Jump to content
lego_kid

Discutii Agentia Hitman

Recommended Posts

Tu nu ai injurat niciodata? Marsh deaici,dupa ce ca injuri pe /f de rupi pamantul,mai ales pe /w sau /sms,mai si comentezi .

Daca ai vazut 2injuraturii pe /f asta inseamna post si pedepse? Las-o balta tudor. Macar sa ai bun simt,sa-ti ceri scuze lui Alexinho,pt ca el te-a ajutat sa devii hitman,si te-a recrutat. Daca nu erai hitman akm,nu se stia de tine. Erai un "newbie" atunci .

Dar tu,batman batman,post pe forum. Asta arata respectul fata de factiune.

Chiar te rog sa spui lui Cristian cand sa verifice logurile si sa ne arate cand am injurat. Dar aici sa vedem cu totii.

Defapt roga-l te rog pe IceMan sa le verifice , asa poate reusesti sa ma demiti si din functia de moderator.

Doamne ce le trece unora prin cap.

Nu poti sa te calmezi ? Te vezi mare sau nu inteleg ? Astea sunt mistouri ieftine, da dovada de responsabilitate cum spuneai tu . Nu esti nevoit sa raspunzi acuzelor celor de pe aici, traieste-ti viata numai vorbii asa in zeflemie :)

Discutati degeaba, decizia e luata, deci incheiem subiectu :)

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Sa Inteleg ca ma vreti demis ? :))

:) dupa ce ai facut , nu cred ca sunt singurul

______________________________________

tudor , din cat timp am petrecut cu tine pe server , mie personal miai dat impresia ca esti un baiat de treaba , bun .. dar din ce ai facut tu .. sa stii :) asa ceva nu se face .. te credeam un baiat de incredere .. se pare ca tu ne'ai dovedit exact contrarul

alexinho , tu nu esti vinovat cu nimic , poate tu nu il cunosteai asa pe tudor .. si eu stiu ca era altfel .. pe rp :) si aici .. pe fostul gf

Imi pare rau de tine tudore , poate ca asta e doar un simplu joc dar tu ne'ai dovedit tuturor ca pentru tine 3gb in pc au insemnat dealungul timpului o a2a viata .. poate chiar prima :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Daca s-a ajuns ca Tudor sa faca asa ceva inseamna ca deja pentru unii viata inseamna San Andreas. Din Septembrie 2008 cand am pasit pe acest server am realizat ca, cu fiecare luna ce trece acest joc pentru unii devine o totala dependenta :).

S-a pierdut distractia de odinioara, cand ma mandream la liceu ca ma joc pe Linkmania, cand veneam de drag acasa sa rad cu MrrN, Rohan , Axxell si restu :) . Fiecare a luat-o pe alt drum, majoritatea dintre ei au fost batjocoriti de "marii" serverului.

Vreau sa fiti mandrii de tot ce am facut impreuna,serile in care am ras cu atata pofta si faptul ca ati reusit intr-o singura luna sa formam o familie atat de unita.

Florin, Mitasik , Hashish. Zergyu si restu care au demonstrat ca merita, aveti grija de voi :*

Cu drag, Alexinho :)

vroiam sa te avertizez sa nu il iei in factiune pe 2dor ca nu e de incredere ... si uite ca s-a adeverit ce gandeam .

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Daca s-a ajuns ca Tudor sa faca asa ceva inseamna ca deja pentru unii viata inseamna San Andreas. Din Septembrie 2008 cand am pasit pe acest server am realizat ca, cu fiecare luna ce trece acest joc pentru unii devine o totala dependenta :).

S-a pierdut distractia de odinioara, cand ma mandream la liceu ca ma joc pe Linkmania, cand veneam de drag acasa sa rad cu MrrN, Rohan , Axxell si restu :) . Fiecare a luat-o pe alt drum, majoritatea dintre ei au fost batjocoriti de "marii" serverului.

Vreau sa fiti mandrii de tot ce am facut impreuna,serile in care am ras cu atata pofta si faptul ca ati reusit intr-o singura luna sa formam o familie atat de unita.

Florin, Mitasik , Hashish. Zergyu si restu care au demonstrat ca merita, aveti grija de voi :*

Cu drag, Alexinho :)

vroiam sa te avertizez sa nu il iei in factiune pe 2dor ca nu e de incredere ... si uite ca s-a adeverit ce gandeam .

Da, imi cer scuze .. am considerat ca avand atata experienta merita un loc in factiunea mea, si cum peste tot unde am fost lider mi-am dorit ( si am reusit ) sa ridic factiunea, aducand ce-i mai buni membri, acum imi ispasesc vina :). A fost o mica iesire pe care mi-o asum, chiar daca nu se observa datorita " ***** " . Acum vom vedea ce se alege de factiune, exact ca in Rifa :).

Multumesc mult tie CrS si lui Lego, care cu adevarat meritati functiile pe care le aveti :).

