Jump to content
lego_kid

Discutii SFR

Recommended Posts

Dupa cum stiti , maine va avea loc o sedinta la ora 12:00 urmata de eventul Faction Championship. Au fost alese grupele si arata cam asa. Asa ca faceti eforturi sa intrati cu totii pentru a mai realiza inca o performata insemnabila. Desigur cine nu va intra fara sa anunte va suporta consecintele , care , mare atentie , vor fi drastice. Rog seriozitate pt ca doar asa putem realiza performante.

Link to comment
Share on other sites

In data de 14.10.2012 , Duminica , ora 12:00 , va avea loc o sedinta in care se vor acorda rankuri , prime si se vor discuta problemele actuale ale factiunii , urmata de un antrenament. Tin sa precizez ca prezenta este obligatorie iar cei care vor lipsi sunt rugati sa posteze la Discutii SFR.

Nu stiu daca pot ajunge la sedinta aceasta deoarece plec din bucuresti.

Link to comment
Share on other sites

Probabil ca va intrebati de ce sedinta e la ora 11:30. E pentru ca :

Duminica o noua editie la ora 12:00 .

Puteti sa incepeti sa va inscrieti.

iar eu v-am inscris. Asa ca va rog sa va prezentati cu toti , daca nu la sedinta macar la event.

Sa fie clar , cine nu se prezinta fara sa anunte v-a fi demis si asa ca suntem peste numarul limita de membri.

Avem sansa noastra si nu trebuie sa o ratam!

Edited by kavalla
Link to comment
Share on other sites

mi-a facut placere sa fiu alaturi de voi atata timp. din pacate nu mai pot juca decat pe la 3-4 dimineata. ascultati de lider si voi reveni ... poate mai repede decat credeti ... adios!

Succes Mitica sper sa sa revii cat mai repede si sa ne vedem cu bine in SFR ca si colegi .

Link to comment
Share on other sites

Dragi prieteni si tovarasi , daca sa anutat ca se da wipe voi nu mai activati? Inca sunteti membri SFR si trebuie sa va indepliniti obligatiile pana in momentul inca care nu o sa mai fiti membri al acestui gang.

Aici ma refer in special la : George. , Cretu_Stefan , HuBaBuBa , Drottnar , TonyTzi si Smile4Fun. Aveti timp sa va revizuiti activtatea pana la sedinta de Duminca cand v-oi hotara cine mai ramane in acest gang.

In data de 28.10.2012 , Duminica , ora 13:00 , va avea loc o sedinta in care se vor acorda rankuri , prime si se vor discuta problemele actuale ale factiunii , urmata de un antrenament. Tin sa precizez ca prezenta este obligatorie iar cei care vor lipsi sunt rugati sa posteze la Discutii SFR.

Sedinta nu este pusa intamplator la ora aia pt ca imediat dupa mai exact la ora 14:00 va avea loc Faction Championship unde v-am inscris. La fel , prezenta obligatorie , neprezentarea se lasa cu sanctionari. Este , probabil ultima sansa in aceasta "era" sa dovedim ce puteam cu adevarat(nu cum a fost la ultimele editii) iar eu cred ca ne putem autodepasi si sa realizam o peformanta insemnabila.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...