Jump to content
lego_kid

Aplicatii Yakuza

Recommended Posts

Informatii despre caracter:

• Nickname: Accent

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV): Ls

• De cand jucati SA-MP pe linkmania: 1 an

• Sex: Masculin

• Varsta in game: 15

• Level : 3

• Factiuni precedente: -

• Ultima factiune: -

• Link catre demisie: -

• Job secundar: Car Jacker

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara: -

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor: O factiune bine organizata

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune: Waruri,arme,bani,droguri

• In ce interval oral jucati: 15:00+

• Nick-uri anterioare:

• Sunteti un om de echipa: Da

• Biografia: Accent s-a nascut undeva la tara si dorinta lui era sa fie tractorist . La varsta de 15 ani isi indeplineste visul cand tatal sau il ducea la munca impreuna cu el . Tatal sau avea probleme de sanatate grave asa ca la varsta de 20 de ani ramane fara tata .Mosteniind tractorul tatalui ,il vinde si isi face planuri pentru viitor .Se amesteca cu niste pustani de la oras ce il aduc intr-un anturaj nepotrivit lui .Ajunge traficant de droguri ,era urmarit de politie peste tot . El hotaraste sa intre intr-o mafie pentru a se acoperi.

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume: Cioran Tibor

• Varsta reala: 15

• Orasul de provenienta: Baia Mare

• Stiti ce este Skype?: Da

• Stiti sa folositi Skype?: Da

• Aveti un cont pe Skype?: Da

• Detineti un microfon functionabil?: Da

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu): Da.

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

• Nickname: RobyRap

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV): Ls

• De cand jucati SA-MP pe linkmania: 2 an

• Sex: Masculin

• Varsta in game: 17

• Level : 4

• Factiuni precedente: ballas

• Ultima factiune: ballas

• Link catre demisie: sunt civil

• Job secundar: Car Jacker

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara: -

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor: O factiune bine organizata si respectata

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune: Taxe de protectie,waruri,droguri...

• In ce interval oral jucati: dimineata si seara..... 08:00-14:00 18:00-02:00

• Nick-uri anterioare:

• Sunteti un om de echipa: Da

• Biografia:RobyRap s'a nascut in orasul Los Santos in anul 1993.Avand un frate mai mic , parintii sai fiind foarte saraci , familia s'a se descurca din ce in ce mai greu pe zi ce trece.Trecand peste problemele de zi cu zi , inaintand in viata , trecand peste pericole , a ajuns la varsta maturitatii. Parintii sai au devenit batrani.Nu mai lucrau.Fratele sau era la scoala.El era singurul capabil pentru a aduce un ban in casa.S'a angajat ca vanzator de ziare.Muncind din greu si facand reportaje pentru diferite posturi Tv , a fost ales consilier pentru Primarie. Intr'o zi de Mai , familia sa ii face o vizita la birou.Beau toti o ceasca de ceai , dupa care isi iau ramas bun.La iesirea din primarie , se aud 3 focuri de arma.RobyRap scoate capul pe fereastra si isi vede familia intinsa pe jos.Fratele mai mic , mama si tatal. Din acel moment , singurul lucru de care mai era in stare era sa isi razbune familia.Cu imediata ocazie , isi depune cv'ul la The triads, pentru a'si razbuna mama , tatal si fratiorul mai mic.

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume: .p<robert

• Varsta reala: 17

• Orasul de provenienta: dr tr severin

• Stiti ce este Skype?: Da

• Stiti sa folositi Skype?: Da

• Aveti un cont pe Skype?: Da

• Detineti un microfon functionabil?: Da

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu): Da.

