Jump to content
lego_kid

Discutii Agentia Hitman

Recommended Posts

Felicitari pentru prezenta si pentru implicarea de la FC,tineti capul sus,in viata trebuie sa stii sa si pierzi, suntem pe podium la aceasta editie(top 3) dar conducem cu 2 victorii de la primele editii,ceea ce ne mentine pe primul loc in clasamentul general.

:trophy:
Editia cu numarul 1

:trophy:
Editia cu numarul 2
Link to comment
Share on other sites

In proportie de 75% nu cred ca ajung la sedinta, sunt plecat din localitate.

Daca e sa nu ajung, multa bafta la supremacy.

Edited by Perry
Link to comment
Share on other sites

Baietii va scriu cu intarziere .Va salut,aveti grija de voi.Bafta la contracte si la cat mai multe titluri.Succes cu supremacy'urile si fc'urile.Va pupa Kiddou

Succes in urmatoarea factiune ^_^

Edited by Madalin
Link to comment
Share on other sites

Baietii va scriu cu intarziere .Va salut,aveti grija de voi.Bafta la contracte si la cat mai multe titluri.Succes cu supremacy'urile si fc'urile.Va pupa Kiddou

Bafta Kidolici,sigur o sa mai dau de tine prin alta factiune sau poate chiar in hitman :D

Edited by Ionut
Link to comment
Share on other sites

Baietii va scriu cu intarziere .Va salut,aveti grija de voi.Bafta la contracte si la cat mai multe titluri.Succes cu supremacy'urile si fc'urile.Va pupa Kiddou

Cand am intrat si eu iesi tu, sa-ti fie rusine :))) , bafta in noua (vechea) factiune .

Link to comment
Share on other sites

Baietii va scriu cu intarziere .Va salut,aveti grija de voi.Bafta la contracte si la cat mai multe titluri.Succes cu supremacy'urile si fc'urile.Va pupa Kiddou

Te salut nubule, noi nu avem nevoie de bafta!!! Tu acolo in schimb ai nevoie mai ales la event-uri, ca daca pici contra noastra am sa incerc sa ti arat mila..daca pot!

Glm :)) pe tine te voi omori primul!

Edited by LoVeLess08
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Asa cum am promis,am dat drumul competitiei 'Dream Elite' http://www.linkmania...howtopic=452753 .

Felicitari pentru performanta de la Supremacy,din nou foarte aproape de titlu(locul 2),si cum acest event nu este asa important, nu ne afecteaza.

Cei care nu au participat trebuie sa dovedeasca mai intai ca pot face fata ,ca pot depasii colegii.

Edited by Athreyu
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...