# Sa incetam cu orice post pe aceasta tema :)

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Acum am citit ?i eu ce s-a întâmplat , Alexinho îmi pare r?u pentru tine , , ai avut încredere in noi ?i uite unde s-a ajuns . În ziua de azi doar în tine te mai po?i încrede , oricum , din povestea asta rezult? c? 2dor este un om cu caracter 0 ! Sincer mi-am schimbat total p?rerea despre tine , Tudore . #-o

Link to comment
Share on other sites

Daca s-a ajuns ca Tudor sa faca asa ceva inseamna ca deja pentru unii viata inseamna San Andreas. Din Septembrie 2008 cand am pasit pe acest server am realizat ca, cu fiecare luna ce trece acest joc pentru unii devine o totala dependenta :).

S-a pierdut distractia de odinioara, cand ma mandream la liceu ca ma joc pe Linkmania, cand veneam de drag acasa sa rad cu MrrN, Rohan , Axxell si restu :) . Fiecare a luat-o pe alt drum, majoritatea dintre ei au fost batjocoriti de "marii" serverului.

Vreau sa fiti mandrii de tot ce am facut impreuna,serile in care am ras cu atata pofta si faptul ca ati reusit intr-o singura luna sa formam o familie atat de unita.

Florin, Mitasik , Hashish. Zergyu si restu care au demonstrat ca merita, aveti grija de voi :*

Cu drag, Alexinho :)

Nu va mai fi niciodata ca in 2008, imi amintesc cum stateam amandoi la drop si faceam bani pentru level si am intrat in LCN. Era o mandrie sa ajungi intr-o factiune ca LCN / Yakuza, nu ca acum cand toti schimba factiunile o data pe saptamana si intra doar pentru bani. Toti stau si fac bani la pariuri in loc sa faci ceva prin care sa te si distrezi ..

Din acest moment, nu mai am pic de respect pentru Tudor pentru ceea ce a facut. Chiar daca nu il suporti pe acel om, nu trebuie sa iti tradezi colegii si pe cel care te-a invitat in factiune.

Cand intrii in Hitman, promiti sa respecti regulamentul, iar Tudor nu a facut asta :

-Trebuie sa aveti capacitatea de a pastra un secret;

-Trebuie sa dati dovada de fidelitate acestei agentii;

Axxell.

L.E : Nu era cine stie ce secret ca a injurat unu` pe /f dar doar ca faza, atata timp cat nu te injura pe tine, de ce te-ai bagat ? Era unu necunoscut sau altceva da, dar asa ai tradat intreaga factiune prin ceea ce ai facut. Doar mi-am exprimat opinia despre tine, nu mai spun nimic din acest moment. Salut.

Link to comment
Share on other sites

Cand intrii in Hitman, promiti sa respecti regulamentul, iar Tudor nu a facut asta :

-Trebuie sa aveti capacitatea de a pastra un secret;

-Trebuie sa dati dovada de fidelitate acestei agentii;

Axxell.

Sa inteleg ca am divulgat un mare secret , seful era la pariuri. Si lipsa de fidelitate din partea mea , a fost ca nu eram si eu la pariuri.
  • Upvote 1
  • Downvote 7
Link to comment
Share on other sites

Cand intrii in Hitman, promiti sa respecti regulamentul, iar Tudor nu a facut asta :

-Trebuie sa aveti capacitatea de a pastra un secret;

-Trebuie sa dati dovada de fidelitate acestei agentii;

Axxell.

Sa inteleg ca am divulgat un mare secret , seful era la pariuri. Si lipsa de fidelitate din partea mea , a fost ca nu eram si eu la pariuri.

Tudore eu zic sa termini cu chestiile astea , si in locu' tau as scrie mare la demisie , MOTIV : Sunt un om de nimic! , poate mai uita lumea .. ;)

#Alexinho ti-a intins un deget si i-ai luat toata mana , asa'i omu' in zilele noastre ,e doar un joc ma!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

S-a modificat decizia impotriva lui Alexinho

El a primit ban 14 zile pentru limbaj , iar dupa expirarea banului , el va revenit in staff ca GM in probe

edit : acum revin cu pedepsele pentru spamm/injuraturi.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Daca s-a ajuns ca Tudor sa faca asa ceva inseamna ca deja pentru unii viata inseamna San Andreas. Din Septembrie 2008 cand am pasit pe acest server am realizat ca, cu fiecare luna ce trece acest joc pentru unii devine o totala dependenta :).

S-a pierdut distractia de odinioara, cand ma mandream la liceu ca ma joc pe Linkmania, cand veneam de drag acasa sa rad cu MrrN, Rohan , Axxell si restu :) . Fiecare a luat-o pe alt drum, majoritatea dintre ei au fost batjocoriti de "marii" serverului.

Vreau sa fiti mandrii de tot ce am facut impreuna,serile in care am ras cu atata pofta si faptul ca ati reusit intr-o singura luna sa formam o familie atat de unita.

