Jump to content
lego_kid

Discutii Agentia Hitman

Recommended Posts

Cred ca cu " Exchange Market" va fi si mai multa distractie , pentru ca avem mai multe obtiuni de alege.Si asa suntem indemnati involuntar sa jucam de placere.Cred ca este o idee super, acuma sa vedem ce zic si ceilalti colegi.

Link to comment
Share on other sites

Bine ai venit Derrek bafta la contracte.

Exchange Market este o idee foarte buna si pentru inceput nu as schimba nimic dar poate pe parcurs ai putea pune sa cumparam puncte pemtru misiune,nu multe maxim 2-3.

Link to comment
Share on other sites

Guest Al1n..

Baieti am revenit.V-am adus ce v-am promis de pe litoral in special lui kidzeen:)).

Welcome celor noi si bafta la contracte.Ne vedem in joc. :beer: :bananadance2:

Link to comment
Share on other sites

ATENTIE!!

Cei care dau /w,pm pe forum,pe xfire,etc. la diverse persoane pe care au contract,cu scopul de a usura munca vor fi pedepsiti,si vorbesc serios + ca nu mai are niciun farmec.

#Cei aflati in situatia asta sunt clifford si shakaloo,care desii erau in teste au facut aceasta greseala,drept urmare au fost scosi.

Link to comment
Share on other sites

Nu am putut ajunge la sedinta si nici contractele nu am apucat sa le postez din cauza ca aseara nu am avut net,iar azi`dimineata am fost plecat de acasa de pe la 8.Imi cer scuze,daca e nevoie le postez.

# O sa intreb colegii ce sa discutat la sedinta. Multumesc de intelegere :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Pentru cei care vor sa intre in hitman/au fost acceptati la teste si sunt inca nelamuriti cu aceasta regula:

2. Hitmanilor le este interzis sa isi indeplineasca contractele in safe zone,spawn.

Nu aveti voie sa va faceti contractele in spawn,chiar daca nu sunteti vazuti.Riscati sa fiti sanctionati de admini dar si de Kidzeen.

Link to comment
Share on other sites

Pentru cei care vor sa intre in hitman/au fost acceptati la teste si sunt inca nelamuriti cu aceasta regula:

2. Hitmanilor le este interzis sa isi indeplineasca contractele in safe zone,spawn.

Nu aveti voie sa va faceti contractele in spawn,chiar daca nu sunteti vazuti.Riscati sa fiti sanctionati de admini dar si de Kidzeen.

True story.

#Vreau ca la Factions Championship sa ne strangem in numar cat mai mare ,ca sa pot forma o echipa de 10 insi.

Ora exacta : 14:00

Data : Vineri .

Link to comment
Share on other sites

Hitman Agency castiga editia cu numarul 2.

Supreme Champion: Agentia Hitman

Worthy Adversary: Grove Street

3rd place tie: Ballas

linkmaniafc.png

Felicitari tuturor agentilor care au participat si nu numai,sunteti ascultatori,lucram in echipa si facem o treaba buna.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...