Jump to content
lego_kid

Discutii Agentia Hitman

Recommended Posts

Sunt de parere ca sedinta ar trebuii situata intotdeauna seara. Dar in caz ca nu e prea multa lume acasa , sar putea programa pe la ora 13:00.

ar fii bine pe la ora 13:00 dar nu in weekend ..

Hm, acum ca multi sunt in vancata parerea mea este ca sedinta ar putea fi pusa undeva pe la mijlocul saptamanii , dar nu seara! ;)

Link to comment
Share on other sites

Vineri, 24 Iunie 2011, ora 13:00 => Sedinta !

Prezenta obligatorie, cine nu poate venii anunta la discutii.

Rank up/down , probleme ale factiunii

Imi pare rau pentru ca n-am fost prezent, am avut niste probleme si n-am fost On toata ziua...

Link to comment
Share on other sites

Lista membrilor Hitman

Director (Rank 6)

TRK

Vice-Director (Rank 5)

Florin

Special Agent (Rank 4)

Mitasik

HashisH

Agent (Rank 3)

D3v1L

TorQue

Zergyu

KiD

Mitzu

shp4nky

Mr.Dennis

Marksman (Rank 2)

Axxell

Fluence

Andreidef

SlowLy

Freelancer (Rank 1)

Insomnia7

sper ca n-am mai uitat pe nimeni

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest MoNdEo007

dc ne bate?:))

nu :)) vroiam sa dorm....dar m-ai trezit tu ... haida in-game mai facem 2-3 contracteeee=))))

Ce maaa? De unde atatea contracte . Criza frate

Link to comment
Share on other sites

Guest MoNdEo007

Cand preconizati ca se deschid aplicatiile ?

Ai impresia ca vei mai avea sansa fi acceptat ?

" 8. Un jucator odata demis din agentie va avea dreptul sa revina numai in cazul in care liderul observa un progres enorm in comportamentul/aptitudinile acestuia. "

Nu cred ca vei avea sansa sa fii acceptat in agentie , mai ales ca nu prea te-am vazut prin joc .Nu cred ca TRK ar fi vazut o schimbare de atitudine. Dupa ce ti-ai patat obrazul mai ai tupeu sa aplici ? Ti-ai patat obrazul fata de membrii si liderul de factiune? Ti l-ai patat , asuma-ti responsabilitatea incalcarii regulamentului.

Link to comment
Share on other sites

Cand preconizati ca se deschid aplicatiile ?

Ai impresia ca vei mai avea sansa fi acceptat ?

" 8. Un jucator odata demis din agentie va avea dreptul sa revina numai in cazul in care liderul observa un progres enorm in comportamentul/aptitudinile acestuia. "

Nu cred ca vei avea sansa sa fii acceptat in agentie , mai ales ca nu prea te-am vazut prin joc .Nu cred ca TRK ar fi vazut o schimbare de atitudine. Dupa ce ti-ai patat obrazul mai ai tupeu sa aplici ? Ti-ai patat obrazul fata de membrii si liderul de factiune? Ti l-ai patat , asuma-ti responsabilitatea incalcarii regulamentului.

Nu am impresia, eu unul evaluez sansele mele la 10%.

Ai uitat pentru ce am fost demis ? S-a discutat mai sus , recisteste.

Daca nu m-ai vazut prin joc , cum am facut level 9 ? Ce regulament am incalcat ? Recisteste ce s-a discutat la momentul demiterii. Aplicatia o fac pentru factiune , in nici un caz pentru acei membri ai ei care ma detesta. Ultimul si primul post off topic legat de aceasta discutie.

  • Downvote 6
Link to comment
Share on other sites

Cand preconizati ca se deschid aplicatiile ?

Aplicatiile se deschid cand vrea liderul, nu avem de unde sa stim noi, mai bine ii dadeai un PM.

#Nu stiu cum crezi tu ca ai putea intra in factiune dupa tot ce ai facut contra acestei factiuni.In plus am sa vorbesc pentru punerea ta pe blacklist, permanent.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Nu imi aduc aminte sa iti fi adresat o amenintare la adresa ta KiD, faci de ras teambar-ul , care e facut de mine pentru tot staff-ul Lands.

Am intrebat la discutii pentru ca si membri actuali isi pot afirma o parere daca este sau nu nevoie de membrii. Dar parca v-am facut lifting pe viu cu cutter-ul cand am postat , asa ati sarit in sus.

# Ce am facut eu "contra" acestei factiuni ?

  • Downvote 6
Link to comment
Share on other sites

In primul rand ce-i aici? Free Chat? :blink: Sa nu mai vad un post dupa mine !

In al 2-lea rand, Tudor, te rog sa te mai uiti inca odata la primele pagini unde era acel scandal, chiar crezi ca o sa mai intri in factiune?Defapt, chiar crezi ca te mai vor colegii alaturi de ei?Eu 100% spun ca nu.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest MoNdEo007

In primul rand ce-i aici? Free Chat? :blink: Sa nu mai vad un post dupa mine !

In al 2-lea rand, Tudor, te rog sa te mai uiti inca odata la primele pagini unde era acel scandal, chiar crezi ca o sa mai intri in factiune?Defapt, chiar crezi ca te mai vor colegii alaturi de ei?Eu 100% spun ca nu.

Asa turok fi raw.

# Nu pot fi prezent la sedinta daca se v-a face in weekend. Sunt inactiv de pe 01.06.2011-03.07.2011. :* Spor la contracte baietii.

## 2dor , du-te frate si lasa-ne in pace si liniste.

### +1 Turok.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...