecat din Triade in urma unor probleme...dupa 2 luni...Sucre era cautat de tot mai multi mafioti si gang-uri pentru a fi asasinat,asa ca nu a mai stat pe ganduri si s-a decis sa ia legatura cu Jie pentru a reintra in familie si a impune respect in fata dusmanilor.

• Nume/Prenume: Alex

• Varsta reala: 17

• Orasul de provenienta: Bucuresti

• Stiti ce este Skype?: Da

• Stiti sa folositi Skype?: Da

• Aveti un cont pe Skype?: Da

• Detineti un microfon functionabil?: Da

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu): Da

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: AlexMerlin98

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV): LS

• De cand jucati SA-MP pe linkmania: de la wipe

• Sex: Masculin

• Varsta in game: 18

• Level: 10

• Factiuni precedente: -

• Ultima factiune: -

• Link catre demisie: -

• Job secundar: Car Jacker

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara: 1

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor: Pentru ca mi se potriveste

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune: arme si droguri

• In ce interval oral jucati: 11:00-17:00 si 23:00-3:00

• Nick-uri anterioare: -

• Sunteti un om de echipa: Da

• Biografia: AlexMerlin98 s-a nsascut in orasul Los Santos , la spitalul municipal Los Santos , el a crescut pe strazi . Parinti lui au decedat in urma cu 10 ani cand el avea varsta de 6 ani , acum deschizandu-si ochi la varsta de 16 ani , a realizat ca trebuie sa ajunga cineva in acest frumos si mare oras numit Los Santos , a verificat toate mafiile si a decis ca cea mai buna din ele este Triade. El a realizat atunci ca aici trebuie sa ajunga pentru a fi cineva in Los Santos.

• Nume/Prenume: Denis

• Varsta reala: 18

• Orasul de provenienta: Bucuresti

• Stiti ce este Skype?: Da

• Stiti sa folositi Skype?: Da

• Aveti un cont pe Skype?: Da

• Detineti un microfon functionabil?: Da

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu): Da

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...