Jump to content
lego_kid

Discutii SFR

Recommended Posts

Drake am inteles ca vrei sa ma dai afara din cauza celor intamplate pe contul Dan33!!Sa iti zic ceva,pt mine nu este alta factiune ca SFR pt factiunea asta joc eu samp daca nu sunt in SFR nu mai joc...nu vad rostul...dc sa fiu dat afara?ce am facut asa rau?Eu am stat 1 an de zile in SFR este prima si ultima mea factiune...Vorbeste cu toti fosti lideri cu fosti membri sa vezi ce am insemnat eu pentru SFR si vreau sa scriu dinou istorie in rifa, pe srv sunt cunoscut ca cel mai fidel player din rifa...Daca ma dai afara eu ma las de joc....Poate putem ajunge la o intelegere

Link to comment
Share on other sites

Drake am inteles ca vrei sa ma dai afara din cauza celor intamplate pe contul Dan33!!Sa iti zic ceva,pt mine nu este alta factiune ca SFR pt factiunea asta joc eu samp daca nu sunt in SFR nu mai joc...nu vad rostul...dc sa fiu dat afara?ce am facut asa rau?Eu am stat 1 an de zile in SFR este prima si ultima mea factiune...Vorbeste cu toti fosti lideri cu fosti membri sa vezi ce am insemnat eu pentru SFR si vreau sa scriu dinou istorie in rifa, pe srv sunt cunoscut ca cel mai fidel player din rifa...Daca ma dai afara eu ma las de joc....Poate putem ajunge la o intelegere

Cu astfel de injuraturi adresate altor playeri si lipsa de non fp nu prea cred... poti sa fii in rifa si de cand e serveru on, nu ma intereseaza!

Invata sa pierzi si sa te controlezi, nu tot timpul castigi.

Link to comment
Share on other sites

Baieti Drake a renuntat la lider...Va rog sa nu va certati si sa fiti cuminti pana cand vine urmatorul lider...Liderul este ERICK !!

Welcome Erick sper sa ne intelegm bine...Dami voie sa ma prezint sunt Dan33 si am ban 14 zile...joc pe un alt account Dan3 pana imi scote banul.Sa speram ca u te vei ocupa mai mult de factiune si vei fi mai activ decat Drake!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...