Jump to content
lego_kid

Discutii Agentia Hitman

Recommended Posts

Imi pare rau baieti dar imi i-au ramas bun.. Am facut o prostie in seara asta si imi pare foarte rau . Nu trebuia sa fac ceea ce am facut .. Imi pare bine ca am facut parte din aceasta familie ,m-am distrat foarte bine , leaderii capabili , amandoi stiu de gluma . Momentan nu am demonstrat destula credibilitate lui Alexinho si TRK dar promit ca ma voi revansa si le voi demonstra ca sunt capabil . Pana atunci va urez multa bafta la contracte.

Ce-ai facut ma nebunule :))

Trimite-mi si mie pe PM de ce ai iesit/ce-ai facut...

@Hash tu cand revii ma? De cand ti-ai luat "caciula" nu te-am mai vazut :rofl2: :rofl2:

Link to comment
Share on other sites

De maine 21 iulie voi fi inactiv pana luni 25 iulie. S-ar putea sa mai intru pe laptop daca am timp. Daca nu,ne vedem luni :). Aveti grija de voi, sa fiti cuminti si sa ascultati de Alexinho :*

Link to comment
Share on other sites

Sunt atat de "undercover" incat nici eu nu ma vad :))) http://img854.imageshack.us/img854/5623/samp328o.png

=)) Bun asa Acidix , frumos xD

De maine 21 iulie voi fi inactiv pana luni 25 iulie. S-ar putea sa mai intru pe laptop daca am timp. Daca nu,ne vedem luni :). Aveti grija de voi, sa fiti cuminti si sa ascultati de Alexinho :*

Ascultam de el, dar Alexinho e mai rau :crybaby: . Pwp.

Link to comment
Share on other sites

De maine 21 iulie voi fi inactiv pana luni 25 iulie. S-ar putea sa mai intru pe laptop daca am timp. Daca nu,ne vedem luni :). Aveti grija de voi, sa fiti cuminti si sa ascultati de Alexinho :*

Ascultam de el, dar Alexinho e mai rau :crybaby: . Pwp.

Asa mentinem factiunea pe locul 1 ! :))

Link to comment
Share on other sites

Nick: Insomnia7

Rank: 3 - Agent

Perioada: 21-07-2011 -->> 26-07-2011

Motiv: Sunt plecat din localitate si nu am acces la internet ! Pup & mersi :wub:

+1 , deci pana marti nu voi intra .... :whistle:

Aveti grija de voi,ascultati de Alexinho :wub:

:D

Link to comment
Share on other sites

Pwp la mani din constantaaaa...treceti si Voi la contracte lasati pariurile,si Mai respawneaza masinile alea alexinho ca iti dau uninvite.edit:a zis turok care e aici pe plaja cu MN ca cica VA da rank down la Toti si ma face pe MN lider second...asa a zis ,dar EU nu il cred.vedemmm pwppp haideti la mareeeeeeee.glumeam stati acasa ca nu aveti voie aici

Link to comment
Share on other sites

Pwp la mani din constantaaaa...treceti si Voi la contracte lasati pariurile,si Mai respawneaza masinile alea alexinho ca iti dau uninvite.edit:a zis turok care e aici pe plaja cu MN ca cica VA da rank down la Toti si ma face pe MN lider second...asa a zis ,dar EU nu il cred.vedemmm pwppp haideti la mareeeeeeee.glumeam stati acasa ca nu aveti voie aici

Haha glumetule :D Tu nu treci de rank 2, dar 5 ? :o :))

Fara freechat, ca acum vine un mod si va umple de warnuriiii .

# Distractie placuta Kwaie $ Turok_Gena

Link to comment
Share on other sites

Guest raKneT

In seara asta plec la tara si ma intorc duminica seara. Am cateva probleme de rezolvat, incerc sa ajung la sedinta, dar nu promit nimic. Nu sunt sigur ca va voi fi prezent.

Link to comment
Share on other sites

Maine s-ar putea sa nu ajung la sedinta, cred ca ma duc la un party , oricum am cam ratat toata saptamana ..

Acum imi downloadez San Andreas-ul si incerc sa fac un contract sa pun la Prezentare , sau sunt scutit ...?

Link to comment
Share on other sites

Sambata, 23 Iulie 2011 , ora 22.00 => Sedinta !

Prezenta obligatorie, cine nu poate venii anunta la discutii.

Rank up/down , probleme ale factiunii !

Nu stiu daca o sa fiu prezent la sedinta, am ceva treaba pe la acele ore..dar voi incerca sa ajung.

Link to comment
Share on other sites

Castigatorul acestei saptamanii este Torque, Felicitari !

# Credeti ca daca dati /stats, /portable nu-mi dau seama ca victima stie de contract ? Next time va sanctionezi. Doar jumate din voi au postat contracte pe drept :D

Director (Rank 6)

1. Alexinho

2. TRK

Vice-Director (Rank 5)

3. Florin • - Scutit

4. KiD - Done

Special Agent (Rank 4)

5. Mitasik - Done

6. HashisH - Done

7. D3v1L - Avertisment *

8. TorQue - Done

9. shp4nky - Done

Agent (Rank 3)

10. Zergyu - Done

11. Mr.Dennis - Done

12. insomnia7 - Avertisment *

Marksman (Rank 2)

13. Fluence • - Done

14. SlowLy - Avertisment *

15. Old_Man • Moderator forum, scutit.

17. AcidiX - Done

18. raKneT - Done

Freelancer (Rank 1)

19. Keltzy - ScUTIT

21. Woozie - Scutit

22. Dedrick_Writh - Done

23. sNs • - Done

24. GrEaTBiRD - Avertisment *

25. filtzeR - Done

26. vLN0994 - Done

27. cRs - Moderator forum scutit.

Victima : Trik

Suma : 10.000$

Poza : http://imageshack.us/photo/my-images/221/samp008o.png/ :blink:

#Am postat, fi mai atent Alex :nanana:

##Gg shp, rupi pariurile ba! #-o

###Nu stia de contract! :angry1:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...