Jump to content
lego_kid

Discutii Agentia Hitman

Recommended Posts

Seara sunt plecat, si majortatea suntem plecati :)

Cine nu poate asta e :)

Cluburile astea :))

La ora 8 seara nu e nimeni plecat. (cluburile deschid la 10 , majoritatea cafenelelor inchid la 8 daca nu chiar 6) Recomandarea mea este ca urmatoarea sedinta sa fie pusa la ora 8 seara vineri, sambata sau duminica.

Link to comment
Share on other sites

Seara sunt plecat, si majortatea suntem plecati :)

Cine nu poate asta e :)

Cluburile astea :))

La ora 8 seara nu e nimeni plecat. (cluburile deschid la 10 , majoritatea cafenelelor inchid la 8 daca nu chiar 6) Recomandarea mea este ca urmatoarea sedinta sa fie pusa la ora 8 seara vineri, sambata sau duminica.

Eu 100% nu eram prezent la sedinta daca era la ora aia...nu eram acasa, nu tine neaparat de cluburi, mai iesi si pe afara seara, nu numa 'pumti pumti'.. :P

Link to comment
Share on other sites

Guest MoNdEo007

Mersi baieti , vad ca sunteti realisti de ceea ce se intampla in familia noastra , ca tudor este un tradator , cum sa-i faci asa ceva unui coleg?

# Parca l'am injurat pe el.

Link to comment
Share on other sites

Daca s-a ajuns ca Tudor sa faca asa ceva inseamna ca deja pentru unii viata inseamna San Andreas. Din Septembrie 2008 cand am pasit pe acest server am realizat ca, cu fiecare luna ce trece acest joc pentru unii devine o totala dependenta :).

S-a pierdut distractia de odinioara, cand ma mandream la liceu ca ma joc pe Linkmania, cand veneam de drag acasa sa rad cu MrrN, Rohan , Axxell si restu :) . Fiecare a luat-o pe alt drum, majoritatea dintre ei au fost batjocoriti de "marii" serverului.

Vreau sa fiti mandrii de tot ce am facut impreuna,serile in care am ras cu atata pofta si faptul ca ati reusit intr-o singura luna sa formam o familie atat de unita.

Florin, Mitasik , Hashish. Zergyu si restu care au demonstrat ca merita, aveti grija de voi :*

Cu drag, Alexinho :)

  • Upvote 11
Link to comment
Share on other sites

Iti multumim, factiunea a crescut foarte mult cu tine prin preajma . Toti ar trebui sa intelegeaga ca nu trebuie sa ne certam intre noi , doar suntem o familie nu? ..

#Bine ai venit TRK , nu am avut ocazia sa iti spun pana acum , sper sa ne intelegem . ;)

Link to comment
Share on other sites

Alex, :respekt: imi pare rau de tine,dar unii ca astia,nu pot fii in factiune. Daca s-a ajuns la asa ceva,sa postezi membrii din factiune,asta este o batjocura. Tudor, ai ajuns la asemenea lucruri ? Te credeam in stare ca poti sa fii cineva in samp,dar nu esti nimic . Poti sa-mi dai cate warn-uri vrei pe forum,ca ma doar fix in (_) . Nu pot sa zic,decat : 2dor :angry1: jet de pe server !!

ps: Alexinho? ne va fii dor de tine. :bye2:

Link to comment
Share on other sites

Si mai zicea alexinho sa fim o "familie"
Oau , chiar nu ma asteptam sa aud asta de la tine , un individ cu glume acide la adresa mea mai mereu pe server. Imi cer scuze ca raspunsul meu nu il poate compensa pe al tau , nu vreau sa ajung la 30% warn sau sa mi se sterga posturi ca prin alte sectiuni Lands.

Lol , de acum sa ne asteptam cu totii la ce e mai rau de la 2dor' asta ..

Nu merita sa fie printre noi , TRADATORU :))

Alexinho , ia tu o decizie in cazul acesta .. e inacceptabil sa ne param intre noi ca niste copii

Sa Inteleg ca ma vreti demis ? :))

Daca s-a ajuns ca Tudor sa faca asa ceva inseamna ca deja pentru unii viata inseamna San Andreas.
Asa-i sunt dependent , am stat 5 minute peste ora de culcare sa trimit un PM unui moderator. ROFL. Ce pot spune despre altii carora le-a crescut tensiunea pana au inceput sa injure ? Intelegeti voi mesajul nefiresc.