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

• Nickname: cRs

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV): LS

• De cand jucati SA-MP pe linkmania: 3 ani

• Sex: M

• Varsta in game: 21

• Level : 3

• Factiuni precedente: Ballas

• Ultima factiune: Ballas

• Link catre demisie: sunt civil

• Job secundar: CJ

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara: 2

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor: Pentru ca am fost lider aici ceva timp si imi place cum arata factiunea

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune: Trafic , Kill , Weapons :D

• In ce interval oral jucati: cand am timp liber

• Nick-uri anterioare: kAvAllA

• Sunteti un om de echipa: Da

• Biografia: Am inceput sa activez pe server abia atunci cand IceMan a pus prima versiune de sa:mp pe Linkmania , apoi m-am lasat o scurta perioada de vreme . Am revenit pe server prin iunie 2008 , pe cand activa wine , Mehico , Cosmin16 , mili , Gandalf etc :) . Dupa o perioada de vreme , am fost numit de catre m4x lider FBI , iar la scurta vreme mi-am dat demisia pentru a deveni Mayor . Dupa ce mi-a expirat mandatul de primar , m-am alaturat yakuzei si acolo am avut cea mai frumoasa perioada . Dupa ceva vreme , am fost contactat de IceMan si am primit admin level 1 iar cu trecerea timpului ... am ajuns Moderator :)

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume: Gioga Cristi

• Varsta reala: 21

• Orasul de provenienta: ct

• Stiti ce este Skype?: Da

• Stiti sa folositi Skype?: Da

• Aveti un cont pe Skype?: Da ( dar e privat , nu il dau )

• Detineti un microfon functionabil?: Da

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu): Da

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

• Nickname: Kunio

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV): LS

• De cand jucati SA-MP pe linkmania: Demult, am jucat si pe vechiul mod.

• Sex: M

• Varsta in game: 20

• Level : 3

• Factiuni precedente: -

• Ultima factiune: -

• Link catre demisie: -

• Job secundar: Car Jacker

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara: -

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor: Pentru ca mi se pare ca e factiunea care a "debutat" cel mai bine pe server si tinde deja sa devina cea mai bine organizata.

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune: E o mafie, se ocupa cu ce se ocupa si-n realitate o astfel de organizatie, probabil cand se va fi pus la punct serverul (introducerea Smugglers, etc.) va participa la fel de fel de actiuni, trafic de arme/droguri, etc.

• In ce interval orar jucati: 15.00- 24.00

• Nick-uri anterioare: -

• Sunteti un om de echipa: Da.

• Biografia: Nascut intr-o familie de pescari din Estul Japoniei, Kunio (??) a fost dat spre adoptie la o varsta frageda, fiind incredintat unui bogat om de afaceri din capitala Tokyo (???). Inca din adolescenta a avut parte atat de ce inseamna o educatie stricta in stil oriental (a beneficiat de serviciile celor mai buni profesori in toate domeniile, inclusiv cele ce-i dezvolta ramura de 'Samurai warrior'), cat si de excesele si 'minunile' Occidentului, cu care a luat contact in urma vizitelor de afaceri ale familiei in Europa si Statele Unite. Ajuns la maturitate, decide ca viata departe de taramurile nipone ar fi mai palpitanta, cel putin pentru cativa ani, asa ca japonezul Kunio pleaca in Los Santos, luand cu el doar cateva mii de dolari pe care e ferm convins ca-i va administra cum trebuie (nu este un risipitor, are incredere ca educatia in domeniul afacerilor il va face un mare intreprinzator in practica si va trai 'visul american'). Intr-o noapte, pleaca cu un grup de prieteni pe care si-i facuse in Los Santos sa se distreze in Las Venturas... Se-aseaza la masa de joc cu un grup de asiatici despre care nu stia nimic, pierde o suma frumoasa de bani dar ramane in contact cu unul dintre jucatorii de la masa, pe care-l invita in Los Santos in zilele urmatoare. Intalnirea are loc si respectivul personaj ii povesteste despre organizatia din care face parte (evident, omitand lucrurile necurate din cadrul acesteia), promitandu-i un 'interviu' cu liderul organizatiei. E prilejul perfect pentru Kunio sa inceapa cu adevarat 'aventura' pe taram american, lucrul alaturi de alti asiatici fiind un punct forte al organizatiei (chiar daca 'fisa postului' va contine cateva lucruri la care Kunio nu se asteapta in acest moment)... [to be continued]

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume: Cristian Vlad

• Varsta reala: 20

• Orasul de provenienta: Bucuresti

• Stiti ce este Skype?: Da.

