Jump to content
lego_kid

Discutii Agentia Hitman

Recommended Posts

Sa va intre bine in cap..sa nu prind pe nimeni ca fura de la colegi,pai suntem colegi sau ce suntem?Nu ma intereseaza ce fel de event e,daca unul dintre noi reuseste primul ceilalti il apara ca nu am ajuns sa ne mancam intre noi.

Demiterea lui ewze sa o luati ca pe o urmare daca nu respectati ceea ce am zis.

Link to comment
Share on other sites

jf1mB.gif

Nume factiune: Agentia Hitman

Lider: kidzeen

Lider secund (in caz ca liderul lipseste): RazoR / bL@cK / sOuNdy

Cine nu poate venii sa anunte aici,la discutii,ca sa pot forma o echipa,probabil va fi cea cu care am participat la Supremacy dar nu se stie niciodata.

Planul este facut,o sa va zic la fiecare ce aveti de facut in mare parte dar asta duminica,nu acum.

Link to comment
Share on other sites

Nu pot ajunge nici la sedinta nici la Faction Supremacy pentru ca la ora ai am meci here .

Numai echipe cu renume 'AS Morometii' , 'AS Unirea Babaita', 'AS Vedea' , 'ASC Seaca' .

Banuiesc ca tu joci in meciul 4.AS Atletico Sirbeni - AS Viitorul Butesti si faci partea din a 2a echipa,asta cu But esti :))

Bine v-am regasiti baietiii,ne vedem in game.Sport la contracte.

Welcome back vicento,spor si tie.

Link to comment
Share on other sites

Asa a fost sa fie astazi la FC,nu ne-am mobilizat indeajuns de bine de aceasta data si am pierdut cupa.Felicitari tuturor celor prezenti si care au participat la event,nu cred ca am omis pe cineva astazi si nu e capat de drum,or sa mai fie si alte evenimente unde mai mult ca sigur ne vom prezenta cu putere mai mare.

Locul 2 din 16 factiuni participante nu este unul prost, ci un rezultat destul de bun,reusim sa ne mentinem pe primele locuri dar asta nu e de ajuns.

Factions Championship, locul 2 - a 3-a editie - Hitman

PTDvP.png

Aici aveti userbar-urile de la primele 2 editii ale Cupei FC.

Factions Championship, castigatori prima editie - Hitman

NlABe.jpg

Factions Championship, castigatori a 2-a editie - Hitman

xnJuy.png

Povestea nu se termina aici . . .

Link to comment
Share on other sites

Am anuntat sedinta care are loc Duminica,la ora 11:30,ora accesibila pentru toata lumea iar dupa aceea sa putem participa la Supremacy de la ora 12:30 asadar vad ca pana acum nimeni nu a scris ca nu poate venii la sedinta.

Toti membrii acestei factiuni sunt rugati sa adauge la semnatura existenta si acest 'logo' .

PKf9g.gif

http://i.imgur.com/PKf9g.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...