Jump to content
lego_kid

Discutii Agentia Hitman

Recommended Posts

Imi pare rau ca nu am putut si eu participa :( , am avut niste treaba pe la politie( fuck the police :hair: ) :)) dar ma bucur din toata inima ca ati putut castiga si fara ajutorul meu :wub: :banana: :respekt: >:)

Link to comment
Share on other sites

Posibil ca nici eu sa nu ajung pe la sedinta ,am niste treaba de rezolvat prin oras si nu stiu la ce ora ajung acasa.Postez pt orice eventualitate :)

# Ba inger but ai fost but ai ramas :)) ,stii doar ca glumesc :-* oricum bafta in noua factiune :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

O sa fiu inactiv cateva zile 4-5 plec in vacanta..Bafta la contracte

Distractie placuta, te asteptam cu pofta de joc:*!

Am revenit din vacanta si de astazi o sa imi reiau activitatea.Welcome celor noi si imi pare rau pentru cei care au plecat.Spor la contracte! :gun::gun:

Bine ai revenit!

Link to comment
Share on other sites

Bun, am revenit din vacanta si maine o sa pun la punct tot ce misca pe aici si o sa verific si pm-urile primite in aceste zile deoarece toate datele le am pe acest pc.

Am fost la curent cu ce se mai intampla pe server,pe forum si am intrat putin si in game.

Cine a lenevit saptamana asta nu va fi afectat in mare parte,aceasta perioada o puteti lua ca pe un concediu,de maine intram iar in paine.O zi buna !

Link to comment
Share on other sites

Bun, am revenit din vacanta si maine o sa pun la punct tot ce misca pe aici si o sa verific si pm-urile primite in aceste zile deoarece toate datele le am pe acest pc.

Am fost la curent cu ce se mai intampla pe server,pe forum si am intrat putin si in game.

Cine a lenevit saptamana asta nu va fi afectat in mare parte,aceasta perioada o puteti lua ca pe un concediu,de maine intram iar in paine.O zi buna !

uelcom back sefule :*

Link to comment
Share on other sites

O rugaminte la cei cu rank 4+,incercati sa activati mai mult ca sa mearga jocul cum trebuie.

#Azi/maine o sa rezolv si cu cei aflati in teste.

##Aproape ca am terminat de selectat event-urile castigate in ultima luna.

###Rank-uri ati primit si veti mai primii,daca meritati si daca aveti vechimea necesara.

####Sedinta o sa fie si ea dar nu acum.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...