• Stiti sa folositi Skype?: Da.

• Aveti un cont pe Skype?: Nu.

• Detineti un microfon functionabil?: Da.

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu): Da.

Link to comment
Share on other sites

Guest RobertzeLL

Informatii despre caracter:

• Nickname: Ar00n

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV): LS

• De cand jucati SA-MP pe linkmania: De prin vara 2009

• Sex: M

• Varsta in game: 21

• Level : 3

• Factiuni precedente: -

• Ultima factiune: -

• Link catre demisie: -

• Job secundar: Car Jacker

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara: -

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor: Este o mafie frumoasa si unita

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune: Ilegalitati

• In ce interval oral jucati: Cand vin de la scoala

• Nick-uri anterioare: -

• Sunteti un om de echipa: Da

• Biografia: Totul a inceput la spitalul Los Santos-ului.O Mama astepta nasterea copilului sau,nasterea a fost cu succes numele copilului era Ar00n.Dupa 15 ani,tatal si mama au murit intr-un accident.Ar00n a ramas singur pe lume neavand cine sa-l creasca.Bani sau terminat usor.El a plecat in San Fiero sa munceasca si sasi faca un viitor.Akolo s-a angajat ca bodguard la un club numit Jizy cel mai popilar clun dar akolo venea cele mai tari mafii in multe seri se lasa cu foc de arme.El vazand ca The Triads castiga mereu a decis sa vorbeaska cu liderul mafiei si sa-l ia si pe el alaturi de ei.

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume: Bobeiche Robert Andrei

• Varsta reala: 12

• Orasul de provenienta: Dr.Tr.Severin

• Stiti ce este Skype?: Da

• Stiti sa folositi Skype?: Da

• Aveti un cont pe Skype?: Da

• Detineti un microfon functionabil?: Da

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu): Da

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

• Nickname: pitikkku

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV): LS

• De cand jucati SA-MP pe linkmania: De prin 2008

• Sex: M

• Varsta in game: 20

• Level : 3

• Factiuni precedente: Hitman, Yakuza, NR, Taxi, FBI, PD, NG, License, Triads, Bikers, Grove.

• Ultima factiune: -

• Link catre demisie: -

• Job secundar: Car Jacker

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara: Am fost lider la Hitman si la NR.

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor: Pentru ca am cativa prieteni buni aici, pentru ca e fosta Yakuza.

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune: Trafic de arme/droguri, activitati specifice mafiei.

• In ce interval orar jucati: 16 +

• Nick-uri anterioare: -

• Sunteti un om de echipa: Da.

• Biografia: pitikkku a aparut pe server in anul 2008. A inceput ca toti ceilalalti, de jos, angajandu-se ca sofer la o companie de taxiuri. In timp, a evoluat, trecand prin toate factiunile, in toate facundu-si treaba ca la carte (cum ii place lui sa creada), din aceasta cauza ajungand chiar sa le conduca pe unele dintre ele. In prezent, este un civil care isi castiga existenta din pescuit, pariuri sau alte activitati legale sau mai putin ilegale. Vrea sa se alature Triadelor din cauza pasiunii lui pentru mafie, in special pentru mafia Yakuza, din care facea si el parte intr-o vreme si din cauza prietenilor pe care ii are aici, fiind convins de atmosfera din interior.

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume: Alex Luca

• Varsta reala: 14 ani

• Orasul de provenienta: Oradea

• Stiti ce este Skype?: Da.

• Stiti sa folositi Skype?: Da.

• Aveti un cont pe Skype?: Da.

• Detineti un microfon functionabil?: Da.

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu): Da.