Florin, Mitasik , Hashish. Zergyu si restu care au demonstrat ca merita, aveti grija de voi :*

Cu drag, Alexinho :)

Omg ce s-a intamplat :o incredibil :| . Alexinho te asteptam (sau cel putin doar eu, desi nu cred, cred ca toti te vrem inapoi) din nou in HITMAN dupa ce expiera banul si te rog eu personal sa vii in HITMAN, deoarece prin munca ta (dar si a lui sRs care a fost la inceput) am reusit sa ne facem o factiune unita, mai putin unul (2dor). Si acesti 'marii' serverului tot cad o data si o data sa stii Alexinho, chiar daca au ei functii mari, pentru ca unii abuzeaza (se stiu ei, si sper sa nu 'puna la inima' cine nu trebuie, sunt vreo 2-3 din tot staffu..). Si eu ma bucur ca am fost colegi si ca mi-ai fost Lideru, si INCA O SA MAI FIM COLEGI (BINE INTELES SI PRIETENI) si CHIAR SI LIDERUL NOSTRU.

Cat despre 2dor... 2dor-e nu te-am crezut asa..sa-ti postezi factiunea..oricum uninvite pentru ca in primu rand nu ai cerut permisiunea unui lider inainte de a posta acele poze (garantez 100% ca nu ai cerut-o), in al 2-lea rand devotamentul fata de factiune si in al 3-lea rand ai aratat /f-ul nostru..pe care ne mai distram din cand in cand.

2dor mi-am schimbat cu totul parerea despre tine, chiar nu ma asteptam la una ca asta din partea ta. Fac pariu ca ~50-60% din prieteni ti-ai pierdut acum.

Sambata, 17 Iunie 2011, ora 12:30-13:00 => Sedinta !

Prezenta obligatorie, cine nu poate venii anunta la discutii.

Rank up/down , probleme ale factiunii + am de discutat cv cu voi important !

De ce nu o faci Duminica la ora 12-13 :| ?

Link to comment
Share on other sites

Gata cu scandalul, 2dor nu a gresit cu nimic, ci voi ati gresit injurat pe chat. Si eu si oricare din staff-ul Linkmania ar fi sezizat responsabili despre comportamentul unui alt membru al staff-ului deoarece ne face pe toti de ras cu astfel de iesiri. Alexinho nu trebuia sa injure, ceea ce a facut el nu este demn de exemplu.

Legate de: -Trebuie sa aveti capacitatea de a pastra un secret;

-Trebuie sa dati dovada de fidelitate acestei agentii;

Aici nu se includ injuraturile si/sau insultele, repet, 2dor nu a greist cu nimic.

O decizie a fost luata si am sa va rog sa o respectati. Nimeni nu va obliga sa injurati, voi o faceti cu mana voastra. Daca tot vrei sa injuri, zbiara frate la tine in casa ca nu trebuie sa va suportam noi frustrarile si copilariile.

Link to comment
Share on other sites

Sambata, 17 Iunie 2011, ora 12:30-13:00 => Sedinta !

Prezenta obligatorie, cine nu poate venii anunta la discutii.

Rank up/down , probleme ale factiunii + am de discutat cv cu voi important !

De ce nu o faci Duminica la ora 12-13 :| ?

Ca la ora aia sunt la concurs...eu vroiam s-o fac pe seara,dar majoritatea nu pot...

La cate am citit aici...nu mai am ce sa zic decat un singur lucru...aflati la sedinta ce o sa va spun si SPER sa va intre in cap bine!Ca altfel stiti la ce se ajunge.

Link to comment
Share on other sites

Sambata, 17 Iunie 2011, ora 12:30-13:00 => Sedinta !

Prezenta obligatorie, cine nu poate venii anunta la discutii.

Rank up/down , probleme ale factiunii + am de discutat cv cu voi important !

Iartama ca intreb , sedinta este astazi sau maine ? astazi este 17 iunie :) dar este vineri ..

deci , cand este sednta ? :))

Link to comment
Share on other sites

Sambata, 18 Iunie 2011, ora 12:30-13:00 => Sedinta !

Prezenta obligatorie, cine nu poate venii anunta la discutii.

Rank up/down , probleme ale factiunii + am de discutat cv cu voi important !

Nu pot sa ajung la sedinta. Sunt foarte obosit, ieri am venit din tabara si inca nu sunt refacut complet, ma simt foarte molesit. Daca din cea mai mare greseala ma trezesc,poate voi fi prezent.

Link to comment
Share on other sites

Sambata, 18 Iunie 2011, ora 12:30-13:00 => Sedinta !

Prezenta obligatorie, cine nu poate venii anunta la discutii.

Rank up/down , probleme ale factiunii + am de discutat cv cu voi important !

Posibil sa ajung la sedinta desi nu e o ora prea buna pentru mine, s-ar putea sa nu ajung.. Am postat aici pt orice eventualitate.

Link to comment
Share on other sites

Si daca nu-ti da nimeni rezumat ? :-s

# Ajung la sedinta , imi pun ceasu sa ma trezeasca , fiti-ar ora Turok

##

Las? c?-mi d? , mai sunt ?i persoane de treab? în fac?iune :nanana:

Eu nu-ti dau , sunt rau :<

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...