Jump to content
lego_kid

Discutii Armata

Recommended Posts

Politia/FBI/Armata vor avea dreptul de a interveni imediat, dupa /gov-ul de somatie acordand wanted-ul necesar celor ce participa la war. Cei care se predau, NU vor fi omorati ci arestati si dusi la sectie. Niciun membru al fortelor de ordine nu va trage inainte de somatia de la inceput. Mafiotii pot riposta imediat ce au vazut politistii, pot fugi, etc. Niciun mafiot nu are scuze daca a fost in zona si a fost arestat/a primit wanted. Se acorda wanted 3 tuturor participantilor, cu drept de predare. Cei care nu se predau vor avea wanted 2 in plus, fara drept de predare.

Aceasta este noua regula dupa care se actioneaza la war.Ca sa nu mai fie discutii,am postat-o sa o avem si noi.

Link to comment
Share on other sites

Buna Dimineata!! Nu-am putut sa ma prezint la sedinta organizata din acest weed-end din simplu fapt cam fost plecat din localitate si acolo unde am fost nu avem cum sa intru pe sa:mp dar de accum incolo o sa fiu activ . Imi cer scuze ca nu m-am putut prezenta la sedinta :-??.

Link to comment
Share on other sites

Liviu te rog frumos sa ma ierti dar nu stiu cat timp nu pot intra din cauza ca am luat ban la arms-dealer,erea lag si am intrat am luat o arma,nu stiam ca se da ban..:( Daca poti sa-mi spui si mie cat am luat ban si cand pot da testele,Multumesc !

Link to comment
Share on other sites

Va rog frumos acest topic nu este pentru SPAM.Din cate inteleg tu nici membru NG nu esti.In acest topic numai membri NG au voie sa posteze.

PS:Lideru cand are timp te cheama sa dai testele,ai putina rabdare ca nu mori.

Link to comment
Share on other sites

Buna Dimineata!! Nu-am putut sa ma prezint la sedinta organizata din acest weed-end din simplu fapt cam fost plecat din localitate si acolo unde am fost nu avem cum sa intru pe sa:mp dar de accum incolo o sa fiu activ . Imi cer scuze ca nu m-am putut prezenta la sedinta :-??.

mihaihascu.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...