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

• Nickname: lilwayne

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV): LS

• De cand jucati SA-MP pe linkmania: 2 ani jumatate

• Sex: Masculin

• Varsta in game: 20

• Level : 3

• Factiuni precedente: Grove

• Ultima factiune: Grove

• Link catre demisie: http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=408381

• Job secundar: Car Jacker

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara: 1

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor: Am facut parte din aceasta mafie inainte de wipe + imi place si am multi prieteni aici.

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune: in general cu lucruri ilegale, arme, droguri, furt de masini.

• In ce interval oral jucati: 15:00-24:00

• Nick-uri anterioare: LilWayne

• Sunteti un om de echipa: Da, desigur.

• Biografia: lil s-a nascut intr-un sat din marginea orasului Los Santos. Acesta a fost nascut pe 21 februarie, intr-o gara din Los Santos. Pe atunci, era singur la parinti, fiind cel mai mare dintre fratii care urmau sa apara. Acesta aspira mai mult catre lucruri murdare, jafuri, crime etc. Familia sa era foarte saraca, astfel ca lil incepuse de la o varsta frageda, sa umble cu membrii unor ganguri, avand si antecedente cu politia, si nu numai. Dupa ceva timp, acesta a inceput sa urmareasca membrii Grove deoarece acestia i se pareau cei mai interesanti, si cei mai puternici din punct de vedere al tuturor gang-urilor din Los Santos. Ajuns in Grove, acesta nu s-a acomodat foarte bine, faptul ca, doar dupa cateva saptamani si-a parasit colegii, incercand ceva nou, o mafie.

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume: Razvan

• Varsta reala: 15

• Orasul de provenienta: Drobeta Turnu Severin

• Stiti ce este Skype?: Da

• Stiti sa folositi Skype?: Da

• Aveti un cont pe Skype?: Da

• Detineti un microfon functionabil?: Da

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu): Da, desigur.

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

• Nickname: RuLLeR

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV): San Fiero

• De cand jucati SA-MP pe linkmania: Din Mai 2008

• Sex: Masculin

• Varsta in game: 21

• Level : 2

• Factiuni precedente: -

• Ultima factiune: -

• Link catre demisie: -

• Job secundar: Car Jacker

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara: Lider Yakuza

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor: Pentru mine e fosta "Yakuza"

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune: Ilegalitati

• In ce interval oral jucati: cand am timp

• Nick-uri anterioare: -

• Sunteti un om de echipa: Da

• Biografia: Am inceput sa joc Sa:Mp din Mai 2008.Am fost admin,moderator,lider YKZ si primar.

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume: Dragos Alexandru

• Varsta reala: 21

• Orasul de provenienta: Braila

• Stiti ce este Skype?: Da

• Stiti sa folositi Skype?: Da

• Aveti un cont pe Skype?: Nu

• Detineti un microfon functionabil?: Da (daca il gasesc prin casa)

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu): Da

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

• Nickname: The StaR

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV): SF

• De cand jucati SA-MP pe linkmania: Pe Lands joc doar de acum o luna de cand sa deschis,iar pe roleplay am jucat aproape 1 an.

• Sex: Masculin

• Varsta in game: 21

• Level :10

• Factiuni precedente: Ballas,sfr,dnb

• Ultima factiune: DNB

• Link catre demisie: http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=408520

• Job secundar: Cj

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara: 2,ballas

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor: Pentru a face parte dintro factiune serioasa.

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune: se ocupa cu supervizarea actiunilor mafiote din San Fierro,jafuri armate,rapiri,

• In ce interval oral jucati:14.00-22.00

• Nick-uri anterioare: Nici unul

• Sunteti un om de echipa:Da

• Biografia:The StaR sa nascut langa orasul Los Santos intrun sat mic numit Dillimore.The StaR a fost singur la parinti pana la varsta de 25 de ani cand tatal lui Adrian si mama lui Andreea au fost ucisi intrun schimb de focuri intrun magazin numit "Binco" ucisi de cei din The Mafia.De atunci The StaR isi doreste cu tot sufletul sa se razbune pe cei din The Mafia,pentru acest lucru ar face orice,acum vrea sa se alature celor din Triads fiind rivali celor din The Mafia si sperand ca colegi sal ajute sa'si razbune familia.

