Jump to content
lego_kid

Discutii SFR

Recommended Posts

imi pare rau sfr. tocmai cand megeau lucrurile asa de bn am comiso. am ban 30 zile pt bug abuse. bft all. daca vreti sa vorbiti cu mine id de mess mityca_dragomir. si am un cont nou de samp: HydraVision. mai vb in joc. scz liderilor. voi reveni.

Link to comment
Share on other sites

imi pare rau sfr. tocmai cand megeau lucrurile asa de bn am comiso. am ban 30 zile pt bug abuse. bft all. daca vreti sa vorbiti cu mine id de mess mityca_dragomir. si am un cont nou de samp: HydraVision. mai vb in joc. scz liderilor. voi reveni.

mda, bv ma, cap de pluta

@ I'm back, Semos here

Link to comment
Share on other sites

I quit !

De ce?M-am saturat sa fiu mereu on(singurul SFR on), iar cei care intra 30min pe saptamana(la sedinta) sa ia rank si etc.

Ma duc intr-o factiune mai organizata.

Bafta Rihanna, Terminator, Mitibanatu, Hawen, Ripper si cobanu de Dan33 & Equilibrium

Ne mai auzim, bafta(o sa aveti nevoie).... va pwpa Semos :tiphat: :crybaby:

Ne auzim curand :beer: :right:

Link to comment
Share on other sites

Nu ne parasi semos :(( mai ramai te rog fac orice...:(( :crybaby:

NU.Cei din PD,cand stau la crane, imi da wanted imd, si imi zic pe /w "Eram sigur ca tu esti, snguru SFR on" :naughty:

Asa si ...azi am fost singuru sfr de pe srv pana la ora 14...si nu mam plans.....nu pleca semos...mai stai

Link to comment
Share on other sites

Nu ne parasi semos :(( mai ramai te rog fac orice...:(( :crybaby:

NU.Cei din PD,cand stau la crane, imi da wanted imd, si imi zic pe /w "Eram sigur ca tu esti, snguru SFR on" :naughty:

Asa si ...azi am fost singuru sfr de pe srv pana la ora 14...si nu mam plans.....nu pleca semos...mai stai

Nu vb doar de azi, hai gata cu spamu =((

Link to comment
Share on other sites

Nu ne parasi semos :(( mai ramai te rog fac orice...:(( :crybaby:

NU.Cei din PD,cand stau la crane, imi da wanted imd, si imi zic pe /w "Eram sigur ca tu esti, snguru SFR on" :naughty:

Poti face plangere pt chestia asta... trebuie sa te vada, sa-ti vada numele sau id, nu ca esti singuru sfr on sau alte chestii. Treaba ta.

Link to comment
Share on other sites

Terminator,ripper,hawen si ceilalti din sfr ce s-a intamplat de sunteti asa inactivi?Daca aveti o perioada de inactivitate puneti si voi la inactivitate sa stim si noi ce s-a intamplat cu voi ca ziua sunt doar 2 membri on....

Link to comment
Share on other sites

Ma scuzati ca de cateva zile sunt cam inactiv dar acum sunt in apartamentul in care stau pt scoala si de azi dupa pranz o sa ma mut inapoi unde stateam eu ca a venit vacanta de vara si o sa fiu activ, inca o data imi cer scuze pentru inactivitate

Link to comment
Share on other sites

Am sa va rog pe toti ca pe data de 25 iunie ora 21:00 sa fiti on deoarece mergem la supremacy faceti tot ce puteti sa ajungeti deoarece vrem sa demonstram ca putem...VA ROG SA SCRIETI TOTI DACA PUTETI VENI SAU NU SA STIU PE CN MA BAZEZ SI PE CINE NU!!! MULTUMESC FRUMOS

Link to comment
Share on other sites

A fost sedinta ,daca voi nu intrati ,nici eu nu stiam dar miau zis astia frate,bine ca a intrat si dan

Drake ,mai fa si tu rost de membri ,atragei cu prime ,punem toti bani sa le dam prime ,ceva acolo sa nu mai fim cei mai putin ,ne rad toti

Da mai des /o ,si spune ca sfr recruteaza

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...