Jump to content
lego_kid

Discutii SFR

Recommended Posts

Am fost banat,dar nu stiu sincer De ce:((.am sa incerc sa rezolv problema,daca nu bafta tuturor!,am sa ma las

Chiar azi de supremacy:(,,dar poate se rezolva problema:)

Ti-a scos ban-ul.

In mai putin de o ora incepe SA Supremacy. Incercati sa intrati toti pe la fara 15 maxim. In 5 minute voi face un antrenament cu cei prezenti. Daca puteti intra mai multi, ar fi perfect.

Stiu erick.banu mi la scos dar am ban ip,nu cred ca ajung la supremacy,nu cred ca se rezolva! nu stiu cum chiar azi de supremacy,sa i-au ban.Numai inteleg:(

Link to comment
Share on other sites

De viner pana marti voi fi plecat, nu voi intra deloc in joc. Aveti grija ce faceti pana atunci.

In lipsa mea ascultati de Dan33, SilenT, Cosmin. I-am ales pe ei din 3 motive: activitate, seriozitate, vechime ( in cazul lui Dan33 ).

Link to comment
Share on other sites

cum de rujuc_dragos e in SFR si are BlackList la noi ?

Puneti mintea la contributie si da-ti seama.

# Am revenit, sper ca n-ati facut vreo tampenie cat am fost plecat. Oricum imi vor spune cei care au fost "sefi" in lipsa mea ce ati facut, daca v-ati certat, etc.

## Vreau sa-mi spuneti cand aveti timp de o sedinta.

Link to comment
Share on other sites

De azi inainte, nu vreau sa mai vad ca cere cineva ajutorul pe /f si voi il ignorati. Cand spun "ajutorul", ma refer la absolut tot. Fie ca intreaba daca merge cineva la mats cu el, la kill, in bayside sa ia o masina, sau orice altceva.

Au inceput sa scada materialele din seif. Puneti mana si faceti cat mai multe. Ma gandeam sa ridic limita de la minim 1000 mats/saptamana la 3000..dar voi nici alea 1000 nu le puneti.

Nu vreau sa va mai prind singuri la kill, atata timp cat mai sunt alti colegi online.

Cine nu respecta ce am spus mai sus, va fi sanctionat.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...