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume: Mihalache Gabriel

• Varsta reala: 16

• Orasul de provenienta: Bucuresti

• Stiti ce este Skype?: Da

• Stiti sa folositi Skype?:Da

• Aveti un cont pe Skype?: Da

• Detineti un microfon functionabil?: Da

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu): Da

Link to comment
Share on other sites

Guest raKneT

Informatii despre caracter:

• Nickname: raKneT

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV): LS

• De cand jucati SA-MP pe linkmania: 8 luni

• Sex: Masculin

• Varsta in game: 18

• Level :9

• Factiuni precedente: Grove Street , Police Departament

• Ultima factiune: Police Departament

• Link catre demisie: Click

• Job secundar: Arms Dealer

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara: 2 - PD

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor: Pentru a face parte dintro factiune serioasa.

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune: Trafic de arme, droguri, jafuri.

• In ce interval oral jucati: 09.00 -14.00 ; 17:00 - 20:00

• Nick-uri anterioare: -

• Sunteti un om de echipa: Da

• Biografia: raKneT s-a nascut in orasul Los Santos. Traia intr-o familie foarte bogata deoarece tatal sau era directorul unei firme, iar mama sa era avocata. raKneT avea tot ce isi dorea, era foarte fericit alaturi de familia sa. Intr-o zi venind acasa de la scoala, si-a gasit parintii intr-o balta de sange. In acel moment, numai stia de el, a ramas socat si nu stia ce sa mai faca. Norocul lui a fost ca niste rude l-au luat si au avut grija de el. L-au educat foarte bine, avea rezultate foarte bune la scoala. Terminand scoala, parintii lui adoptivi l-au dat la un curs de Taxi, pentru a-si face proprii bani. raKneT a fost foarte fericit atunci cand si-a gasit un job. Dorea sa munceasca din greu, sa castige bani frumosi si sa ajunga cineva. Dupa ceva timp, raKneT a aflat ca este dat afara din compania de Taxi. Nestiind ce sa mai faca, se intorcea cu greu spre casa. La un moment dat, se aseaza pe o bordura si isi amintea de clipele bune. Deodata, apar 4 masini de gangsteri, in frunte cu liderul lor filtzer. Acestia, s-au dus la el, au facut cunostiinta si se intelegeau foarte bine cu el. raKneT era fericit ca si-a facut noi prieteni, se simtea ca intr-o noua familie. Dupa ce petrecuse un timp in Grove Street, raKneT a ales sa paraseasca aceasta factiune si sa alature poltiei. Intrand in PD, aici a devenit un om al legii. Aresta suspecti si facea curatenie in orasul Los Santos. Dupa cateva neintelegeri, a decis sa revina intr-o factiune si sa devina un baiat "rau". In acest moment raKneT si-a depus CV-ul catre Triade si asteapta raspunul liderilor daca va fi acceptat sau nu.

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume: Stanciu Andrei

• Varsta reala: 18

• Orasul de provenienta: Teleorman

• Stiti ce este Skype?: Da

• Stiti sa folositi Skype?:Da

• Aveti un cont pe Skype?: Da

• Detineti un microfon functionabil?: Da

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu): Da

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Sevraje

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV): Ls

• De cand jucati SA-MP pe linkmania: 2 ani

• Sex: Masculin

• Varsta in game: 18

• Level : 9

• Factiuni precedente: Medici

• Ultima factiune: Medici

• Link catre demisie: -

• Job secundar: Car Jacker

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara: 1

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor: Este cea mai respectata mafie condusa de lideri pe masura!