In orice caz , toate cele bune , ne auzim pe server. O sa fiu putin ocupat zilele acestea.

  • Downvote 7
Link to comment
Share on other sites

Si mai zicea alexinho sa fim o "familie"
Oau , chiar nu ma asteptam sa aud asta de la tine , un individ cu glume acide la adresa mea mai mereu pe server. Imi cer scuze ca raspunsul meu nu il poate compensa pe al tau , nu vreau sa ajung la 30% warn sau sa mi se sterga posturi ca prin alte sectiuni Lands.

Lol , de acum sa ne asteptam cu totii la ce e mai rau de la 2dor' asta ..

Nu merita sa fie printre noi , TRADATORU :))

Alexinho , ia tu o decizie in cazul acesta .. e inacceptabil sa ne param intre noi ca niste copii

Sa Inteleg ca ma vreti demis ? :))

Da,da noi nu te vrem demis. Asa ai ajuns? Sa faci post unor membrii ?

Daca s-a ajuns ca Tudor sa faca asa ceva inseamna ca deja pentru unii viata inseamna San Andreas.
Asa-i sunt dependent , am stat 5 minute peste ora de culcare sa trimit un PM unui moderator. ROFL. Ce pot spune despre altii carore le-a crescut tensiunea pana au inceput sa injure ? Intelegeti voi mesajul nefiresc.

In orice caz , toate cele bune , ne auzim pe server. O sa fiu putin ocupat zilele acestea.

Tu nu ai injurat niciodata? Marsh deaici,dupa ce ca injuri pe /f de rupi pamantul,mai ales pe /w sau /sms,mai si comentezi .

Daca ai vazut 2injuraturii pe /f asta inseamna post si pedepse? Las-o balta tudor. Macar sa ai bun simt,sa-ti ceri scuze lui Alexinho,pt ca el te-a ajutat sa devii hitman,si te-a recrutat. Daca nu erai hitman akm,nu se stia de tine. Erai un "newbie" atunci .

Dar tu,batman batman,post pe forum. Asta arata respectul fata de factiune.

Link to comment
Share on other sites

Tu nu ai injurat niciodata? Marsh deaici,dupa ce ca injuri pe /f de rupi pamantul,mai ales pe /w sau /sms,mai si comentezi .

Daca ai vazut 2injuraturii pe /f asta inseamna post si pedepse? Las-o balta tudor. Macar sa ai bun simt,sa-ti ceri scuze lui Alexinho,pt ca el te-a ajutat sa devii hitman,si te-a recrutat. Daca nu erai hitman akm,nu se stia de tine. Erai un "newbie" atunci .

Dar tu,batman batman,post pe forum. Asta arata respectul fata de factiune.

Chiar te rog sa spui lui Cristian cand sa verifice logurile si sa ne arate cand am injurat. Dar aici sa vedem cu totii.

Defapt roga-l te rog pe IceMan sa le verifice , asa poate reusesti sa ma demiti si din functia de moderator.

Doamne ce le trece unora prin cap.

PS: Alexinho. , am dreptul la replica. Plus de asta nu vreau sa las impresia gresita , cum ca ar fi adevarat ce debiteaza individul.

Edited by 2dor
  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

Tu nu ai injurat niciodata? Marsh deaici,dupa ce ca injuri pe /f de rupi pamantul,mai ales pe /w sau /sms,mai si comentezi .

Daca ai vazut 2injuraturii pe /f asta inseamna post si pedepse? Las-o balta tudor. Macar sa ai bun simt,sa-ti ceri scuze lui Alexinho,pt ca el te-a ajutat sa devii hitman,si te-a recrutat. Daca nu erai hitman akm,nu se stia de tine. Erai un "newbie" atunci .

Dar tu,batman batman,post pe forum. Asta arata respectul fata de factiune.

Chiar te rog sa spui lui Cristian cand sa verifice logurile si sa ne arate cand am injurat. Dar aici sa vedem cu totii.

Defapt roga-l te rog pe IceMan sa le verifice , asa poate reusesti sa ma demiti si din functia de moderator.

Doamne ce le trece unora prin cap.

vezi ca injuri non-stop. Ma ... pe moderatorul tau cu tot,si de acum voi fii un vanator,te voi vana pana vei lua ban permanent.

warn up

Edited by cRs
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...