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune: Waruri,arme,bani,droguri

• In ce interval oral jucati: 09.00 - 01:00

• Nick-uri anterioare: -

• Sunteti un om de echipa: Da

• Biografia: Sevraje s-a nascut la maternitatea din Los Santos.Acesta traia impreuna cu parintii lui intr'o casa de oameni simpli in Los Santos , in partea de est.De la varsta de 14 ani a devenit un bun pescar ,iar la 16 ani un foarte bun taximetrist in oras.Dupa ceva timp a aflat ca parintii lui plecasera spre San Fierro. Oras condus de temuta mafie a Triadelor care se ocupa cu curese si jafuri armate.Intr-o zi parinti lui Sevraje au fost ucisi de niste mafioti italieni. Din acea zi Sevraje a jurat razbunare acelora.Acesta si-a depus CV-ul la cei din Triade sperand sa il ajute !

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume: Bogdan Ovidiu

• Varsta reala: 18

• Orasul de provenienta: Panciu

• Stiti ce este Skype?: Da

• Stiti sa folositi Skype?: Da

• Aveti un cont pe Skype?: Da

• Detineti un microfon functionabil?: Da

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu): Da.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname:itv.dRey

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV):LS

• De cand jucati SA-MP pe linkmania: 1 an

• Sex:M

• Varsta in game:15

• Level :8

• Factiuni precedente:Medics

• Ultima factiune:Medics

• Link catre demisie:-

• Job secundar:Car Jacker

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara:1

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor:Este o mafie capabila condusa de un lider capabil :)

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune:Waruri,Trafic de arme, droguri

• In ce interval oral jucati:9:00 - 16:00 si seara 21:00 - 24:00

• Nick-uri anterioare:-

• Sunteti un om de echipa:Da

• Biografia:tv.drey s-a nascut in orasul Los Santos.El avand o familie numeroasa,mai avea 4 frati.A fost nevoit de mic,deoarece era cel mai mare , a trebuit sa munceasca pentru a aduce un plus de venit familiei. S'a angajat ca Car Jacker. A castigat bani buni din aceasta afacere dar cand au aflat parintii lui de ce face i'au interzis sa mai fure masini si sa le vanda. Parintii ia'u sugerat sa se inscrie la o mafie pentru a le proteja familia si a aduce un venit mai mare. Acesta a ales sa se angajeze la factiunea Triads pentru a fi intr;o echipa capabila , si cu colegii lui .

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume:Dodan Cosmin

• Varsta reala:15

• Orasul de provenienta:Galati

• Stiti ce este Skype?:Da

• Stiti sa folositi Skype?:Da

• Aveti un cont pe Skype?:Da

• Detineti un microfon functionabil?:Da

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu): Da

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Clau

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV): Ls

• De cand jucati SA-MP pe linkmania: 1 an

• Sex: Masculin

• Varsta in game: 15

• Level : 8

• Factiuni precedente: DNB

• Ultima factiune:DNB

• Link catre demisie: -

• Job secundar: Car Jacker

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara: 1

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor: Pt ca este o factiune de renume cu lideri foarte competenti

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune: droguri,arme,waru-ri

• In ce interval oral jucati: 14:00-22:00

• Nick-uri anterioare:Claudiu546

• Sunteti un om de echipa: da

• Biografia: Clau s-a nascut in orasul Los Santos intr-o familie saraca.El dorea sa stie cum poate face rost de bani pentru a-si ajuta familia.A incercat sa se alature legii dar nu a fost chair pe placul lui.A intrat apoi in The Mafia.Acolo nu era munca in echipa si membrii nu aveau respact unul fata de celalalt.Intr-o zi a urmarit a mers cu mafia la un war.Fiind neorganizati mafiotii au pierdut si au fost arestati.Dupa ce a fost eliberat ,Bboobboo a parasit mafia.El ii admira foarte mult pe membrii The Triads datorita muncii lor si lucrului in echipa.A decis sa incerce sa intre in cea mai buna si cea mai de temut mafie din cele 3 orase.Acum asteapta nerabdator decizia liderilor The Triads.

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume: Zamfirecu Claudiu

• Varsta reala: 16

• Orasul de provenienta: Valcea

• Stiti ce este Skype?: da

• Stiti sa folositi Skype?: da

• Aveti un cont pe Skype?: da

• Detineti un microfon functionabil?: da

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu): Da

RESPECT LIDERI :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Clau

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV): Ls

• De cand jucati SA-MP pe linkmania: 1 an

• Sex: Masculin

• Varsta in game: 15

• Level : 8

• Factiuni precedente: DNB

• Ultima factiune:DNB

• Link catre demisie: -

• Job secundar: Car Jacker

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara: 1

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor: Pt ca este o factiune de renume cu lideri foarte competenti

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune: droguri,arme,waru-ri

• In ce interval oral jucati: 14:00-22:00

• Nick-uri anterioare:Claudiu546

• Sunteti un om de echipa: da

• Biografia: Clau s-a nascut in orasul Los Santos intr-o familie saraca.El dorea sa stie cum poate face rost de bani pentru a-si ajuta familia.A incercat sa se alature legii dar nu a fost chair pe placul lui.A intrat apoi in The Mafia.Acolo nu era munca in echipa si membrii nu aveau respact unul fata de celalalt.Intr-o zi a urmarit a mers cu mafia la un war.Fiind neorganizati mafiotii au pierdut si au fost arestati.Dupa ce a fost eliberat ,Clau a parasit mafia.El ii admira foarte mult pe membrii The Triads datorita muncii lor si lucrului in echipa.A decis sa incerce sa intre in cea mai buna si cea mai de temut mafie din cele 3 orase.Acum asteapta nerabdator decizia liderilor The Triads.

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume: Zamfirecu Claudiu

• Varsta reala: 16

• Orasul de provenienta: Valcea

• Stiti ce este Skype?: da

• Stiti sa folositi Skype?: da

• Aveti un cont pe Skype?: da

• Detineti un microfon functionabil?: da

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu): Da

RESPECT LIDERI :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

• Nickname: Westiee

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV): Las Venturas .

• De cand jucati SA-MP pe linkmania: 2-3 ani .

• Sex: Masculin .

• Varsta in game: 17

• Level : 8

• Factiuni precedente: Da Nang Boy`s .

• Ultima factiune: Da Nang Boy`s .

• Link catre demisie: Click

• Job secundar: Car Jacker

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara: 3 ( Observer )

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor: Este cea mai buna mafie .

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune: Trafic de arme / droguri / persoane

• In ce interval oral jucati: Depinde ...

• Nick-uri anterioare: Bobitza , CranK .

• Sunteti un om de echipa: Da .

• Biografia:

Intr`o zi Westiee a iesit sa se plimbe prin parc. Cum mergea Westiee prin parc a vazut o masina cu San Fiero Rifa care urmarea un membru din triad eu cum l`am vazut pe membru acela din triad am incercat sa il ajut pana cei din triad sa vin o alta masina cu cum eram eu si cu acel membru triad ma chinueam sa omor unu din acei San Fiero Rifa si in cele din urma am reusit sa`l omor pe acel membru din San Fiero Rifa, si dupa ce l`am omorat atunci au aparut o masina cu alti membri din triad si cu Jie in frunte si pana la urma au reusit sa ai omore pe cei 4 membri din San Fiero Rifar ,iar atunci Jie lideru i`a propus o afacere lui Westiee care era sa se alature si el la in mafia lui pentru a`l ajuta in lupta contra Ballas,San Fiero Rifa si The Mafia

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume: Condruz Narcis

• Varsta reala: 15

• Orasul de provenienta: Braila

• Stiti ce este Skype?: Da

• Stiti sa folositi Skype?: Da

• Aveti un cont pe Skype?: Da

• Detineti un microfon functionabil?: Da

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu): Da

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...